Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Lifan memnuniyet anketi

Katılımcı sayısı
8. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hiç lifan motorsikletlerini kullandınız mı ?

4 50.00%
  • Lifandan önce başka bir motosiklet kullandınız mı ?

0 0%
  • Lifan Marka Motosiklet kullandığınız zaman herhangi bir problem ile karşılaştınızmı ?

2 25.00%
  • Problem Olduğunda Servislerimizden Memnun Kalıyormusunuz ?

0 0%
  • Lifan Motosikleti Arkadaşlarınıza Tavsiye Edermisiniz ?

2 25.00%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Lifan Emisol LF150-2

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şeytan diyor ver takasa kendi motorunu al yenisini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytan diyor ver takasa kendi motorunu al yenisini
    Aynen 3000 tl bütçem olsa gözüm kapalı emisolu alırdım hem kalıplı hem şekil hemde süper.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar dilini anlamasak da ki zaten ses yok, vidyoda motorun çeşitli kısımları gösteriliyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=NEldWodgbOY

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçen gün yine deneme şansım oldu, çekiş olarak benim motor ile arada acayip fark var. Hem koltuğu hem de amortisörleri daha konforlu. Önümüzdeki sene fuar zamanı olur da Inazuma'yı alamazsam bunu alabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba çiçeği burnunda bir motorcuyum ehliyet, ekipman herşey hazır ancak binecek motorum henüz yok. Başlangıç seviyesi olarak ne alırım deyince bütün yollar CBF 150 ye çıktı ve uzun uzunda kullanma imkanım oldu tamam dedim bunu alıp işi öğrenirim sonra 250 cc yi basamak yapıp yola devam ederim ancak evdeki hesap çarşıya uymadı hele son zamlardan sonra fiyatlar aldı başını gitti ve boyumu aştı. Çinli markalara bulaşma başın çok ağrır diye yakınlarım tavsiyede bulundular fakat Lifan markasını tesadüfen tanışdığım biri övdü ve diğerleri bir yana (çinlilerin) Lifan bir yana dedi. Forumda da Lifan başlığını görünce çok sevindim gerçi takipçisinin de çok az olması üzücü pek bilinmiyor.
    Uzun lafın kısası LF150-2 EMISOL modelini beğendim yakından inceleyemedim ama ilgimi çekti, ben İstanbul'da yaşıyorum ve tek çekincem markanın tüketici desteği nereye kadar ve servis kalitesi nedir? Eğer bu konular hakkında bilginizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    gercekten lifan kullanicisi cok az, bizde kendi motorumuzu satabilsek alicaz ama satamiyoruz zaten eskiye ragbet olsa bit pazarina nur yagardi

Evet arkadaşlar sonunda kararımı verip tercihimi emisol dan yana kullandım.Motoru alalı daha 1 hafta oldu.Gerçekten 150 cc sınıfında alınabilecek motorlar içinde doğru bir tercih diyebilirim.Kalkış ve ivmelenmesi harika ve sıfır diyebileceğim bir vibrasyon motoru öne çıkaran artılarıdır.Verdiğim paranın hakkını sonuna kadar hak eden bir motordur.

Motosikleti
    Fotoğraf bekliyoruz
    Motorun torku trafikte çok iyi oluyor ani sollamalar için falan.
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan em150-2(emisol 150cc)
    merhaba . 4 aydır lifan emisol 150 kullanıyorum . bulunduğum şehirde (Muğla / Milas ) ilk emisol alan ben oldum . şöyleki Lifan , bisan ile yaptığı ortak motorlardan dolayı halkın aklında bisan lifan olarak kalmış . kimseye anlatamıyorsun motorun güzel motor olduğunu .
    Lifanın fazla olmamasının sebebi belkide motorun fazla olmamasından yani az satılıyor olmasındandır. bilemiyorum . ama benim motoru aldığım kişi samimi bir arkadaşımdı o yüzden bana sadece satış yapmış olmak için motor sattığını düşünmedim. fazla araştırmadım bile ertesi gün aldım motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

hoşuma gidiyor seviyorum motorumu heybetli duruyor . heybetinin hakkınıda veriyor.
    ben şuan 2600 km yol yaptım en az 2000 i 2 kişi ortalama 150 kg ağırlık ve arka çanta ile ortalama 100 km/2,7 lt yakıyor. herkes çok diyor . servis daha yeni düşer yakıt tük. diyor. ama ben biraz yüksek devirli kullanıyorum . sakin kullanınca max 5000 devir gibi , yakıt 2,5 olur diye düşünüyorum . katalogda 2,2 yazıyor acaba o seviyeye düşer mi .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

motor hakkında sormak istediğiniz birşey varsa bana sorabilirsiniz. tecrübelerime göre cevap veririm .

hasanbasri55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan emisol
    ben lifan emisol 3 hafta önce aldım daha önce kanuni vardı dünya varmış diyorum motor çok rahat katalogda yazıldığı gibi sıfır titreşim ve çok konforlu tavsiye ederim

Motosikleti
    Alıntı ozer001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba . 4 aydır lifan emisol 150 kullanıyorum . bulunduğum şehirde (Muğla / Milas ) ilk emisol alan ben oldum . şöyleki Lifan , bisan ile yaptığı ortak motorlardan dolayı halkın aklında bisan lifan olarak kalmış . kimseye anlatamıyorsun motorun güzel motor olduğunu .
    Lifanın fazla olmamasının sebebi belkide motorun fazla olmamasından yani az satılıyor olmasındandır. bilemiyorum . ama benim motoru aldığım kişi samimi bir arkadaşımdı o yüzden bana sadece satış yapmış olmak için motor sattığını düşünmedim. fazla araştırmadım bile ertesi gün aldım motoru.

Sonunda emisol kullanıcıları çoğaldı fotoğraf bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

hoşuma gidiyor seviyorum motorumu heybetli duruyor . heybetinin hakkınıda veriyor.
    ben şuan 2600 km yol yaptım en az 2000 i 2 kişi ortalama 150 kg ağırlık ve arka çanta ile ortalama 100 km/2,7 lt yakıyor. herkes çok diyor . servis daha yeni düşer yakıt tük. diyor. ama ben biraz yüksek devirli kullanıyorum . sakin kullanınca max 5000 devir gibi , yakıt 2,5 olur diye düşünüyorum . katalogda 2,2 yazıyor acaba o seviyeye düşer mi .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

motor hakkında sormak istediğiniz birşey varsa bana sorabilirsiniz. tecrübelerime göre cevap veririm .
    Alıntı hasanbasri55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben lifan emisol 3 hafta önce aldım daha önce kanuni vardı dünya varmış diyorum motor çok rahat katalogda yazıldığı gibi sıfır titreşim ve çok konforlu tavsiye ederim
    Motorunuz hayırlı olsun gerçekten süper bir makine
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    [IMG]C:\Users\Lenovo\Desktop\SAM_1983.JPG[/IMG]

Herkeze merhaba bende haziran sonu aldım emisolumü çok memnum 150cc sınıfının lideri benim gözümde fakat arkadaşlar kanıma girdi kros motora döneceğim için satıyorum ilgilenen bakabilir:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-sifirdan-farksiz-siyah-emisol-150-aciklamalari-oku-138107851/detay/

Motosikleti
    Vitello Life 80
    lifan emisol 150 17 yasındayım

sayın abilerim yasım 17 ekımde ehlıyet sınavım var ehlıyet geliyo motosıkletım var vitello life 80 ama ehlıyetım yok dıye bınmek ıstemıyorum 5 aylık ama hala 550 km de korkuyorum bınmeye madem ehlıyetı alıcam daha yetıcek bı motosıklet almak ıstıyorum max. 3500 butcem var honda cb125e ıstıyordum ama sıfır alamıyorum ıkıncı ellere baktım alanyada yasıyorum ama uygun fıyatta yok denılır olanda 20000 km ustundedir forumda lifan emisol 150 gordum cok guzel begendım ama sızınde fıkırlerınızı almak ısterım fıyatı dayanıklılıgı yakıt tuketımı vb. konularda kaskım ve montum var ekıpman olarak yeterlı degıl ama tamamlamaya calısıcam alana kadar yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

yardımcı olabılıcek var mı ?

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Emisol için güzel yorumlar geliyor şekli de var, al bence.çalışması çokkk sessiz ..

Motosikleti
    Vitello Life 80
    yakiti nasildir acaba km ne kadar yakar yada lt olarak bi bilginiz varmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

performans iyiymis evet ama sonucta ogrenciyim yakit ta onemli benim icin yakiti honda cb 125e yada ybr 125 esd ye oranla nasildir

Motosikleti
    1 LT BENZİN İLE 35 KM İLE 40 KM ARASINDA TÜKETİM OLUYOR . GAZA ÇOK BASARSAN 35 .NORMAL KULLANIRSAN 40 KM GİDİYOR. BU BENİM ŞAHSİ YORUMUMDUR SIFIR HONDA CB 125 İLE ELİMDEKİ 3.000 KM DEKİ E(EMİSOL) M150L İLE DEĞİŞMEM . AMA HONDANIN 150 LİK VE DAHA ÜST MODELLERİYLE DEĞİŞTİRİRİM.

arkadaşlar lifan emisol hakkında sorunuz olursa yardımcı olurum.motoru yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

ayrıca nasıl resim paylaşıldığını bilsem bir sürü resim paylaşabilirim. biri söylerse sevinirim.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hızlı resim.com önce resmi bilgisayarından bu siteye yükle,

sonra orada resmin yuklendiği internet adresini buraya kopyala yapıstır yeter

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Emisolcu arkadaşlar biraz fotoğraf yükler misiniz güzel olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler