Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Kuba Strike 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Nasıl yamuldu jant?
    yenisinin fiyatını sor,
    Çelik jant olduğu için düzeltilebilir.sanayide bi araştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yamuldu jant?
    yenisinin fiyatını sor,
    Çelik jant olduğu için düzeltilebilir.sanayide bi araştır.
    valla fabrika çıkışı hafif yamuk sanırım çünkü hiç çukurada girmedim sert fakat servisin cevabı abi motor 1600 kım olmuş bunu garantiye sokamam. SANKİ 16000 olmuş gibi dawrandı.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Burası Türkiye her şey satıcılar için alıcı suçlu. benimde depo kapağının orada boya da çatlak oldu sordum boya garantisi yokmuş depo delik olursa varmış şu garanti şartlarını tek tek yazsalarda garantiye ne giriyor bi anlasak satıcının insafına kalmak ?????? yok şöyleyse garanti var şöylese yok benim ülkem.....

valla arkadaşlar ben motoru satıyorum varsa isteyen kappa 30 topcase ile birlikte vericem. 1661 kmde.

Motosikleti
    strike 150
    Janttan dolayı motordan soğudun galiba, eğer jantta yamukluk varsa bunu ilk km.lerde farketmen gerekirdi, yürür aksamı kolay kolay garanti kapsamına sokmazlar, buna japonlarda dahil. Ayrıca balans bozukluğu jantta değil lastiktede olabilir onu kontrol ettirmende fayda var.şambriyelli lastik balon yapmış fazla hava basılmış hatta hatalıda olabilir. Mesela benim arka lastiğinde balansı mükemmel değil lastikçide ayarlatmam lazım, sürüşte sorun çıkarmadığı için önemsemiyorum.

janttan dolayı değil servisin tutumu yüzünden . adam resmen dövecekti beni bi böyle artist dawranmalar falan. motor şahane diyecek bi lafım yok . ama muhattabın sanayide salaş bi servis dolayısıyla seviyede düşük dawranışlar tuhaf. paramızla rezilmi olacaz. alacam bi yamaha ybr 125 en azından muhattap bulucam.

Motosikleti
    strike 150
    Doğru servisleri iyi değil,zaten bu tür motor alırken servisi biraz gözardı etmek lazım.yalnız şikayetinizi bayiiye bildirmenizde fayda var, servisinizi değiştirebiliyorlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9890703/detay/

motora daha yağmur değmedi hep brandasıyla duruyor zaten. kışında kapalı garajdaydı

subaru3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    STRİKE 150
    Maalesef arkadaşım Küba müşteri memnuniyeti zayıf firma bende çok mail attım tenezzül edip geri bile dönemediler. Ben beklerdimki satış sonrası arasınlar memnun musunuz daha iyi nasıl olabilir neler de iyileştirme yapılabilir. Firma böyle olunca servisi konuşmaya gerek yok zannetmeyin diğerleri farklı önceden kanuni vardı o kazığı onda yedim bu motor servis yüzü görmedi kendim yapıyom aslında bu olaylardan usta olduk. Kısaca mümkün oldukça kendi işini kendin yapan.
    cenkito ve trcn bunu beğendiler.

arkadaşlar bana akıl verin. Sizce bu motoru satıp ybr 125 e 4750 tl vermek değermi ? her türlü yoruma açığım. servisin yaptığına çok kızdım ve bi anda kızgınlıkla satışa çıkardım motoru. normal şartlarda çok memnunum.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    eger motoru ticari olarak kullanmıyorsan , ticariden kastım ayda 5-10 bin km yada

günde 8-10 saat motor üstünde değilseniz bence hiçbir artısı olmaz.

sadece al sat zararı yanınıza kalır.

servislerin yamahasıda bir çinliside mumkun oldugunca işlerinizi kendiniz yapıp

birde üstesinden gelemeyeceginiz seyler için bir usta bulursanız tadından yenmez.

zaten zamanla herseyi siz yapmaya baslıyorsunuz.

ben mondial servisine kızıp 500 bakımından sonra motoru komple söküp 150 den 200 cc

modifiye ettim. daha önce hiç deneyimim olmamasına ragmen.

bir yerden sonra gözünüzü karartırsanız gerisi geliyor.

işin özü ben olsam sıfır aldıgım o motoru bu nedenlerden dolayı değişmezdim

ticari kullanmıyorum. geçen sene haziran ayında almıştm daha yeni 1600 km oldu sanırım bi jant ve fren diski alıp yola devam edicem.

Elim anahtar tutar. bundan önce 2003 yılında haojin scooterm wardı. onu söküp toplayacak kadar uzman olmuştm. bununda bakımlarını kendim yapabilirim. yağ yağ filtresi falan basit.

Şuanki motorumuda işe gitmek için kullanıyorum. günde 4 km git gel

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı forjust1day adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ticari kullanmıyorum. geçen sene haziran ayında almıştm daha yeni 1600 km oldu sanırım bi jant ve fren diski alıp yola devam edicem.

Elim anahtar tutar. bundan önce 2003 yılında haojin scooterm wardı. onu söküp toplayacak kadar uzman olmuştm. bununda bakımlarını kendim yapabilirim. yağ yağ filtresi falan basit.

Şuanki motorumuda işe gitmek için kullanıyorum. günde 4 km git gel
    kuba nın rks nin gs motorları iyidir, nede olsa suzuki patentliler.

ama servisler rezalet. cok ayrıntılı olarak gs servis katologuda var onu indirip

inceledikten sonra değil bakım krank - sanzıman bile değiştirilir

ilgili linki önceden bu sayfada paylasmıstım.

ticariden kastım eger o kadar kullanılıcak olsa idi yakıt ve titresim basa bela olabiliyor.

günde 4 km hiçbirsey değil
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    strike 150
    Bence Servise kızarak motoru satmak doğru değil, daha km yapmamış motor; satarsan zarar edeceksin,
    Ybr kaliteli ama 125cc 9.8bg motor 4750tl+plaka,ruhsat,sigorta,mtv en az 5100tl. Benim görüşüm değmez. Ha ben satıp cc büyütecem 200-250cc alacam dersin o ayrı tabi.

en iyisi servisi değiştireyim ben. yedek parça fiyatınıda öğreneyim. jant ile fren diski kaç paraya gelecek. takıp devam ederim.

Jant düzelten bulamadım. olsada 150 liradan aşşağıya yapmazlar dediler. Kaç paradırki bu jant ?

Motosikleti
    strike 150
    Jantın kendisi o kadardır zaten bayidende sipariş verdirebilirsin parçaları,fiyatını söylerler bizde öğrenmiş oluruz (senin disktemi yamuk?)

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bende servise gitmiyorum ama servisten orjınal yedek parcaları sipariş edip alıyorum

tabi bir fark var mondialin sitesinde herseyin fiyatı var görerek, bilerek sipariş geciyorum

sizin yerinizde olsam birkac servisden fiyat alır sonra siparişi gecerdim.

il ilçe farketmez fiyatları aynı olmalı.

sadece hemen isterseniz kargo bedeli talep ediyorlar,

yoksa beklerseniz onların siparişleriyle geliyor baz fiyata

Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jantın kendisi o kadardır zaten bayidende sipariş verdirebilirsin parçaları,fiyatını söylerler bizde öğrenmiş oluruz (senin disktemi yamuk?)
    ön frene bastığımda disk tutup bırakıyo . servis diskte değişicek dedi

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Bence sen 5000-10000 km civarı kullanıp sat hem ustalığı öğrenirsin.Hem üç aşağı beş yukarı 2.eldede aynı parayı verirler zaten motora.Hem bu kmlere kadarkolay kolay pek yedek parça istemez hem servisle muhatap olmazsın hem de kendin halledersin.

merhaba arkadaşlar forum a yeni üye oldum ismim olcay istanbul da yaşıyorum 3 4 gün önce 2.el 3.000 km de bir cuba strike 150 aldım ve almadan önce forumda yazan arkadaşların sayesinde bu motoru almaya karar verdim konuyu başından sonuna kadar okudum çok yararlı paylaşımlar var ankarada izmirde ve adanadaki arkadaşlar konuya baya hakim görünüyor arka dişliyi 38 dişli ile değiştirmek dışında bana başka bir tavsiyeniz varmı onu zaten yapacağım çünkü ((=

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)