Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Scooty Pep Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Apache ile ayni o zaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç yapıyo bu makina :D
    60-70 km arası stabil gidebiliyor.bildiğin fındık faresi gibi, bunun adıda şehir içi faresi.iki kişide heryere gidiyor.gitmem dediği bir yer yok.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

merhaba arkadaşlar tvs scooty pep motorumun subap ayarlarını yapmak istiyorum.internette araştırdım ama bulanmadım.değerleri bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.hatta servis kitapçığı olursa daha iyi olur.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Merhabalar kullanım kılavuzuna baktım ama bu bilgi yeralmıyor yetkili servisini ararsanız bilgi verirler diye düşünüyorum

vermiyorlar.bilewn varsa yardımcı olursa çok iyi olur.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Arkadaşlar ilk motorumdu benim adını yarmagül koymuştum 5 yıl kullandım ve 38000 km de satmıştım. İstanbul da gitmediğim yer kalmamıştı bu minik fare ile
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bu ara benim motordada soğukken ilk çalıştırmada zor çalışıyor sonra normal neden olabilir acaba km de çok değil

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    bizim motorların tekrar sıfırları gelmiş 3,290 tl fiyatla satışta pep+

slm aziz hemşerim bende afyonluyum ve bendede tvs pep var hava filtresini sol tarafta grenajın altında siyah kutu var yıldız civatalı 5 -6 tane olacak tornavidayla söküp süngeri bulaşık deterjanı ile arınanakadar birkaçkez yıkayabilirsin değiştirmek daha mantıklı ama bulabilirsen yenisini afyonda zor sakın yağ sürme hava geçişini etkiler onu söyleyen motorcuya selamı mı söyle yıkadıktan sonra iyi durula ve kurut ok ben öyle yaptım sorun yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

slm itept92 sübaplar durduk yere ayarı kaçmaz sadece boşluk olur onuda sibop ayarı diye yaz youtube de bulursun videosunu tvs olması şart değil butün scoterlere aynı ayar yapılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

slm arkadaşlar tvs pep ön amartüsörüne kaçlık yağ katıyoruz bilen varmı?

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı arif82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm aziz hemşerim bende afyonluyum ve bendede tvs pep var hava filtresini sol tarafta grenajın altında siyah kutu var yıldız civatalı 5 -6 tane olacak tornavidayla söküp süngeri bulaşık deterjanı ile arınanakadar birkaçkez yıkayabilirsin değiştirmek daha mantıklı ama bulabilirsen yenisini afyonda zor sakın yağ sürme hava geçişini etkiler onu söyleyen motorcuya selamı mı söyle yıkadıktan sonra iyi durula ve kurut ok ben öyle yaptım sorun yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

slm itept92 sübaplar durduk yere ayarı kaçmaz sadece boşluk olur onuda sibop ayarı diye yaz youtube de bulursun videosunu tvs olması şart değil butün scoterlere aynı ayar yapılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

slm arkadaşlar tvs pep ön amartüsörüne kaçlık yağ katıyoruz bilen varmı?
    selamlar çok memnun oldum Arif kardeşim,teşekkür ederim,benim ön amörtisörler yağ kaçırmıştı bende internetten keçe getirttim, 10 numara yağ konarak değiştirildi ama pek sert gibi geliyor bana şu an.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Ben pep'imi sattım iki motor gereksiz oluyor cbf'le devam edeceğim ama yine buralardayım

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Hayırlısı olsun Aziz abim Bir tek ben kaldım desene bu başlıkta Bende satmayı düşünüyorum, ne kadara sattın kaç modeldi km si kaçtaydı seninkinin Aziz abim ?

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Aslında yeni modelleri tekrar satışta ama foruma takılan kimse yok heralde
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeni modelleri görmedim Aziz abim Çok merak ettim acaba elimdekini satıp yenisinimi alsam :s Yenileri 100 cc altındaysa hemen satayım elimdekini
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    90 cc pep plus modeli Onurum pep plus modeli bi renkleri yeni geri kalanı aynı
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    Renklerine baktım bi kırmızı var bi yeşil birde açık kahverengi gördüm. İzmirde Motomot satıyormuş bir ara uğrayıp yeni modellerine bakacağım ama fiyatı 3.350 TL yazıyor sıfırı, çok gibi geldi bana, tabii motorun keyfi süper o başka acaba diyorum bu elimdekini 1 buçuğa versem yenimi alsam 90 cc de iyi olur tam istediğim gibi :s

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Tek motora düşeceksen pcx çok güzel motor ondan al bence
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    EN 500 ü ister istemez yazın satacağım evlilikten dolayı benim durumları biliyorsun abim, o yüzden aslında haklısın eğer tek motora düşersem PCX te olaiblir CBF te olabilir hatta CBF daha iyi olur motoru bildiğimden.. Dur bakalım bekleyelim yazın herşey belli olur Aziz abim ;)

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Rahmetli dedemden miras kaldı bi tane pep. Üstümde zaten 2 motor var. Muhtemelen satılacak. Motor 9 bin kusur kmde.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli dedemden miras kaldı bi tane pep. Üstümde zaten 2 motor var. Muhtemelen satılacak. Motor 9 bin kusur kmde.
    Hayırlı müşteriler dilerim,ben bu pep kullanıcılarını anlayamadım ya çok az yada hiç foruma bakmıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)