Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Arora AR 180-19 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar gerçekten ar 180 on numara bir motor binmedim ama tiger 200le aynı makinaya sahip diye düşünüyorum 120 130 yaparmı konusuna gelicek olursa yapar ramazan kardeş 3450 cok güzel bulmuşssun istanbuldakiler bile en az 3500 den satıyolar kaçırma derim tiger 200un kullanıcıları memnundu serdar abidede tiger 200 wardı sattı satma nedenıi motorun kötü olmasından değil başka bir nedenden dolayı sattı ar 180 den memnun imkanım olsa düşümeden alıcağım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerçekten ar 180 on numara bir motor binmedim ama tiger 200le aynı makinaya sahip diye düşünüyorum 120 130 yaparmı konusuna gelicek olursa yapar ramazan kardeş 3450 cok güzel bulmuşssun istanbuldakiler bile en az 3500 den satıyolar kaçırma derim tiger 200un kullanıcıları memnundu serdar abidede tiger 200 wardı sattı satma nedenıi motorun kötü olmasından değil başka bir nedenden dolayı sattı ar 180 den memnun imkanım olsa düşümeden alıcağım....
    Bitmedi mi rodajın
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitmedi mi rodajın
    yok abi bende yok ar 180 serdar abide war onu anlattım

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bu motoru düşünenler yüksek hız yapacağını sanıyorsa boşa almasınlar motor 115/120 gibi kesiliyor daha fazla gitmiyor zaten devir taaa 10,000 e kadar geliyor yani daha fazla hıza ulaşacağını sanmıyorum ama bu hıza kısa sürede geliyor
    motorda şu ana kadar bir sıkıntım olmadı ama düdük gitti çalmıyor neden çalmıyor,bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

bu motoru almak isteyenler eğer hızlı olsun diye düşünüyorsa tiger 200 ü düşünsün bence o daha hızlıydı çünkü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gun yetkili bayiye gidip fiyat bilgisi aldim 3, 450 tl dedi indirimden bahsetmedim ama kem kum edersem 3, 400 tl ye felan indirim fiyati yedek parcada yardimci olur nede olsa yetkili bayi ve yetkili servisi

Ayni zamanda Kanuni yetkili servisi ve bayisi ama 15 bg olan motoru 12 bg ye indirmesi beni gt 170 den soguttu acikcasi ne yapacam bilmiyorum
    Kanunin yaptıgı gerçekten sahtekarlık. Yarın birgun de tutup 10 hp'e indirirlerse şaşırmam. Daha birçok boyle yazım hataları var gibi geliyor bana.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun üzerinde bir düğme var onu çevirince gücü düşüyormuş .

Bu da Benım Makine

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı Ar 200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linki şu vermek istemişsin herhalde : https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Ama beğenmedim bu modeli.. Malzemelerden çalmışlar... Seninkine has bi durum sanırım... Kazıklamışlar seni ayna takmamışlar...
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Buda benim Yargıçım .. Eğzozunu Değiştirdim performansı değişti gerçekten

İlker41 bunu beğendi.

konuyu hortlatıyorum çünkü merak ediyorum kullananlar tavsiye ediyor mu

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    şu motoru tek renk yapsalar daha güzel olmaz mı

Bu CC deki motorlaeın güzel özelliklerinin harmanlandığı bir motor. Bu fiyata alınır. Ben daha dün aldım. Malzeme kalitesi güzel, Honda CBF150 veya Yamaha YBR 125 ten alta kalır yanı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Bu CC deki motorların güzel özelliklerinin harmanlandığı bir motor. Bu fiyata alınır. Ben daha dün aldım. Malzeme kalitesi güzel, Honda CBF150 veya Yamaha YBR 125 ten alta kalır yanı yok. Tek sıkıntı yan ayak aşağı iterek değilde dışa doğru iterek açılıyor. Bunun düzeltilmesi gerekiyor. Bu motoru aldığın yerde de kullanıyorlar. Amortisörleri aşağı indirmişler, Performans egzoz bide dişliyi değiştirmişler çok güzel olmuş. Bugün - Yarın fotoğrafını veya videosunu koyarım siteye.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    [/COLOR]
    Alıntı Viper3478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatıyorum çünkü merak ediyorum kullananlar tavsiye ediyor mu
    Motoru sadece bir araç gibi görmeceksen onunla abartmadan ilgileneceksen çok güzel hizmet edecek bir motor tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motoru tek renk yapsalar daha güzel olmaz mı
    tek renk olanlarda var elbet sadece markası Arora değil Zorro ( https://www.facebook.com/groups/134819730038506/ ) facedeki sayfamızdan takip edebilirsiniz

Motosikleti
    mt07 idi artık enkaz-07
    Zorro aroradan daha zekice davranıp tek ve düz renk olanlarını piyasaya sunmuş hemde daha uygun taksit seçenekleriyle. Bizim burda bitane yeşil gördüm bilemiyorum nasıl yaptıklarını, arka plakalığı falan kesmiş, seleyi arkadan (şasiden) yükseltmiş, önü çöktürmüş kısacası motora harika bi görünüm vermişti.imkanım olaydı gidip çekeydim fotoğrafını. Bende rks 150-200 arasında gidip geliyordum ama bu motoru da deneyince ve hemen hemen 10 yaşından beri motosiklet kullandığım için 150 cclik 12 13 bg lik bir motosiklet yerine 16.32 beygirlik biraz daha üst modele 150cc lik rks parasını vermeyi uygun gördüm. göstergesi biraz çakma gibi ama il ilçe arasında beni hiç şaşırtmadı 110 lara kadar çok güzel çıktı. daha önce böyle bi makina görmedim çin malı olarak. hem atik hem de bastıkça gidiyor. titreşim 110dan sonra sadece ele yansıyo çok hafifte olsa. Standart lastikleri motoru aldığınız gün hele de virajlara yatmayı seven bir karakteriniz varsa hiç kullanmadan çıkartıp atın. Aşırı derecede tutuş eksiği var. akü ye de bakma imkanım oldu en çakma çin malı akülerinden. En çok hoşuma giden özelliği ise 4 silindirli motorlar dışında hiç bir motorda arka freni kullanmayan ben bu motorda arka frendeki rahatlığı tattım. kombine bi şekilde kullandığınız zaman hızlandığından daha kolay bi şekilde yavaşlıyo Hele shark'ın karbon kaplamalı bi egzozu var onun susturucusunu çıkartıp hızınız 110 ken 5.vitesten ara gazla 3 e çekip yokuş aşağı indiğiniz de çıkan ses ayrı bi haz veriyo. 2 ye çektiğinizde 2 zamanlı motorlar gibi tiiiiinnnnn ediyo denemeyin ama denerseniz de zevkini çıkarın

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250

FORMDA BAŞKA PAYLAŞIM YAPAN YOK MU ARKADAŞLAR . HERKES FACEBOOK A GEÇMİŞ DURUMDA GALİBA

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

http://imageshack.com/a/img22/342/ip08.jpg

Motosikleti
    yuki 250 spitzer
    Yakıt durumu nasıl acaba

Selam'un aleyküm, arkadaşlar konuyu hortlatmak istiyoruz başka böyle bir konu açılmamış sanıoyorum, ben motoru bununla aynı olan arora 180 16c chopper almayı düşünüyorum evkurdan, öğrenci olucam motora yakıt haricinde aylık max 50 tl ayırabilirim,yani 1 yılda çıkaracağı her masrafı toplayıp 12 aya böldüümüzde 50 tl yi geçirirmi ? tabi ki istisna durumları saymıyorum, öyle durumlar olursa onları ayarlarız, ancak sıradan durumlarda , değiştirmek gereken ler neler yapılması gereken düzenli masraflar neler açıklar mısınız

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Şu motor hakkında kafalar bir netleşmedi gitti. Sitesinde çok az bilgi var ve her forumda farklı bir şey söyleniyor.

1- Arora ile Zorro olayı nedir. İki firma aynı makina mı?
    2- Bu makina kaç cc 177, 181, 197 hangisi?
    3- Hangisi ne kadar yakıyor?
    4- Titreşim ne durumda ve kaç km hızdan sonra ne kadar titreşir?
    5- Düz yolda normal şartlarda kaç km hız yapar?
    6- Çin'de bu makinanın üreticisi kim?
    7- Malzeme kalitesi nedir?
    8- 170 / 200 cc arası 5000 TL bütçe ile arora/zorro alacağına şunu al diyeceğiniz makina hangisidir?

Sanırım bu soruların net cevabını bulduğumuzda bu makina hakkında kafalarda soru kalmaz..

Soruları yanıtlayacak tecrübeli arkadaşlara şimdiden teşekkür.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu sorularının çoğunun cevabını kimse bilmez. Hiç uğraşma şunu al :

http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz/touring.html?page=shop.product_details&flypage=fly page_images.tpl&product_id=32&category_id=2

Onu da 200 cc dediğin için söylüyorum. Yoksa 125 - 150 cc'de kendini ispatlamaış bir sürü model var.
    firazsu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler