Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600cc
    araya girmis olacak ama yazmadan edemedim:

yeni alinan hyo'larda bosa kolay gecmeme (kemikli vites) problemi olabiliyor.. 1000km bakimini yeni yaptirdim ve sorun baya bir azaldi, yakinda da tamamen kalkacak gibi.. (daha uzun tecrubeli arkadaslar da bunu onayliyor)
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı KAPTANTIGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşık olunmayacak gibi değil ki her geçen zaman içerisinde beni bir kez daha kendine hayran bırakan bir performans sergiliyor ona alıştıkça daha rahat hareket edebiliyorum ve istediğimde çok agresif olabiliyor
    Başka bi motoru kullanamıyorum benzaten. Sürüşü çok rahat geliyo bana ve çok dengeli. Hele onunla virajlarda yatmak ayrı bi zevk ne yalan söyliyim Bide otoparka bıraktığımda en güzel motorun o olduğunu görmek cidden egomu tatmin ediyo bazen

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    yaw bende bitane siyah comet almak istiyorum ama bi kesin karar veremedim. fuarda 3 gün boyunca sorumlu kişi saolsun kankam oldu anlattı ama . ..
    burdada 138 sayfa yı okumak zor geldi. . .Ben hem şehir içinde(istanbul trafiğinin en yoğun noktaları) ,hemde şehirlerarası yolculukta ki bu istanbul izmir eskişehir falan olcak bana yeterli gelicek ve açıkçası zorlamıcak bişey düşünüyorum. .. Daha kesin karar veremedim %90 comet ama birazda kullananlarda bişeyler duymak istedim. . . .
    yardımlar iin teşekkür itinayla ilerki saatlerde teşekkür edicem

not: bu arada benim karakaçan kadar rahat olması gerekiyor. . .

Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bende bitane siyah comet almak istiyorum ama bi kesin karar veremedim. fuarda 3 gün boyunca sorumlu kişi saolsun kankam oldu anlattı ama . ..
    burdada 138 sayfa yı okumak zor geldi. . .Ben hem şehir içinde(istanbul trafiğinin en yoğun noktaları) ,hemde şehirlerarası yolculukta ki bu istanbul izmir eskişehir falan olcak bana yeterli gelicek ve açıkçası zorlamıcak bişey düşünüyorum. .. Daha kesin karar veremedim %90 comet ama birazda kullananlarda bişeyler duymak istedim. . . .
    yardımlar iin teşekkür itinayla ilerki saatlerde teşekkür edicem

not: bu arada benim karakaçan kadar rahat olması gerekiyor. . .
    Benim GV 250' im var. Şehirler arası çok rahat yol yapıyorum, yorulmuyorum. Cometleri bilemiyorum ama hyosung'a gönül rahatlığı ile güvenebilirsin. Verdiğim sitede çok güzel puanlama yöntemi ile kıyaslamışlar. (güvenlik, rahatlık, uzunyol, güvenilirlik, ekonomiklik ...) Hyosung bir çok devi geride bırakmış....

http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=21683

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Haftada 2 gün şehire inerken artık hep Hyosung'umla gidiyorum, hem ekonomik hem eğlenceli oluyor.. 8100 KM deyim

Boşa geçmeme sorununu zaman zaman yaşıyorum, sanırım sadece şehir trafiginde motor çok ısındıgında oluyor.
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bi motoru kullanamıyorum benzaten. Sürüşü çok rahat geliyo bana ve çok dengeli. Hele onunla virajlarda yatmak ayrı bi zevk ne yalan söyliyim Bide otoparka bıraktığımda en güzel motorun o olduğunu görmek cidden egomu tatmin ediyo bazen
    Hemde nasıl diger motorların arasına koyunca ben burdayım diye bağırıyor hele hele motora binmeden önce eldivenlerimi ve kaskımı takmadan önce motoru çalıştırıyorum o ses o kadar güzelki müzik gibi geliyor bana

Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Ark.lar 2005 model, 12000 kmde, kazasız, sissybarlı, sisfarlı, alarmlı 5500 ytl'ye Aquila GV250 alıyorum. Siyah-gri renkte, yorumlarınızı, ve aquila sahiplerinden öneriler,nasihatler bekliyorum, uzun yol tecrübesi olan arkadaşım varsa, biraz bahsederse çok memnun olurum. Tşkkr
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı 507rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araya girmis olacak ama yazmadan edemedim:

yeni alinan hyo'larda bosa kolay gecmeme (kemikli vites) problemi olabiliyor.. 1000km bakimini yeni yaptirdim ve sorun baya bir azaldi, yakinda da tamamen kalkacak gibi.. (daha uzun tecrubeli arkadaslar da bunu onayliyor)

1000km den sonra boşa geçme sorunu geçiyor.sadece trafikte o da ayda yılda bir oluyor.ilk alındığı zamanla kıyaslanmaz bile.

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

başka motor kullananlar üzerine oturduğunda bu kadar rahat bir alet görmediklerini sölüyolar.bisiklet kadar rahat gücü çok yeterli virajı trafiği herşeyiyle çok seviyorum

inşallah ileride başka motor alırken durumum iyi olurda bunu satmak zorunda kalmam

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Dün Motorumun ön balatasını değiştirdim 2780km de
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

cevaplar için sağolun arkadaşlar. herkese eğlenceli gezmeler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    güzel güzel... sen gv 250 al, seri ve rahat. bel ağrısı filan yok. ama naked istiyorsan comet kullananlara danışacaksın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    gt 250 r ye koruma takozu yaptıran varmı
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir arkadaş bu fotografı bulmuş.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden ? ne çok iri ne de manevra kabiliyeti çok az. bence jeep lerin şehiriçine uygun olduğu yerde r modeller de gayet uygun
    naked, commuter tarzı motorlarda büyük cüsse sorun olmuyor ama süpersportlarda kompakt yapı çok önemli.
    2006 model bir r6 ile yanyana koydum motoru pire gibi duruyordu hyonun yanında. 250 cc 30 hp bir motor için büyük bir kasası var. kıvraklık hiç yok gibi. bu kasa bu motora uymuyor, daha ufak daha dar bir kasası olsa çok daha güzel olacaktı bu motor.
    jipler 4 tekerli oldukları için pek devrilmiyorlar.

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel güzel... sen gv 250 al, seri ve rahat. bel ağrısı filan yok. ama naked istiyorsan comet kullananlara danışacaksın
    Bana söylediysen, bugün aldım, sanırım hyo'yu kullanmadan önce motor kullanmıyormuşum. Bu nasıl bir güç? Serilik? Etkileciydi...

şimdiden gv650 yi merak ediyorum... inş. o da kısmet olr..
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Güle güle kullan carlitoturca,
    Suzuki dahil Türkiyede 250 CC segmentinde GV 250 nin üzerinde bir motor yok, Fiyatı da özelliklerine göre çok uygun.

GV 650 ise o bambaşka bir motor . Tekrar keyifle kullanman dileğiyle.
    [B]YOLUNUZ VE FARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN[/B] :cat:

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim farın içindende tavşan çıktı...

yok öyle kuş çıktı tavşan çıktı böcük çıktı phılıppis çıktı...bi foto çekiverseydin bari...yani Olcay olsaydı şimdi 3 boyutlu fotolarını bile yüklemişti...çok üşengec oldun...valla eskiden ne büyük heyacanın vardı bu hususlarda...şimdi ara ki bulasın...
    metecim makinayı bulunca koyarım ama şu aralar işim başımdan aşkın al sana yazıları koyim sen aynısını git bul 6 sene sorunsuz yandı

PHILIPS HS1 12636 12V 35/35W [E1]2E5 U & DO GERMANY

Malzeme kalitesi cidden çok düşük 6 yılda bi ampul yanarmı yaa 120 yıl gidecek ampul takılmalı öle zırt pırt 6 yılda bir ampulmü değişir ..Global i göreve davet ediyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eskiden ne büyük heyacanın vardı bu hususlarda...şimdi ara ki bulasın...

yerim yutarım farı...konu anafikri başkaydı ama...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana söylediysen, bugün aldım, sanırım hyo'yu kullanmadan önce motor kullanmıyormuşum. Bu nasıl bir güç? Serilik? Etkileciydi...

şimdiden gv650 yi merak ediyorum... inş. o da kısmet olr..
    hayırlı uğurlu olsun. senin yazdıklarının aynısını ben de ilk aldığımda yazmıştım. sanki öncesinde hep bisiklete binyomuşum gibi geldi. ama ossun, o da ikitekerli küçük ve ilk gözağrımız kardeşimiz velespit... hele ya ralli direksiyonlu ve vites taktırılmışına ağzımız sulanarak bakardık arkadaşlarla. hayırlı uğurlu olsun kardeş...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metecim makinayı bulunca koyarım ama şu aralar işim başımdan aşkın al sana yazıları koyim sen aynısını git bul 6 sene sorunsuz yandı

PHILIPS HS1 12636 12V 35/35W [E1]2E5 U & DO GERMANY
    Halen Philips kullanılıyor far ampülü olarak, ancak 6 seneden bu yana gelişme var, misal Philips Kore açılmış, ampüllerde Philips Korea yazıyor

Belki ihtiyacı olan olur, 250R 'ın ampülleri:
    12336 H3 PHILIPS 12V55
    12258 H1 PHILIPS 12V55

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler