Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 150 RN

Motovento
    REKLAM ALANI
    life4rent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.ugur.com.tr/mondial/mondial15.htm

Arkadaşlar AS 125 T modelinin aynısı ama teknik özellikleri daha farklı

Motor Tek Silindir, 4 Zamanlı
    Silindir Hacmi 149,55
    Silindir Çapı ve Strok 57,4 x 57,8
    Sıkıştırma Oranı 9.2:1
    Maksimum Güç 9,5 PS / 7500
    Maksimum Tork 8,5 NM / 7000
    Soğutma Fan Soğutma
    Çalıştırma Elden Ve Ayaktan Marşlı
    Ön fren Disk
    Arka fren Disk
    Yağlama Tipi Yağ Pompası
    Ateşleme Elektronik CDI
    Akü 12 V / 7 AH
    Ön Süspansiyon Hidrolik Ön Maşa
    Arka Süspansiyon Hidrolik Amortisör
    Yakıt Tankı Kapasitesi 5L
    Ön Lastik 130 / 60 – 13
    Arka Lastik 130 / 60 – 13
    Ağırlık 96 kg
    Boyutlar U-G-Y mm 1720 x 690 x 1058
    Şanzıman Otomatik

ne dersiniz fiyat olarak 1.440 YTL diyorlar asyanın pabucu atarlar mı dama?
    gittim, gördüm, aldım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    bu mondialın ki daha kaliteli duruyor as125 in lastikleri bile çok ince kalitesiz olduğu belli birde mondial 150cc motor farkı var ama resimden gördüğüm kadarıyla 150 rn nin tipi as 125 göre daha kötü birbirlerine benziyorlar ama 125daha hoş duruyor.Bana kalırsa bu yaz mondial daha fazla satış yapar

EMRE-uA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence asya nın 125 den daha güzel.kesin bu yaza iyi satış yapar

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    süper bi motor servis arkadaşım test etme imkanım oldu performansı gayet iyi
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

ilanerid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bence 150 Rn alacağınıza 151 rs alın aralarında 100 ytl fark var ama 151 RS ile 150 RN kıyaslanamz bence. Tabi bu benim fikrim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Arka fren disk değil , fotoğraflara dikkatli bakın !

life4rent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı
    Arka fren disk değil , fotoğraflara dikkatli bakın !
    Kimi insanlar vardır okumaz araştırmaz bakar karar verir kimi insanlar vardır okuduğunu ve gördüğünü perçinleştirir ama kamillere tenezzül etmez..

150RN hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar..
    gittim, gördüm, aldım..

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Arkadaşlaryeni bir başlık açacağıma bu başlıktan devam etmek istedim. Ben üç aşağı beş yukarı bu modele karar verdim. Bu motoru alan var mı?

Memnunmusunuz. Bence çok güzel bir motor. Yorumalrınız bekliyorum. Bu arada yeni fiyatı : 1.627,00 YTL

http://www.ugur.com.tr/mondial/mondial15.htm

Motosikleti
    Sissy bar'ı niye yok bunun !

gerigelenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    150 rn iyide motor piyasada yok arkadaşlar
    valla mondiale 8 tane mail attım cevap yok
    ben bi fuarda görüldüğünü sanıyorum
    şubat sonu sipariş verdim bu motoru
    bekleki gelecek.ben trabzondayım burada dört tane mondial bayisi var
    ortak fikirleri gümrükte takıldığı
    mayıs sonu falan diyorlar.
    temmuza bineriz inşallah

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Dostlar şöyle 70-75 kg lık bi adamın altında uçar bu makina.....

Motosikleti
    Evet son flash haberler bende.

Bu motoru bende çok beğenmiştim. Uzun zamandır bekliyordum. 2006 şubat ayından gelmesi planlanan bu motor ortalarda hala yok. İlk defa gelecek olmasından dolayıda kapalı kutuydu. Bugün Mondail bayisini ziyaret ettim. Öğrendiklerim aşağıda :

- Motor 20 mayısta bayilerde olacak Bu güzel haber
    - Motorun fiyatı hala belli değil. Resmi olarak bayi bilmiyor. Sitede yazanı ne kadar kale alacağınızı az sonra yazaklarımla anlarsınız

- Motor 150 cc değil 125cc Bu kesin. Bu kesin çünkü benden önce meraklı ve bilgili bir arkadaş sordurmuş.

- Tekerlekler küçük. Çapını filan bilmiyorumama burada sözü edildiğinden değil

Bütün bunlardan sonra aklıma başka soru gelmedi. Bayi telimi aldı. Yarın şirketten arayıp fiyat ve teslimatı bildirecekler. Ama Asya ile aynı özelliklerde belki de aynısı.

Bu arada model adını unuttum ama aynı zamanda gelmesi planlanan başka bir 150 cc gelmiyor.

2006 yılına Mondial hiç iyi başlamadı. Sizi bilmem ama Jonway'e göz kırptım. Başka bi şey bulursam yazarım ama pazara ilk kez gelecek olan bir ürünün lansmanı bu kadar kötü olur ancak. Yazan bilgilerin çoğu galiba kafa karıştırmak için olmuş.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scud adlı üyeden alıntı
    Evet son flash haberler bende.

Bu motoru bende çok beğenmiştim. Uzun zamandır bekliyordum. 2006 şubat ayından gelmesi planlanan bu motor ortalarda hala yok. İlk defa gelecek olmasından dolayıda kapalı kutuydu. Bugün Mondail bayisini ziyaret ettim. Öğrendiklerim aşağıda :

- Motor 20 mayısta bayilerde olacak Bu güzel haber
    - Motorun fiyatı hala belli değil. Resmi olarak bayi bilmiyor. Sitede yazanı ne kadar kale alacağınızı az sonra yazaklarımla anlarsınız

- Motor 150 cc değil 125cc Bu kesin. Bu kesin çünkü benden önce meraklı ve bilgili bir arkadaş sordurmuş.

- Tekerlekler küçük. Çapını filan bilmiyorumama burada sözü edildiğinden değil

Bütün bunlardan sonra aklıma başka soru gelmedi. Bayi telimi aldı. Yarın şirketten arayıp fiyat ve teslimatı bildirecekler. Ama Asya ile aynı özelliklerde belki de aynısı.

Bu arada model adını unuttum ama aynı zamanda gelmesi planlanan başka bir 150 cc gelmiyor.

2006 yılına Mondial hiç iyi başlamadı. Sizi bilmem ama Jonway'e göz kırptım. Başka bi şey bulursam yazarım ama pazara ilk kez gelecek olan bir ürünün lansmanı bu kadar kötü olur ancak. Yazan bilgilerin çoğu galiba kafa karıştırmak için olmuş.
    buda demek oluyoki bu motor as 125 t nin ikiz kardeşi tek fark birinin üstünde as 125 t diğeride mondial 125 rn yazacak ...Ne gerek varki değişik ürünler çıkarmalı piyasaya
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Valla arkadaşlar tam anlamıyla kafam ambele oldu. Mondial biraz gaz kesti gibi. Jonway alacaktım servisi yok dediler, 150RN alacaktım onunda durumu meçhul. Motti alacam kararsızım. Ya motor almak ne kadar zor bir şeymiş? 50 model var hepsi aynı ama arkasında ki firmaları bilmek gerekiyor.

Motosikleti
    Mondial'e ne oldu nazar mı değdi !

RS 151 de gelmeyecekmiş artık ...

champion_ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 DRAGSTAR
    arkadaslar bugun ögle saatlerınde bır mondıal satıcısıyla konustum

rn 150 modelının oldugunu 20 mayısdan sonra gelecegını soyledıler.bu model yazıldıgı gıbı dısk fren be 150cc lık bır motormus fıyatı 1650 cıvarı dedı...

buna ek olarak

zt 125 modelı cıkacakmıs pıyasaya aynı tıp aynı ama 125 lık aynı asyanın ikiz kardeşi olan bu...bunuda fıaytı 1450 cıvarı olacakmıs

valla dogrudur yanlıstır ben bılmem sadece bayiini yalancısıyım

sonra cıkmaz olmas kımse bana kızmasın

Motosikleti
    @champio

ben Şirinevler Mahmutbey caddesind eki Mondial'e sordum. Senin ki aynı yer mi? Emin olabilsem bekleyeceğim ama elimde para ortada kaldım. Yazıktır bana ! Bütün bir kış bekledim. Sonunda önüme ilk geleni alacağım sonrası dert kader ... :(

champion_ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 DRAGSTAR
    scud selam

aman önune gelenı alma.eger parayı yıcem dıe korkuyosan gıt asya al bı tane ama bu kadar beklemısın 10 gun daha bekler
    yok aynı ye değil.ama sıktılar artık bugun kadıkoy de bır bayii ye ugradım o da 20-25 mayıs arası motorların gelecegını soyledı.artık ne yapayım bılmıyorum...
    bu arada asya nı sisy barı buna uyacak sanırım toplam fıyatını bır servıse sordum 48ytl cıvarı bır fıyat cıkardı bılgınıze.

Motosikleti
    @champion_ufuk
    Selam arkadaşım. Bugün Mondial ile görüştüm. Aynı dediğin gibi motor 10 güne kadar gelecekmiş. Gümrükten çekiyorlarmış. Ama günlerde geçiyor. 20 Mayısta direksiyon sınavı var. Herhalde gelecek hafta içi ehliyeti alırım. Artık ehliyet oluncada duruma göre ya Asya 150 maxi alıcam yada son bir şans Mondial'e bakacağım. Ama Asya baya cazip özelliklede son ÖTV indirimi ile.

Bu arada vitesli alsam kötümü olur. Acaba bi chopper filan? Topic rezilliği olmasın diye burada yazayım dedim.

sunsetz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Arkadaşlar bugün tanıdık bi mondial bayisiyle görüştüm. 150 lere gümrükte sorun çıkarmışlar ondan daha baya uzayacakmış sanırım onun yerine 125likleri getiriolarmış talebi karşılamak için. Bende şubattan beri bekliodum :( Çok kızdım yarın asya motor almaya gidiorum. AS 150 T yada AS 125 dan birini alıcam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler