Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Asya Swift 150 Yeni model

Motovento
    REKLAM ALANI
    handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Asya Motor'dan yeni muadillerine rakip ortalığı kızıştıracak.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor Tipi : Hava soğutmalı, 4 zamanlı, tek silindirli
    Motor Hacmi : 170 cc
    Maksimum Güç : 14,2 hp
    Yağlama : Basınç ve Sıçratmalı
    Yakıt Sistemi : Karbüratör
    Ateşleme : C.D.I.
    Çalıştırma : Elektrik marş ve Ayak Marşı
    Şanzuman : 5 vites sıralı
    Son Aktarım : Zincir tahrikli
    Yakıt Tankı Kapasitesi : 16lt
    Şasi : Çelik boru şasi
    Ön Süspansiyon : Teleskopik çatal
    Arka Süspansiyon : Helezonik yay, salınım kolu
    Ön Fren : Hidrolik tek disk
    Arka Fren : Kampana
    Ön Lastik : 2,75-18
    Arka Lastik : 90/90-18
    Toplam Uzunluk : 1955mm
    Toplam Genişlik : 710mm
    Toplam Yükseklik : 1050mm
    Sele Yüksekliği : 780 mm
    Tekerlekler Arası Mesafe : 1285 mm
    Ağırlık : 120 kg

Ne Mutlu Türküm Diyene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    burada kullanan bi arkadaş herşeyini anlatmış güzel de anlatmış. alacaklar için faydalı olabilir.

http://www.motordelisi.com/forum/mot...ki-kisi-d.html
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

xsinanx28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125
    bende 150 lik bir motor almayı dusunuyorum su an baya bir yeni model var piyasada
    aklım karıştı valla

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bütçeniz ne kadar soyleyebılırsenız aklımda bir iki model var. 5bin butce varsa dusunmeden CBF150. ama 2-3bin varsa bıkac model var tavsıye edılecek.

xsinanx28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125
    5 bin yok 2-3 bin arası verebilirim

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    150'lilik motosiklet bakıyorsanız o fiyata benim bildigim Kanuni'nin Windys 150'si var. Fakat windy 149cc zaten. İlla ki 150lilik olsun demıyorsanız 125lıklere bakın derım o butceye cok guzel 125likler var. Mesela benim ilk tavsiyem, eger rahat olsun biraz da hızlı olsun hani 90-100le uzun geziler yapabılıyım dıyorsanız Salcano Wolf S, Hız olsun aksiyon olsun diyorsanız, Mondial Drift MH125'e bakın. Bu 2 motosikleti tam olarak acıklayan cumleler bunlar degıl eger bılgı almak ıstıyorsanız cevap verebılırım. Yok bunları begenmedım dıyosanız da Kanuni'nin yeni modeli olan 170cc'lik S170T diye motosikleti var gayet guzel bı motosıklete benzıyor. onun yanında Windy'ler var. Mondial'in 150cc'leri 3bin lirayı aşıyor.

Bunlardan daha saglam bı motosıklet ıstıyorum dıyosanız da Honda CBF150 2.el bakın derdım ama butcenız yetmeyebılırım o yuzden yıne 125cc'ye inmek zorunda kalıyorsunuz yani Yamaha YBR125 sızın ıcın uygun oluyor. Bu motosıklet ıcın de acayıp sekılde ovgu var kı sonucta Yamaha ve saglamlıgına su an kımse bısey dıyemıyor yanı cıdden saglam motosıklet. Tabi 0 alamazsınız o butceyle, 2.el bakmalısınız. Saglam 2.elleri de var.

He bi de, Butcenızde Kask'a ve Mont'a yer verin. Bu ikisini kesinlikle atlamayın. Kucuk cc'lı motosıkletler bısey olmaz dıyebılırsınız ama 100km'nin ustune cıkıyor bu tavsıye ettıgım tum motosıkletler. 110-120 gibi bı hızla kontrolunuzu kaybedıp kaza yaptıgınızı ve kaskınızın kafanızda montunuzun vucudunuzda olmadıgını dusunursek cok acı sonuclar cıkar. Kolay gelsin simdiden
    firazsu bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı xsinanx28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin yok 2-3 bin arası verebilirim
    3 binin üstüne biraz daha korsun 300 lira kadar gider rks alırsın mis gibi gidersin..

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    belli bir süreliğine küçük bi motor lazımdı bana. baktıklarım içinde en ucuzu buydu, dün aldım ptesi de teslim edecekler inşallah iyi bişey çıkar
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    motorum geldi iki gündür kullanıyorum, rodajda olduğu için şimdilik tam bişey söyleyemeyeceğim ama çekişi filan iyi gibi duruyo pek bi vibrasyonda yok. motoru 4000 - 5000 arasında en fazla 60 la kullanıyorum 500 km böyle devam edecek. sele rahat motorun göstergeleri gayet iyi ihtiyaç olan herşey var. göstergenin gece aydınlantmasıda çok hoş. vites olayını motoru teslim aldıktan sonra öğrendim hepsi aşağıya sıralı sistem bana çok cins geldi. plastik aksama gelecek olursak oyuncak araba kaportası gibi baya bi kalitesiz kalan herşeyi fiyatına göre çok iyi. hele bi rodaj bitsin yine yazarım izlenimlerimi

ben beyazını aldım 1500 km oldu bile hiç bir sıkıntısı yok şimdilik 1000km bakımınıda dün yaptırdım gayet güzel biniyorum. ilk geldiğinde km göstergesi bozuktu hemen söyledim bir hafta içinde hiç sorgusuz değiştirdiler.110-120 çok rahat görüyor hatta 5. viteste gaz kesiyor gayet kullanışlı bir motor.kampanyalı 2800tl ye aldım yine o civarlarda o paraya bence çok iyi bir performansı var. alacak olanlara tavsiye ederim
    mondial in 150 likleri falan 3. vitesten sonra arkadan kayboluyor çok denemeyle sabittir
    Umarım alacak arkadaşlara faydası olur

Motosikleti
    daelim 250
    arkadaşlar ben bu swif 150 nin ankarada servisliğini yapıyorum. motor gerçekten çok güçlü ve seri kendi sınıfındakilerin en iyisi diyebilirim.rotajdan sonra motorun arka dişlisini değiştiriyoruz motor hiç zorlanmadan 150 ila 160 km hıza kadar çıkabiliyor yakıtıda çok ekonomik km de 115 kuruş yakıyor ankarada çok tutuldu alacak arkadaşlara tavsiye ederim motorun çoğu parçası honda cbf 150 ile aynı 50.000 km yi devirenler oldu aman aman bi arza çıkarmadı.

Alıntı ghost-06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu swif 150 nin ankarada servisliğini yapıyorum. motor gerçekten çok güçlü ve seri kendi sınıfındakilerin en iyisi diyebilirim.rotajdan sonra motorun arka dişlisini değiştiriyoruz motor hiç zorlanmadan 150 ila 160 km hıza kadar çıkabiliyor yakıtıda çok ekonomik km de 115 kuruş yakıyor ankarada çok tutuldu alacak arkadaşlara tavsiye ederim motorun çoğu parçası honda cbf 150 ile aynı 50.000 km yi devirenler oldu aman aman bi arza çıkarmadı.
    bende ön dişliyi değiştirmiştim 5. viteste gaz kestiği için ama 120-130 civarı anca basıyor ve yinede gaz kesiyor bide onu denemek lazım
    ama benim yakıt çok 160-170 krş arası ama tabi sürekli uzun yol ve son sürat gidiyorum onun içinde çok yakıyor olabilir tabii

Motosikleti
    asya motor swift 150
    Alıntı ghost-06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zaten 140 ibre var ben aldım nasıl 150 160 nasıl vuruyo anlamadım doğrusu.. doğruysada 180 lik ibresini
    nasıl bulurum.

Alıntı emre16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zaten 140 ibre var ben aldım nasıl 150 160 nasıl vuruyo anlamadım doğrusu.. doğruysada 180 lik ibresini
    nasıl bulurum.
    emre16 herşeyi aynı motor kasa vs. fakat kafası değişik birde fiyatı 200-300 fazla olan legend modeli var. onda ibre 160 km gösteriyor. ghost onu demeyi unutmuş herhalde :D

Motosikleti
    asya motor swift 150
    asya swift 150 uzun yola gidermi sıkıntı çıkarmadan

motorun sıkıntı çıkarak bişisi yok ben hergün üstündeyim. genelde hepte yüksek devirlerde biniyorum en ufak bişey yaşamadım daha. uzun yolda 100km lik bir yere gittim geldim vede çok acelem vardı sürekli sınırlarını zorladım ama şükür hiç bi sıkıntı yapmadı bana. ama uzun yolda biraz daha hız istiyo insan

Motosikleti
    asya motor swift 150
    şu an 2000 km de hiç sıkıntısı yok ayrıca satılık

s0ns0z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçeniz ne kadar soyleyebılırsenız aklımda bir iki model var. 5bin butce varsa dusunmeden CBF150. ama 2-3bin varsa bıkac model var tavsıye edılecek.
    merhabalar üstadım 3200 gibi bir bütcem var nasıl bir motor tavsiye edersiniz vitesli düşünüyorum

Motosikleti
    asya motor swift 150
    benim swift satılık2000 km 2013 model herşeyi tam

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    arkadaşlar bu modelin göstergesinin gece aydınlatmasını çekip koyacak birisi olabilir mi rica etsem...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)