Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Renda motor hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a arkadaşlar;

Resmini ekleyemedim arkadaşlar kusura bakmayın. Nette araştırdım fazla bilgi bulamadım kendi sitesindede fazla bilgi yok RD-125-4 modelinin fiyatını merak edioyorum kullanımı çok fazla burda güzele benzio kullanan bilen varsa söyleyebilirmi?_? şimdiden sağolun...

http://rendamotors.com/modeller.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''dost acı söyler'' derler...

bence o motora hiiiç bulaşma!!!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce hiç duymadığım Çinli makinalar.Pekte yoruma gerek yok aslen.İlla uygun fiyatlı makinalar arıyorsan bari servis ve yedek parçada daha az sorun yaşayacağın bir marka seç.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

İlk defa duydum bütçen kısıtlı ise kanuni mondial gibi markalara bak servisi yedek parçası bol.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    ilk defa duydum ithal eden firma muhtemelen çok güçlü değildir iki günde piyasadan silinir, bence alma!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''dost acı söyler'' derler...

bence o motora hiiiç bulaşma!!!
    ayberk dostum aynen her heşi açıklamış...hiç bulaşma....çan çin çon...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Beyler renda RD-125T-7 bu motor hakkında bilgisi olan yada bu motoru kullanmış olan arkadaşlar varsa lütfen beni bilgilendirsin 3-4 gün içinde alıcam yoksa

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Unut gitsin.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Şimdi 125 cc 1.200TL fiyatı bu fiyatada kaçırmak istemiyorum asya,mondial motorların fiyatı çok yüksek gelio bana napacam bilemiorum :S

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    bu markayı hiç duymamış gibi yaşamaya devam et bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    mondıal kanunı vs cın malları kendını ıspatlamıs markalardır cınde olsa cınlılerın ıcınde en guvenılır dıyebılırız oyuzden 300-500 ver sonra 1200e aldıgın motor 1200masraf acmasın

Renda MotorS

Arkadaşlar renda T-2 125cc motor aldım gerçekten 10 numara kalkışları fln çok güzel arkadaşımda MONDIAL 150 HS var otobana çktık denemek için kalkışta onun önüne geçtim sonrasında ibrem 110 flndı brz önüme geçti ama 130u gördüm sonra arkamda kaldı gerçekten çok memnunum motorumdan... bu iki motor arasında 600 lira kadr fark var ama bence mondial alıpta gereksiz paralar dökmeyin hepsinde aynı parçalar var sonuçta...!! RendA MotorS

TBT_1912: kardeş diğer yorumlarıda okudum şaşırdım çünkü bu motora bu yorumlar yakışmamış motor süper bizim manisada bir sürü kullanan var hepside memnun.motor KANUNİ BRETON 125 den çok daha iyi hem hızlı hem çok kullanışlı...ama yedek parçalarda sıkıntı olabilir ki pek büyük sıkıntı değil bende almayı düşünüyorum renda 125 lik çünkü motordan çok çok anlayan bi abi var manisa sanayisinde döşemecilik yapıyo ama gerçek sevgisi motorlarda adamın 3 motoru var honda cbr 125 var yamaha ybr 250 var bide renda 125 var ve motorda tam 2 senelik dünkü motor gibi.ii bi motorcu olan adam neden kötü motor alsn ki..renda motorlar ii ve kullanışlıdır..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı tbt_1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar renda T-2 125cc motor aldım gerçekten 10 numara kalkışları fln çok güzel arkadaşımda MONDIAL 150 HS var otobana çktık denemek için kalkışta onun önüne geçtim sonrasında ibrem 110 flndı brz önüme geçti ama 130u gördüm sonra arkamda kaldı gerçekten çok memnunum motorumdan... bu iki motor arasında 600 lira kadr fark var ama bence mondial alıpta gereksiz paralar dökmeyin hepsinde aynı parçalar var sonuçta...!! RendA MotorS
    Rodajdaki motora öyle bas. sonra birkaç bin km sonra motorda arıza çıksın, Sende mondial ya da Kanuniden yedek parça al . Daha ne bayi ağı nede servis ağı genişlemiş. Gebze ve çevre köylerde de Harput Star marka motosikletler geziyor. ama gel gör ki firma motorları gümrükten çekemeden battı. Çin mallarını ithal eden ithalatçıları bir türlü anlayamıyorum. Birbirleriyle aynı olan motorları ülkeye farklı adlarla sok ondan sonra satamayıp bat Kullanıcılarıda sağda solda kulaklarını çınlatsınlar. Motorlarınızın şasesindeki üretici isimlerini internette arattırın görün nekadar çok farklı çeşitli motorlar var. Birde şu var bakıyorsun iki motor birbirininin aynısı. Tamam diyorsun x firma batsa bile parçayı y den alırım. Sonra bir gdiyorsunki adam 0,5 lik bir fark yapmış parça elinde patlıyor. Hobi olarak motosiklet tamirciliği yapıyorum haftasonları. bu şekilde bir sürü motor geliyor. misal harput star geliyor dıştan bakıyorsun atıyorum kanuni elite 100 ile aynı gövde diyorsun bir geliyor parça vida yeri farklı tırnağı farklı renk farkını söylemiyorum bile Mesela piyasadaki hava soğutmalı çinli tüm 250 cc lik chopperların motor aksamı birbirinden farklı. Yahu piston pimleri bile farklı

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Renda ne yaa tipleri aynı mondial asya falan bir farklılık yok işte sadece isim değişmiştir hiç bulaşma.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    renda rd 125-4
    rahat anca şu sıkıntı istedigin performansı göstermez fazla yakmaz

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı nevomitozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahat anca şu sıkıntı istedigin performansı göstermez fazla yakmaz
    Gidip alsın o zaman.
    Çocuk 7 senedir senden cevap bekliyor.
    Kimbilir nasıl seviniyor şimdi.
    Ben bile heyecanlandım.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)