Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kanuni GV 170 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yardımınızı bekliyorum en çok merak ettiğim konu rahat kullanımdaki son hızı 100 ü buluyor mu ? ve tapa gaz 120 yapıyor mu ? ben bu motoru hem şehir içi hemde şehirler arası kullanmak istiyorum . dişli değişiminde değişiklik oldumu motor performansında eğer yaptırdıysan . bir yorumda titreşim çok fazla denmiş. titreşimle ilğilide bilgi istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

en kısa zamanda resim istiyoruz megadeth ve titreşim ve son hız hakkında biraz bilgi lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ GV 170
    NASAH128 son hız 110km biraz yokuslu yolda redlıneda 120yi de gorur
    ben hicbir oynama yapmadım motorumda titresim 90dan sonra hissediliyor
    diğer cinli motorlar kadar zangır zangır titremiyor tabi bunun dışında
    cekişi ve atikliği iyidir. vitesi bosa almak biraz sıkıntı bu zaten bircok
    motosiklette sorundur fiyatına göre mantıklı bir tercih gv 170

volkangur128 teşekür ederim desteğin için .aslıda boxer ile gv 170 arasında kaldım ama gv 170 daha ağırbasıyor . sebebi çok açık en azından adam gibi gösterge paneli var vites göstergesi ve devir saati sele rahatlığı 5 vites olması vites dizilimi standart olması ve dizayn olarak ta boxerden çok çok yakışıklı ve lastikleri sanırım trublex boxerdeki gibi şamrel değil ve en önemlisi ön fren disk fren . boxerde alayına kampana çin olsun motoraa bakarsan oda sana bakar inşallah gv 170 sahibi olurum . biraz malzeme kalitesinden de bahsedilmeli yorumlarda

bu gün gv 170 i test etme şansım oldu . gerçekten sürüşü oldukça konforlu ve titreşim abartılacak kadar değil frenleri gayet iyi biri yorum yapmıştı firenleri berbat diye alakası yok . gerçekten torklu hissettiriyor aydınlatma biraz yetersiz geldi bana. motorun orjinal lastiği malum berbat aynalar gayet iyi sürat da yetrli yani 170 lik motordan 200 km beklememek gerekir hangi kullanıcıya sorsam 0 sıkıntı diyor . sahibi hiç sorun çıkarmadı diyor 15000 de motor boşa almada bi sıkıntı yaşamadım şahsen. ben sıfır almayı düşünüyorum . gayet yeterli ve başarılı bence fiyatına göre . daha sonra motorda ve dişlide oynam yapılırsa performans artırıla bilir . yakışıklı motor tarz . sıfırı 3800 e var . fiyatıda makul ama tabi biraz daha uygun olsa daha iyi olurdu 3500 gibi . düşünen lere tavsiye ederim . halen kullanmakta olan arkadaşlar km ve durumu hakkında yazarsanız seviniriz . 25000 i geçen var mı ?

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    16000 hala 0 sıkıntı aradabir sıkıştırdığımda oluyor düzde rampada önümüzdeki sezon lastikleri değiştiricem bakalım titreşim ne kadar azalacak.
    42konya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler