Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni gt170
    valla benim benzin göstergesi sürekli full gösterdiğinden bilemiyorum ne kadar yaktığını ama bilenler için söylüyorum hergün okula işe motorla gidiyorum haftalık 20 yetiyor benim de.okul maslakta,işim mecidiyeköy'de ev de baltalimanında.geceleri sahil gezmesi de dahil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni GT170
    harbi diyorum biri şu yan ayaklığa çare bulsun 2dk durdurup bi yere gittim motorun ayaklık kaymış düştü.ayna sağa kaydı vites yamuldu zor atmaya başladı sinirimi bozdu hani kaza yapmadım bişey yapmadım sadece ayaklığa güvendim güvenmez olaydım.şimdi masraf çıkarmadı ya bidahaki sefere bişey kırılırsa nabıcam hay.....

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Yan ayakligi otomatik kapatan yayini iptal ettir. Ben onu iptal ettirdim, şimdi cok rahat oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Bu motora phantom modelinin göstergesini takamazmiyiz acaba? Uyar mi acaba buna.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan ayakligi otomatik kapatan yayini iptal ettir. Ben onu iptal ettirdim, şimdi cok rahat oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Bu motora phantom modelinin göstergesini takamazmiyiz acaba? Uyar mi acaba buna.
    Bende sonunda başka bir markanın göstergesini uydurmaya çalışacam. Bunların yapacağı gösterge anca kendilerine benzer değiştirdim gelende aynı kafasına göre haraket ediyo.Kaliteden Mühendislikden yoksun göstergeleri var...

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sonunda başka bir markanın göstergesini uydurmaya çalışacam. Bunların yapacağı gösterge anca kendilerine benzer değiştirdim gelende aynı kafasına göre haraket ediyo.Kaliteden Mühendislikden yoksun göstergeleri var...

bende hiç beğenmiyorum göstergeleri değiştirmeyi düşünüyorum bende araştırayım bilgi alırsam tekrar haberveririm

Motosikleti
    kanuni GT170
    dün bi yere gittim yol biraz bozuktu egzoz ben daha fazla dayanamıcam diyip beni bıraktı yolda :D hani abartı falan takıyolarya motora gerek yok çıkar egzozu bak bakalım sese şaka bi yana 10dk zor dayandım ya benim motorda sorun var yada gt170insorunu bütün civatalar dansöz gibi oynuyo :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    2150 km de 3 gun önce kontrol ettim. Bitane gevşemiş civata yoktu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Zincir gerginligi bile hic bozulmamis.

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    hakan kardeş al benden de o kadar ben motorumu seviyorum açıkcası sorun yok ama bende ayaklık kurabnı oldum aynam kırıldı motorum tam olarak yan devrildi beton zeminde sağ tarafa yattı ama hiç bir sorun olmadı selenin altındaki plastik aksamda da bir problem oluşmadı galiba şans bize motor konusunda baya güldü MOTORUMU SEVİYORUM....

Motosikleti
    kanuni GT170
    usta hani bi elin 5 parmağı bir değil ben sadece benimkinin sorununu söylüyorum sinirimi bozuyo 2 günde bir servise gitmek ondan :D

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Motorlarınız şekil olarak gayet güzelmiş, kimi motorda sıkıntılardan bahsedilmiş, göstergeler , yan ayak, fren , cıvata gevşemesi gibi, benim 2006 da kullandığım sıfır aldıgım Kanuni Tiger (ki biz ona hayvan derdik) motorumda da gösterge, fren ve yan ayakta sıkıntı vardı, kanuninin montaj hattı demekki hala aynı tas aynı hamam, ama motordan az çok anlayanlar için sıkıntı olmaz bunlar. Tiger taşş gibiydi 40.000 ben yaptım sonra alan McDonalds kuryesi kullandı kullandı köyüne götürdü, hala kullanıyordur. Yani diyeceğim eliniz sürekli üzerinde olsun yıllarca binersiniz, kazasız sürüşler

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı hasanaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan kardeş al benden de o kadar ben motorumu seviyorum açıkcası sorun yok ama bende ayaklık kurabnı oldum aynam kırıldı motorum tam olarak yan devrildi beton zeminde sağ tarafa yattı ama hiç bir sorun olmadı selenin altındaki plastik aksamda da bir problem oluşmadı galiba şans bize motor konusunda baya güldü MOTORUMU SEVİYORUM....
    Yan ayak yuzunden iki kezde ben düşürmüştüm oldugu yerde. O sekilde yere dustugunde tek riskli yer aynalari zaten, onun haricinde yere degen riskli bölümü yok. Bu acidan guzel tasarlamislar.

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan ayak yuzunden iki kezde ben düşürmüştüm oldugu yerde. O sekilde yere dustugunde tek riskli yer aynalari zaten, onun haricinde yere degen riskli bölümü yok. Bu acidan guzel tasarlamislar.
    usta benim bide vites biraz yamulmuştu değiyodu ara sıra
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    arkasım kanuni diğer çinlere göre motor olarak sağlamdır .fakat ayakmış göstergeymiş bunlar sorun çıkara bilir kendiniz çözüm üreteceniz biraz bende kanuni kullanıyorum aynı sorunları gördüm ve benim 4 düncü kanunim,takılmayın ayaga göstergeye motor sıkıntı yapıp yolda bırakıyormu ona bakın 170 cc lik japon u bu paralara alamazsınız olacak tabi ufak tefek sorunlar keyfinize bakın yol yapın uzun yol motorda sorun olursa o zaman haklısınız.
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı komançi1478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkasım kanuni diğer çinlere göre motor olarak sağlamdır .fakat ayakmış göstergeymiş bunlar sorun çıkara bilir kendiniz çözüm üreteceniz biraz bende kanuni kullanıyorum aynı sorunları gördüm ve benim 4 düncü kanunim,takılmayın ayaga göstergeye motor sıkıntı yapıp yolda bırakıyormu ona bakın 170 cc lik japon u bu paralara alamazsınız olacak tabi ufak tefek sorunlar keyfinize bakın yol yapın uzun yol motorda sorun olursa o zaman haklısınız.
    Aynen katılıyorum.

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    s.a benim de motourum 2 kere düşmüştü ben bu sorununu çözdüm
    ayagın dayandıgı yeri biraz yedirdim (siprelle 2 mm kadar taşladım)
    eskiden ayagı açtıgımda düm düz duruyodu şimdi ayak öne dogru yatık duruyo
    bu da motorun biraz daha yatmasını sagladı ve artık düşmüyo

S.a arkadaşlar bugün gt170 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım
    komançi1478 bunu beğendi.

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin

rodaj döneminde uzun yola gitmek pek iyi degil galiba dimi ?

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    istersen uzaya git rodajla alakası yok yüksek devir yapma yeter,hatta uzun yol sayesinde tüm dişliler birbirine alışır daha güzel rodaj olur ver çoşkuyu uzun yol kısa yol fark etmez.
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

Selamlar arkadaşlar,bulunduğum yerde bir motorcu kardeşimde siyah gt 170 var.Yeni aldı henüz 2.500 km de bana düz yolda 140 gördüğünü söyledi inanmadım gösterge yanlış gösteriyordur dedim siz kullanıcılarından 140(düz yolda)gören varmı Pzts beraber bir gezi yapıcaz o zaman belli olacak ikimizin göstergelerini kontrol edebilicem.
    monolog17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)