Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Şunu söyleyim.Kanuni firmasından büyük konuşmayım ama hiçbir motorlu taşıt almam.neden?
    1)Müşteri ilişkileri iyi değil

2)yedek parça ve servisi dandik(% olarak genel konusuyorum.dersen istanbul bilmemnerde yusuf usta var 10 numara yapıyor..istisnalar hariç)+pahalı

3)Firma bünyesinde çalışan tanıtım olsun(En son Matrix filminin müziğini editlemişler videoya.. lepoparın tanıtımı sanırım.Ayrıca gt yi tanıtan ekip hiçmi barkını izlemiyor.Barkın bir montajcı bir kameraman arkadaşıyla harikalar yaratıyor.Bunlarda anca 600 lük bir makinanın ses efektini versinler,resim üzerinden motoru göstersinler.Toprak yolda teker kazıtsın..Ayrıca tanıtan arkadaşın sesine niye efekt uygulanıyor anlayabilmiş değilim.Kuyudan konuşuyor sanki mübarek.gül gül yarıldım.,işte bu gezelim görelim(Kanuni Türkiye yollarında) motordan başka herşeyi çekiyorlar...geçen kahvedeki dedeyle 2 saat konuştu.anlam veremedim.

Sadece kanuni değil.Mondiali ve Küba da bu işlerde geride.tv de reklamları yok internette yok.Modelleri tanıtmıyorlar.Güvenemiyorlar sanırım çinden getirttikleri makinalara.Gerçekten bunların satış politikasını anlamıyorum.
    Seko ve nasah128 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bide her girdikleri mekanda yarım saat öpüşme merasimleri yokmu beni benden alıyor diyebilirim

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı agustosbocuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide her girdikleri mekanda yarım saat öpüşme merasimleri yokmu beni benden alıyor diyebilirim

Aynen öyle
    motor ve motorculuk ruhuyla alakasi olmayan adamlar.Bunlari izleyince bütün motor hevesim kaçıyor heyecan kalmiyor.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Benim bu forumdan anladığım şudur ; 3139 TL ye alırım ama 11000 TL lik performans ve kalite beklerim.

Dunyanin hicbir yerinde yok maalesef bu istenilen şey arkadaşlar.

Motosikleti
    kanuni gt170
    valla ben gt 170 için kapora bıraktım bayiye ama hem olumsuz yorumlar hem de motorun aşırı geç gelmesinden dolayı yaron gidip gv 170 varsa alıcam.kuzenim aldı gv yi geçen ilk bakımını yaptırdı taş gibi motor gerçekten.görünüşü de baya hoş.arkaya çanta koyma olayı da güzel.inşallah vardır gidip alırım yarın.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben gt 170 için kapora bıraktım bayiye ama hem olumsuz yorumlar hem de motorun aşırı geç gelmesinden dolayı yaron gidip gv 170 varsa alıcam.kuzenim aldı gv yi geçen ilk bakımını yaptırdı taş gibi motor gerçekten.görünüşü de baya hoş.arkaya çanta koyma olayı da güzel.inşallah vardır gidip alırım yarın.
    gt 170 ile motor bloğu aynı değilmi hocam?

Motosikleti
    kanuni gt170
    hocam aynı ama illa ki farklı özellikleri var ki fiyatı değişiyor.şimdi bi gördüğüm,ne olduğunu bidiğim motor var bi de tabiri caizse süpriz bi motor var.öğrenci adamım ben çalışıp biriktirdiğim parayı da riske atmak istemiyorum.psikolojik sebeplerden dolayı belki ama böyle uygun gördüm.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aynı ama illa ki farklı özellikleri var ki fiyatı değişiyor.şimdi bi gördüğüm,ne olduğunu bidiğim motor var bi de tabiri caizse süpriz bi motor var.öğrenci adamım ben çalışıp biriktirdiğim parayı da riske atmak istemiyorum.psikolojik sebeplerden dolayı belki ama böyle uygun gördüm.
    kafana yatan motoru alman daha doğru tabi

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorsiklet için performans egzozu faydalı olurmu acaba ? +3 beygir katkısı felan diyolar aslı gerçeği varmıdır kullanan arkdaş felan varmı acaba faydalı olurmu ?_?
    http://www.uzmantv.com/motosikletin-...unlar-nelerdir

00:12 - 01:00 arası
    Exslans44 bunu beğendi.
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

reis bnm motor şu an 826 km de motoru aldm direk 10 tl lik benzin aldım ve depoya castrol (10-40 yarım çay bardağı) yağ koydum yarım saat orta sehbada 6 7 devirde çalışdırdım bunu herkez bilmez ve bu riskn altına girmez şu an motorumun peşine kolay kolay kimse gelemiyo önceden 2 de son hızı 60 dı şimdi 80- 90 diyo (orjinal arka dişlisi ile ) bide bende sürat dişlisi var küçük takcam onu zaman bulamıyorum yarım saat sürmez ama dediğim gibi zamanm yok eğer onuda takarsam nasıl gitceni hayal bile edemiyorum motorunu satma bu motor gerçekden güzel motor bikaç sorunu olsa bile çok çok iyi resim paylaşcam en yakın zaman da .

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı kasım58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis bnm motor şu an 826 km de motoru aldm direk 10 tl lik benzin aldım ve depoya castrol (10-40 yarım çay bardağı) yağ koydum yarım saat orta sehbada 6 7 devirde çalışdırdım bunu herkez bilmez ve bu riskn altına girmez şu an motorumun peşine kolay kolay kimse gelemiyo önceden 2 de son hızı 60 dı şimdi 80- 90 diyo (orjinal arka dişlisi ile ) bide bende sürat dişlisi var küçük takcam onu zaman bulamıyorum yarım saat sürmez ama dediğim gibi zamanm yok eğer onuda takarsam nasıl gitceni hayal bile edemiyorum motorunu satma bu motor gerçekden güzel motor bikaç sorunu olsa bile çok çok iyi resim paylaşcam en yakın zaman da .
    dişliyi de küçült benzinin içine yagda koy
    bunu bu şekilde 2 bin km yap
    sonra bi ulaş bana görüşelim motor hakkında ..
    1 rektefe olur o motor
    2 keceler gider
    sübab filan kalmaz o motorla
    sana kim dedi bu sacma şeyleri ama cok merak ettim baya iyi içmiş, hatta sen 1 bardak da tiner koy ama sentetik olsun birde şeker at içine
    ...
    onlar eski de kaldı gözüm javalara mobiletlere koyardım 10 sene önce biz onu 2 zamanlı motorların yaglanması için.
    bu motorların iklimine ters yapıyorsun.
    tineri koy motora yarı yarıya motora 150 bile yaptırırsın.
    motorun ömrünün yüzde 90 ı 1 ayda yersin
    Seko ve search16 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

eğer egzozu değişip bunu takıyor isen hava filtresini de büyültmen gerekir kardeşim yoksa motor havayı az emer fazla bırakır performans da sapmalar oluşur ikisi de büyük olursa hem havayı fazla emer ve fazla bırakır motorun performansı daha fazla olur.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    eğer egzozu değişip bunu takıyor isen hava filtresini de büyültmen gerekir kardeşim yoksa motor havayı az emer fazla bırakır performans da sapmalar oluşur ikisi de büyük olursa hem havayı fazla emer ve fazla bırakır motorun performansı daha fazla olur.
    Söylediklerin Mantıklı kardeşim peki hava filtresini nasıl büyültücez yada hava oranını nasıl arttıracaz ? Karbüratörden yapkmak mümkünmü acaba yoksa hava filtresinden mi değiştirecez bu oranları ?_?

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    Alıntı onegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence bu işler firma kalitesi olduğu kadar bir nebzede olsa şans işidir. Allah'a şükür ben motorumdan çok memnunum. Bu gün ilk bakımından aldım. Şu anda yağ gibi akıyor basıyorum gaza elinden geldiği kadar kaçıyor. Bakım maliyeti sadece yağ oldu ve 15tl'ye verdim. Hemde az yakıyor. Titreşimi var saymazsak bana göre çok iyi bir ürün. Daha doğrusu bu paraya alınabilinecek en iyi ürün. Herkesin kendisine göre yorumları ve tecrübeleri vardır hepinize saygı duyuyorum. Bunlarda benim yorumlarım.
    Valla bendde çok memnunum çok şükür hiç sıkıntı yok

walla onu bnde düşünüyorum bizim burda servisden aram iyi olan abiler var onlara da sorcam kardeşim bende egzozu büyültmeyi düşünüyorum ama hava filtresinin de büyümesi gerekiyor bn bi danışıyım abilerime .
    Exslans44 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişliyi de küçült benzinin içine yagda koy
    bunu bu şekilde 2 bin km yap
    sonra bi ulaş bana görüşelim motor hakkında ..
    1 rektefe olur o motor
    2 keceler gider
    sübab filan kalmaz o motorla
    sana kim dedi bu sacma şeyleri ama cok merak ettim baya iyi içmiş, hatta sen 1 bardak da tiner koy ama sentetik olsun birde şeker at içine
    ...
    onlar eski de kaldı gözüm javalara mobiletlere koyardım 10 sene önce biz onu 2 zamanlı motorların yaglanması için.
    bu motorların iklimine ters yapıyorsun.
    tineri koy motora yarı yarıya motora 150 bile yaptırırsın.
    motorun ömrünün yüzde 90 ı 1 ayda yersin
    Motor gitmiş, geçmiş olsun.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    beyler yazıktır günahtır elleşmeyin şu motora beaaa 20 cc lik fark için mucize beklemeyin 150 cc yapıyor 110 km oda yapsın 130 km neyinize yetmez ?
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Göstergeyi bugun hallettim, Allah nazardan saklasın hiçbir sıkıntım yok şuan çok memnunum motordan. Bu motorda en sevdiğim şey tork olayı. Yokuş falan hiç farketmiyor iki kişi bile olsam başka ( ben 85 kg, artçı 110 kg) vites yokmu yükselt diyor bastıkça. Hiç kesilme bayılma yok.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Kanım dondu şerefsizim ;d

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)