Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. bende turuncu rengi var siyahınıda merak ettim fotoğraf yüklersen seviniriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Alıntı onegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motora ait fotoğrafları ekleyemiyorum çünkü nereden ekleneceğini bulamadım. nasıl yapılacağına ait yol gösterirseniz onları da eklerim.

Daha sadece 30 km yaptığım için çok fazla yorum yapmak yanlış olacaktır. ilk izlenimlerim kesinlikle çok iyi. yorumlarda belirtildiği gibi bariz bir tireme yok sadece standart motorun titremesi var. bozuk yollarda süspansiyon gayet güzel. sadece yan yatırma ayaklığı hoşuma gitmedi bana hiç güven vermedi. her an kapanacak gibi duruyor. daha detaylı deneyimlerimi ileri ki günlerde paylaşmak istiyorum. malum daha 30km. yol yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

h.dural kardeş motorun siyahını aldım. fotoğraf ekleme konusunda yardımcı olursanız fotolarıda ekleyeceğim.
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. En kısa zamanda fotoğraf bekleriz siyah rengini merak ettim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Bende siyah renk aldim, ama turuncuda da gözüm kalmadi degil. Turuncuda vardi aldigim yerde ama satılmış benden önce

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    hehehe o kadar anlattım resim paylaşan yokmu be ya
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe o kadar anlattım resim paylaşan yokmu be ya
    Benim plaka ptesi cikacak, videoda ceker yuklerim.

Motosikleti
    kanuni gt170
    bugün ben de sanayideki kayalarda gördüm motoru.görüntü olarak gerçekten çok hoş ama siyahı satıldığı için alamadım.haziranın ilk ayında gelecekmiş yeniler kapora bıraktım.merak ettiğim soru ruhsat plaka için 500 lira istediler.bana fazla geldi kendim yaptırsam kaça çıkar bu işlemler? ve bir de nerde ne yaptırmam gerekiyor bilgi veren olursa sevinirim.fotoğraf çekemedim şarjım az olduğundan sormadan söyleyeyim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ben de sanayideki kayalarda gördüm motoru.görüntü olarak gerçekten çok hoş ama siyahı satıldığı için alamadım.haziranın ilk ayında gelecekmiş yeniler kapora bıraktım.merak ettiğim soru ruhsat plaka için 500 lira istediler.bana fazla geldi kendim yaptırsam kaça çıkar bu işlemler? ve bir de nerde ne yaptırmam gerekiyor bilgi veren olursa sevinirim.fotoğraf çekemedim şarjım az olduğundan sormadan söyleyeyim
    Plaka islemlerini ben kendim yaptiriyorum
    Masraf olarak, 200 tl trafik sigortasi (bazi sigorta firmalarinda bu 170 civarindaymis galiba) ek-1 diye bi evrak var trafik musavirliklerinde dolduruyorlar 15 tl, emniyette bildigim kadariyla 66+89 toplamda 158 tl alacaklar diye biliyorum birde plakayi teslim alirken tam emin degilim ama 30 civari verecekmisim, yaklasik 400 tl mal oluyor. Kalan farki muameleci kendine aliyor. O yuzden 500 tl istiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka islemlerini ben kendim yaptiriyorum
    Masraf olarak, 200 tl trafik sigortasi (bazi sigorta firmalarinda bu 170 civarindaymis galiba) ek-1 diye bi evrak var trafik musavirliklerinde dolduruyorlar 15 tl, emniyette bildigim kadariyla 66+89 toplamda 158 tl alacaklar diye biliyorum birde plakayi teslim alirken tam emin degilim ama 30 civari verecekmisim, yaklasik 400 tl mal oluyor. Kalan farki muameleci kendine aliyor. O yuzden 500 tl istiyorlar.
    Birde hangi ilçe emniyetine gideceksen bir gün onceden internetten randevu alman gerekiyor.

Motosikleti
    kanuni gt170
    hakan eyvallah.kendim yaptırayım ben de o zaman boşuna niye vereyim o kadar parayı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan eyvallah.kendim yaptırayım ben de o zaman boşuna niye vereyim o kadar parayı.
    Bende öyle dusundum, 100 tl fark az degil. O parayla eldiven ve dizlik alirim

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Hani resimler videolar ?
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

onegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Anlatın için teşekkür ederim AsyMeTRiQue.

işte motorum...

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    cakturkc, ZeKi09, ozan125 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Cbf 150
    Haa şöylee
    Şenlendirin arkadaşlar şöyle.onegi hayırlı uğurlu olsun.Kiliti de hemen takmışın :D
    Plaka da şekil olmuş yalnız
    ZeKi09 bunu beğendi.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

''onegi'' Hayırlı olsun güzel gözüküyor
    Rodaj daha bitmemiştir muhtemelen ama Tork nası biraz bilgilendiriseniz sevmediğiniz yönlerini falan,max speed kaç olur muhtemelen zormalamamışsınızdır ama şu kadar yapar diyebiliceniz kaç km olur.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkdaşlar bende aldım bu motorsikletten fakat bu rodaj dönemi hakkında pek bir bilgim yok bilen bir arkadaş varsa açıklayablirmi nasıl gitmem gerekli neler yapmam gerekli biraz bu konuda acemiyim yardımcı olursanız sevinirim...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Hoşuma gitti..göstergelere laf etmiştim ama bu resimde okadarda kötü gözükmüyor..Sanırım bundan bir tanede ben istiyorum :D

onegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Arkadaşlar tork gayet güzel bende 3 yıl önce CBF150 vardı onda max115 yapmıştım dahada gitmemişti. bunda da zorladım devir 9000 ve hızda 110'a yaklaşıyor.
    - devir saat 8000 devri geçince sapıtıyor kafasına göre sallanıyor. servise sorucam yarın sebebini yazarım.
    - genel olarak sorunlar vitesi boşa almakta sorun yaşıyorum. servisin verdiği bilgiye göre sanzumanın yeni olması kaynaklıymış düzelir diyor.
    - ara ara stop ediyordu ama sorun benim motor kullamayı unutmam kaynaklı olduğunu çözdüm
    - yan yatırma ayağı kendiliğinden kapandığı için bende hiç güven uyandırmıyor ve serviste dikkat etmem konusunda uyardı.
    - şimdide vıcır vıcır bir ses var işten çıkınca götürcem bakalım ne çıkacak.
    ama genel olarak benim beklentilerimi sonuna kadar karşılayan bir motor. görüntü olarak on numara. benim eski motordan kalma takımlar kırmızılı olduğu için siyahını aldım fakat turuncusu da içimde kalmadı değil. süspansiyon gayet iyi. 170cc için hızda olması gerektiği kadar belki motor açıldıkça hız biraz daha artar.
    istediğiniz detaylar varsa özellikle onları sora bilirsiniz. detay fotoğraf isteğiniz varsa onları da elimden geldiği kadar sizlerle paylaşırım.

Dostun 1000km dolana kadar 60km hizi gecme rodaj bu isde ayrintili bilgiyr gerek yok ZORLAMA MOTORU YANİ PARCCALAR İYİCE Bİ ALİSMASİ GEREKİO RODAJ BU

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Onegi motoru çalıştırıp sesini dinletmen falan mümkünmü..gaz falan versen.. bir vidyo bekliyoruz
    ozan125 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    Cbf 150
    Bu yan ayaklık kapanma sıkıntısı bütün kanunilerde var demekki.Motoru aldım alalı yan ayaklıkta bırakmıyorum. Demekki bu modelde de kanuni geleneği devam ettirmiş.(Motora dokunsan düşecekmiş gibi oluyor.)
    Vitesi boşa geçirme olayı bende 2 yıldır düzelmedi.Aldığımda serviste aynısını demişti.Açılınca düzelir falan da hikaye.Hala boşa atmak için debelendiğim oluyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs Apaçiyi tokatlarmı bu Gt 170
    gokayugur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)