Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bayiden çıktım gelmiş buraya da ve siyah vardı elinde 3 tane sipariş ettim 1 tane geldi dedi... Ben motoru buraya almadan sipariş üzerinden müşteriden para almam diyor ve elinde ki de satilmamis henüz resimlerini çektim en azından siyahi nasil oluyor diye merak edenler akşamı bekleyecek ama ışteyim ve bilgisayara ancak akşam ulasabilirim şimdi cepten ancak bu kadar bilgi verebiliyorum...
    bekliyoruz walla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kullanan yok mu? Ama en azından gelmiş. Harika...

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...

Uploaded with ImageShack.us

Şimdilik bu kadar Çok detaylı resimler değil ama ben oraya gittiğimde kargo yeni gelmiş ve bi yandan montajını yapıyorlardı bu sebeple pek zamanım kalmamıştı tam motajı yapıldıktan sonra çekim yapmaya...

Bu arada iki adet daha resmi var ben üzerindeyken çekilmiş. Takım elbiseli olduğum için koymadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Ayrıca şimdi farkettim arkadaşlar sitesindeki resimde motor kısımlarının resimlerini karşılaştırdığımda motorların üst kısımlarında bir değişiklik gördüm sanki benim çektiğim resimde motorun üst kısmında CDI kapağı var sitedeki resimlerde yok. Ayrıca üstten eksantirikli ve balancer mevcut olduğunu öğrendim...
    Permatiq59 bunu beğendi.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    At hocam at takım elbiseli olsan ne olur gülmeyiz :D
    Nasıl durmuş boyuna görelim .Teşekkürler bu arada fotolar için
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    sonunda yav. cbf150 almama ragmen merakla bekledıgım makına daha cok foto daha cok bılgı. vıdeo falan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

arkadasım boyunu cok merak ettım motorun yav. atıver su takım elbıselı fotoları

vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    Bunu alacak adam 2. el Cbf, olmadı Ybr alsın 1000 kat daha memnun kalır.

Motosikleti

Boyum 1.77
    :D

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Beyler boyu iyimiş yahu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Vay müdürüm çok yakışmışsınız motora. Ancak alırsanız takım elbise ve kunduralarla binmezsini heralde

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay müdürüm çok yakışmışsınız motora. Ancak alırsanız takım elbise ve kunduralarla binmezsini heralde
    Kavuniçi rengiyle olmaz da siyahla belki

İş günü olduğu için malum

h.dural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mx
    Alıntı vedkum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu alacak adam 2. el Cbf, olmadı Ybr alsın 1000 kat daha memnun kalır.
    ybr dediğin motorun bisiklet lastiği gibi lastik takmışlar adam vites göstergesi koymayı bile çok görmüş galiba sellektörde yok
    benim gibi iri yapılı adamların altında bisiklet gibi duruyor o,motor cbf lafım yok ama sıktı artık millet doydu o,modele neredeyse bütün kuryelerin altında ben kuryelik yapmayaçaksam biraz farklı olmak isterim farklı olmak fark yaratır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

jantlar çok güzel geniş lastikler motora al götür beni gitdiğin yere diyor resimleer icin çok tşk bu motoru almayı çok istiyorum.
    umarım benim gibi almak isteyen herkes alıp kullanabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

bu yıl tatilde güzel karededizim samsuna gt170 giderim işallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

böyle dağ yollarında motor sürmek tam bir macera ayrıca o kadar dağ bayır gezdim bir sürü motorsiklet li arkadaşa rasladım
    ne bir tane cbf nede ybr raslamadım . eski rus motorlarından var ama
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Lokman Hocam fotolar için çok teşekkürler.Benim boy da 1.77. Tam olmuş sıkıntı yok.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet güzel duruyor, kalitesi de fena değil gibi. Biraz ön çamurlukta sıkıntı var gibi
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Nihayet gelmiş,yakışıklı motormuş. İnsallah kullananlar da memnun kalır.

Arkadaşlar herkese selamlar, ben de Gt 170 motorumu bugün yarın teslim almayı bekleyenlerdenim. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum internet sitesi gt 170 'in teknik verilerini güncellemiş buna göre beygir gücü hanesinde 9 kw yazıyor bu da yaklaşık 12 beygir eder. Önceden 15 beygir yazıyordu, değiştirmişler. Açıkçası 170 cc'lik bir motorun 12 beygir güç üretmesi bana biraz tuhaf geldi.

Motosikleti
    KANUNİ GT170
    arkadaşlar motoru dün aldım motor güzel ama eksikleri cok var mesela titreme aşırı ayaklarımı ağrıtıyor yani gecen gece motor yüzünden yatamadım ve cok ses vargibi belkide bana öyle geliyor aldığım gibi arka balata yandı cok sıkmış servis götürüp değiştim sinyal çakması yanmış onu götürüp değiştim ama motor iyi kacıyor suanda 100 km de ama basamadım cok yeni olduğu icin ilerliyen zamanda tam bilgi alınır motorda suanda olan şeyler bunlar ama lastikler mükemmel. bide ön frene basınca birden ön dağılmış gibi titriyor sağ sola parasına göre güzel kawasaki er5 e benziyor oturuş görünüş filan hemen hemen aynı yani tavsiye edilecek motormu diye sorarsanız azda olsa tavsiye ederim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ŞAHAN ÇAKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru dün aldım motor güzel ama eksikleri cok var mesela titreme aşırı ayaklarımı ağrıtıyor yani gecen gece motor yüzünden yatamadım ve cok ses vargibi belkide bana öyle geliyor aldığım gibi arka balata yandı cok sıkmış servis götürüp değiştim sinyal çakması yanmış onu götürüp değiştim ama motor iyi kacıyor suanda 100 km de ama basamadım cok yeni olduğu icin ilerliyen zamanda tam bilgi alınır motorda suanda olan şeyler bunlar ama lastikler mükemmel. bide ön frene basınca birden ön dağılmış gibi titriyor sağ sola parasına göre güzel kawasaki er5 e benziyor oturuş görünüş filan hemen hemen aynı yani tavsiye edilecek motormu diye sorarsanız azda olsa tavsiye ederim.
    Titriyo mu hadi canım, Benim 150'lik mondial'im var balansörlü bi günde 400km yol yaptım ona rağmen titreşim rahatsız etmedi, çünkü yok denecek kadar az, 110 km hızı geçince hissedilir hale geliyo ama zaten o hızda uzun süre gidemiyorum motor aşırı ısınıyo doğal olarak, sonuçta 150'lik.
    Bence bu Gt170 çok güzel gideri olan bi motor

Motosikleti
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel duruyor, kalitesi de fena değil gibi. Biraz ön çamurlukta sıkıntı var gibi
    Evet ben resimleri çektim çıkarken firma sahibi elemanina sesleniyordu ön çamurluğu yamuk takmissiniz düzeltin falan diyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı ŞAHAN ÇAKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreme konusu da benim en cok merak ettiğim konu açıkçası zaten eğer fazla titremesi varsa (dediğiniz kadar) farklı önerileri de oldu bayinin... Onlara yönelme ihtimalim de var açıkçası...

Balata konusunda evet sansizmissiniz ama bu servisin hatası olmuş benim gördüğüm araçta da ön çamurluğu yamuk takmislardi

Ayrıca titremesini kiyaslayabileceginiz bi model var mi? Yani daha önce kullandığınız motorlarla falan kiyaslarmisiniz? Yanlış anlamayın bilgi edinmek için soruyorum...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Üstten eksantrikli balansörlü gene titriyo 100 cc balansörü takmışlar heralde

Motosikleti
    KANUNİ GT170
    şimdi sizi motordan soğutmuş gibi olmiyim ama titreşim var yani 1 saat üstünde durmadan yol gitsen indiğinde yamuk mumuk yürürsün ha belki yenidir acılınca gecer titreşim ama aşırı titreşim yokk ilerleyen zamanlarda gecer belki kıyaslanacak motor derken fazla motora binmedim okadar bide bişey söyliyim ben hızlı gidiyorum diye belkide aşırı titriyodur 35 km deydi 140 gördü yokuş aşarı ve normal bastığım hız 100 110 gidiyorum motorda

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

şöyle bişey var motor yeni cokta zorlamadım zorlamakta istemiyorum onun icin bu motor ilerde bence daha iyi olucaktır.
    fiyatına göre tavsite ederim bence öbür markalardansa bunu terci ederim kanuni adı yeter

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)