Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Hayırlısı olsun inşallah. Peşin kaç tl saydın ?
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam Bende bu gt 170 modelini çok beğendim hatta almayı düşünüyorum sizlerinde yorumlarınızı okuyunca kararım bi gidip bi geliyor ne yapmalıyım yada kıyaslaya bilceğim başka modeller varmı ?

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Hypnoss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Bende bu gt 170 modelini çok beğendim hatta almayı düşünüyorum sizlerinde yorumlarınızı okuyunca kararım bi gidip bi geliyor ne yapmalıyım yada kıyaslaya bilceğim başka modeller varmı ?
    Fiyat ve tip olarak ele alırsak..
    Rks titanic 150 var..Mondial in benzer modelleride var biliyorsundur..ama bence bu kanuninin çıkmasını bekle birisi alsın ve burdan yazacaktır zaten.Ama bence Yamaha ybr al :D
    Benimde aklım karışık şu zamanlarda..

Motosikleti
    yok
    ben yazayım bu fiyat aralığı modelleri

kanuni Gt170(kimse almadı patlayabilir)
    kanuni gv170(çok tatlı duruyor)
    mondial drift 125(performansı iyi diyorlar)
    mondial 150 mcx roadracer
    mondial 150 vulture (çok yakıyor diyorlar)
    rks 150 titanic(tipi güzel az yakıyor diyorlar)

cbf 150-ybr125-apache 150 rtr üst fiyat segmentine giriyor o yüzden yazmadım (en az 1000-1500 tl pahalı sıfırları=))
    bence bunlar içinde yakıta,sağlamlığa ve yedek parçaya bakmak lazım..
    Ayrıca Gökhan Akay sayesinde fuara girebildim. Davetiye için tekrardan teşekkür ederim ona

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yazayım bu fiyat aralığı modelleri

kanuni Gt170(kimse almadı patlayabilir)
    kanuni gv170(çok tatlı duruyor)
    mondial drift 125(performansı iyi diyorlar)
    mondial 150 mcx roadracer
    mondial 150 vulture (çok yakıyor diyorlar)
    rks 150 titanic(tipi güzel az yakıyor diyorlar)

cbf 150-ybr125-apache 150 rtr üst fiyat segmentine giriyor o yüzden yazmadım (en az 1000-1500 tl pahalı sıfırları=))
    bence bunlar içinde yakıta,sağlamlığa ve yedek parçaya bakmak lazım..
    Ayrıca Gökhan Akay sayesinde fuara girebildim. Davetiye için tekrardan teşekkür ederim ona
    Rica ederim dostum. Sonuçta hepimiz motosiklet severleriz. Bu arada arora tiger 200 vardı iyi yorumlar almış. Ama bu sene fuara getirmemişler.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat ve tip olarak ele alırsak..
    Rks titanic 150 var..Mondial in benzer modelleride var biliyorsundur..ama bence bu kanuninin çıkmasını bekle birisi alsın ve burdan yazacaktır zaten.Ama bence Yamaha ybr al :D
    Benimde aklım karışık şu zamanlarda..
    Ybryi düşündüm fakat fiyat olarak bütçemi aşıyo ama rks titanic 150'de titreme vs gibi sorunlar varmı ben konfor ve hız isteyen biriyim bunları ondan bulabilr miyim bu model hakkında hiç bilgim yok

Motosikleti
    Titreme yokmuş bildiğim kadarı ile bir kişinin çay koy üstüne durur dediğini hatırlıyorum.Konforuda güzeldir sanırsam

Forum kanuni forumu dikkat edersek Rks başlığından konuşalım istiyorsan..

3.150 tl verdım plakala beraber 3.500 aldılar ama tek tereddudum boyutları gokan kardesım senın boy kac fotolara baktım sende tam durmus ..benım boy uzun bıras altımda bısıklet gıbı durmasını ıstemem..
    Alıntı gokhan_akay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun inşallah. Peşin kaç tl saydın ?

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Dostum benim boy 1.73 bende o yüzden tereddütteyim ben peşin 2900 e anlaştım. Not aldılar. Ben ruhsat işlerini kendim halledicem 300 tl tutsa 3200 - 3250 gibi bişey tutar. çok almışlar senden. Ben sıkı bir pazarlık yaptım

valla kardesım sorma ıyı gecırmısler bana.. tek teretdütüm, dediğim gibi boy dan benım boy 1.84 sence fazla kucuk dururmu bende sende tam durmus yakından gormedıgım ıcın motoru bısı dıemıorum....
    Alıntı gokhan_akay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum benim boy 1.73 bende o yüzden tereddütteyim ben peşin 2900 e anlaştım. Not aldılar. Ben ruhsat işlerini kendim halledicem 300 tl tutsa 3200 - 3250 gibi bişey tutar. çok almışlar senden. Ben sıkı bir pazarlık yaptım

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Vallahi mondial mcx te rks titanic 150 de foto çekildim bence en irisi bu diğerkerine göre daha kalıplı. 4-5 cm yükseltme şansımız olsa iyi olur acaba yapılabilirmi araştırmak lazım.

Bu çinliler ufak tefekya ondanmı öyle küçük motorlar yapiyorlar
    beş on cm daha koyun arkadaş şunlara ne var

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Alıntı agustosbocuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çinliler ufak tefekya ondanmı öyle küçük motorlar yapiyorlar
    beş on cm daha koyun arkadaş şunlara ne var
    Aynen yerden bitmeler

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Arkadaşlar bu makinalar 25 martta üretime girip en geç 1 hafta içerisinde bayilere gelecekmiş. Bizzat fabrikayı arayıp bilgi aldım.

Motosikleti
    Nisan başı işte güzel..bekliyoruz

Motosikleti
    ARORA TiGER 200

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Ya arkadaşlar buradaki makinayla kanuninin getirdiği makina sadece görsel olarak andırıyor. Bunlar daha kalıplı arka fren diski, elcikleri, eksozu herşeyi farklı kanuni malzemedenmi çalmış acaba
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yapmıştır eminim..yoksa 3 liraya nasıl satacak..ordan kırp şurdan kırp..

Benim tahminim gösterdiğiniz motor ile Kanuni GT170 arasında ebatsal olarakta hiçbir fark yok. Ama hangisinin motoru dha performanslı ve daha iyi ona bakın. Sanki yukarıdaki resmin motoru itecekli bu demek oluyor ki motor t,treşimi yüksek. Kanuni GT170 i soran oldumu, motor performans ve titreşimi nasıl. Bir de bildiğim kadaı ile üsten eksantrikli görünüyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O çıkkıntı olan şey balansör mü

Sitesinde turuncu ve siyah renk olduğu yazıyor bayilere gelsede bir yakından baksak hem 15 hp Tvs Apaçiyide tokatlar

Arka frende disk

atillacenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan 250*B
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O çıkkıntı olan şey balansör mü

Sitesinde turuncu ve siyah renk olduğu yazıyor bayilere gelsede bir yakından baksak hem 15 hp Tvs Apaçiyide tokatlar

Arka frende disk
    ya destro da 20 bg ama alet 110 u zor görüo herşey beygirde bitmio malesef :(

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)