Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ninja300
    Rizoma yeşil elcik bakıyorum ninja 300 için yardımcı olabilecek arkadaş var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Rodajın son bölümünü de 2200 km de tamamladık ve motoru komple soyup yagını degiştirdik lastikleri arka 150/60/17 ön 110/70/17 kullandık ve koruma takozlarını 120 tl mal edip montajını da yaptık sonuç yol tutuş sürüş kalitesi mükembel ve son +190 zorlanmadan çıkıyor Bana her konu da yardımcı olan Tech_N9ne ve resim atmasını ögreten karalı ya çok teşekkürler
    [/COLOR]

Tech_N9ne bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Maşallah Nevzat abi 😀

Ninja ile şehir içi veya uzun yolda full depo ile en fazla kaç km gittiniz? Nasıl kullandınız? Gazlamalı kullanımda 1 depo ile menzil ne kadar oldu? Ben baya baya fazla yaktığını düşünüyorum

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Nevzat abi ��

Ninja ile şehir içi veya uzun yolda full depo ile en fazla kaç km gittiniz? Nasıl kullandınız? Gazlamalı kullanımda 1 depo ile menzil ne kadar oldu? Ben baya baya fazla yaktığını düşünüyorum
    Dün seni bağdat caddesinde park etmiş gördük Mert'le yolun karşısına geçip motora yakından baktık değilmiş. ( sendeki gibi düz yeşil motor üzerinde sticker'lar vardı. ama meyerse ninja 250'miş motor.)

Geçen gezide tapa gaz ve hep üst devirde kullandım. 350 km gittim full depo. Bide beni biliyorsun can sürekli ara gaz veriyorum.
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün seni bağdat caddesinde park etmiş gördük Mert'le yolun karşısına geçip motora yakından baktık değilmiş. ( sendeki gibi düz yeşil motor üzerinde sticker'lar vardı. ama meyerse ninja 250'miş motor.)

Geçen gezide tapa gaz ve hep üst devirde kullandım. 350 km gittim full depo. Bide beni biliyorsun can sürekli ara gaz veriyorum.
    Osman abi sen fenasın Ben geçen fazer'la bir Tekirdağ gittim. Gerçi kalabalıktık. R25-Cbr250-FAzer-Hyosung-Sym Wolf felan. Ben 250 km'de 80 lira yaktım. Fazer600 281 km'de 86 lira. Buyur burdan yak. Bu adam da sıktı 230-250'ler havada uçuşuyordu.

Bu arada sattım abim ben motoru. Hedef 2015 Ninja300 Sen ne dersin
    TimFx bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    @rebelrider koruma takozunu nerden nasil temin ettiniz veya montelemesi naisl oldu benim ustam bu motora koruma takozunu takabilmemiz icin grenaji delmemiz lazim dedi yada grenaj üstüne monte etmemiz gerek dedi şasisi grenaj bosluguna uzak takmak istersen L şeklinde koruma takozunu uzatip takariz oda sadece durduğu yerde yana düştügunde görev görür ama 30 40 km hizla bile giderken ufak bi düşmede 3 5 metre suruklenirse o L şeklinde kol oldugundan koruma takozu dayanmaz kırılır grenajinida kırar hic bi işe yaramaz dedi 2400 km ye geldim bende 2014 sp var koruma takozu taktiramadim maalesef hatta 10 15 km ile giderken taksiye carptim yan grenajlarda soyulma ufak tefek cizikler oluştu hala koruma takozum yok kazadan once taktircaktim ustam böyle dedi diye taktiramadim halada taktiramiyorum dedigi mantikli geliyo aslinda ama siz nasil yaptirdiniz?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Yuvacık gezisi için kocaeliye gittik. Evden çıkmam bizimkilerle bulusmam yardirmamiz dönerken yardirmamiz derken 310 km yapmışim. Bunun 240i grupla

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

150lik lastik resmini isteriz tam plakanın arkasından arada 2 metre kalacak şekilde.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    150 lik lastik resmi ;

Rosso 2 Oldugu için ince yanak lastik fazla büyük göstermiyor ama inanıyorum ki 170 lik lastik taksak da olurmuş

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi sen fenasın Ben geçen fazer'la bir Tekirdağ gittim. Gerçi kalabalıktık. R25-Cbr250-FAzer-Hyosung-Sym Wolf felan. Ben 250 km'de 80 lira yaktım. Fazer600 281 km'de 86 lira. Buyur burdan yak. Bu adam da sıktı 230-250'ler havada uçuşuyordu.

Bu arada sattım abim ben motoru. Hedef 2015 Ninja300 Sen ne dersin
    Can selam Ferhat ben. Ninja'yı sattın demek. Yahu bir türlü nasip olmadı o motosikleti görmek. Lalezar'a Caner abi ile artçı gelmiştin. Karaburun'dan Sarıyer'e geçince de motosikletin servisteydi. Neyse hayırlı olsun. Bu kadar yakıt sarfiyatı aldığın zevki gölgelerdi diye tahmin ediyorum.

Önceki sayfalardan gördüğüm kadarıyla naked modellere sıcak bakmıyorsun. 600cc supersport veya sport touring de istemiyorsun sanırım. Ktm duke 390 fotoğrafını görmüştüm. Beğendin mi ? Biz geçen Hasanpaşa'da kısa bir test ettik. Ama ne ben Inazuma'dan sonra ne de arkadaşım r25'ten sonra çok büyük bir fark göremedik. Son hızını, yüksek sürattaki yol tutuşu ve virajını bilemem ama beklediğimiz konfor ve ivmelenmeyi bulamadık. Hayırlı olsun tekrar.
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can selam Ferhat ben. Ninja'yı sattın demek. Yahu bir türlü nasip olmadı o motosikleti görmek. Lalezar'a Caner abi ile artçı gelmiştin. Karaburun'dan Sarıyer'e geçince de motosikletin servisteydi. Neyse hayırlı olsun. Bu kadar yakıt sarfiyatı aldığın zevki gölgelerdi diye tahmin ediyorum.

Önceki sayfalardan gördüğüm kadarıyla naked modellere sıcak bakmıyorsun. 600cc supersport veya sport touring de istemiyorsun sanırım. Ktm duke 390 fotoğrafını görmüştüm. Beğendin mi ? Biz geçen Hasanpaşa'da kısa bir test ettik. Ama ne ben Inazuma'dan sonra ne de arkadaşım r25'ten sonra çok büyük bir fark göremedik. Son hızını, yüksek sürattaki yol tutuşu ve virajını bilemem ama beklediğimiz konfor ve ivmelenmeyi bulamadık. Hayırlı olsun tekrar.
    Tekrar Ninja bile alabilirim Ferhat abi. Hiç belli olmaz sağım solum. Maddi imkan hazır olsa direk z800 gözüm kapalı
    Sokollu bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Ninja300
    Çok güzel olmuş �� Tabii ben hala benim fotoları yükleyemedim) Şu yeşil elcik olayına kimse yanaşmamış[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Patron 390 Duke-senin İnazumanı kucağında hoplatır,donunda sallar...Sıkma istersen...183kg ve 24bg ile 139kg ve 45bg nasıl bir mukayesedir yaw!!!
    The Power of The Dreams.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patron 390 Duke-senin İnazumanı kucağında hoplatır,donunda sallar...Sıkma istersen...183kg ve 24bg ile 139kg ve 45bg nasıl bir mukayesedir yaw!!!
    Eleman senin sıkıntın ne ? Görev mi edindin kendine her başlığa girip muhalif olmayı ?

Bak ne yazmışım "son hızını yüksek sürattaki yol tutuşunu bilemem beklediğimiz konfor ve ivmelenmeyi bulamadık" demişim. Kafanız hep "o bunu geçiyormuş"'a çalıştığından, okumadan sağa sola yorum bırakıyorsunuz.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Çok yüksek hızla düşmeler için zayıf kalabilir takozlar universal grenajı delmemek için bunu aldık baglantı yerlerini ve montajını ben yaptım bizi bayagı ugraştırdı

Motosikleti
    2012 cbr 125
    Arkadaşlar merhaba. Öncelikle kendimi tanıtayım. İzmirde öğrenciyim. Cbr 125'ten ninjaya geçiş yaptım. Geçtiğimiz pazartesi günü Aea'nın testte kullandığı motoru ilk sahibi olan Doruk beyden alarak aranıza katıldım. Siz değerli ninja kullanıcılarına bir sorum olacak. Special Edition ya da 30. Yıl modellerindeki stickerları alabileceğim bir site var mı? Ebay ve alirxpressten baktım fakat bulamadım(internet alışverişinden pek anlamam). Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. Herkese güvenli sürüşler dilerim

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Aramıza hoş geldin volkan bana soracak olursan hiç gerek yok o stıkır lara ama illada alıcam dersen kawasaki servisinden temin edebilirsin 800 900 tl civarıydı fiyatı

Motosikleti
    Ninja300
    Arkadaşlar yeşil elcik konusunda kimse yardımcı olmamış ...maneti 350 liraya aldım Oahalı bayagı.. Elcikler için yardımcı olursanız sevinirim ...

Motosikleti
    2012 cbr 125
    Yurt dışından falan daha uyguna satan yerleri biliyor musunuz peki? Teşekkürler saygılar

Motosikleti
    Ninja300
    Arkadaşlar yeşil elcik konusunda kimse yardımcı olmamış ...maneti 350 liraya aldım Oahalı bayagı.. Elcikler için yardımcı olursanız sevinirim ... Bi de kask kamerası Hangisi en iyisi teşekkürler...

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Nette yeşil harris elcik olarak aratabilirsin seçenek çok farklı renk kombinleri ile kamera da benim sana tavsiyem sonny action fikir sahibi olmak için youtube da altın elbiseli adam sony action incelemesi diye aratabilirsin .
    Ozgurgungor bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)