Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 MG SuperBoy Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu motoru alan arkadaslar yakıt tuketimleriniz ne kadar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru alıpta kullanan yokki yakıt tüketiminden bahsetsinler illaki birileri alıp kullanacaktır bizde ona görealıp almayacağımız ortaya çıkacak tabi :D

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    sipariş etmemın ustunden 17 gun gectı bugun gene gıttım hala gelmemiş motor :S

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motoru mg prince 100 ile aynı.
    Orda yakıt konusunda çok sakin kullanımda 1.8 lt,çok sıkıştırınca da 2,5 lt yaktıgı soyleniyordu.
    Birde çinli ustaların çoğu köylü tipi motorları öneriyorlar,sağlamlık konusunda çinli scooterlara falan 10 basar.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    valla motor elıme gecmeden aldıgıma pısman oldum ben 17 gun ya :S benden sonra drıft aldı bı kac kısı hepsı suruyolar suan onları gorucke ıcım gıdıyo.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı okan elbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sipariş etmemın ustunden 17 gun gectı bugun gene gıttım hala gelmemiş motor :S
    Aldığınız da resimleri merakla bekliyoruz.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

valla motor elıme gecmeden aldıgıma pısman oldum ben 17 gun ya :S benden sonra drıft aldı bı kac kısı hepsı suruyolar suan onları gorucke ıcım gıdıyo.
    Drift uzun zamandır piyasada,bu model çok yeni sayılır,canınızı sıkmayın.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Hayırlı olsun arkadasım motorunuz, merakla beklıyoruz ızlenımlerınızı ve fotografları. iyi forumlar
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Beklemek de kötüdür ha şimdi...

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    cok kotu ya sormayın bugun bayıye gıderken bı kamyon motor geldı nasıl sevındım baktım kutuda beyaz beyaz bısıelr gorunuyo bekledım ındırmelerını orda gelen tum motorlar drıft mıs yıkıldım ya adeta. kask aldım egsoz aldım jant şeritleri aldım magnet aldım buji aldım elcıklerı aldım xenon far hazır ama motor yok ortada...

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    bugun mondıalı aradım sıparıs verıldıkten 10 gun ıcerısınde bız bayılere motorları gonderıyoz dedıler. motoru bayıden sıparıos edelı bugun 20. gun :S bayıye gıttım daha sonra sızın motor 10 gun ıcınde gelcek dedıler ya benı sallıyolar yada çok pişkinler pes dogrusu bıdahada ne sorcam ne gıdıcem bayiye keşke peşinat vermeseydım :S

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    İnş. Bir an evvel motosikletiniz gelir, üzücü bir durum..
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    umarım motosikletinizi bir an önce teslim alırsınız.Sizden çok ben merak ettim.Fakat vardır her işte bir hayır...
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    bu kadar pıskınlık olurmu ya bugun bayıye gıttım gene canakkale yada ayvalıga sarfıyat beklıyoruz dedıler:S dedım 27 gundur motorum gelmıyor getırtemcıeksenız ben drıft almak ıstıyorum bundan vazgecıp bana dıyolar sıparısınızı verdık oyle bı sansınız yok :S e ozman dedım ben daha kac gun beklıcem fabrıkada bu motor mu yok yoo fabrıkada motor var ancak daha godnermedıler bıze dıyoalrlar :S:S son oalrak bu motor elıme ne zman gecıcek dedım sınırlı bı sekılde bana verdıgı cevap 10 gun ıcerısınde oldu .:S 10 gun oncede 10 gun ıcıdne gelır dıyordunuz hep oyalıyorsunuz dedım bı tane baska bı calısan geldı konuyu onuda anlattım onun buldugu cozume bakarmısınız ben 120 tl vercekmısın kargo sırketıyle motorumu alcaklarmıs fabrıkadan :S :S ustune yok kalsın dedım cıktım ordan yanı tam sopalık adamlar 1 ayda motormu gelırmıs ya tmm yenı model olabılır ama fabrıkarda var motor sonucta uretılmıs bı urun yurt dısındanda gelmıyor sonucta :S:S bu hafta ıcınde gelmesse zaten gıdıcem verdıgım pesınatımı gerı alıcam yeter ya havalar soguyo ben motoruma bınemedım :S:S:S

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    bu kadar pıskınlık olurmu ya bugun bayıye gıttım gene canakkale yada ayvalıga sarfıyat beklıyoruz dedıler:S dedım 27 gundur motorum gelmıyor getırtemcıeksenız ben drıft almak ıstıyorum bundan vazgecıp bana dıyolar sıparısınızı verdık oyle bı sansınız yok :S e ozman dedım ben daha kac gun beklıcem fabrıkada bu motor mu yok yoo fabrıkada motor var ancak daha godnermedıler bıze dıyoalrlar :S:S son oalrak bu motor elıme ne zman gecıcek dedım sınırlı bı sekılde bana verdıgı cevap 10 gun ıcerısınde oldu .:S 10 gun oncede 10 gun ıcıdne gelır dıyordunuz hep oyalıyorsunuz dedım bı tane baska bı calısan geldı konuyu onuda anlattım onun buldugu cozume bakarmısınız ben 120 tl vercekmısın kargo sırketıyle motorumu alcaklarmıs fabrıkadan :S :S ustune yok kalsın dedım cıktım ordan yanı tam sopalık adamlar 1 ayda motormu gelırmıs ya tmm yenı model olabılır ama fabrıkarda var motor sonucta uretılmıs bı urun yurt dısındanda gelmıyor sonucta :S:S bu hafta ıcınde gelmesse zaten gıdıcem verdıgım pesınatımı gerı alıcam yeter ya havalar soguyo ben motoruma bınemedım :S:S:S
    Ben mondial hyena 100x'in ön fren kampanası ve zincir korumasını sipariş ettim 1 haftada getirdiler, sizin bayi bi motoru 1 ayda getiremiyosa o bence bayinin beceriksizliği veya uyanıklığıdır.

Motosikleti
    ehliyeti alınca paraya bağlı :D
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru mg prince 100 ile aynı.
    Orda yakıt konusunda çok sakin kullanımda 1.8 lt,çok sıkıştırınca da 2,5 lt yaktıgı soyleniyordu.
    Birde çinli ustaların çoğu köylü tipi motorları öneriyorlar,sağlamlık konusunda çinli scooterlara falan 10 basar.
    100 km demi 2,5 lt yakıyor ? okadar yakıyor olmaz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı shero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km demi 2,5 lt yakıyor ? okadar yakıyor olmaz
    Aynı motora sahip mg 100 prince topiğinde çok çok sıkıştırılınca 100 km'de 2,5 lt yakacağını söylüyordu bi kullanıcı.
    Ben onun yalancısıyım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Açın telefonu bayiyi fabrikaya şikayet edin veya fabrikayı fırçalayın.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    acıyoruz dırek fabrıkaya ulasamıyrum kı nuramamı tuslatıyo bana bana gerı donceklerını soyluyolar okadar :S oda telesekreter den :S

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    bugun ıtıbarı ıle bayıye gıttım senetlerımı ıptal etttırrım. sebebıne gelınce bugun mondıalı aradım ve bana bu motorun daha uretılmedıgını onumuzdekı haftada uretıme baslancagını belıurttıler :S:S ben 1 ay daha motor beklıyemem buyuk ıhtımal yarın drıft alıcam suan onda karar kıldm...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)