Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS Wego Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    TVS Wego Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Genel görünüm

body balance sistemi var
    çok dengeli bir scooter
    yeni başlayanlar için kullanması çok kolay ve zevkli olacaktır eminim

seri ve kıvrak
    12 ich jant boyutu konfor için önemli
    110 cc motor ile uygun yakıt ve maksimum güç

torpido türkiyede aksesuar olarak ayrı satılıyor

gövde metal

sele altı bagajı laf olsun diye değil kullanılsın diye var

Farları çok güçlü kısa farla sürüş esnasında karşıdan gelenler kriz geçiriyor
    Uzunlar dağı taşı aydınlatıyor

Gidon üzerindeki plastik az dandik duruyor
    8-10 krş yakıt

Motosikletin kaderi servislerin elinde gibi

3.715 TL Satış fiyatı

Teknik detay

http://www.tvsturkiye.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR 2013
    Kağıt üzerinde çok güzel görünüyor ama hiç kullanan motosiklet.net çi kardeşimiz yokmu detaylarını bize anlatsa hızlanma, yakıt, konfor vs.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    yakın bir arkadaşım kullanıyor
    bende birkaç deneme sürüşü yaptım

110 cc bir motosiklete göre uzun sayılabilecek gezilere gittik birlikte

8 kuruş yaktığını söylemişti kendisi bana

konforu yerinde kullanana rahatsızlık hissettirmiyor

hızlanması güzel seri bir motosiklet
    yokuşta biraz güçsüz
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben test amaçlı salgın motorda kullandım... çok hoşuma gitti.. hatta bir tane alıp koymayı bile düşündüm.. demir kaportası olması activa nın yerini dolduracağı anlamına geliyor.. koltuk ile direksiyon mesafesi activa ya göre daha uzak... bana göre 10 üzerinden 9 u hak ediyor...
    MkD bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    rambo arada git kullan olmadı test et al kullan bakalım iyi çıkarsa bizde alırık
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    selam arkadaşlar, bu motor hakkında bilgi lazım? kullanan bilen varmıdır? alınırmı ? teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

hiç kullanan yok heralde?

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, bu motor hakkında bilgi lazım? kullanan bilen varmıdır? alınırmı ? teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

hiç kullanan yok heralde?
    Ben bu motoru gecen sene 4-5 ay kullandım,çok konforlu bir scooter sac kasa olması motorun sağlamlığı göstermesi açısından önemli bir özellik jantlarının emsallerien göre büyük olması virajlara rahat girmenizde önemli bir etken.kesinlikle çok konforlu en ufak bir rahatsızlık vermiyor size sürerken ve bir o kadarda ekonomik .TV si bunda önce pep modelini getiriyordu oda çok sağlamdı ve devamında bunu getirdi .Ben vitesliye geçtiğim için sattım imkanım olsa bunuda satmadan tutmak işsterdim.Eğer düşünüyorsan gözü kapalı alabilirsin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yakıt ne durumda yabancı sitelerde 1lt ile 40km civarı yol yapıyormuş
    sende nasıldı

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    evet yakıt tüketimi aynen dediğin gibi. Ben özellikle denemiştim 41-42 km arası bi tüketimi olmuştu 1 litreye, az yakıp çok kaçıyor çekişide bir o kadar güzel

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yani pcx gibi ekonomik dengeli ve pinti bi motor

Motosikleti
    Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru gecen sene 4-5 ay kullandım,çok konforlu bir scooter sac kasa olması motorun sağlamlığı göstermesi açısından önemli bir özellik jantlarının emsallerien göre büyük olması virajlara rahat girmenizde önemli bir etken.kesinlikle çok konforlu en ufak bir rahatsızlık vermiyor size sürerken ve bir o kadarda ekonomik .TV si bunda önce pep modelini getiriyordu oda çok sağlamdı ve devamında bunu getirdi .Ben vitesliye geçtiğim için sattım imkanım olsa bunuda satmadan tutmak işsterdim.Eğer düşünüyorsan gözü kapalı alabilirsin
    teşekkürler.. bende 2. motor olarak almayı düşünüyorum. kullanıcısı pek yok bu forumda sanırım. yolda rastladığım paketciere falan soruyorum nasıl diye activadan iyi diolar
    sırf bu cevap bile,bu motoru almaya değer dedirtiyo bana.

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Şu an honda nın fizy modelinden de,yamahanın cygnusundan da 1 gömlek üstün diyebilirim.Tabi şimdi onlarını adının olması aradaki bu farkı kapatıyor

Motosikleti
    bence fizzy den 1 gömlek az 2 gömlek rahat var :D ama dediğin gibi insanlarda marka takıntısı var...önce isme bakıolar.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Scooty pep ben kullandım, mükemmel bir motordu, konforu ve rahatlığı, kullanım zevki ile tadından yenmiyordu gerçekten.

Motosikleti
    beni bir arkadaşımda da scooty pep vardı halada var sanırım,yıllardır sorunsuz kullandığı için wego'yu incelemeye aldım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu ülke de eğer yamaha honda marka bi motor satmıyorsan malasef alıcı bulamıyorsun
    ama insanlara da hak vermek gerek misal ben adidas ayakkabı aldım çin malı ama 4 yıl kullandım ee şimdi gidip başka marka alamam ki neden adidas bence sağlam
    honda da sağlam ama bütceyi şöyle 6000 civarına çıkarırsan oda 125cc pcx veya ps 150 ama şehir içi kullanım için gerçekten lüks kalıyorlar
    şimdi tvs sym kymco alsan 2.el zayıf yedek parça zor bulunuyor pahalı servisler bisikletçiden bozma adamlar
    vatandaş ta gidip marka değeri olan motorları alıyorlar haklı olarak
    ERROR88 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hak vermemek elde degıl dogrusu ısterse honda dan daha kalıtelı hızlı serı yakısıklı olsun servıs agı ve ıkıncı el korkusu yuzunden tutmaz yetkılı servıs co onemlı bence
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu makinenin Türkiye'de tutmamasının sebeplerinden biride saçma sapan yere konumlanmış benzin depo kapağıdır diye düşünüyorum.
    Biz türkler scooterla bol bol yük taşırız. Arkada muhakkak topcase bulunur. Dolayısıyla bu modelde oraya 'standart' topcase koymak imkansız.
    Ancak ve ancak sök-taklı şu kocaman pideci kutularından koyulabilirki o da her seferinde eziyet..
    Mikuni bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Aslında koltuk altında olmaması güzel ,seleyi açmadan kontağı ters çevirerek pratik bi şekilde açabiliyoruz.Ama dediğin gibi yer konusu sıkıntılı olmuş daha farklı bir yer olsa imiş daha kullanışlı olurmuş

Motosikleti
    Şu an yok.
    TVS Wego'yu önceki gün test bir sürüşü yaptım. Ben çok beğendim. İzlenimlerim şu şekilde:

Öncelikle bu markanın daha önce çıkarmış olduğu Scooty Pep modelinin bu bölgede, özellikle Aydın Nazilli'de kum gibi satıldığını ve hepsinin sapasağlam sorunsuz çalışmakta ve modeline göre 2. elinin çok yüksek olduğunu söylemeliyim. Ben dahil çoğu insan ilk başta bu markaya ön yargılı yaklaştık, çin mallarıyla karıştırdık. Kanımca Apache ve pep modelleriyle sağlamlıkta kendini kanıtladı.

İlk olarak üzerine oturduğumuzda çok garip bir şey hissediyorsunuz. Sanırım üzerinde durdukları dengeden kasıtları bu olsa gerek. Sanki direksiyon aşırı hafif yok gibi. Kesinlikle şehir içinde çok rahat. Bütün ağırlık chopper motorlar gibi altta! Gerçekten lafta değil dengeli bir motor. Bisikletten bile daha kolay bir sürüşü var.

Parke yollarda hatta kasislerde bile düz yolmuş gibi ilerliyorsunuz. amortisörleri yumuşacık, eski chevrolet konforu. Gaz tepkimesi güzel, hantal değil. En büyük artısı kanımca büyük jantları. Selesi de tam ev minderi gibi, yani süper yumuşak. Ne yalan söyleyeyim kullandığım çoğu pahalı markadan daha konforlu ve çok daha az yakıyor. Neredeyse cup kadar az yakan otomatik scooter.

Plastik aksamı, selesi, sürüş konforu, sessizliği kesinlikle Honda'dan kaliteli, üstelik tamamen saç gövde!

Benzin deposunun arkada olması garip ama sonuçta tek düğmeyle açılıyor tüm topcaseler. Topcase yokken üzerinden inmeden yakıt alabilmek te hoş.

Sonuç olarak TVS 102 yıldır motor, 33 yıldır scooter üreten bir firma, Gördüğünüz tüm hondalar suzukiler onların bandından, AR-GE sinden geçti. Bu üretim tecrübesiyle yabana atılır bir marka değil.

Şu an peşin fiyatına, kredi kartına istediğiniz kadar ödeme ertelemeli (Bize 5 ay sonra başlayacak şekilde teklif ettiler) üzerine de 12 taksitle veriyorlar ve adrese teslim ediyorlar.

Sanırım şehir içinde kullanmak için alacağım. Alınca daha detaylı yazarım
    SerkanApache bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)