Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Hiç olmamasından iyidir ama 300 TL de sadece bir far için biraz fazla imiş.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu motor tutulmadığından mı konudaki yorumlar az yoksa sahipleri gezmekten hiç vakit bulamadığına mı yazmıyorlar ?

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Diğer arkadaşları bilmem ama ben onu sevdim.

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer arkadaşları bilmem ama ben onu sevdim.
    Peki nesini sevmediniz ? Yahu buda olmasaymış diyeceğiniz ne var ?

Motosikleti
    dealim daystar 250
    sevmediğim yanı motorun değil, tarzın sorunu ; tur açısı dar , garajda manevra yaparken insanı zorluyor. keyifli alet, kıçın fazla ağrımadan yol alabiliyorsun ben gidonu değiştirdim, düz gidon yaptım üst kısımlarda resmini görebilirsin. Çok keyif aldım, iyiki değiştirmişim dedim. Her yeni motorda olduğu gibi lastik performansı çok olmasa da kötü , onları da değiştirdim. henüz 3000 küsür km deyim , bakalım gelecek kilometreler nasıl olacak

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Bugün kaporasını bıraktım beyaz rengi için bakalım ilk vitesli motorum olucak alırken bir arkadaş daha vardı benim gibi scooter dan geçiş yapmış 8 bin km ve çok memnundu birazda onun gazıyla kaporayı bıraktım

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Herkese selamlar,

Başka Daystar kullanıcılarını görmek çok hoş. Malum sosyal medyada Daelim'le ilgili bilgiler ve Türk kullanıcıların topluluğu yok denecek kadar az.
    Benim motorumda 1500 km'de şu an. Gerek performans gerek görüntü açısından çok memnunum. Sym Fiddle 125'dan vitesliye ilk geçiş motorum ve bazı yerlerde bahsedildiği gibi vites boşa geçmeme problemleri yaşamadan atlattım rodajı. Sizlere bir kaç sorum olacak vakit bulur da cevaplarsanız sevinirim.

1. Sosyal medyada bu forum dışında Daelim Daystar kullanıcılarına ait bir platform veya Facebook grubu var mı bildiğiniz?
    2. @memer selamlar, lastiklerini değiştirdiğinden bahsetmişsin. Konuyu biraz açar mısın? Nerde ne kadara hangi marka ve performans açısından.
    3. Aranızda egsoz açtırma veya egsoz yaptırmıs olanlarınız var mı? Var ise yorumlar?

Teşekkürler şimdiden
    Herkese güvenli sürüşler !

bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Uzun Süreli kullanan arkadaşlar Detaylı olarak yazabilir mi ilk defa vitesli motor kıllanıcak ve bu ilk vitesli motorum daystar oldu

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    @memer
    motorunuza yeni gidon çok yakışmış. Daha agresif bir görüntüye kavuşmuş.Fakat ayak pedalları çok önde kalmıyormu. Uzun sürüşlerde öne çok eğilmek rahatsız edebilir. Mümkünse bence ayak koyma yeri ve pedalları biraz geri almak lazım. Sürüş dinamiği biraz daha naked e benzer herhalde. Tekeriniz düz bassın...

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Hayırlı olsun bravetaxi, pişman olmazsınız daha busabah yalova dan geldim inanın çok keyif dolu bir seyahat oldu, inanıyorum ki sizde keyifle kullanacaksınız, aylık ları daha geriye alamam çünki bu tarz böyle 185 cm boyunda olmama rağmen kullanım konforunda eksik lik yok.
    bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Hayırlı olsun bravetaxi, pişman olmazsınız daha busabah yalova dan geldim inanın çok keyif dolu bir seyahat oldu, inanıyorum ki sizde keyifle kullanacaksınız, aylık ları daha geriye alamam çünki bu tarz böyle 185 cm boyunda olmama rağmen kullanım konforunda eksik lik yok.
    teşekkürler bigliler için ilk başta acaba herkes tedirgin oldumu motor büyük işte ilk kullanıcam istanbul içinde olanlar özellikle sıkıntı yaşarmıyım gibi

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı bravetaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bigliler için ilk başta acaba herkes tedirgin oldumu motor büyük işte ilk kullanıcam istanbul içinde olanlar özellikle sıkıntı yaşarmıyım gibi
    İstanbul gibi bir yerde vitesli motor kullanmak gerçekten çok zor. İlk başlarda scooterımı gercekten cok aradım. Ta ki alışana kadar. Şimdi ise vitesli motorun ayrı bir tat oldugunu dusunuyorum. Bol bol pratik yapmanı buldugun her vakit ve mumkunse trafiği olmayan bos arazılerde bol bol fren çalışmanı tavsıye ederım. Benım su an en çok zorlandıgım yerler dik bayırlar. Ama ona da alışacagız zamanla. Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.
    bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Zaten bayırlar beni Korkutuyor olmadı eğitim alıcam kendime ve karşımdakine zararım olmaması için

HAN_____ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim daystar 250
    slm arkadaşlar Sivas"dan yazıyorum 40 yaşındayım makina mühendisiyim, nisan 2015 te sıfır aldığım regal raptor daytona 250 motorumu iki hafta önce sattım, araştırmalarım sonucu ki sizinde payınız büyük, gerçeğini hiç görmeden 2014 model 800 km"deki daystarımı aldım. iki gün sonra elime geçecek, inşallah regelden sonra pişman olmam. kullandıkça karşılaştırma şansım olacak burdan sizlerle paylaşmak ve motoruma kavuşmak için sabırsızlanıyorum.
    kullanan arkadaşlardan daha çok paylaşım rica ediyorum, görüşmek üzere

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı HAN_____ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar Sivas"dan yazıyorum 40 yaşındayım makina mühendisiyim, nisan 2015 te sıfır aldığım regal raptor daytona 250 motorumu iki hafta önce sattım, araştırmalarım sonucu ki sizinde payınız büyük, gerçeğini hiç görmeden 2014 model 800 km"deki daystarımı aldım. iki gün sonra elime geçecek, inşallah regelden sonra pişman olmam. kullandıkça karşılaştırma şansım olacak burdan sizlerle paylaşmak ve motoruma kavuşmak için sabırsızlanıyorum.
    Bence zerre pişmanlık olmayacak, Hyosung ayarında Kore malı motor aldınız, hayırlı olsun...
    HAN_____ bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    benimde bugün motorum geldi plakasını çıkarım ilk vitesli deneyimime başlayacam çok heyecan yarattı bu motor bende çok güzel duruşu var ama lastiklerini değiştirmek istiyorum lastik olarak ne tavsiye edersiniz

Motosikleti
    dealim daystar 250
    hayırlı uğurlu olsun , ben mitas aldım 250 tl ön arka takım olarak , şuana kadar sorun yaşamadım.
    bravetaxi bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı HAN_____ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncelediğim kadarı ile Daelimin parça kalitesi Regalden daha iyi ama sizin bu konuyu en kısa sürede netliğe kavuşturacağınızı tahmin ediyorum.
    HAN_____ bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Daystar 250
    hayırlısıyla motoru alalım yarın akşamlar yollar sakin olduğunda alıştırmalara çıkıcam kapalı alanlarda firen sistemini alışmam lazım sonra bende keyfini çıkarıcam allahın izniyle

Motosikleti
    Daystar 250
    Bugün 10 km Yaptım ve xmax den bana daha dolay geldi motorun sürüşü çok zevkli ve Görüntü çok güzel tedirgindim ilk alırken ama şimdi hiç bir tedirginliğim kalmadı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler