Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KocaReiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R Red 2014 :)
    İzmir ve çevresinden Hyo gt250r Alınacaktır 2010 Model ve üstü satan arkadaşlar varsa özel mesaj atark ulşabilirler teşşekürler hayırlı geceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Uzun Zamandır Resim Paylaşan yok

[IMG][/IMG]
    54RR bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Buda benden olsun
    viperking, Twin, KocaReiSs ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

İşte HYo da en sevdiğim renkler

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine gerçekten çok güzelmiş maşallah bende bu renkte hyosung arıyorum inşallah bulurum
    54RR bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Beyler 2013-2014 model gt250r için double-bouble cam var mı? 2012 modeller için var ama yeni kasalar için bulamadım ben.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı ugurkivanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine gerçekten çok güzelmiş maşallah bende bu renkte hyosung arıyorum inşallah bulurum
    Renk 2. planda kalsın sen temizini bulmaya bak, benim asıl istediğim siyah titanyumdu ama nasipte siyah beyaz kırmızıyı almak varmış iyiki de bu rengi almışım

Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum yazmak bu gune kısmetmiş. Garanti kapsamında olan bir hyo GTR almak niyetindeyim . motosiklet 1400 km ye gelmiş ve 1000 km bakimi yapilmamis sahibi bakiminin 1500 km de yapilacagini söyledi . servis acisindan bu gecikme sorun oluşturur mu ? Kanuni servisleri garanti kapsamini bozmadan bu servisi yapabilir mi yoksa sadece hyosung yetkili servisi olan illere mi gitmem gerekiyor?

Motosikleti
    Café Racer
    Merhaba, yedek parça için önerebileceğiniz site var mı?

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hyosungsource'dan temin edebilirsiniz yedek parçalarınızı.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum yazmak bu gune kısmetmiş. Garanti kapsamında olan bir hyo GTR almak niyetindeyim . motosiklet 1400 km ye gelmiş ve 1000 km bakimi yapilmamis sahibi bakiminin 1500 km de yapilacagini söyledi . servis acisindan bu gecikme sorun oluşturur mu ? Kanuni servisleri garanti kapsamini bozmadan bu servisi yapabilir mi yoksa sadece hyosung yetkili servisi olan illere mi gitmem gerekiyor?
    ilk bakım 1000-1500 km arasında olucak ama gecerce garantı kapsamından cıkıyor bilğin olsun ilk bakımın malıyetide 40 tl gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisin insiyatifinde. Garanti dışı bırakabilir. Garanti dışı bırakılmaması için km yi 1000'in altında olarak işlemesi lazım.
    Şansınızı deneyin
    ver gazı... ver çoşkuyu

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motoru aldım arkadaşlar. Mondialden sonra inanılmaz seri geldi. Bu sadece foruma da üye olan Ercan isimli güzel insanı da tanımış oldum. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Motoru boş vitese geçiremiyorum. Ercan Hocama da sormayı unuttum kendisi boşa almıştı motoru. 250 cc karşılaştırmasında da hyosungun boş vitesinin zor olduğu yazıyordu. acaba pratik bir yolu var mıdır? bir de mondialde direksiyon kilidi direksiyonun altında idi ve herhangi bir bastırma yapmadan çevirerek kilitleniyordu. bu modellerde direksiyon kilidi nasıl acaba? teşekkürler.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadaşlar. Mondialden sonra inanılmaz seri geldi. Bu sadece foruma da üye olan Ercan isimli güzel insanı da tanımış oldum. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Motoru boş vitese geçiremiyorum. Ercan Hocama da sormayı unuttum kendisi boşa almıştı motoru. 250 cc karşılaştırmasında da hyosungun boş vitesinin zor olduğu yazıyordu. acaba pratik bir yolu var mıdır? bir de mondialde direksiyon kilidi direksiyonun altında idi ve herhangi bir bastırma yapmadan çevirerek kilitleniyordu. bu modellerde direksiyon kilidi nasıl acaba? teşekkürler.
    boşa geçirmek 1. viteste iken için yarım vites atar gibi hafifçe yukarı kaldır geçer 2 dekyende hafifçe vites pedalın bastır geçer. zamanla alışacaksın zaten. direksiyon kilidine gelince direksiyonu tamamen sola kırık vaziyetteyken anahtar off konumunda iken anahtarı içeri doğru hafifçe bastırarak sola doğru çevir. çevrilmiyorsa gidonu biraz oynat.
    linkinpark20 ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar İST/Avrupa yakasında ikamet eden gt250r kullanıcıları var mı? Ufaktan bir buluşma yapalım.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Evet arkadaslar ya bende isterim burada bi bulusma olmasini. Kontrol ediyorum arada belki olur diye ama olmuyor. Hafta sonu turda yapabiliriz..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    İSTANBUL ŞİŞLİDEYİM MESAİ SATLERİ DISINDA HER TURLU ORG VARIM

Motosikleti
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul/Okmeydanı'ndayım. Bende katılmayı isterim. Akşama bir plan yapabiliriz isterseniz. Hep beraber bir çay içmeye gidebiliriz mesela, muhabbetinde dibine vururuz. Süleymaniye de çay bahçesi var Lalezar diye belki bilenler vardır belli bir yerde toplanıp oraya gidebiliriz. Daha sonra ufaktan bir Beşiktaş turu atıp dağılabiliriz veya başka bir plan da yapılabilir.

Bu benim face adresim. İletişime geçebiliriz buradan.
    https://www.facebook.com/cannn22

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde isyerim mecidiyekoyde fatihde oturuyorum. Aynen bende mesai saati disinda ve 2 tekerle heryere varim. Yeterki birisi org. Yapsin.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    istanbul fatihteyim. buluşma olursa ben de varım. bu hafta balıkesir festivaline gidiyorum. önümüzdeki hafta akşamları bile olabilir. bir buluşma planlayabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler