Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kymco Downtown 300i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Scooter pazarında hergün bir basamak daha ilerleyen Kymco'dan yeni bir sport tourer tipli bir scooter Downtown 300i,bu modelin tasarımında italyan dizayner Massimo Zaniboni ile çalışan Kymco ,italyan tasarımını kendi motor kalitesi birleştirerek ortaya çıkardığı bu ürünle scooter segmentinde çok güçlü bir yer edineceğininde sinyallerini verdi.

Kymco Downtown'ın 300cc lik motorunda yeni enjeksiyon sistemi ve aktarım organları kullandı ,ayrıca Kymco mühendisleri kullanıcı şikayetlerinide gözönüne alarak yeni enjeksiyon sistemiyle yüksek derecede benzin tasarrufunun amaçlandığını belirtiyorlar, bunun yanısıra geniş sele altı bagajına çok rahat 2 tam kask sığabilmekte ve sürücünün konforu içinde oturma şeklide tekrar tasarlanmış.300cclik Downtownların Türkiye satış fiyatı ise şuan 12350 TL.

MOTOR TİPİ

Çap*Stroke (mm) Φ72.7 * 72
    Silindir Hacmi (cc) 298.9 - Tek Silindir
    Soğutma Sistemi Sıvı Soğutma
    Sıkıştırma Oranı 10.8:1
    Beygir Gücü (ps/rpm) : 32.78 / 8000
    (kw/rpm) : 22 / 8500
    Maksimum Tork : (N.m/rpm) 24.5/6500
    Çalıştırma Sistemi :Elektrikli
    Yakıt Kapasitesi : 12.5 lt.

ŞASE
    Toplam Uzunluğu (mm) 2200
    Toplam Genişliği (mm) 810
    Toplam Yüksekliği (mm) 1150
    İki tekerlek arası mesafe (mm) 1545
    Yere Yakınlığı (mm) 140
    Kuru Ağırlık (kg) 166

LASTİKLER
    Ön 120/80-14
    Arka 150/70-13

Fren Sistemi
    Ön Arka fren Disk/Disk 260/240

Türkiyede olmayan yeni rengi

http://www.youtube.com/watch?v=1MmmA2HWDgE">http://www.youtube.com/watch?v=1MmmA2HWDgE" />
    mehmetenis bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    koca sitede kimsede yokmu bu motordan ,downtown sahipleri nerlerdesiniz,paylaşımlarınızı bekliyoruz
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    scooter cılar genelde scoturk'te.

Motosikleti
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter cılar genelde scoturk'te.
    burada da gün geçtikçe ilgi yükseliyor,şuan aprilia scarabeo ,yamaha x-max başlıkları binlerce gösterim ve yüzlerce yorum almış durumda,bu motosikletin türkiyedeki satış miktarı çok fazla olmadığı için bu sitede fazla aktif olamıyor sanırım
    sametbstnc bunu beğendi.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    şu an cok pahalı

Motosikleti
    Kymco DownTown 300i
    Merhaba arkadaşlar;
    Yaklaşık 3 senedir kymco kullanıcısıyım.İlk olarak Grand dink 250 ile başladım.250 lik maxi için çok fazla özelliğe ve yol tutuşa sahip bir modeldi.Ergonomik açıdan ayrıca çok keyifli bir motordu.
    2 sene kadar kullandıktan sonra,downtown 300 e geçtim.Fiyatına göre çok dolu bir motor.400 lük burgman'ın 23 bin tl olduğunu düşünürsek uygunluğu tartışılmaz.Bana göre görüntü açısından da çok daha iyi.Downtown ile izmir ve ankara yaptım.Uzun yolda muazzam keyif veriyor.Performans olarakta çok tatmin edici.Bu yazda avrupa turu yapmayı düşünüyorum.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    downtown 300i sahibi olupta satmak isteyenlere duyurulur.ama yok gibi pek yazılıp çizilmiyor hiç bu konu
    downtown 300 arıyorum.sym joyride 200i ile takas edip farkını veririm

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    yok mu hiç sitede downtownu olan ?

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    artık satılmayacak galiba sitesinde fiyat yok

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    bu motordan almayı düşünüyorum bilginize...

Motosikleti
    Kesin değil ama uğur motorlu araçların bu modeli 2015 te getireceği söyleniyor eğer gelirse bende alırım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor çok güzel ama bana göre sıkıntılı olabilecek iki noktası var. Birincisi motorun poposu çok geniş, artçının peglere basabilmek için bacaklarını çok açması gerekiyor. İkincisi de oturduğunuzda çok fazla yayılamıyorsunuz. Xciting'de ayakları ileriye doğru uzatabiliyorsunuz ama bunda sanki biraz daha kısıtlı bir alan var. Ama her şey bir yana gerçekten çok gösterişli ve iyi bir motor.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    yeniden geliyor arkadaslar. Sahibindende ilanlar var mart teslim diye ve fiyat 15.787 TL
    Tolme bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok güzel ama bana göre sıkıntılı olabilecek iki noktası var. Birincisi motorun poposu çok geniş, artçının peglere basabilmek için bacaklarını çok açması gerekiyor. İkincisi de oturduğunuzda çok fazla yayılamıyorsunuz. Xciting'de ayakları ileriye doğru uzatabiliyorsunuz ama bunda sanki biraz daha kısıtlı bir alan var. Ama her şey bir yana gerçekten çok gösterişli ve iyi bir motor.

ben iki modelide fuarda ergonomi olarak üzerilerine oturarak denemiştim,downtown çok daha rahat bir oturuş pozisyonuna sahipti.

bu arada yeni kymco sayfası yayına girdi ve kymco downtown bu sefer abs li olarak geliyor ,fiyat 15787 tl olarak belirlenmiş ,ben şahsen çok yüksek buldum,bekleyip görelim ama bu fiyatla piyasada çok şansı olmaz

http://kymco.com.tr/urunler/1001/sco..._300i_abs.aspx

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Arkadaşlar Uğur Motorlu, KYMCO sitesini açmış, harika olmuş. Bu adamların işi ciddiye aldıkları web sayfasına harcadıkları emekten belli. Ben çok beğendim, ödüllük çalışma resmen. http://www.kymco.com.tr/

Motosikleti
    Sayfa güzelde fiyatlar pek güzel değil fiyatlar Yamaha yı bile tokatlamis rampa aşağı gidiyor, bu fiyata kactane downtown satarlar çok merak ediyorum
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfa güzelde fiyatlar pek güzel değil fiyatlar Yamaha yı bile tokatlamis rampa aşağı gidiyor, bu fiyata kactane downtown satarlar çok merak ediyorum
    He yaw....x-citing 400i 20.080 lira....ABS'li xmax400'den 1000lira pahalı...Bu Gundi neyin kafasını yaşıyo???....
    Tolme bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He yaw....x-citing 400i 20.080 lira....ABS'li xmax400'den 1000lira pahalı...Bu Gundi neyin kafasını yaşıyo???....
    Ağzına sağlık neyin kafası bende anlayamadım, olacağı şu bu sene 5-6 tane downtown satarlar, seneye de fiyat ve ithalattan sorumlu kişiyi isten atıp, ellerinde şişen motorları da kampanya yaptık diyip 14500 den satarlar
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    mr 250 destro
    valla sızı bılmem ben downtown sıparısını verdım yanlız bunun yenı kasası cıkmıs 2015model mondıal eskı kasa abs getırıyorlar bu olmamıs

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Yeni kasası varken eski kasasını niye getiriyorlar anlamadım gitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)