Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derby Gp1

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda dylan
    Arkadaslar Derby Gp1 Kullananlar Bu Motor Hakkinda Bilgi Verebilirlermi.bugun Kadikoye Indin Stadin Karsisindaki Motorcuda Biraz Inceledim Motoru.kullanan Arkadaslar Memnunmu.uzun Yoa Gidermi Otobanda Yeterli Kaliyormu.bilgi Verebilirseniz Sevinirim.bide Dijital Gostergesi Cok Ufak Geldi Bana Benzin Gostergesi Nerede Ince Detaylarida Yazarsaniz Iyi Olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaliteli oldugu söyleniyor ama henuz test edemedim.
    cbr 125 ten kalıplı eger aklında cbr varsa derbyi tercih etmeni öneririm.
    Servis ve yedek parcayı arastırdıktan sonra.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    honda dylan
    Cerrahi Derby Gp1 Scootur Sen Iki Zamanli Olaniyla Karistirdin Galiba.cbr La Esdeger Olan Diger Modeli.vitesli Hic Kullanmadim Aslinda Vitesliye Gecsem Secenek Fazla.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Gp1 kullanmadım ama gpr125 ve senda 50cc. var ikisindende çok memnunum çok kaliteli motorlar beni hiç üzmediler.Benzin göstergesi gpr125 yok benzin bittiğinde hız göstergesinin orda(dijital olan hız göstergesi)benzin işareti yanıp sönüyor o kadar başkada bi r gösterge yok benzine dair sanırım gp1 de öyledir.Tasarımı falan baya hoş.Otobana bence rahat çıklır hatta uzun yolda yapılır alet su soğutmalı ve 22 beygir buda aşağı yukarı 130-140 eder yani baya iyi bir sürat.Scooter alacak olsam ve 250cc. bakacak olsam kesinlikle gp1 alırdım sonuş olarak vespnın 250liklerinden daha ucuz ve daha sportif duruyor vede vespa ile aynı kalitede kesinlikle.

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaliteli oldugu söyleniyor ama henuz test edemedim.
    cbr 125 ten kalıplı eger aklında cbr varsa derbyi tercih etmeni öneririm.
    Servis ve yedek parcayı arastırdıktan sonra.
    CERRAHI abi, GP 1 DERBI'nin mükemmel ötesi bir scooterı.
    Valla gidişini, performansını bilmem ama, Runner'da bile ondaki kadar tip yok..
    Harika ötesi bir scooter bence.(görüntü olarak.)
    Türkiye'de var mı bilmiyorum ama, 50cc, 125cc ve 250cc olmak üzere 3 farklı seçenegi bulunuyor. Türkiye'dekiler standart 250cc olması lazım..

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    honda dylan
    Arkadaslar Saolun Bilgi Icin Birazda Kullanan Arkadaslar Bilgilendirirse Bizi Sevinirim.

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    @ departed

Bence üstad sen milletten fikir alcağına git ferco motordan randevu al test sürüşüne katıl böylece nasıl bir şey olduğunu az buçuk kullanınca anlarsın burda da kullanan arkadaş bulana kadar beklemezsin.Malum burası herkese açık bir forum olduğu için ,herkes düşüncelerini yazar iyi veya kötü.Yedek parça olarakta sıkıntı oLmaz zaten derbinin Türkiyede en çok satan modeli ve Ferco garantisi ile geliyor.

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ departed

Bence üstad sen milletten fikir alcağına git ferco motordan randevu al test sürüşüne katıl böylece nasıl bir şey olduğunu az buçuk kullanınca anlarsın burda da kullanan arkadaş bulana kadar beklemezsin.Malum burası herkese açık bir forum olduğu için ,herkes düşüncelerini yazar iyi veya kötü.Yedek parça olarakta sıkıntı oLmaz zaten derbinin Türkiyede en çok satan modeli ve Ferco garantisi ile geliyor.
    herkes ne derse desin.. superzzt'ye katılıyorum.. en iyisi test sürüşü yapmak olacaktır..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    honda dylan
    dogru en ıyısı oyle yapayım ben.haftaya senelık ızındeyım.guzel fıkır .saolun arkadaslar.

buarda ehlıyetsız verıyolarmı aceba.bılgısı olan.ehlıyete gırdım gecen ay.ama daha elıme gecmedı.

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Ehliyetsiz deneme sürüşü yaptırmıoyorlar,daha geçen hafta ben ferconun deneme sürüşüne katıldım.Ehliyetiniz var mı diye sordular,bende ehliyet olduğu için sorun yaşamadım ,görmekte istemediler zaten deneme sürüşü dediğin park ormanda 2 tur atıyorsun o kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)