Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bi de ÜBDEH var Ya aslında motard diyosan iddianda haklısın. Çin/tayvan/Kore menşeili düşünülebilir o zaman, çünkü Japon'ların motardları inanılmaz pahalı ve 2. eli de yok gibi. Ama naked ve spor makinalar bi dereceye kadar kıyaslanabilir.Ben de 250cc hastasıydım yakın bi zamana kadar, CBF 500'lerin 2. el fiyatlarını görünce maymun gözünü açtı 250'ler arka tekerlekte tipik olarak 20-30 beygir arasıyken CBF 500 59 beygir - arka tekerlekte 53. Ve motorları çok sağlam. 30-40 bin km'de o motoru öldürmüş olmak için acaip istismar etmek lazım o da kuvvetle muhtemel dışardan anlaşılır. Öte yandan Hyosung, Daelim, Kawasaki ve Honda'nın 250'lik spor modelleri tabii ki göze çok daha hoş geliyor...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılan çizileni pek okumadım ama objektif bakmak lazım,ben daha önce hyosung kullanan biri olarak bu motorun hiç şansı olmadığını düşünüyorum,kawasaki ninja 250 de kullandım onun yanında da şansı yok,cbr250 yi henüz kullanmadım ve cbr yi hyosung yada ninja 250 ile aynı kefeye koyamıyorum çünkü bana super sportla alakası varmış gibime gelmiyor.

Bu motoru Eralp abinin test etmesini gerçekten çok isterdim. Benim küçücük tecrübelerimden bu motorun artı ve eksileri şöyle;

Enjeksiyonlu olması artı
    tek silindir olması eksi
    çift disk olması Artı
    su soğutmalı olması Artı
    6. vitesin olmayışı eksi
    Kalıba göre arka lastiğin ince olması eksi
    8.878 tl fiyat eksi (hyosung 9.750 tl iken)

Ayrıca görünüş olarak şase,kuyruk,stop,egzoz çok güzel görünüyor fakat gösterge panelinin olduğu yer berbat olmakla birlikte farlar ve kafa grenajının kaba görüntüsü can sıkıyor.

Bunlar benim tamamen objektif olarak KENDİ ŞAHSİ düşüncelerimdir. Lütfen daelim sahipleri beni taşlamasınlar =)
    siz sanırım hyosung gt 250 serisi ile düşünerek kıyasladınız.

ama bence tek silindir ekonomik olması yönüyle artı durum teşkil ediyor.

6. vites olsa ve görüntü biraz daha janjanlı olsa dadından yenmezidi. ama bu hali de gayet güzel duruyor...

son olarak affınıza sığınarak bende başka modelle kıyaslama yapayım.

sym wolf 250 6 vitesli, su soğutma, görüntü-tekerler iyi ama far küçük kalmış.

bu kadar param olsa gider sym wolf 250 alırdım

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz sanırım hyosung gt 250 serisi ile düşünerek kıyasladınız.

ama bence tek silindir ekonomik olması yönüyle artı durum teşkil ediyor.

6. vites olsa ve görüntü biraz daha janjanlı olsa dadından yenmezidi. ama bu hali de gayet güzel duruyor...

son olarak affınıza sığınarak bende başka modelle kıyaslama yapayım.

sym wolf 250 6 vitesli, su soğutma, görüntü-tekerler iyi ama far küçük kalmış.

bu kadar param olsa gider sym wolf 250 alırdım
    evet sym wolf u yakından gördüm ve yamaha flndır dedim ve şaşırdım sym yazısını görünce,fakat fiyat yine tuzlu geldi bana 10 bin tl den fazlaydı, birde seramik silindir dediler megelli gibi.
    Karadeniz - Giresun.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bence SYM bu segmentteki en yakışıklı motoru yapmış. Cruiser leri bile katsanız bunun kadar çekici 250 lik görmedim ben Ninja felan eskidi hep artık. Wolf'un tasarımı gayet agresif ve modern. Fiyatı yüksek ama 0 km ye para bayılacak olsam tercihim SYM den yana olabilirdi.
    makseli ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    #sürenadam

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Asya bu motoru sattığı sürece bi cacık olmaz.. Mondial ya da Kanuni alaydı o bile daha iyiydi.
    makseli bunu beğendi.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    haloo kimse var mı ?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu başlık ölmüş.... Hani kullanıcılar ?? Yahu kötü Calibre sayfasında bile tonla kullanıcı var, Dælime ne oldu...
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim VJF250R

Daelim Roadwin 250R Düşünceleriniz - Tavsiyeleriniz

Selamlar.. Salı günü satın aldığım Daelim Roadwin 250R ile aranıza katılmış bulunmaktayım.. Henüz acemiyim inşallah sizlerinde yardımlarıyla daha iyi olucak. Başta güzel bir tank ped aldım şeffaf gibi beyaz birşey güzelce yapıştırdım gayet güzel oldu memnun kaldım.Motorun sesi 250 lik bir motora göre cidden bayağı iyi tok bir sesi var ama yinede bir egzoz olsa daha iyi olur internette araştırdım ama bu makinaya uyumlu bulamadım bildiğiniz varmı? Birde benim ehliyet 2 hafta sonra geliyor 2 hafta içinde Bahçelievler-Bakırköy arası yol yapsam sıkıntı yaşarmıyım? Fotoğraflarıda ekliyim..

zenon, Adem Balkan, tirbison ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    [B]DAELİM ROADWİN 250R HASTASIYIZ DEDEEE:queen::queen:[/B]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motorun farları çok hoşuma gidiyor ya diğer çinliler gibi Honda Yamaha çakması değil.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bu motor kore malı, çinli değil. O bakımdan çinlilerle kıyaslamak pek doğru olmaz. Kalite olarak da hyosung'a yakın benim gördüğüm kadarıyla. Güzel motor, iyi gezme tozmalar. 2 hafta içinde yakalanırsan 650 lira cezası var; bir de mahkemeyle uğraşman gerek. Pek tavsiye etmiyorum şahsen, biraz daha beklemende fayda var ehliyeti alana kadar.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hayırlı olsun...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun, güle güle kullan ama ehliyetsiz kullanma... Forumdaki başlıkta bilgi paylaşmanı da bekleriz
    #sürenadam

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    tekerin duz bassin
    bende de var bu aletten gayet memnunum, gule gule kullan, ehliyetsiz kullanma
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerin duz bassin
    bende de var bu aletten gayet memnunum, gule gule kullan, ehliyetsiz kullanma
    Sen nerdesin biladel! Hiç sesin çıkmıyor, hani görüşecektik geçen bahar
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı alptekinbulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.. Salı günü satın aldığım Daelim Roadwin 250R ile aranıza katılmış bulunmaktayım.. Henüz acemiyim inşallah sizlerinde yardımlarıyla daha iyi olucak. Başta güzel bir tank ped aldım şeffaf gibi beyaz birşey güzelce yapıştırdım gayet güzel oldu memnun kaldım.Motorun sesi 250 lik bir motora göre cidden bayağı iyi tok bir sesi var ama yinede bir egzoz olsa daha iyi olur internette araştırdım ama bu makinaya uyumlu bulamadım bildiğiniz varmı? Birde benim ehliyet 2 hafta sonra geliyor 2 hafta içinde Bahçelievler-Bakırköy arası yol yapsam sıkıntı yaşarmıyım? Fotoğraflarıda ekliyim..

http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture9346.jpg
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture9347.jpg
    hayırlı olsun

kullandığınız kadarı ile yakıt ve genel olarak görüşlerinizi yazarsanız daha çok hayırlı olsun ve güle güle deriz :D :D

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani kardeştik

hani angaranın bağlarında gezeceğidik.

yeni güncelleme var diye açtım baktım, gara oğlan yazmış meeer

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araya evlilik vs girdi ben de pek motorla gezemedim son donem. gelecek sezon 8km hedefim saga sola gidelim beraber. gecen hafta bi kullanayim dedim parmaklar dondu ama kisin kullanmak da zevkliymis

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

kullandığınız kadarı ile yakıt ve genel olarak görüşlerinizi yazarsanız daha çok hayırlı olsun ve güle güle deriz :D :D

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

hani kardeştik

hani angaranın bağlarında gezeceğidik.

yeni güncelleme var diye açtım baktım, gara oğlan yazmış meeer
    sehir ici 3-4 arasi yakiyor, sehirlerarasi tam gaz 5.5 gibi. tabi bu veriler hemen rodaj sonrasina ait benim icin
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    araya evlilik vs girdi ben de pek motorla gezemedim son donem. gelecek sezon 8km hedefim saga sola gidelim beraber. gecen hafta bi kullanayim dedim parmaklar dondu ama kisin kullanmak da zevkliymis

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

sehir ici 3-4 arasi yakiyor, sehirlerarasi tam gaz 5.5 gibi. tabi bu veriler hemen rodaj sonrasina ait benim icin
    son hız nedir hocam?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    DR-Zurna 400

Allah mesut etsin Güya bizim önder de seni alıp gelecekti yanımıza. Yada ben teknokente gelince size uğrayacaktım... Hala gezeceğin zaman olursa haber ver tabiki, gelmeye çalışırım (makseli'yi çağırmayalım ama ). Senin motor uzun yolda çok da rahat olur benimkine göre...
    #sürenadam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

5.5 mu

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler