Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Rocket III GT
    Geçtiğimiz yaz duke almaya niyetliydim, hatta linkdeki elcik korumuayı satın almıştım. son anda Duke den vazgeçtim. paketinden çıkartmadım bile. aldığım fiyattan satıyorum. (55 USD=150 TL)
    http://www.ebay.com/itm/Orange-Black-Pro-Handguards-Brake-Clutch-Hand-Guard-For-KTM-125-200-Duke-O2-/281542687363?hash=item418d407a83

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1000RR / wiki 125/ Duke 200
    Merhaba lastiğim pert oldu artık.
    lastik tavsiye edecek arkadaş varsa sevinirim.
    sadece arka lastik

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı hemre_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba lastiğim pert oldu artık.
    lastik tavsiye edecek arkadaş varsa sevinirim.
    sadece arka lastik
    hocam kaç kmde pert olduğuna karar verdin?

Pirelli MT60 RS Corsa ve diablo rosso II önerebilirim bu arada.

Motosikleti
    1000RR / wiki 125/ Duke 200
    6000km yaptı benimle
    Bide öncesi vardır 2 binde öyle yapsa yetmez mi bence yeter diye düşünüyorum. Arka kısmı katıyor artık köprüden gecerken hergün daha güneş doğmadıgı için çiğ köprüyü ıslatıyo ve güzel kayıyor arkası

Tavsiyen için çok tesekkür rderim ☺

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    Arkadaşlar , bugün 6 aylık motorumu yıkarken , alt sakaldaki stikerlar parçalanıp döküldü. Bu kadar hızlı bir şekilde sokulebilecegini tahmin etmemiştim.

Akhelmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Biraz ara verdim
    Alıntı ugurahmi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , bugün 6 aylık motorumu yıkarken , alt sakaldaki stikerlar parçalanıp döküldü. Bu kadar hızlı bir şekilde sokulebilecegini tahmin etmemiştim.
    Face grubunda paylaştım benimde kuyrukta oldu :( kesinlikle suyu uzaktan yada hiç tutturmamak lazım sticker'lara, yedek parçadan daha pahalı olmasıda cabası

Arkadaşlar motorunuzu tazyikli su yerine. benzinliklerdeki hava/su yazan yerde yıkayın. Ben öyle yapıyorum sıfır sıkıntı oluyor. Sonrasında da güzelce zinciri yağlıyorum, eve getirip dinlendiriyorum. Ertesi gün hem yağ yapışmış oluyor, hemde motor çiçek gibi oluyor.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorumun soğutma suyu minimum seviyeye yaklaştı. Antifriz mi eklemeliyim yoksa saf su mu?

Son olarak ne kadar eklemeliyim?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun soğutma suyu minimum seviyeye yaklaştı. Antifriz mi eklemeliyim yoksa saf su mu?

Son olarak ne kadar eklemeliyim?
    antifriz ve su karışımı ekle. kış geliyor. sadece antifriz eklenmez. gerçi yaz kış karışım ekleyebilirsin ben öyle yapıyorum. onun bir oranı var. alcağın antifriz kutusunda yazıyordur. max çizgisinin çok az altına kadar eklemen yeterlidir.
    kanucan bunu beğendi.

Merhabalar ben duke 250 kullanıcısıyım. Motorum daha yeni 500 km de sağ yan taradında stikeri çizdim. Spormoto ya sordum stiker takımına 480 tl diyorlar. Daha uygun bir yer varmıdır? Ayrıca bu siteyi ne yapmışlar böyle eskiden duke 200 ve 250 ayrı yerlerde kullanıcları paylaşımda bulunuyorşülardı şimdi birleşmei kötü olmuş. İstanbulda buluşma etkinliği falan yapılıyor mu? En azında bir araya gelip sohbet ve bilgi paylaşımda bulunuruz. İyi günler

Akhelmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Biraz ara verdim
    Alıntı Solidsnake24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben duke 250 kullanıcısıyım. Motorum daha yeni 500 km de sağ yan taradında stikeri çizdim. Spormoto ya sordum stiker takımına 480 tl diyorlar. Daha uygun bir yer varmıdır? Ayrıca bu siteyi ne yapmışlar böyle eskiden duke 200 ve 250 ayrı yerlerde kullanıcları paylaşımda bulunuyorşülardı şimdi birleşmei kötü olmuş. İstanbulda buluşma etkinliği falan yapılıyor mu? En azında bir araya gelip sohbet ve bilgi paylaşımda bulunuruz. İyi günler
    Yukarıda yazmıştım benimde arka kuyruk gitti yıkarken, orjinali kit halinde gereksiz pahalı mlsf, yurtdışında baktım ben aşağı yukarı aynı para, desenleri farklı kitler var, stickerlar iyice yıpranınca son çare onlardan alıp yapıştırmak seçenek olabilir
    Solidsnake24 bunu beğendi.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Arkadaşlar Fiyatı tekrar düşürdüm. Yurtdışına gitme durumum var. Acilen satmam gerekiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31543247/detay

Düşünüpte diğer illerden gelecek arkadaşlara yardımcı olurum.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Selam beyler/ bayanlar bayagidir yazmiyordum.
    Bugun bakimi yapildi motorun 6800 kusurdu hava filtresi temizlendi , yag ve yag filtresi degisti, gidisi guzellesti 10-12k gibi tekrar goturucem hava filtresini kn ile degistiricez zinciri de turuncu did takmayi dusunuyorum.

Bu arada bakim 180tl tuttu her sey dahil.

Hayirli olsun. Fiyatta uygun sayilir. Kaymak gibi olmustur.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler/ bayanlar bayagidir yazmiyordum.
    Bugun bakimi yapildi motorun 6800 kusurdu hava filtresi temizlendi , yag ve yag filtresi degisti, gidisi guzellesti 10-12k gibi tekrar goturucem hava filtresini kn ile degistiricez zinciri de turuncu did takmayi dusunuyorum.

Bu arada bakim 180tl tuttu her sey dahil.

k&n tak bende vardı kesinlikle tavsiye ederim motorda çok hafiften tok bir ses gelmeye başlıyor ve daha rahat nefes alıyor motor. ama sonuçta 200 cc olduğu içinde pek fazla birşey bekleme.
    did turuncuda vardı oda çok yakışıyo namussuza :D hatta paran olursa dişliyide turuncu yap dahada güzel oluyor

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    Arka Çamurluk taktıran oldu mu?

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Motorum satılıktır arkadaşlar;
    ŞEHRİN HAYLAZ ÇOCUĞU DUKE 200
    İlan No: 242015522
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42015522/detay

Motosikleti
    KTM Duke 200
    KTM Duke 200 için 2000 km kullandığım lastikleri satıyorum. Yeni lastik aldığım için fabrika lastiği arayan varsa çok uygun fiyata vereceğim.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Fiyatı tekrar düşürdüm. Yurtdışına gitme durumum var. Acilen satmam gerekiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31543247/detay

Düşünüpte diğer illerden gelecek arkadaşlara yardımcı olurum.
    Ahh biraz birikmişim olaydı alırdım namıssızı. Kader utansın

Alıntı byanmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun şimdiden. Duke 250'nin hırçın olduğunu söyleyemem ama gücü kuvveti yerinde.

Ben honda'dan 2 kur kapalı alan eğitimi almıştım. ondan sonra 20bin km kadar 125'lik bir motor kullandım. duke250'yi bundan sonra aldım. Siz de her halükarda karar vermeden önce kapalı alan eğitimi alın. eğitimde kukalara çarpıyorsanız, viraz dışına çıkıyorsanız, trafikte de araçlara çarpar, virajı alamazsınız. eğitimde kendinizi test etmiş olursunuz böylece. yine de en iyisi, imkan varsa 125 cc ile başlayın, bırakın vites, debriyaj, kontra bütün bilgiler otomatikleşsin. bundan sonra alın. imkan yoksa dediğim gibi kendinizi eğitimde test edin.

duke 250 için boyunuz rahatsız edici olabilir ama. duke'larda vücudun üst kısmı rahat ve dik ancak pegler uzun bacaklar için çok yüksekte ve geride. benim boy 175, uzun bacaklı, göbeği saymazsak kikirik gibi bir adamım. peglerin yüksekliğini rahatsız edici buluyorum. bir sandalyeye oturup sandalyenin arka bacaklarına ayaklarımı dolamak gibi bir his: )
    Cevabınız için teşekkürler. 200 lüğü bayide görüp üstüne oturup bir bakmıştım. Kendimi rahat hissetmiştim fakat tabi kullanımla üstüne oturmak karşılaştırılamaz bile. dediğiniz gibi en iyisi ehliyeti bile almadan önce gidip 2 kur eğitim almak. artık gis akademi mi olur honda mı bilmiyorum birisine bakacağız. orada ki duruma göre karar vermek mantıklı bir tercih olacaktır. çok teşekkürler. Sizin de aksinize benim tam tersi bacaklarım çok uzun değildir fakat üst gövdem uzundur. gömlek ceket falan hiç giyemem hatta kolları hep kısa gelir neyse gidip eğitime ona görer karar vericem artık. tekrar teşekkürle =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)