Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Bu orjinal uzun cam diye geçen camlardan daha uzunu lazım yolda cidden. Uzun yoldan dönünce boynum ağrıyor 2 gün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arifal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Motoru satın aldığım günden beri http://www.dukeyolda.com da motorla ilgili paylaşımlar yapıyorum. Bazı arkadaşların işine yarayacak bilgiler olabilir.

Selamlar
    Mexico ve MotoNoob bunu beğendiler.

Artik bizde buradayiz arkadaslar, merhaba
    ucanteneke5 ve berkcigdem bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/d2PgnV.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun,darısı benim başıma tekeriniz düz bassın böyle mutlu anlara tanık olmak çok heyecanlandırıyor beni
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun,darısı benim başıma tekeriniz düz bassın böyle mutlu anlara tanık olmak çok heyecanlandırıyor beni
    Tez zamanda istediğinizi alırsınız umarım

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    @tyrung ben de camin yakistigini dusunmuyorum, fiyatlarini bilmiyorum ama bence bu sorunu serkan abiye sor Serk21 uyelik adi, mesaj atarsan cevap verir diye tahmin ediyorum.

Bu arada depo grip icin ProGrip markasinin aldim ben Ankara'da Rider diye bir magza var ordan. 60 tl 3 tane yeterli buyuklukte silkon grip ve icinden cift tarafli yapistirici cikiyo guzel yapistirabilirseniz cikmaz ancak ben kotu yapistirdim arada birakiyolar kendini ama memnunum, genelde artci ile surdugum icin cok faydasini gordum. Bu arada 1,5 parca fazla fazla yetiyo tek motora.

@Mexico hayirli olsun gule gule kullanin allah kaza bela vermesin lastikleri de orjinalse degistirin, ben bu haftasonu degistirdim rosso 2 taktim cidden soylendigi kadar muthis bi lastik.
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı arifal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satın aldığım günden beri http://www.dukeyolda.com da motorla ilgili paylaşımlar yapıyorum. Bazı arkadaşların işine yarayacak bilgiler olabilir.

Selamlar
    Sitenizi çok beğendim, takipteyim

arifal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Teşekkürler Mexico.

Haftasonu Cumartesi bir gezi yapalım. Şile tarafına gidelim.

Ne dersiniz?

Cikmisken Antalya'ya gelinde agirlarim sizi

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Mexico hayırlı olsun. Geçen hafta full antalya kepez ve Muratpaşa tarafindaydim sizin oradaki ybr ve Çin kullanan arkadaşlar çok feci kullanıyor arabada olmama rağmen çok korktum. Bugün ufak çaplı bir gezi yaptım ort tüketim 2.7 ile 2.0 lt ye kadar düştü.bu kadar az yakacagini tahmin etmemiştim.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ktm Duke 200 ile 100 km.de 2 litre mi yaktınız ? Hangi devir aralığında kullanıyorsunuz ? Çok iyiymiş ya

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm Duke 200 ile 100 km.de 2 litre mi yaktınız ? Hangi devir aralığında kullanıyorsunuz ? Çok iyiymiş ya
    5-6 bin devir gecmezseniz yakar
    Sokollu bunu beğendi.

Evet Antalya da ozellkle kepez de apaci cok malesef. Ama bilincli kullanici kesinlikle daha fazla
    Sokollu alalin sanada bi tane
    Sokollu bunu beğendi.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://i.hizliresim.com/d2PgnV.jpg
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motor hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.
    Mexico bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Antalya da ozellkle kepez de apaci cok malesef. Ama bilincli kullanici kesinlikle daha fazla
    Sokollu alalin sanada bi tane
    Valla Duke 390 4 altı yakıyor onu biliyorum da 2 litre çok iyiymiş gaz tepkisi bu kadar methedilen bir motor için

Satıp akbile yükleyecem tüm paramı motosiklet tehlikeli abi yeaaa

Alacaksan hesap numaramı yazayım
    Mexico bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Duke basmayınca ciddi anlamda az yakıyor. Ben yol bilgisayarında ne kadar düşecek diye çoğunlukla düz yolda 6. Vites ve 60-70km süratlerde 20-30km gittim. Yol bilgisayarı 1.7LT/100km ye kadar gösterdi. Dahada aşağı inmedi. Söylüyorum kimse inanmıyor. Tabi 1.7 gösteriyor diye 1.7 yaktığını sanmıyorum ama uslu kullanınca 2 lt'ye kadar düşüyor.

Ammma yukuş yukarı dib gaz 130km civarı basmıştım bi ara yol bilgisayarı 4.5'lt gösteriyordu. :D Ne demiş atalarımız, nekadar ekmek okadar köfte.
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke basmayınca ciddi anlamda az yakıyor. Ben yol bilgisayarında ne kadar düşecek diye çoğunlukla düz yolda 6. Vites ve 60-70km süratlerde 20-30km gittim. Yol bilgisayarı 1.7LT/100km ye kadar gösterdi. Dahada aşağı inmedi. Söylüyorum kimse inanmıyor. Tabi 1.7 gösteriyor diye 1.7 yaktığını sanmıyorum ama uslu kullanınca 2 lt'ye kadar düşüyor.

Ammma yukuş yukarı dib gaz 130km civarı basmıştım bi ara yol bilgisayarı 4.5'lt gösteriyordu. :D Ne demiş atalarımız, nekadar ekmek okadar köfte.
    Düşük devirlerde az yakacağından bende eminim. Ani hızlanmayıp, çok agresif sürmedikçe 2-2.7 civarında olur bence.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bursalı arkadaşlar varsa bilirler. Dün Orhaneli CarrefourSA kavsagindan doğanci barajın dan Orhaneli ye doğru erenler koy kahvesi ne gittik.giderken sürekli rampa ve ara ara gazlamali çıktık 40 km civarı 2.7lt ile çıktık. Ben 86 kg im. Inerken yine aynı çıktığım hizlarda indik 2.0lt hatta bir ara 1.9 lt ye düştü. Yakıt bence çok çok iyi tam emin değilim ama usturuplu gidilir se neredeyse ybr ile aynı yakıyor

Alıntı arifal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selamlar
    Hocam sitenizi sürekli takipteyim, faceden de ekledim sizi

Yol bilgisayarı sorunu

Merhabalar,

Benim sıkıntım; motorumun garantisi bittiği için bakımlarını kendim yapıyorum. Fakat servis için yol bilgisayarın km gerim sayımı yapılıyor. Bu KM geri sayımı bittiğinde servise gidin uyarısı aldım ve kendim hallettiğim için işleri gitmedim. Bu ibare 200 Km civarı sonra ekrandan kayboldu, bu ibarenin gitmesi ile birlikte yol bilgisayarımı da şuan ekranda göremiyorum. Böyle bir sorun daha önce yaşayan oldu mu? Yardımcı olabilir misiniz? KTM servisine götürdüm, hani cihaza bağlanıp bir işlem yapılabilir belki diye direk değişim önerdiler biraz çözüm odaklı değil satış odaklı çalışıyorlar sanırım.

Teşekkürler,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)