Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    O zaman sen pahalı almışsın Abi'm fiyat sordu 3250 tl bırakmışlardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB125 hiçbir zaman 3000 lira olmadı...ben ilk çıktığında 2012 fuardan almıştım(nakit):3600+300(plaka+ruhsat)=3900 idi(TR'de plaka takılan ilk cb125 benim)...Bilginize arz ederim.
    Bende 29.05.2012 de aldim, liste fiyati 3.650tl idi ben anahtar teslim 4020tl ye aldim ama sorsan 3.000 e almislar diyor ispat kanit yok laf var. Biz ispat kanit sunuyoruz ama nafile.
    Bizim derdimiz şu ki burasi forum, burada yazalim ki fahiş ucret isteyenler hatasini anlayip ederini yazsinlar,almak isteyenlerde haberi olmayip sifirndan pahaliya 2. El almasinlar. Burada yazicaz çizicez konusucaz ki egri dogru ortaya ciksin insanlar bilgilensin. Herkes 2012 de duke200 alanlarin kaca aldigini asagi yukari tahmin ediyor. En pahali zamaninda abslisi 14.000 di ve suan 13.000tl daha konusmanin anlami var mi?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 29.05.2012 de aldim, liste fiyati 3.650tl idi ben anahtar teslim 4020tl ye aldim ama sorsan 3.000 e almislar diyor ispat kanit yok laf var. Biz ispat kanit sunuyoruz ama nafile.
    Bizim derdimiz şu ki burasi forum, burada yazalim ki fahiş ucret isteyenler hatasini anlayip ederini yazsinlar,almak isteyenlerde haberi olmayip sifirndan pahaliya 2. El almasinlar. Burada yazicaz çizicez konusucaz ki egri dogru ortaya ciksin insanlar bilgilensin. Herkes 2012 de duke200 alanlarin kaca aldigini asagi yukari tahmin ediyor. En pahali zamaninda abslisi 14.000 di ve suan 13.000tl daha konusmanin anlami var mi?
    Doğru söze-ne hacet!!!...
    The Power of The Dreams.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Isterse bedavaya alsın bu bize ilgilendiren kısmı değil bunu anla bize ilgilendiren kısmı sıfırı kaç para bunun ne kadar sıfır fiyatıyla arasında fark var aklımaza yatarsa alırız yatmazsa almayız.
    İşine gelirse yani .
    Senin o Spormoto şimdi indirim yapıyor zamanında ben alırken 5000 Euro dan 1 Euro dahi indirim yapmadı işine gelirse dedi,benim bu forumda yazdıklarımı okursan görürsün .
    Sen şimdi alıcı durumundasın bir zahmet satarkende burda paylaş arkadaşlar de zamanında bu eleştireli yaptım ilanım bu fiyatı da bu .
    Artı ben ilanları az çok takip ediyorum üzerinde aksesuarı olan fiyatı cazip motorlarda vardı niye almadın herkes orda uçuk fiyat çekmiş değil .
    Anladığım kadarıyla senin istediğin atıyorum motoru 11 bin liraya almış sana bunu 8 bin 9 bin aralığında liraya versin .
    Bu arada bu kadar eleştiri yaparken bu tarz ilanlar bütün markalarda var sadece duke özel değil diğer marka kullanan kullanıcıların forumlarındada yaz.
    Sana güzel bir örnek vereyim Yamaha Mt 03 yer dadaş motor renk beyaz yıl 2011 sıfır fıyatı ya 16000 tl di yada 16500 dı şimdi ilanlara bak kaç para istiyorlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Yamaha Mt 03 model yılı 2006 16 bin km
    De fiyatı sahibi 6750 bin liraya kadar düştü ilan tarihi 2011 aynı motor iki hafta önçe ilandaydı 20bin km ve 11500 fiyat isteniyordu .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Senin tek yanlış yaptığın şey çakmaya çalışıyorlar tabiri .

Düşüncelerim o ilan sahipleri Senin yazdıklarından farklı değil ama biraz empati kur sen yazana kadar bende indirim yaptıklarından haberim yoktu mesela herkes aldığı fiyatı biliyor kendine göre makul indirim yapıp öyle satmaya çalışıyor .
    Sen diyorsun ya belgeli keşke Abi'm alsaydı o zaman sana faturasını da burda paylaşırdım kaça aldığına dair.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    2012 modeli kaça satmalarını bekliyorsunuz ki ?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isterse bedavaya alsın bu bize ilgilendiren kısmı değil bunu anla bize ilgilendiren kısmı sıfırı kaç para bunun ne kadar sıfır fiyatıyla arasında fark var aklımaza yatarsa alırız yatmazsa almayız.
    İşine gelirse yani .
    Senin o Spormoto şimdi indirim yapıyor zamanında ben alırken 5000 Euro dan 1 Euro dahi indirim yapmadı işine gelirse dedi,benim bu forumda yazdıklarımı okursan görürsün .
    Sen şimdi alıcı durumundasın bir zahmet satarkende burda paylaş arkadaşlar de zamanında bu eleştireli yaptım ilanım bu fiyatı da bu .
    Artı ben ilanları az çok takip ediyorum üzerinde aksesuarı olan fiyatı cazip motorlarda vardı niye almadın herkes orda uçuk fiyat çekmiş değil .
    Anladığım kadarıyla senin istediğin atıyorum motoru 11 bin liraya almış sana bunu 8 bin 9 bin aralığında liraya versin .
    Bu arada bu kadar eleştiri yaparken bu tarz ilanlar bütün markalarda var sadece duke özel değil diğer marka kullanan kullanıcıların forumlarındada yaz.
    Sana güzel bir örnek vereyim Yamaha Mt 03 yer dadaş motor renk beyaz yıl 2011 sıfır fıyatı ya 16000 tl di yada 16500 dı şimdi ilanlara bak kaç para istiyorlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Yamaha Mt 03 model yılı 2006 16 bin km
    De fiyatı sahibi 6750 bin liraya kadar düştü ilan tarihi 2011 aynı motor iki hafta önçe ilandaydı 20bin km ve 11500 fiyat isteniyordu .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Senin tek yanlış yaptığın şey çakmaya çalışıyorlar tabiri .

Düşüncelerim o ilan sahipleri Senin yazdıklarından farklı değil ama biraz empati kur sen yazana kadar bende indirim yaptıklarından haberim yoktu mesela herkes aldığı fiyatı biliyor kendine göre makul indirim yapıp öyle satmaya çalışıyor .
    Sen diyorsun ya belgeli keşke Abi'm alsaydı o zaman sana faturasını da burda paylaşırdım kaça aldığına dair.
    Anlasamadigimiz bir konu var sen diyorsun ki ktm al satarken goretim seni diyorsun, bende diyorum ki hondami satarken bunu yaptim? Dahasi mi var?
    ayrica ben sadece duke icin yapmadim ayni seyi sym wolf icinde yaptim ve beni gruptan attilar ustelik hakliyken atti adamlar.. sifiri 10.000 tl iken adamin biri çook acil ihtiyaçtan pazarliksiz son fiyat 9.700 tl yazmisti bende bastim kavatayi hepsi beni topa tuttu o piyasasi bu diye.. yapanlar da wolf sahibi ve wolfunu satmak isteyenler

ben ayni seyleri borcok modelde ama forum ama face sayfasinda yaptim,dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar. Ne kadar model sahipleri piyasamiz dusmesin mantigi ile bana saldirirsa saldirsin sayilari 20-30 u gecmez ama yazdiklarimi okuyup fikir edinenleein sayisi inan bana 500-600 leri gecer.. varsin inazumacilar,wolfculer dusman olsun bana sknti yapmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 modeli kaça satmalarını bekliyorsunuz ki ?
    Sifiri 12500 ise, vade farksiz 9 a bolunuyor ise ikinci eli 9500 eder. Ama abslinin sifiri 13.000 olunca o parayida vermek mantikli gelmiyor. Ben absli modeli 2. Elde 10.500 tl ye alabilirim eger motor hosuma giderse. Ekstralari varsa tabiki fiyat yukari cikabilir
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman sen pahalı almışsın Abi'm fiyat sordu 3250 tl bırakmışlardı.
    Abin ace modelini sormuştur.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlasamadigimiz bir konu var sen diyorsun ki ktm al satarken goretim seni diyorsun, bende diyorum ki hondami satarken bunu yaptim? Dahasi mi var?
    ayrica ben sadece duke icin yapmadim ayni seyi sym wolf icinde yaptim ve beni gruptan attilar ustelik hakliyken atti adamlar.. sifiri 10.000 tl iken adamin biri çook acil ihtiyaçtan pazarliksiz son fiyat 9.700 tl yazmisti bende bastim kavatayi hepsi beni topa tuttu o piyasasi bu diye.. yapanlar da wolf sahibi ve wolfunu satmak isteyenler

ben ayni seyleri borcok modelde ama forum ama face sayfasinda yaptim,dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar. Ne kadar model sahipleri piyasamiz dusmesin mantigi ile bana saldirirsa saldirsin sayilari 20-30 u gecmez ama yazdiklarimi okuyup fikir edinenleein sayisi inan bana 500-600 leri gecer.. varsin inazumacilar,wolfculer dusman olsun bana sknti yapmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Sifiri 12500 ise, vade farksiz 9 a bolunuyor ise ikinci eli 9500 eder. Ama abslinin sifiri 13.000 olunca o parayida vermek mantikli gelmiyor. Ben absli modeli 2. Elde 10.500 tl ye alabilirim eger motor hosuma giderse. Ekstralari varsa tabiki fiyat yukari cikabilir
    Motosiklet üzerindeki extralar -fiyatını arttırmaz-sadece satımını kolaylaştırır.(hornet 600'üme 7.500 tl'den fazla extra var-ama fiyatı 7.500 lira artmadı ki)....zevkime göre dayayıp-döşedim...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerindeki extralar -fiyatını arttırmaz-sadece satımını kolaylaştırır.(hornet 600'üme 7.500 tl'den fazla extra var-ama fiyatı 7.500 lira artmadı ki)....zevkime göre dayayıp-döşedim...
    Aynen oyle tercih sebebi yapar motoru.Birde sokulebilir extralar (komple egzoz,givi vs canta gibi) ayri olarak satilabiliyor yada beraberinde fiyata ek.

Mesela ben 10.500 e duke alacak olsam uzerinde 1000 tl lik egzoz olana gozumu kirpmadan 11.000 veririm, yoksa adam sokup aliyor lastikte koruma demirinde dedigin gibi uzerinde gidiyor egzoz ve çantada isler degisiyor

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Altın alınca da aldığınız fiyattan satıyorsunuz anladığım kadarıyla
    yükselmesi sizi ilgilendirmiyor anladığın kadarıyla

bu arada 9250ye sattım ben

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Altın alınca da aldığınız fiyattan satıyorsunuz anladığım kadarıyla
    yükselmesi sizi ilgilendirmiyor anladığın kadarıyla

bu arada 9250ye sattım ben
    Sifir km motosiklet alip kullanip satmayi altin yatirimina mi benzetiyorsunuz? Durum cok vahim..
    Red One bunu beğendi.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Benzemiyor mu ?
    motoru alayım 9binden motor bir senede olsun 14bin ve ben 7.5ten satayım. Sizin düşünceniz ilginç. Herkes istediği fiyatı koyar ve satabiliyorsa satar
    ben ederinde verdim alan hayrını görsün

zafer26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wing go
    Bence yanlıs olan şey fırsatçılık bu motorun kampanyada olduğunu 0 fiyatlarının düştüğünü bilmeyen farketmeyen satıcılar acaba motora zam gelseydi mesela sıfırı 20 bine yükselseydi haberleri anında olurmuydu yoksa ben 13 bine aldım 12 bine satayım derlermiydi gene

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Benzemiyor mu ?
    motoru alayım 9binden motor bir senede olsun 14bin ve ben 7.5ten satayım. Sizin düşünceniz ilginç. Herkes istediği fiyatı koyar ve satabiliyorsa satar
    ben ederinde verdim alan hayrını görsün
    Tamam sen 9 a sifir aldigin motorunu kullanip eskitip 13 e sat bizde gidelim abs li sifir km sini 13 bine alalim he yav hehe
    savunduguniz seye bakin. Umarim bu kafa yapisindaki kisiler motorunu sattiktan sonra istedikleri motora paralari yetmez de ikinci eline yonelirler ve sifiriyla ayni fiyat oldugunu gorurler. Ne demisler? Gun gelir devran doner,horoz bugun satiyorsa yarin alir..

sizin bu serbest piyasa istedgm fiyata satarim mantiginiz yuzunden 96 corollaya 20.000 tl istiyorlar.. buyrun devam edin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alıntı zafer26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yanlıs olan şey fırsatçılık bu motorun kampanyada olduğunu 0 fiyatlarının düştüğünü bilmeyen farketmeyen satıcılar acaba motora zam gelseydi mesela sıfırı 20 bine yükselseydi haberleri anında olurmuydu yoksa ben 13 bine aldım 12 bine satayım derlermiydi gene
    Oyle birsey olsaydi emin ol dakikasinda haberleri olurdu ben coguna mesaj attim zaten sahibinden.com dan cevap dahi vermediler benimde mesajlar dolusu anlatmaya calistigim tam olarak bu "firsatcilik" tebrik ederim. Yalniz tek anlayan sen ben degiliz sahipleride anliyor, neyin ne oldugunum farkindalar ama anlamazdan geliyorlar resmen kabullenemiyorlar borsada butun parasini batirip kafayi yiyip intihar eden emekli polis modundalar baksana altinla kiyaslayandan tut neler var benimde paramin 5.000 tl si altin, 98 lerdeydi bozdurmadim suan 86 larda.. inan bana agzimdan "zarar ettim" kelimesi dahi cikmadi.. sorsan faiz haram derler ama kendilerine gelince fetva gelmis olur adi degisir kar payi olur kilifina uydurulur.. adamlar resmen ktm nin fiyati dustu zarar mi edelim modundalar..

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yahu sacma sapan konusma kardesım
    gıt sıfır al o zaman kı ben yenı motoru oylwe yapacagım

1e aldıgın bırden 3 oldugunde sen 500e sat emi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

bu arada o mesajlardan biri bana da geldi ve CEVAP yazdım
    sen benim motoru 7ye felan vermemi istiyordun heralde.

biz istediğimizi yazınca fırsatcılık oluyor siz istediğinizi söyleyince ölücülük olmuyor..
    xawa, umurcan ve apisto bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda wing go
    Lütfen kimse yanlış anlamasın ama prinçte domateste fasulyede bile fırsatçılık yapan yurdum insanı motordada yapabilir kimse pahalı bi 2.el motor almak zorunda değil kimsede aldığı motoru ucuza satmak zorunda değil ama arkadaşın dediği 98 corollaya tutuldu diye piyasası neredeyse 20000 lafına katılıyorum hatta benimde aracım o olmasına rağmen. bilmem anlatabildimmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Bu arada bajaj pulsar kullanan varmı arkadaşlar dukeciler içinde tarafsız kıyaslama yapabilecek bir arkadaş olursa çok makbule geçecek pulsar alanlara bakılırsa 10 üzerinden 10 puan bir motor ama ktm kalitesine alışmış bir dukeci arkadaştan yorum almak benim için çok daha önemli

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yahu sacma sapan konusma kardesım
    gıt sıfır al o zaman kı ben yenı motoru oylwe yapacagım

1e aldıgın bırden 3 oldugunde sen 500e sat emi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

bu arada o mesajlardan biri bana da geldi ve CEVAP yazdım
    sen benim motoru 7ye felan vermemi istiyordun heralde.

biz istediğimizi yazınca fırsatcılık oluyor siz istediğinizi söyleyince ölücülük olmuyor..
    Sacma sapan konusan kimmis bak sana birkez daha aciklayayim, senin mantigin su , altindan ornek verdiginiz icin ayni ornek uzerinden yola cikiyorum.

Grami 90 tl den altin aldin 80 e dustu ama sen 85 e satmak istiyosun ve bunu hemen o gun altin piyasasindan haberi olmayan birine satmak istiyorsun. Biri de cikip sana "yahu ayiptir altin 80 e dustu kuyumcu 80 e satiyor sen nasil 85 istersin?" Diyor. Sende cikip adama " banane banane ben 90 aldim niye 77 ye satayim bananeee" diyosun. Unuttugun yada anlayamadigin birseyler yok mu sence? Sen kuyumcumusun? 80 e de satamazsin altin aliş fiyatindan satarsin yani 77 ye.. ama sen israrla hala 85 diye diretiyosun devam et. Ben zaten senden motor almayacagimi defalarca belirttim, amacimin da 2. El almak isteyenlerin paralarini heba etmemelerini istedgm icin bilgilendirme mesajlari yazmak oldugunu da bildirdim.

Birde unutmadan "7 ye falan mi vereyim" diyorsun ya, ben mesajda benim gozumde ederi 9500 diye yazdim gormezden gelip kelime oyunu yapmanin anlami yok. Insallah euro biraz daha duser de sifirlari da 12.500 den 11.500 tl lere duser, insanlarda sifir km ktm lere biner.. sizin uzuleceginiz aşikar fakat size bir onerim var birdahakine altin,dolar,euro fln alin ktm bu sene cok kazandirmiyor
    Deeplord bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go
    Bu arada bajaj pulsar kullanan varmı arkadaşlar dukeciler içinde tarafsız kıyaslama yapabilecek bir arkadaş olursa çok makbule geçecek pulsar alanlara bakılırsa 10 üzerinden 10 puan bir motor ama ktm kalitesine alışmış bir dukeci arkadaştan yorum almak benim için çok daha önemli
    Diye bi soru sormuştum ama hiç kullanan yokmu acaba

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    9500 diye bana mesaj gelmedi
    Pro diye başlayan nickli kişi sen değilsen başkasından konuşuyoruz şu an.

çok aşırı fiyat yazanlara ben de karşıyım fakat yazmak isterse yazar

motorunu satmak isteyen insanları genelleyip fırsatçılar demen yanlış alan alır almayan almaz kimseye düşmez hesabı

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    9500 diye bana mesaj gelmedi
    Pro diye başlayan nickli kişi sen değilsen başkasından konuşuyoruz şu an.

çok aşırı fiyat yazanlara ben de karşıyım fakat yazmak isterse yazar

motorunu satmak isteyen insanları genelleyip fırsatçılar demen yanlış alan alır almayan almaz kimseye düşmez hesabı
    Uygun yazana lafim yok, mesela biri 10.000 tl yazmis sanirim 27 bin km deydi.. bir suru ekstrasi var.. pazarlik yapilip alinabilir. Gerci bilmiyorum ktm ler uzun km de ariza veriyor mu? Duke200 lerin ortalama motor omru nedir? Ktm in Sıkıştırma orani yuksek oldugundan motoru daha cabuk yipraniyor ama duke te de boyle mi bilmiyorum. Eger degilse o motor degerlendirilebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı zafer26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diye bi soru sormuştum ama hiç kullanan yokmu acaba
    Ben artik hic mi motorun kullanici yorumuna guvenmiyorum malum insanimiz neye sahipse o en iyisk oluyor digerleri kaka oluyor. Bajaj cok iddali,yeryer deneme surusu firsati veriyormus. Bence bir gidip kendin dene, en ner fikri bu sekilde olusturursun
    zafer26 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)