Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu toplaşılan, aktif olan facebook sayfasını bulamadım, bi el atsanız link gönderseniz çok memnun olurum
    Buyur dostum. KTM Duke Turkey
    RAMİREZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Benim arka stop on frenı sıkınca yanmıyordu. Aktif şekilde kullanmaya başlayınca kendıne geldı çalışıyor su an

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    RAMİREZ bunu beğendi.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı tharun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Givi topcase rack aldım. Birebir ktm duke 125/200 için imal edilmiş.

http://img338.imageshack.us/img338/2...1201151338.jpg
    http://<a href="http://imageshack.us...49.jpg</a></a>

merhabalar Tharun

bu demiri nereden ve ne kadara aldın bi bilgilendirir misin?

teşekkürler

Motosikleti
    BMW F800R
    Arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza.. 200 duke var bendede.. daha bilgili oldugunuz için bir kaç birşey sorucam öncelikle su arka çamurluk yapan bulan varmıdır teker üstü olan.. ve sticker set nereden bulabilirz aksesuar konusunda yardımca ihtiyacım var biraz

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı manifes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza.. 200 duke var bendede.. daha bilgili oldugunuz için bir kaç birşey sorucam öncelikle su arka çamurluk yapan bulan varmıdır teker üstü olan.. ve sticker set nereden bulabilirz aksesuar konusunda yardımca ihtiyacım var biraz
    sahibindende görmüştüm bir ara o çamurluğu,

sticker setide hasanpaşa spormotoda var, yanlış hatırlamıyorsam 65 avro tadında birşeydi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar Tharun

bu demiri nereden ve ne kadara aldın bi bilgilendirir misin?

teşekkürler
    Feyizoğlu 250 TL

Motosikleti
    BMW F800R
    Ben bulamadım eger varsa ilan no zahmet olmassa yazarmısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birileri arka çamurluk sormuştu sanırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-aksesuar-ekipman-orjinal-ktm-duke-125-duke-200-duke-390-arka-camurluk-127179959/detay
    İlan yayından kalkmış nasıl bulabilirz.. ?

Selam arkadaşlar

mayıs ayında aldığım KTM duke motorumdan garip sesler gelmeye başladı.

servise goturdum. Krank Bilyalarının oldugu yatak kırılmış. Bu konuda bilgisi olan varmı yada böyle birşey yaşayan.

Motor 4500 KM de garantiden degıstırmek ıcın basvurduk servisten bakalım cevap beklıyoruz. Yasayan varsa ne kadara halletmıstınız bu işi ?

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Selam arkadaşlar;

Gis Akademi ve Ktmduketurkey face grubu olarak ilk etapta 10 adet bilet ktm kullanıcılarına dağıtılacaktır.Yoğunluğa göre arttırılmaya çalışılacak.

Mesaja cevap veren ilk 10 kişi biletleri perçembe ve pazar günü fuarda benden veya Fatih'e yakınsa elden alabilir.

(Face'e yazan ayrıca buraya yazmasına gerek yok)

Arkadaşlar öncelikle bir çok kez konuşulmuş olabilecek ama sayfa sayısının fazla oldugundan dolayı tekrar sormamı gerektirecek bi durum var kusura bakmayın.
    Ben daha düne kadar Suzuki Inazuma almayı planlıyordum. Ancak fuarda inazuma ile duke 200 ün tipi arasında dağlar kadar fark olduğunu gördükten sonra Duke düşünmeye başladım. Ve aklıma takılanları sormaya karar verdim.
    1. Duke 200 135 km hızda devir kesiciye giriyormuş. Ama bazı videolarda 160'lara kadar çıktığı görülüyor. Devir kesiciyi mi kaldırmak lazım?
    2. Bu motorun konforu nasıl? Devir yükselince titreşim artıyor mu? İnsanı fazla yoruyor mu?
    3. Ben açıkçası turuncu rengi çok fazla sevmiyorum. Ama bazı motorların galiba sticker ile baya değiştiğini gördüm. Sticker ile depoyu baya bi değiştirebilir miyim? Nerden edinebilirim ve fiyatları nedir?
    Şimdiden teşekkürler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    1. 140da girer, hem bunu iptal ettirmek lazım hem de karışım haritalarıyla oynamak gerekir. yüksek hız istiyorsan önermem
    2. sele ve amortisörler sert, bu konforu baltalıyor ama yol tutuşunu ve virajını güzelleştiriyor. yine inazumanın daha konforlu olması yüksek olasılık. öyle diyorlar yani
    3. beyaz versiyonlar var, onlardan alabilirsin, kendin yaptırmaya kalkarsan şimdiki euro kurundan 300-500 arası birşey tutar diye düşünüyorum

hepsine rağmen 130 kilo dolu ağırlığı ve gözü dönük gaz tepkisiyle insanı kendine bağlayan motordur kullanırsanız fikrinizi kesinleştirmesi olası.

bu arada sınıfının en iyi fren ve amortisörlerinin dükte olduğunu da unutmamak lazım
    Heil Spellcheck

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı mutluakkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle bir çok kez konuşulmuş olabilecek ama sayfa sayısının fazla oldugundan dolayı tekrar sormamı gerektirecek bi durum var kusura bakmayın.
    Ben daha düne kadar Suzuki Inazuma almayı planlıyordum. Ancak fuarda inazuma ile duke 200 ün tipi arasında dağlar kadar fark olduğunu gördükten sonra Duke düşünmeye başladım. Ve aklıma takılanları sormaya karar verdim.
    1. Duke 200 135 km hızda devir kesiciye giriyormuş. Ama bazı videolarda 160'lara kadar çıktığı görülüyor. Devir kesiciyi mi kaldırmak lazım?
    2. Bu motorun konforu nasıl? Devir yükselince titreşim artıyor mu? İnsanı fazla yoruyor mu?
    3. Ben açıkçası turuncu rengi çok fazla sevmiyorum. Ama bazı motorların galiba sticker ile baya değiştiğini gördüm. Sticker ile depoyu baya bi değiştirebilir miyim? Nerden edinebilirim ve fiyatları nedir?
    Şimdiden teşekkürler.
    1 138 km devir kesiciye giriyor. devir kesici iptali değilde arka dişli yi değiştiriyorlar 46 diş yerine 39 diş takıyorlar .
    2 en uzak yolda durmadan gittiğim mesafe 100 km yorulmadım. ilk başta kıcın seleye alışması lazım
    3 turuncu renk yakışıyor bence sticker seti yurdışından veya spormoto dan alabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alıntı KTM200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar

mayıs ayında aldığım KTM duke motorumdan garip sesler gelmeye başladı.

servise goturdum. Krank Bilyalarının oldugu yatak kırılmış. Bu konuda bilgisi olan varmı yada böyle birşey yaşayan.

Motor 4500 KM de garantiden degıstırmek ıcın basvurduk servisten bakalım cevap beklıyoruz. Yasayan varsa ne kadara halletmıstınız bu işi ?
    ilk sensin böyle sorun yaşayan benim bildiğim.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. 140da girer, hem bunu iptal ettirmek lazım hem de karışım haritalarıyla oynamak gerekir. yüksek hız istiyorsan önermem
    2. sele ve amortisörler sert, bu konforu baltalıyor ama yol tutuşunu ve virajını güzelleştiriyor. yine inazumanın daha konforlu olması yüksek olasılık. öyle diyorlar yani
    3. beyaz versiyonlar var, onlardan alabilirsin, kendin yaptırmaya kalkarsan şimdiki euro kurundan 300-500 arası birşey tutar diye düşünüyorum

hepsine rağmen 130 kilo dolu ağırlığı ve gözü dönük gaz tepkisiyle insanı kendine bağlayan motordur kullanırsanız fikrinizi kesinleştirmesi olası.

bu arada sınıfının en iyi fren ve amortisörlerinin dükte olduğunu da unutmamak lazım
    200lük bir motor için son hız biraz az değil mi? 125 liği bile 130'a çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

[QUOTE=xawa;3279035]1 138 km devir kesiciye giriyor. devir kesici iptali değilde arka dişli yi değiştiriyorlar 46 diş yerine 39 diş takıyorlar .
    2 en uzak yolda durmadan gittiğim mesafe 100 km yorulmadım. ilk başta kıcın seleye alışması lazım
    3 turuncu renk yakışıyor bence sticker seti yurdışından veya spormoto dan alabilirsin.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    MT-07
    dük son hız değil gaz tepkisine ve hızlanmalara yönelik yapılmış bir motor

amaç meselesi biraz

125liğe dair bir bilgim yok. ama eğer öyle hızlar yapıyorsa bunu hızlanmadan çalarak yapabilir

[QUOTE=xawa;3279035]1 138 km devir kesiciye giriyor. devir kesici iptali değilde arka dişli yi değiştiriyorlar 46 diş yerine 39 diş takıyorlar .
    3 turuncu renk yakışıyor bence sticker seti yurdışından veya spormoto dan alabilirsin.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    MT-07
    [QUOTE=mutluakkurt;327913QUOTE=xawa;32790351 138 km devir kesiciye giriyor. devir kesici iptali değilde arka dişli yi değiştiriyorlar 46 diş yerine 39 diş takıyorlar .

200lük bir motor için son hız biraz az değil mi? 125 liği bile 130'a çıkıyor.[/QUOTE

200lük bir motor için son hız biraz az 125 liği bile 130'a çıkıyor.

Motosikleti
    Artık KTM Duke 200
    Değerli Arkadaşlar,
    Hafta başında Duke 200 aldım. Dün akşam 100 km kadar yol yaptım. Gazın tepkilerine hasta oldum. 200 cc motor için mükemmel tepkileri var. sol şeritte oyalanmıyorsun direk sürati 120'ye yaslıyor. Uzun yolda seleye alışmak lazım. Hep öne doğru kayma temayülü var. onun haricinde rahatsızlık verecek birşey yok. Ama küçük de olsa göğsünüzü koruyacak bir ön siperlik/cam lazım. Taktırırsam sürüş konforunu ciddi şekilde arttıracağını düşünüyorum. Herşeye rağmen kırmızı ışıkta kalkışlarda, mevcut ssürati 90 dan 120 çıkarmak 200 cc motor için mükemmel.
    Saygılarımla.
    Bu arada makul fiyatlı ön cam nereden bulabilirim. Bilen var mı? (Servisten soracaksın, araştıracaksın diyecek arkadaş varsa boşuna zahmet edip yazmasın...burada fikir ve tecrübelerinizi soruyorum.) Mesela Zeus marka camlar var. kullanan varsa resmini paylaşabilir mi?

Motosikleti
    MT-07
    güle güle kullan
    ErtugrulGazi bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben Duke200 ile ~370 km yolu, (5~5.5 saat) sadece benzin almak için durarak ve çok kısa bir yemek molası vererek aldım. 1sn bile popom acıdı demedim. Çünkü deri pantolon giyiyordum, kot pantolon ile 1 saatlik sürüşte canım acıyorken derinin bukadar farkedeceğini tahmin etmemiştim doğrusu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)