Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşım. service reset problemini halledebildin mi bilemiyorum ama ben şuraya nasıl yapıldığını gösteren bir link ekliyim 😉 https://youtu.be/Xi9fdheBgAA

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites düşürürken ara gazdan bahsediyoruz degil mi, onu bos alanda pratik yapmam gerekiyo bi türlü tam gaz ayarını oturtamıyorum.zaten ne oluyosa hep 1-n-2 arasında oluyo diğer viteslerde vs hiçbirşey yok oda benim acemiliğimden oluyor anlaşılan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

https://ibb.co/cZnDvV
    birde bende böyle bir sıkıntı var service not reset diyor kontak acınca bu ekrana gelip set e basılı tutunca düzelmiyor internette böyle düzeldiginden bahsetmişler. Bilgisi olan var mı ?
    https://youtu.be/Xi9fdheBgAA bu kesin çözüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

benim boyum 1.58 ve parmak uçlarımla yere deyiyorum. ilk aldığımda benim de deneyimim yoktu. ilk zamanlar ayaklar yerde dönerken zorlandım ama şimdi alıştım. 3 senedir kullanıyorum sende alışırsın 😀👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı DukeRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlae,ben duke başlığındaki tüm yazılanları genelde okuyorum.Denizci olduğum icin yılın büyük kısmında yurt dışında oluyorum.2015 te eğitim alıp duke 200 le aranıza katılmıştım.Sonrası gemiye cıkarken satmıştım.O zamandan beri motora hiç binmedim.Yeni kasa 390 almayı düşünüyordum ama çıktığı fiyat sebebiyle şuan ondan vazgeçtim.Nasipse nisanda türkiyede olucam.Ben sizden bir konuda yardım/fikir rica ediyorum.İstanbul/beylikdüzünde oturuyorum.Genelde beşiktaşta takıldıgım için araçla trafik ve park çok meşakatli.Bu sebeple motor olarak 2 tane fikir var aklımda.Birisi 2016 250 abs diğeri ise 2015/16 390. Tavsiyeleriniz benim için çok değerli. Tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:16 ----------

+ alternatif cf 400 yada dominar 400 düşünüyorum
    merhaba arkadaşım. eğer performans için düşünüyorsan duke 390 hem cf 400 hemde dominar 400 den daha performanslı, daha hafif ve malzeme kalitesi daha iyi. görünüş olarak soruyorsan bence o sana kalmış zevk meselesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba ben KTM 200 düşünüyorum aslında 390 gönlümdeki ama fiyat nedenli şimdilik 200 düşünüyorum daha önce cbr125 vardı 183 boy ve 97 kiloyum o biraz küçük kalıyordu ama sizce 200 KTM de küçük mudur bana göre

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    duke 200 abs halen alınır mı? 10 yıl sonra tekrardan motosiklet kullanmayı düşünüyorum. çok maliyetli olmadan ( ne kadar vakit ayırabileceğimi bilmiyorum çünkü) duke 200 alayım diyorum. kask mont vs. artı motor bi anda bütçeyi çok sarsmadan..

REmreYD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS 2014
    Merhaba herkese bende duke 200 alarak aranıza katıldım. Ön siperlik nasıl çıkıyor bilen birisi anlatabilir mi ?

Herkese selam,
    İzmir Ktm spormotodan bugün sıfır duke 250 mi satın aldım. Süreç boyunca Mehmet Bey ve Tolga Bey her türlü konuda detaylıca destek oldular buradan ikisine de çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, 2017 model duke 250 ile aranıza katıldım
    bu benim ilk vitesli motorum onun için sizin görüşlerinizi almak isterim.
    İki üç sorum var.

1 - Ben motorumu aldığımda 700 km'deydi. spor moto rodaj bakımında 400 km de bir zinciri yağlayın demişti. Motoru aldığımda zincir yeni yağlanmıştı. Şu an 1600 km deyim henüz zinciri yağlatmadım tekrardan. Yanlış yaptım galiba . Zor bir işlem midir bu? kendim yapabilir miyim? eğer evet ise hangi yağı almam daha iyi olur?

2- Hangi marka benzin ve hangisi ni tercih ediyorsunuz? shell ise v-power mı mesela?

3- Motorun yağını ne kadar da bir değiştirmek gerekir?

teşekkürler

Alıntı zafer-duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende bugün itibariyle Duke250 sahibi olmuş bulunmaktayım çok şükür ki,
    Honda Cb250r ve Duke250 arasında kaldım ve daha spor ve daha şık durduğunu düşünerek ve geçmişten gelen Ktm tutkuma yenik düşerek Duke250 aldım.
    Sorularım olursa iletirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Hocam merhaba. Uzun zaman olmuş ama sormak istiyorum. Ben de Honda cb250r ve duke 250 arasındayım. Duke 250 ile ilgili yorumunu almak isterim.Ne diyorsun iyi mi yapmışsın cb250r yerine ktm yi alarak?

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Selamlar

İhtiyaçtan dolayı motosikletimi satıyorum. duke 250 2017 model.

Abus marka alarmlı disk kilidi, çelik halat kilit ve kuyruk çantasını yanında veriyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3561837/detay/

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Selamlar merakımdan soruyorum gidon kilidini ne kadara tamir ediyorlar sordunuz mu hiç

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, bi arkadaşımda 2016 ktm duke 250 abs mevcut ve kendisi hobi motorcusu..Motoru pek kullanmıyor şu sıra ve aküyü öldürmüş sanırım. Kuru aküyle çalıştırdık... Baktım içersinden 'exide' marka bi akü çıktı ve şarj tutmuyor yirmi km yol yaptığım halde..

Motorun satın alındığındaki orjinal aküsü 'exide' marka mıdır, yoksa bi hinlik mi yapılmış bayi tarafından ?

Hangi aküyü alalım buna , amper, fiyat performans ve en iyi marka olarak ne tavsiye edersiniz?

2017 duke abs bir yıl dolduğu için 550 km de bakıma soktum şimdi 2. yıl doldu km 950 bakıma sokmam gerekiyor mu 1 yıl dolduğu için ? Servise sordum normalde 2. bakım 7000 de gerek yok en azından yazın bin km yapmamışsın dedi ne yapayım ? Bir de şartlarım gereği binemiyorum satmayı düşünüyorum uygun fiyata düşünen olursa ulaşsın.

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Merhaba,

Foruma yeni üye oldum, 5 aydır motosiklet kullanıcısıyım. Bajaj Boxer ile motor kullanma tecrübemi gerçekleştirdim. Kızılcıhamam, Beypazarı ve Düzce gibi uzun yol tecrübelerim oldu. Bu hafta KTM duke 250 alımını insallah sorunsuz gerçekleştireceğim. Ön bilgi edinebilmem adına Alacağım motorun durumu ve yapacaklarım hakkında sizi bilgilendirmek ve soru sormak istiyorum.

Motosiklet 3500 km de ve sanırım 2018 yılından beri trafiğe çıkmamış, garajda beklemiş. Haliyle zincirinde paslanmalar bariz belli.
    Sahibi Aküsünü korumak adına, fişe takılıp motor üstünde aküye enerji yollayan bir alet varmış sanırım, onu takarak bırakmış, bu sayede aküsü sağlam.
    Ve diğer motor yağı, hidrolik vs geçen süre yüzünden değişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Mali durumumu düşündüğümde, Ankara da Motomekanik servisi ile irtibata geçerek motora gerekli bakımları yaptırmam bana yaklaşık olarak ne kadar tutacağını merak ediyorum. Kendi başıma yapacak olsam, hidrolik yağı radyatör suyu gibi zahmetli işleri yapmak yerine, motor yağını ve zinciri kendim temizlesem ve değiştirsem, kış öncesi motosikleti kullanabilir miyim?

Herkese tekrardan Merhaba diyerek, şimdiden teşekkür ederim.
    Sevgiler.

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Merhaba,

Motosikletimi aldıktan 2 hafta sonra kaza yaptım. Motorun şasesi önden göçmüş, bildiğiniz motorun boyu kısalmıştı.

Çok şükür bende birşey yok. Kaskım sayesinde hayatta kaldım, boyunluk ile idare ediyorum şu sıra.

Kaskosu olmadığı için motoru kendi imkanlarımla yaptırmaya çalışıyorum. Dün Ankara Motomekanik yetkili servisine çektirdik aracı, şase için 7000 TL fiyat verdiler diğer masrafları eklemeyeceğim.

Sadece Paylaşmak istedim. Kasko yaptırın, kask kullanın, dikkatli sürünüz.

Güvenli Sürüşler.

merhabalar
    2017 duke 250 de el bıraktiğim zaman sağ tarafa doğru gidiyor motor
    egzoz sağda ondan değildir değilmi onu dusunmuslerdir. neden olabilir arkadaslar.
    birde süphelendiğim kafaya soldan kablolar giriyor onlar gidonu mu itiyor serbest kalınca aklıma bir bunlar geliyor
    3000km motor.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    herkese hayırlı gunler .sanırım sayfada uzun zamandır paylaşım yapılmamış.herkesin tekeride taş değmesin hayırlı sürüşler
    soulexit bunu beğendi.

soulexit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 200 ABS
    Alıntı Syuusuke13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    2017 duke 250 de el bıraktiğim zaman sağ tarafa doğru gidiyor motor
    egzoz sağda ondan değildir değilmi onu dusunmuslerdir. neden olabilir arkadaslar.
    birde süphelendiğim kafaya soldan kablolar giriyor onlar gidonu mu itiyor serbest kalınca aklıma bir bunlar geliyor
    3000km motor.
    Bende de ciddi miktarda olmasa da sağa çekiyor. Sorunu bulabildiniz mi?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bırazda ben yazayım genelde yamaha r25 kullanıcısı idim ama cok cok uyguna 2,el cok az hasarlı duke 200 aldım 9000 km de 2016 düz abs yok.ama gercekten cok ecen hafta cok begendım.420 bu haftada 135 km yaptım gercekten benı hiç yormadı.yakıt olayı zaten olagan üstü güzel 70-90 km arası 2,2-2,3 arası dukenın en sevdıgım yanı az gazı actıgınızda o 200 cc göre 110-120 km anında devirli oturması.sadece evin önünde dursun kıs boyu lazım olur diye almıstım ama inanın çok sevdim.
    harun27 bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar Duke 250 aldım sıfır olarak rom ışığını ayarlamaya çalışıyorum ama bir türlü ayarlayamadim.Trip 2 bölümünde mode tuşuna basılı tutuyorum ama hiçbir şekilde rpm yazisin gelmemekte ne denesem olmadı . Nasıl yapabiliriz bunu

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende 2019 model DUKE 250 ABS ile turuncu sevenler arasına katıldım.
    Herkese bol keyifli kazasız belasız sürüşler dilerim.

sarilack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 KTM Duke 250
    Merhabalar, 2016 Duke 250 için yağ tahliye tapası nı kaçlık lokma açıyor? Bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)