Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Cok guzel, cok begendim. Allah kaza vermesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks titanic 150
    Allah razı olsun.Aynen bende paylaşimları bekliyorum. dün itibariyle ön amatisör kilidi taktım ama kırk taklayla çünkü bzmkılerin on maşalar kalın epey zorlandm ama olmadı .

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Allah razı olsun.Aynen bende paylaşimları bekliyorum. dün itibariyle ön amatisör kilidi taktım ama kırk taklayla çünkü bzmkılerin on maşalar kalın epey zorlandm ama oldu.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,
    Titanic 150nin jantları 16" mi 17" mi ? İki farklı yazı mevcut. 1. sayfadaki görselde 16 olduğu yazıyor, sitesinde ise 17. Ayrıca motor gücü 12.2bg olarak güncellenmiş.
    Servislerinde sıkıntı yaşıyor musunuz ? Parça sıkıntısı, fiyatlar vs nasıl ? İnternetten yedek parça edinilebilecek site aradım yalnız bulamadım.
    Boyut olarak Ybr 125 ve Driftle karşılaştırılırsa nasıldır ?
    Yaşadığım yerde bu motordan yok, servisi de yok desem yeridir. Aklımı çelmiyor değil ama bu servis ve yedek parça olayı biraz sıkıntılı gibi.

Motosikleti
    rks titanic 150
    16 cant , 11 bg 125 lık modeli var keewayın onun özellıkleri ole koymuşlardı
    17 cant 12.2bg 150 lık modeli rks titanic150.
    servis bana şimdiye kdr sorun çıkarmadı ilerde ne olur blnmez.servs her markada sıkıntılı olablyo.yukseklık olarak 2 modelin arasnda ama daha iri druyo cılız değil. apachi den biraz daha küçük

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    bugün bir kez daha iyiki bu motoru aldım dedim. eski bir apache kullanıcısı olarak bugün yeni kasa apache almış gençten bir arkadaşa rastladım durdum yanında lafladık. direk bana söylediği abi bileklerim ağrıyo titreşimden dedi. izin isteyerek biraz kullanma şansım oldu gerçekten güzelim apacheyi berbat etmişler. önceki model bende vardı gerçekten çok harikaydı. şimdi yeni kasa çıktı titreşim inanılmaz derecede eskiye oranla artmış durumda oturduğun zaman da önünde duran manzara gerçekten çok berbat. az kalsın 5600 lira bayılacaktım bende ucuz yırtttım..

Motosikleti
    rks titanic 150
    merhaba. coşkun kardeşim merakımdan soruyorum . dijital saatlisi bulunmuyo mu artık acaba . galiba senınkı de analog

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. coşkun kardeşim merakımdan soruyorum . dijital saatlisi bulunmuyo mu artık acaba . galiba senınkı de analog
    evet benimkide analog. ben alırken dijital saat bitane vardı ama oda eski versiyon belliydi çünkü benzin deposundaki rks yazısından. artık dijital gelmiyo

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Slm arkadaslar bende yazin almayi dusunuyorum lastik tutusu nasildir ne kadar yakar bu makine simdiden saolun

Motosikleti
    rks titanic 150
    100km/3 lt 20tl/125 km civarı. lastıklerden sıkıntı yaşamadım daha. yol tutuşu güzel

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    arkadaşlar iyi akşamlar. yaşadığım bir problemden bahsetmek istiyorum ön freni tuttugum zaman titreme yapıyo direksiyon sallanıyo. dururkende tekeri elimle çevirdim diskin bir bölümü balataya sürtüyo. acaba cantmı egri yoksa diskmi bu problemi yaşayan başka arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim

Motosikleti
    rks titanic 150
    diskten ses olayı zaten 1 türlü çözülmedi. sallanma olayı her motorda var mı yoksa sadece bunda mı var bilmyom ama var bunda . ben de 1 türlü sustramadm. servis balatayı taşladı ben disk spreyı kullandm ama boş.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    yeniyse normal bende 1000 km kadar sürdü o ses

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Yani kronik bir problemmi bu. Ses o kadar abartılacak sekilde degil kullandıkça geçer diye umuyorum. On freni tutunca hafif bir silkeleme yapiyo asıl kafama takılan bu.

Motosikleti
    rks titanic 150
    valla onu diğer motorumda da yaşamıştım. usta bana onu n amasördekı esneme boşluğundan oldğunu solemişti sonuşta orda esne me için boşluk var ve fren anında o boşluk sallanmaya zemın hazrlıyo

Motosikleti
    rks titanic 150
    kimsenın paylaşımda bulunduğu yok. galiba bu başlık öldü.anlaşılan kımse rks almıyo artık ve kullnmıyo.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenın paylaşımda bulunduğu yok. galiba bu başlık öldü.anlaşılan kımse rks almıyo artık ve kullnmıyo.
    valla paylaşssak bile iki günde zor cvp ve yorum geliyo

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ben Ankara'nın 3G'si(gar-gış-gıyamet) geldiğinden kullanamıyorum motosikleti o yüzden de yazacak bir şeyim olmuyor okuyorum sadece.

Hazır elim değmişken kafamdaki soruları da soruyum bari.
    1-) İlk bakım masrafı 3 aşağı 5 yukarı ne kadar tutar acaba bilenler, yakın zamanda götürenler yardımcı olabilir mi?
    2-) Ben motosiklete çanta demiri taktım garantiden çıkmış mı oluyor?
    3-) İlk bakımın garantiyle bir ilgisi var mı?

:D

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Bu moturun arkadan görünüşüne hastayım.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Ankara'nın 3G'si(gar-gış-gıyamet) geldiğinden kullanamıyorum motosikleti o yüzden de yazacak bir şeyim olmuyor okuyorum sadece.

Hazır elim değmişken kafamdaki soruları da soruyum bari.
    1-) İlk bakım masrafı 3 aşağı 5 yukarı ne kadar tutar acaba bilenler, yakın zamanda götürenler yardımcı olabilir mi?
    2-) Ben motosiklete çanta demiri taktım garantiden çıkmış mı oluyor?
    3-) İlk bakımın garantiyle bir ilgisi var mı?

:D
    yagı 35 gibi bir fiyattan sayıyorlar 50 lira felan tutar yağını kendin götür 20 lira tutar :D
    çanta demiri garantiden çıkarmaz
    bu garanti işi Çinli motorlarda olmaz zaten ben istersen 10000 km götürmeyeyım 12000 de götüreyim farketmezler )

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu moturun arkadan görünüşüne hastayım.
    Arkadan önden her şekilde güzel üzerinde Honda yazsa yok satar )

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yagı 35 gibi bir fiyattan sayıyorlar 50 lira felan tutar yağını kendin götür 20 lira tutar :D
    çanta demiri garantiden çıkarmaz
    bu garanti işi Çinli motorlarda olmaz zaten ben istersen 10000 km götürmeyeyım 12000 de götüreyim farketmezler )[COLOR="Silver"]
    Yağı shell 10-40 götürmeyi düşünüyorum zaten o zaman pek pahalıya patlamaz benim için rahatladım şimdi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler