Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rks titanic 150
    valla çok hayra geçer şimdidedn sağol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    arkadaşlar meraba tvs apache ve yamaha ybr den sonra üçüncü motorum olacak titanic 150 beyaz yarın alıyorum. yorumları okudum çoğunlukla olumlu yazılmış. iskenderundayım bu arada kullanan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim..

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar meraba tvs apache ve yamaha ybr den sonra üçüncü motorum olacak titanic 150 beyaz yarın alıyorum. yorumları okudum çoğunlukla olumlu yazılmış. iskenderundayım bu arada kullanan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim..
    Kardeş bende şuan apachede var 2012 model

apachenin artıları :

1-Daha kaliteli işçilik
    2-Ayaktan çalıştırma
    3-Daha güçlü
    4-Daha hızlı
    5-Daha seri
    6-daha az yakıt tüketimi

Tvs artıları:
    1-Titreşim yok
    2-manevra kabiliyeti daha iyi
    3-daha kısa boylu kullanımı kolay

Motosikleti
    rks titanic 150
    rks artıları
    1) 1000 tl rks daha ucuz
    2)vites göstergesi var
    3)parça daha ucuz
    4) gidon ayarlanabilir
    5)daha konforlu
    6) ön maşa daha kalın ve uzun bu da şehir içinde çukur ve tümseklerde kolaylık altını vurmuyorsun

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks artıları
    1) 1000 tl rks daha ucuz
    2)vites göstergesi var
    3)parça daha ucuz
    4) gidon ayarlanabilir
    5)daha konforlu
    6) ön maşa daha kalın ve uzun bu da şehir içinde çukur ve tümseklerde kolaylık altını vurmuyorsun
    hocam telefon numarasını gönderdim özelden aldınız mı ?

Motosikleti
    rks titanic 150
    ALDIM ERHAN TEŞEKKÜR EDERİM BU ARADA BU DİŞLİYİ TAKTIN MI. NASIL RANDIMANLI MI .BENM 1 TEREDDÜTÜM VAR O DA ŞU : ZATEN ARKAYI 5 DİŞ KÜÇÜLTTÜM(43-5=38 YANİ) ÖNÜ DE KÜÇÜLTÜRSEM MOTOR KALKIŞ TIRMANIŞTA ÇOK GÜÇLÜK ÇEKER Mİ NE DERSİN

Motosikleti
    YZF R-25
    ALDIM ERHAN TEŞEKKÜR EDERİM BU ARADA BU DİŞLİYİ TAKTIN MI. NASIL RANDIMANLI MI .BENM 1 TEREDDÜTÜM VAR O DA ŞU : ZATEN ARKAYI 5 DİŞ KÜÇÜLTTÜM(43-5=38 YANİ) ÖNÜ DE KÜÇÜLTÜRSEM MOTOR KALKIŞ TIRMANIŞTA ÇOK GÜÇLÜK ÇEKER Mİ NE DERSİN
    Hocam ben bir kez taktım denedim gayet iyi performans verdi çekişte filan problem olmadı her viteste 10 km atış yaptı ama 5. viteste 110 nu geçemedim. Makina mühendisi arkadaşım arka dişliyi küçültmediğim sürece performans sıkıntısı yaşayacagımı söyledi bende söktüm bide zincir biraz kısa kaldı son derece sıkı oldu bende fazla zorlamadım 20 km kadar kullandım. Sonra söktüm benim kuzen ilgilenecek ama oda motor kazası dolayısıyla biraz sıkıntı çekiyor o yüzden vakit ayıramadım bende arka dişliyi küçültüp önü 14 yapmak istiyorum. İşte o zaman güzel bir inceleme yaparım ama vakit gerçekten sıkıntı.

Motosikleti
    rks titanic 150
    erhan bugun aradım adamı da motoru tarif ettim ama dişli cinsini falan sordu birşey dyemedim senden söz eedebildim sadece. dişli bilgisi var mı sende.onu yazarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ankara'da olupta çanta demiri taktıran var mı? Ya da fiyatları hakkında bilgiye sahip olan?

Şu demirin fiyatı uygun mu yoksa pahalı mı (kargo ile aşağı yukarı 50 lira)?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-rks-titanic-150-arka-bagaj-145680810/detay

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    şimdi baktım harika tipi var alayım bitane evde dursun arasıra kullanırım diye ama 200cc olanı için 5200TL çok para değil mi arkadaşlar. ben 4000TL bekliyordum ama....
    Tüm motor sevenlere sevgilerle..

Motosikleti
    YZF R-25
    erhan bugun aradım adamı da motoru tarif ettim ama dişli cinsini falan sordu birşey dyemedim senden söz eedebildim sadece. dişli bilgisi var mı sende.onu yazarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederim
    hocam sana gönderdigim resimdeki gibi fazla bir bilgim yok ama ugrar tarif ederim en yakın zamanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi baktım harika tipi var alayım bitane evde dursun arasıra kullanırım diye ama 200cc olanı için 5200TL çok para değil mi arkadaşlar. ben 4000TL bekliyordum ama....
    Hocam 5200 çok paramı az paramı bilmem görüntü olarak çok iyi ama ben olsam onun yerine bumoto calibre250 alırım.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    iyi akşamlar arkadaşlar bugün beyaz renk rks titanic 150 almış bulunmaktayım. 3600 plaka dahil aldım fiyatı iyi heralde diğer arkadaşlar ne fiyata aldı bilmiyorum. daha önce apache kullanmış biri olarak motorda ilk izlenimlerim şahane. sesi konforu titreşim ve gaza tepkisiyle bence apacheye en büyük rakip yakıt konusunda bişe diyemicem depoyu bugün doldurdum bidahaki benzin almamda anlaşılır artık..

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    iyi akşamlar arkadaşlar bugün beyaz renk rks titanic 150 almış bulunmaktayım. 3600 plaka dahil aldım fiyatı iyi heralde diğer arkadaşlar ne fiyata aldı bilmiyorum. daha önce apache kullanmış biri olarak motorda ilk izlenimlerim şahane. sesi konforu titreşim ve gaza tepkisiyle bence apacheye en büyük rakip yakıt konusunda bişe diyemicem depoyu bugün doldurdum bidahaki benzin almamda anlaşılır artık..
    hayırlı olsun inşallah bende dusunuyorum yaz gelince nasıl bir motordur bu motor eksileri artıları nelerdır cok teşekkur ederim
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

Motosikleti
    YZF R-25
    Dostum apacheye anca rakip olur ikisinide kullanmakta olan biri olarak yakıt konusunda emin ol apach iyi arıcaksın garanti ederim titreşim olarak rahatlık olarak 10 numara geri kalan her şey için apache.

Motosikleti
    rks titanic 150
    ben 3200 e aldım plaka hariç oda 250-300 civarı

Motosikleti
    YZF R-25
    Ben siyah aldım toplamda her şey dahil 3650 tl filandı.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun inşallah bende dusunuyorum yaz gelince nasıl bir motordur bu motor eksileri artıları nelerdır cok teşekkur ederim
    her yönüyle güzel gerçekten bu fiyata bu performans gerçekten güzel... iyiki almışım. yoksa 5600 lira verip yeni kasa apache alacaktım 2000 lira fark az değil..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    her yönüyle güzel gerçekten bu fiyata bu performans gerçekten güzel... iyiki almışım. yoksa 5600 lira verip yeni kasa apache alacaktım 2000 lira fark az değil..
    Performans nasıl? apache ile kıyasladınız mı?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Performans nasıl? apache ile kıyasladınız mı?
    Kardeş bende 2013 rks 150 var kardeşimde 2012 apache 150 var. Performans açısından apache kendi sınıfında lider inanmayan varsa tamamı orjinal motorlarla istediği yerde yarışabiliriz.
    Arada kardeşimle yarışırız boş ve güvenli yollarda kalkış olarak serilik olarak gerçekten de apacheye yetişmek çok zor. Ama rahatlık olarak rks çok önde titreşim yok yere yakın ve sürüş pozisyonu daha rahat. Apachede sürüş biraz daha yatarak sürüyorsun.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bende 2013 rks 150 var kardeşimde 2012 apache 150 var. Performans açısından apache kendi sınıfında lider inanmayan varsa tamamı orjinal motorlarla istediği yerde yarışabiliriz.
    Arada kardeşimle yarışırız boş ve güvenli yollarda kalkış olarak serilik olarak gerçekten de apacheye yetişmek çok zor. Ama rahatlık olarak rks çok önde titreşim yok yere yakın ve sürüş pozisyonu daha rahat. Apachede sürüş biraz daha yatarak sürüyorsun.
    sorum bı tek performans içindi. cevabımı aldım teşekkür ederim
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler