Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    OO ÜSTAT makine gerçekten harika görünüyor. maşallah..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdebora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks cruiser 250

İŞTE BUDA BENİM KİRLİ OĞLUM rks cruiser 250

Fettah birde bu resme bak bakalım diğerleri pek iyi değildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

2 ayımı aldı bunca parcayı bir araya getirmek abartıyor demeyin çünki bu motor için yapılan seri üretim aksesuar yok koruma demirleri sis farı sisi bar vs gibi hepsi özel yapım el emeği göz nuru maşşallah diyin
    drfettah ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    abisi bu daha açık tamam bu sokaktaki motosiklet. benim de hoşuma gitmişti. tamam ya sahibiyle bir konuşayım izin verirse iki tur atarım. :D abi o değil de r.k.s yazan yer çok sırıtıyor eski amblemi daha güzeldi. alınca bu kısmı karbon kaplatacam mat siyah. bir de abi servis olayından bahsetsene. bunlar malum enjkesyionlu motosikletler. karbüratör sorunu ve ayarlarına çoğu usta alışkın. mesela o yüzden gv 250 lerin karbüratrlüsü rabet görüyor. senin bu konuda yorumun ne. yani yarın birgün motorunda sorun yasarsak ne yaparız.. (buradaki servisler honda hariç bi halt bilmiyor)

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bu sokoktaki motosiklet olamaz hacım :D bu motor benim ve nevşehşirde :D ben yazıyı söktürmek istedim cila altı olduğu için olmadı kaplatmak istedim eğim çok olduğu için oda olmadı. bıra RKS cruiser yazsın. insanlar herşeyin yamaha kawasaki harley olmadığını görsün şu ihtişama bak nasıl ama ayrıntılı foto atarım yakında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

servis konusunda ben burda sıkıntı çekmiyorum hem daha garantisi devam ediyor hemde rks bayi 8 km evime ordaki abiler gayet iyide anliyor. motor aksamından pek anlamam ama sorun yaşayacagını sanmıyorum. enjeksiyonlu olması yakıta büyük katkı sağlıyor. kendini geliştiren ustaların bu konuda sıkıntısı olacağını sanmıyorum. cevrende rks bayisi varsa git sor ama eminim işini cok iyi yapan ve eenjeksiyonlu motordan anlayan ustalar vardır.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    HEEHEE İLAHİ ERDEM HOCAM. BU BİZİM SOKAKTAKİ MOTOSİKLET''TEN :D. YA YAZSIN MARKA TAKINTIM HİÇ OLMADI DA YANİ RKS YAZAN YER MAT SİYAH OLURSA HOŞ OLUR ZANNIMCA YOKSA İSTERSE ORDA İNTRUDER YAZSIN GÖRÜNTÜ ESTETİĞİ OLARAK KASTETTİM. MAŞŞALLAH NE DİYİM GÖZÜN GİBİ BAKMIŞSIN ALANYDA Bİ MAKİNE DAHA SATILIK 4750 YE VERECEKLER GİBİ AMA ORASI UZAK İŞTE BANA. YAVRU DAHA 1000 KM DE :/

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bence dursun belli bi zaman sonra insan alışıyor ve daha çok ilgi çekiyor çünki duyulmamış bi marka akdenizden almam ben şahsen çünki orda nem çok bu makinada gırenej çok oralarda çabuk paslanıyor nemden. ayrıca bi motosiklet özellikle enjeksiyonlu olanlar rodaj dönemini 1.000 km de değil 2.000 km de tamamlar. antalyadaki motoru biliyorum onun eksoz granajı değişmiş daha doğrusu biyere vurmuş sanırım dikkatli bakarsan önden çekilen resme ekzoz un il cıkış kısmı paslı demir gibi duruyor. dikkat et
    YAŞAMAK İÇİN SÜR ,SÜRMEK İÇİN YAŞA

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-2012-model-rks-cruiser250-157145451/detay/
    GÖREMEDİM PAS? NE GÖZ VAR SENDE...

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bu motorun ilani değişmiş önceden tam ön kısmında olan bir ilan vardı vatandaş diğer ilanını çekip bunu koymus ve farkındaysan on takımı gösteren fotoğraf yok kimse kolay kolay 5.000 den aşşa vermez bu motoru fettah hocam pas değil grenaj düşmür orda ve o kadar kolay kolay düşecek biyer değil yüksek biyere inip çıkarken olmuştur muhtemelen. bilgin olsun.

tam 2. ressimde ön amartisorun arasından eksoz a dopru bak bi karartı var orda grenaj olsa parıl parıl parlar aradan

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    SAKARYADAKİ REİS BİZİM MESLEKTAŞ ÇIKTI GEL DEDİ GÖR. BURAYA 100 KM AMA İŞTEN GÜÇTEN GELİRSEM GELEBİLİRİM DEDİM BU ARALAR YOĞUNLUK MALUM İZİN DAHİ ALAMADIM..

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    inşallah biran önce vakit bulur ve bu güzel motorun sahibi olursun dostum.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    İNŞALLAH REIZ.

Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Erdebora ve Drfettah karleşlerim merhabalar bende bu motosikleti uzun süre araştırdım hatta sakaryadaki motora talip oldum sahibiyle uzun süre haberleştik ama iş motora baktırmaya gelince irtibat koptu sahibi bir türlü vakit ayırıp motoru gösteremedi bende başka bir motor aldım. Erdebora kardeşim bende nevşehirdeyim görüşüp sohbet ederiz inşallah gerçi Çin mallarına biraz atmışsın ama Rks de Avrupa üretimi olmadığını biliyorsundur

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    NASIL GÖSTERMEZ TELEFONDA BANA GELİN SATALIM BAKTIRIRIZ FALAN DEMİŞTİ. NE ALDIN ONU MERAK ETTİM. ERDEM HOCANIN ÜSTÜNE GİTME AMA ALET HAKİKATEN DİĞER ÇİNLİLER GİBİ DEĞİL. TİGER 250 KULLANDIM BİLİRİM.

Motosikleti
    tekrar merhaba.
    Nöbetdeymiş ertesi gün tekrar aradım haber bekledim arkadaşın yogun bir dönemine geldik demekki kısmet olmamış bize . Regal raptor spyder 250 aldım

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    öncelikle selamun aleyküm Red_whiskers kardeşim. Memnun oldun bende ürgüpden Erdem bora. Motorun hayırlı uğurlu olsun. umarım Tekerlerin her daim yere basar.regal raptor kullandım ama benim hoşuma gitmedi. neticede zevkler ver renkler artışılmaz. hayrını gör inşallah ne zaman istersen görüşe biliriz kardeşim musait oldukca. soruların olursa istediğin zaman sora bilirsin. amacım nevşehir iline türk chopper mk külübünü kurmak. bunun hakkındada konuşmak isterim. yolun ürgüp e düşerse beklerim. 0536 898 88 90 da numaram kardeşim. Sağlıcakla kal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

rks cruiser 250 modeli aksam olarak macar motor olarak w twin denilen yamahanın motorudur. bu nasıl iş demeyin w twin motor yamahanın patentinde olan bir motor sürümüdür. Herkezin motoru kendine güzel Her ne kadar bi yamaha bi honda bi harley olmasada bütceme göre ben en iyi bu motorun olduğuna kanaat getirdim. ürgübe gelince yan yana koyar karşılaştırırız kardeşim. burdada paylaşırız
    güzel bi paylaşım olur bence saygılar.
    İlker41 bunu beğendi.

Motosikleti
    rtr 150 gri
    üstadım bende de rks crusier var hiç merak etmem mükemmel bir motor fazlası var eksiği yok birde 5000 tlye bırakıyorsa sakın kaçırma çok ama çok pişman olursun hız tatmin ediici bütün 250lik bu tarz motorları sollarsın emin ol titreşim hiç yok desem yeridir saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

arkadaşlae rks crusier alacaklar sakın ama sakın düşünmeyin mükemmel motor hem kaliteli hem ilgi çekici ve çok az yakıyor yalnız lastikler edebore arkadaşın dediği gibi değişmesi lazım o kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

arkadaşlar bilindiği gibi lastikler iyi değil lastik araştıran varmı ebatları fiyatları markası nedir

Motosikleti
    Memnun oldum Erdem kardeşim bende Kenan, ,Nevşehirin Kavak kasabasında öğretmenlik yapmakdayım 8 yıl mct 250 kullandıkdan sonra bir yıl honda 600 rr ardındanda aile baskısı nedeniyle cc küçültüp rr spyder'a geçiş yaptım.
    Motosikletetin çok güzel ki sen aksesuarlarınla daha da güzel hale getirmişşin güle güle kullan.
    Ben Keeway land crusierin Türkiyeye gelmesini 2 yıla yakın bekleyenlerdenim 2006-2008 arası .
    hatta bir keresinde land crusier almaktan küçük bir anlaşmazlık yüzünden vazgeçmiştim yeni versiyonu olan Rks crusieri yakından takip edip beğeniyorum. Bir gün oturup uzun uzun sohbet ederiz kardeşim sanada tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Allah kaza bela vermesin motor sevgisi taşıyan insanlar tanımak ne güzel bu arada bu gun ışıklarda senin motordan gördüm sende yeni aldım diyince sensin diye çevirdim. meğersem oda yeni almış başka bi vatandas senle tanışmak istiyor. eğer sende arzu edersen 3 ümüz bir oturup bı cay ıcelım turlayalım numaramı yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Fatih bey özelden yazdım reklam olmasın burda diye saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

YAVAŞ YAVAŞ SAYIMIZ ARTIYOR CRUİSER 250 CİLER ÇIKIN ORTAYAA

slm arkadaslar motoru alalı 2 ay oldu memnunum sadece lastikler cok kotu ve siss bar koruma demiri bulamadım

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    OĞLUMA SONUNDA BİR İSİM BULDUK !!THUNDER!! VE BUDA SON HALİ NAZAR ETMEK YASAKTIR

İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler