Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks titanic 200
    Selamlar.Yeni Rks 200 sahibiyim,yeni üyeyim.Bu motorun 0-100 hızlanması kaçtır ,bilen var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Başlığı baştan başlayıp okuduğumda bu motorun titreşimi konusunda ikna olamıyorum. Hiç titreşim olmadığını söyleyenler var ancak Makseli'nin motoru titreşimden zırıltı yapıyormuş ve aynalar düzgün göstermiyormuş. Şu işi birisi baştan bir anlatsın lütfen. Titreşim var mı, yok mu ? CBF veya YBR' ye kıyasla durum nedir ? Anasını satayım, test motoru yok ki binip deneyelim...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kendi sorduğum sorunun cevabını yine kendim vereyim. Bugün bayiye uğrayıp motoru inceledim. Şansıma bir müşteri için hazırlanmış sıfır (sıfır ama 17 km'de) bir tane teslim edilmek üzere bekliyordu. Izin alıp çalıştırdım ve ben Titanic 150 gibi pürüzsüz çalışan bir makina beklerken acayip bir titreşimle karşılaştım. Bana dün telefonda sorduğumda "sıfır titreşim, hiç yok" diyen Bursa Yıldırım Motor'un üç kağıtçı sahibi bile titreşimi görünce "yolda giderken hissedilmez o" diye gevelemeye başladı. Motor boştayken gaz verdiğinizde 4 bin devirden itibaren zangır zangır titremeye ve ön taraftan zırıltılar yükselmeye başlıyor. Devir arttıkça depo olduğu gibi titriyor. Bunu gördükten benim için bu motorun bütün karizması yerle bir oldu. Kesinlikle bu motoru listemden çıkardım. Bunları ayrıca fabrikasına da yazacağım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi sorduğum sorunun cevabını yine kendim vereyim. Bugün bayiye uğrayıp motoru inceledim. Şansıma bir müşteri için hazırlanmış sıfır (sıfır ama 17 km'de) bir tane teslim edilmek üzere bekliyordu. Izin alıp çalıştırdım ve ben Titanic 150 gibi pürüzsüz çalışan bir makina beklerken acayip bir titreşimle karşılaştım. Bana dün telefonda sorduğumda "sıfır titreşim, hiç yok" diyen Bursa Yıldırım Motor'un üç kağıtçı sahibi bile titreşimi görünce "yolda giderken hissedilmez o" diye gevelemeye başladı. Motor boştayken gaz verdiğinizde 4 bin devirden itibaren zangır zangır titremeye ve ön taraftan zırıltılar yükselmeye başlıyor. Devir arttıkça depo olduğu gibi titriyor. Bunu gördükten benim için bu motorun bütün karizması yerle bir oldu. Kesinlikle bu motoru listemden çıkardım. Bunları ayrıca fabrikasına da yazacağım.
    Benim 150'lik mondial'im içi açılmış ellenmiş zorlanmış olduğu halde 7 bin devire kadar titremiyo
    MotoGT bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bundan sonra titreşim denemesini her zaman boşta yapacağım ve eğer boşta iyiyse o motorda titreşim yok diyeceğim. Boşta titreyen bir motorun yolda titrememesi mümkün değil. Titanic 150 boşta bile titremiyordu.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra titreşim denemesini her zaman boşta yapacağım ve eğer boşta iyiyse o motorda titreşim yok diyeceğim. Boşta titreyen bir motorun yolda titrememesi mümkün değil. Titanic 150 boşta bile titremiyordu.
    Orta sehpada boşta titremiyosa yolda da titremez.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aynen öyle.

Motosikleti
    Rks titanic 200
    (Izin alıp çalıştırdım ve ben Titanic 150 gibi pürüzsüz çalışan bir makina beklerken acayip bir titreşimle karşılaştım.)
    Saçma...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı tartek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Izin alıp çalıştırdım ve ben Titanic 150 gibi pürüzsüz çalışan bir makina beklerken acayip bir titreşimle karşılaştım.)
    Saçma...
    Laf olsun torba dolsun.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    bende 5 aydır titanic 200 var. titreşimide yamaha ybr 125 den bir tık fazla o kadar giderken çok rahat titreşim yok su gibi akıyor 5-6 bin devirden sonra motor titremeye başlıyor ama ne kadar titreşimi hissedicek ama bundan rahatsız olmıyacak kadar sadece bunu diyim apache gibi deprem olur gibi değil yani. bence sizi rahatsız etmez titreşimi onu diyeyim motor güçlü makine güçlü bakınız bizim burda şehitler tepesi denen bir tepe var yokuşu meşhurdur yamaha esd 125 ( 2012 model ) apache rtr 150 ( 2011 mode ) bu tepeyi çıkarken boğuldu devir düşürdü dinlenip çıktı cbf kısmen boğuldu ama tepeyi gördü bu rks 200 titanic sanki su soğutma gibi tık demeden 2 kişi 1. 2. viteste takır takır asıldı ve çıktı motorun titreşimi çin mallarından az honda yamahadan çok onu diyim :D

Motosikleti
    Rks titanic 200
    Arka çanta demiri bulamıyorum.Demirsiz bir çanta modeli tavsiye edecek arkadaş var mı acaba?

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Arka çanta demiri bulamıyorum.Demirsiz bir çanta modeli tavsiye edecek arkadaş var mı acaba?
    http://www.camgoz.com.tr/asp/product/28388/RKS-200-Icin-Arka-Canta-Demiri

Motosikleti
    Rks titanic 200
    Sordum.Kalmamış tekrar gelmeyecekmiş.

arkadaşlar honda shadow ile takas düşünen olursa benimle irtibata geçebilir...http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0820360/detay/

Motosikleti
    Rks titanic 200
    kaç silindir motorunuz.fiyat ne?

2 silindir 750 cc 13600 tl

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    slm arkadaşlar sonunda çanta demirini buldum çokta hoş oldu resim yollayacam beceremedim

Motosikleti
    Rks titanic 200
    Selamlar.Satıp scooter almaya karar verdim.İlgilenenlere...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9031630/detay/

Selamlar.Satıp scooter almaya karar verdim.İlgilenenlere...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9031630/detay/
    Neden böyle düşündün üstad?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Sahibinden. Comda 2012 model 88.000de satılık var birtane

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler