Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canım ülkeme gelmesede Honda 500cc serisi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar bilindiği üzere sevgili Honda Türkiye çeşitli saçma sapan sebeplerden dolayı 500CC segmentindeki 3 motorunu ülkemize getirmiyor. Bu başlığı açma sebebim bu motorun meraklılarını burada toplamak bu motor hakkında bilgi edinmek hemde belki bu tepkimizi ortaya koyup Honda'nın yaptığı yanlışı anlamasını sağlamak kısacası farkındalık yaratmak. Ülkemizde 250cc ve 600cc arasındaki boşluktan ben lahsen çok muzdaribim bu segment aralığında belkide tek elle tutulabilir motor KTM Duke 390 olacak oda Hala ülkemize giriş yapabilmiş değil. Dediğim gibi bu segmentteki motorların ülkemize gelişi tamamen tüketiciye yarayacaktır. Şimdi birazda motorlar hakkında bilgi verelim.

CB500X

Uploaded with ImageShack.us

CBR500R

ve son olarak CB500F

En baştada deiğim gibi firmaları ayakta tutan kullanıcılar belli bir motorumun satışını azaltacak diyerek herhangi bir motoru Türkiye'ye getirmemek tamamen bağnazlıktır eğer adam akıllı saygı çerçevesi içinde tepkimizi ortaya koyarsak belki birşeyleri değiştirebiliriz. Herkese iyi sohbetler muhabbetler.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Belki yanlıştır belki alakası bile yok ama benim düşüncem ne yazık ki bu hondanın satış politikasıyla alakalı bi durum olduğunu düşünüyorum .absli seçenekleri getirmesini saymıyorum bile...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Şu serinin X' ine şimdiden adımızı yazdırırsak kaça verirler acaba Gün gelirde gelirse diye söylüyorum, içimizde kalmasın

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    cb500x'in canını yirim ben

o negüzel makina öyle ya inş gelirde alırız bizde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)