Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Keramet'e cumartesi biz de gitmeyi dusunuyoruz da, o civarda baska gezilecek, gorulecek yerler var midir? Yoksa tum gunu Keramet'e mi ayirmak lazim?
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nc 750 X
    Herkeze Merhaba,

Uzun zamandır orjinal arka çantaya park sinyal ve stoplar için şerit led takmayı düşünüyorum.

Led şeridi çantanın arkasındaki şeffaf plastiğin altına uygulamayı düşünüyorum. kablolarınıda çantanın altında uygun bir yerden delip uygun bir soket eklemek istiyorumki, çanta rahat sökülüp takılsın.

sahibindende bir nc 750 x te görmüştüm sadece parklar yanıyordu. sinyalde varmıydı bilmiyorum fakat hoş duruyordu. eşiminde ctesi ailesinde kalmasından dolayı inşallah bu proJeye girişeceğim.

Bunun yanı sıra Hepsiburdadan gündüz led farı almıştım. onlarıda koruma demirlerine monte etsemmi diye düşünüyorum. Sizin sis farları veya gündüz farlarının enerjisini direk akü kutup başlarındanmı alıyorsunuz yoksa motorun kendi farlarının enerjisindenmi?
    mehmetenis bunu beğendi.

Esseruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keramet'e cumartesi biz de gitmeyi dusunuyoruz da, o civarda baska gezilecek, gorulecek yerler var midir? Yoksa tum gunu Keramet'e mi ayirmak lazim?
    Vaktiniz kalırsa Keramet/Orhangazi'den Gemlik, Kumla, Armutlu, Çınarcık, Yalova rotasını tavsiye ederim. Motosikletle yapılması gereken yollardan biridir.
    mehmetenis bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı mucaliskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba,

Uzun zamandır orjinal arka çantaya park sinyal ve stoplar için şerit led takmayı düşünüyorum.

Led şeridi çantanın arkasındaki şeffaf plastiğin altına uygulamayı düşünüyorum. kablolarınıda çantanın altında uygun bir yerden delip uygun bir soket eklemek istiyorumki, çanta rahat sökülüp takılsın.

sahibindende bir nc 750 x te görmüştüm sadece parklar yanıyordu. sinyalde varmıydı bilmiyorum fakat hoş duruyordu. eşiminde ctesi ailesinde kalmasından dolayı inşallah bu proJeye girişeceğim.

Bunun yanı sıra Hepsiburdadan gündüz led farı almıştım. onlarıda koruma demirlerine monte etsemmi diye düşünüyorum. Sizin sis farları veya gündüz farlarının enerjisini direk akü kutup başlarındanmı alıyorsunuz yoksa motorun kendi farlarının enerjisindenmi?
    kontaktan tetikli olarak her hangi bir yerden alabilirsin

bu arada aliexpresten 40 gün önce aldıgım sislerim gelmiş arnavutköy ptt de imis 3 gune gelir heralde
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Arkadaslar merhabalar,
    Belki alakasız olabilir ama cbr125 ile takas etmek isteyen veya motorunu satmak isteyen var ise irtibata gecebiliriz.

Cbr125, 2015 model , 9000 km'de,kazası belası yok.henüz malum siteye de ilan vermedim, belki ilan vermeden buradan halledebilirim diye düşündüm.

Hayırlı forumlar.
    mehmetenis bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Bu hafta gezi iptal . Haftaya güzel organize olalım daha keyifli daha güzel olur. Güzel bir konu başlığı ile katılımcı sayısı da artacaktır. 2011 de saricakayada sudan çıkmış sipaya döndük bunada dikkat etmek gerekir
    mehmetenis ve antilop_skul bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    oyle yapalım ozaman haftaya bakalım olaylara
    mehmetenis bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Waybe 3 günde kamp planı yaptık iptal ettik
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    çinden 41 günde gelen çakarlı angel eyeli sislerim geldi angel eyleerini sevmedim iptal ettim sadece sis ve cakar olarak kullanıcam bi ara atarım foto

30,3 dolara almıstım
    mehmetenis bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Fiyatlar Pahalı olabilir ama bu işin 1 numarası Mesut hoca dır hem işlevsel hem fonksiyonel hemde sağlam ürünleri var
    Bu güne kadar kullanıpta şikayet eden duymadım
    Motor U yatırdın sis in camını kırdın yolla ücretsiz tamir etsin/yenisini yollasın hemde ücretsiz

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar Pahalı olabilir ama bu işin 1 numarası Mesut hoca dır hem işlevsel hem fonksiyonel hemde sağlam ürünleri var
    Bu güne kadar kullanıpta şikayet eden duymadım
    Motor U yatırdın sis in camını kırdın yolla ücretsiz tamir etsin/yenisini yollasın hemde ücretsiz
    tanımam kendilerini ilbilgim yok o yüüzden =)
    mehmetenis bunu beğendi.
    TECRUBE = 250K +

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanımam kendilerini ilbilgim yok o yüüzden =)
    Mesut ürünleri güzeldir hiç tereddütsüz al gitsin
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Ani bi kararla kayinco falan keramete gidiyoruz arabayla simdi ciktik yolvbol fotolarla gorusuruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Boyle lanet biyer olamaz arkadas gece 1 di vaedigimizda ilicaya giris kapanmis gece almiyorlarmis yaklasik 20km saga sola gittik hic kamp yapacaj yada konaklayacak yer yoktu bitane bungolowcu bulduk 120 u kisi basi sabah 8 e kadar uyumak icin para istedi

Adres sordugumuz insanlar allahin selamini bile almiyorken bayanlar tirati inmi cinmi bunlar muhabbeti dondu . kampta atamayinca gece geri gelmek zorunda kaldik saat 4 falandi eve geldigimizde.

Yani anlicaniz 3. Kez niyetlendik ve tamamndiyip ciktik hayirlisi degilmis giremedik.
    Esseruz, F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kazasız belasız dönmüşsünüz, o da bir nimettir.

Başka zaman gidersiniz inşaallah.

Esseruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ani bi kararla kayinco falan keramete gidiyoruz arabayla simdi ciktik yolvbol fotolarla gorusuruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Boyle lanet biyer olamaz arkadas gece 1 di vaedigimizda ilicaya giris kapanmis gece almiyorlarmis yaklasik 20km saga sola gittik hic kamp yapacaj yada konaklayacak yer yoktu bitane bungolowcu bulduk 120 u kisi basi sabah 8 e kadar uyumak icin para istedi

Adres sordugumuz insanlar allahin selamini bile almiyorken bayanlar tirati inmi cinmi bunlar muhabbeti dondu . kampta atamayinca gece geri gelmek zorunda kaldik saat 4 falandi eve geldigimizde.

Yani anlicaniz 3. Kez niyetlendik ve tamamndiyip ciktik hayirlisi degilmis giremedik.
    Arasaydın ya kardeşim. Yardımcı olmaya çalışırdık.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Keramet gittim gördüm (çimdim) fotolar yakında....güzelmiş güzel akşam bile gidilebilir su anda trafo patlamış elektrik olmadığı için 8 de kapatıyorlar normalde 24 saat açıkmış. Boş gitmeyin orda su bile yok ona göre

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650

vardır bu işte bir keramet..
    Malesef hayat kısa!!

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    merhaba aramızda Marushin 999RS Startup 2 kask kullanan vardı sanırım... Kaskı uzun süredir kullanıyorsunuz olumlu ve olumsuz önleri nedir. Kask almayı düşünüyorum da arai falan markasına alıyor genelde parayı... sharptan 5* yıldız almış kasklara bakıyordum da güzel fiyat performans ürünler var. hem bu kask hafif bi bilgi almak istedim. Rüzgar sesini çok alıyor mu onu merak ediyorum açıkcası.
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Esseruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arasaydın ya kardeşim. Yardımcı olmaya çalışırdık.
    Sagolasin abim hem gece gec saatti hemde koyluler tarafindan urkutulunce geri donduk
    mehmetenis bunu beğendi.
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Ybr 125
    Herkese selamlar,

Simdiye kadar hep scooter kullandim. İlki sym gts 250 yaklasik 10,000 km kullandim ve simdikide halen kullandigim xmax 250 abs,onuda 6000 km dir kullaniyorum.
    Esimin gittikce motor alismasi ve sevmesiyle artik izmir cevresinde turlar yapmaya basladik 100-150 km lik ve yavas yavas daha da uzaga gitmenin planlarini yapiyoruz. Benim boyum 1,84 ve 82 kg esim de 1,75 ve 58 kg. Xmax oturus pozisyonu (ister istemez kambur oturuyorum) uzun suruslerde belimi agritiyor.Dik bir oturus pozisyonu arayisim vede malum yokuslar ve sollamalarda daha fazla guven hissetmek icin 650-750 lik biryol endurosu almak geregi hasil oldu. Diger malum 3 buyuk japon markasinda ki rakipleriyle hep karsilastirdim.
    Nc 750 x dct almayi dusunuyorum. Özellikle su nedenlerden,

1. Honda olmasi yaygin servis,yedek parca ve sorunsuz guvenilir motorlar
    2. Otomotik vites
    3. Depo yerindeki bagaj
    4. Tuketim
    5. 250 lik scooter dan sonra gecilebilecek en uygun guc ve kullanim kolayliginda olmasi. Sehir ici carsi pazar alis veris icin de cok kullaniyorum.

Forum son 70 sayfasini okudum, kafamdaki en buyuk soru isareti artci konforu ve rahatligiyla ilgili. Malum scooter larin asiri geniz ve rahat arka koltugundan sonra esim nc ye alismazsa diye tereddutlerim var. Sizin bu konudaki artcili seyahat ile ilgili tecrube ve yorumlarinizi alabilir miyim? Bana baska bir motor tavsiye eder misiniz? Simdiden tesekkurler...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler