Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalışınca gidon un ordan ses geliyor :D ben hala yadırgıyorum. gerci bende yeniyim ama :D
    Benim sorun galiba cbr ve er6 dan sonra uzunca bir sure delightla gezdim alisamamista olabilme olasiligim yuksek 1-2 tur yapmam lazim kesin
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    beyler olmuyo böyle. bi sılkelenin kendinize gelin kaldırın sağınızı solunuzu koltuklardan kanepelerden cumartesi pazar biyerlerde çay falan içelim bir araya gelelim olmuyoki böylee
    Ybr de katılabilir mi? )
    mehmetenis, zenon ve _oXXo_ bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    beyler olmuyo böyle. bi sılkelenin kendinize gelin kaldırın sağınızı solunuzu koltuklardan kanepelerden cumartesi pazar biyerlerde çay falan içelim bir araya gelelim olmuyoki böylee
    Ben varım Pazar akşamı veya Cumartesi Akşamı bir yerlere çay içmeye gidelim, havalarda ısındı yani yeteri kadar,

Hatta aramızda bide WhatsApp Grubu kuralım mesela burada anlık yazışmaları yapabiliyoruz ama fotoğraf paylaşımı gibi konularda eksiklikler oluyor yarın bir gün uzun yola gideriz konum atarız gibi gibi

Birlikten güç doğarmış hadi bir olalım başaralım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Bugün yaklaşık 2 haftadır yatan motoru çalıştırdım maşallah tek marşla aldı akü değeri çalıştırdıktan sonra 14.3 Volt verdi.

Sonra işyerinin oraya gelip motoru stop ettiğim de tekrar ölçtüm

Sonra da akşam motoru bıraktıktan sonra gece gidip tekrar ölçtüm(Motor çalışmıyordu)

Yani akü voltajı iyi durumda
    Hatta kullanım kılavuzunda 12.4 Volt altında olmaması gibi bir şeyler yazıyormuş.

Bunlarda Kör Nokta Aynalarım

Aynısını arabada da kullanıyorum,

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

Aynalar Bunlar;

Bu da çakmaklık girişinden akü voltajını gösteren cihaz,

Arenli, aydin-ist, kagen00 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldigim arkadas sag olsun on arka camurluk, puig uzun on cam, elcik koruma, hb canta ve tasiyicisi, orta ayak taktirmisti motora zaten biraz da donanimdan dolayi aldim ben de
    Ya arkadaş niye bana böyle denk gelmedi?. Her şeyiyle uğraş dur... (biraz daha düşününce kendi sorumu kendim çözdüm... Ne kadar ekmek o kadar köfte.. )

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

Herkes farklı ilçeler de oturuyor gerçi Ama Bostancı - Kadıköy arasında cumartesi öğleden sonra veya akşam saatlerinde sahilde bir yerde çay, kahve ☕ yapsak gelen olur mu acaba?..
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    kadıköy beşiktaş oralar olur orta noktalarda birleşmek önemli gerçi mehmet tekirdağ da ama olsun gelsin gezmiş olur :D
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    cumartesi öğlen olursa caddebostan'da beltur'da çay içebiliriz, akşam ve pazar gelemem evde çocuklarım bekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Emri vaki yapıyorum;

Yarın (30 01 2016 cumartesi) saat 14:00 da caddebostan Beltur önünde NC700/NC750 buluşması yapıyorum, kimler geliyor?

Not: mekan motor parkı için çok müsait, zaten sürekli motorcular olur orada.
    mehmetenis ve _oXXo_ bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş niye bana böyle denk gelmedi?. Her şeyiyle uğraş dur... (biraz daha düşününce kendi sorumu kendim çözdüm... Ne kadar ekmek o kadar köfte.. )

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

Herkes farklı ilçeler de oturuyor gerçi Ama Bostancı - Kadıköy arasında cumartesi öğleden sonra veya akşam saatlerinde sahilde bir yerde çay, kahve ☕ yapsak gelen olur mu acaba?..
    ben motoru yakın bir dosttan aldım :D sağ olsun her şeyiyle verdi yani ekstra şu şukadar, bu bukadar gibi fiyatlar çekmedi. Ama nedense ben de orjinal halini daha çok seviyorum mesela elcik korumalarını kesin çıkaracağım
    mehmetenis bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Sabah 2 hafta kar kış sonrası tek marşla çalışan motorun lastik havalarını kontrole gittiğimde yerde mazot varmış ayağıma bulaşmış orta ayağa alırken ayağım kaydı ve motor sağtarafa meyillenince kontrollü sağa bıraktım koruma demirinde hafif boya kalktı sizde benzinliklere girerken cıkarken dikkatli olun arkadaş...

Çay buluşmasına da zamanım uyarsa bende gelirim ;)
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi öğlen olursa caddebostan'da beltur'da çay içebiliriz, akşam ve pazar gelemem evde çocuklarım bekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Emri vaki yapıyorum;

Yarın (30 01 2016 cumartesi) saat 14:00 da caddebostan Beltur önünde NC700/NC750 buluşması yapıyorum, kimler geliyor?

Emir demiri keser ordayım. Nasıl olsa boşta gelicem. Benzin bile yakmama gerek yok. Kısacası bahanem yok
    mehmetenis bunu beğendi.

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    Saat 14:00 da oradayım...
    mehmetenis bunu beğendi.
    Malesef hayat kısa!!

Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Emri vaki yapıyorum;

Abi Nc motoru olmayan gelemez mi :/
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Alıntı n4me adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Nc motoru olmayan gelemez mi :/
    Kim dedi oyle bir şeyi???
    mehmetenis bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Hiç motoru olmayan bile gelebilir, başımız üstüne
    mehmetenis bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Yaw saat 14 çok erken benim cts ve pzr drks.snv.var ancak akşam 7 den sonra gelebilirim.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Bir aksilik olmazsa bende geleceğim.

Özellikle ön saklama bölümünü düğme ile açma sisteminizi görmeyi istiyorum, oraya ulaşmak için motoru kapatmak zorunda olmak çok rahsız edici oluyor.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    olcay konum atarsan sevinirim ben gelirim ahmet abinin işi yoksa onuda kandırırım :D mehmet senide beklerim ben sıkıntı yok :D
    mehmetenis bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik olmazsa bende geleceğim.

Özellikle ön saklama bölümünü düğme ile açma sisteminizi görmeyi istiyorum, oraya ulaşmak için motoru kapatmak zorunda olmak çok rahsız edici oluyor.
    Gel ucuzu şekli de pahalı şekli de gör. Vaktın ve paran varsa pahalısını hemen yaptırabiliriz.

Şekil derken ikisi de kaliteli birinde uğraşmıyorsun diğerinde uğraşıyorsun tek fark bu. Yoksa şeklen ucuzu da 10 numara.
    mehmetenis ve _oXXo_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Konum varsa güzel olur karşıyı pek bilmiyorum aynı yerleri dolaşıp durmayım )) montaj için atılan konum çok iyidi nokta atışı ile geldim direk
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    erdim abi konum atsanaaa
    mehmetenis bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Hayde bakem

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

O zaman pazar yapin kahvaltıda ömerli yada başka yer
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler