Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih senin motorun yan yatması mevcut 18000 hemen veriyim olduğu gibi alırım.hadi ayıp olmasın yan yatma sebebi benim o yüzden 18250 olsun. yarın getir paranıveriyim :D . o motor yatmış bi kere mehmet şahit
    sırf bu günler için sen attın tornavidamı oraya demekki
    mehmetenis, _oXXo_ ve F54 bunu beğendiler.
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Msttech 18 Led arka stoplambası

Bu resimlerde kare sis farlarını aşağı taktım,

Daha evvelden koruma demirinin üstündeydi,

Sonra aşağıya taktım çünkü araçların çok gözüne gözüne giriyordu,
    Elbette tercih sizlere kalmış, benim Honda orjinal sis farklarının orjinal halinde, önümdeki tırın üstüne kadar aydınlatıyor, keza iki yan tarafı da aydınlatıyor. Bu nedenle pek çok kez önümdeki araçların dörtlüleri yakarak bana yol verdiklerini yaşadım.... Yani tamam sislerim taciz ediyor.

Bence sorun yok, bu sayede benim üstüme kırma miktarları o kadar çok azaldı ki. Tabi buakşam birinci köprüden Avrupa yakasına geçerken, adamın birisi bu sislerime ve sürekli selektör yapmama rağmen emniyet şeridine girerek, panik frenle durmama sebep oldu. Eğer sis farlarımla bu kadar taciz etmeseydim, eminim neredeyse her gün bu başıma gelecekti. Ne zaman bu taciz eden sis farlarını taktım, o zamandan beridir, önüme araç kıranlar neredeyse istisna haline geldi. Ondan önce her gün defalarca yaşıyordum.

Sözün özü: Biz motosiklet kullanıyoruz, kaporta da vücudumuz, 4 tekerlerden birisinin bizi tehlikeye atacak bir hareket yapmasını takiben, genelde ne korna çalacak zaman, nede sis farlarını yakıp ben buradayım diye gösterecek fırsat olma şansı oluyor. O nedenle, gerekirse taciz olsun, ama bizi görmeleri için, kendimizi onların gözlerine sokalım derim.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf bu günler için sen attın tornavidamı oraya demekki
    Allah Şahidim olsun ki Fatih Aganın motoru yan yatmıştır.
    Daha söyleyecek sözüm yoktur hakim bey...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette tercih sizlere kalmış, benim Honda orjinal sis farklarının orjinal halinde, önümdeki tırın üstüne kadar aydınlatıyor, keza iki yan tarafı da aydınlatıyor. Bu nedenle pek çok kez önümdeki araçların dörtlüleri yakarak bana yol verdiklerini yaşadım.... Yani tamam sislerim taciz ediyor.

Bence sorun yok, bu sayede benim üstüme kırma miktarları o kadar çok azaldı ki. Tabi buakşam birinci köprüden Avrupa yakasına geçerken, adamın birisi bu sislerime ve sürekli selektör yapmama rağmen emniyet şeridine girerek, panik frenle durmama sebep oldu. Eğer sis farlarımla bu kadar taciz etmeseydim, eminim neredeyse her gün bu başıma gelecekti. Ne zaman bu taciz eden sis farlarını taktım, o zamandan beridir, önüme araç kıranlar neredeyse istisna haline geldi. Ondan önce her gün defalarca yaşıyordum.

Sözün özü: Biz motosiklet kullanıyoruz, kaporta da vücudumuz, 4 tekerlerden birisinin bizi tehlikeye atacak bir hareket yapmasını takiben, genelde ne korna çalacak zaman, nede sis farlarını yakıp ben buradayım diye gösterecek fırsat olma şansı oluyor. O nedenle, gerekirse taciz olsun, ama bizi görmeleri için, kendimizi onların gözlerine sokalım derim.
    Tamam siz oldukça haklısınız ama araba veya motor kullanan arkadaşların göz sağlıkları ile oynamak beni endişelendirdi.Bende 4 adet sis farı mevcut alttakiler mercekli olanlar 3 modlu çakarlıdır,
    O kare olanlar 18 watt 6 power ledli 1800 lümen ışık verebiliyor,
    Yani bu ışık şiddeti ne hodanın ne de başka bir markanın orjinal sis farları veremez.
    Açık hava da bile sisler yanıkken yeri aydınlattığına şahit oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka tekerleğin oradan çamuru engellemek için şöylr basit bir çözüm bulmuşlar..Ben de hemen linki paylaşayım dedim..
    Ben siparişini verdim.Gelince takıcam.Gerçekten işe yarayıp yaramadığını söylerim..

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-Motorcycle-Modification-Rear-Fender-Universal-Mudapron-Refitting-Part-Dirtboard-For-EN-YBR-GW/2050927199.html

Rüzgar reflektörü için yurtdışı sitelerinde biraz araştırma yapalım. Belki uygun bişi denk gelir...
    Bu parçanın adı duck tail(Ördek kuyruğu)
    Yabancı sitelerde görüyorum hep takmışlar motorlara,
    Ama faydası olur arka kuyruğu uzatıyor ve çamur gelmiyor,Bu kadar basit
    Aslımda bu parça sana ulaştığı zaman hemen takmasan bunu ankarada ki Steona gönderelim kalıbını çıkartsa senin sayende herkes faydalansa nasıl olur???
    _oXXo_ ve kagen00 bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 X

Çok yanlış, hatalı ve bencilce bir davranış. Eğer dörtlüleri yakarak size yol veriyorlarsa önünüzdekini veya karşıdan geleni körleştiriyorsunuz demektir. İnsanları körleştirerek kaza yapma riskiyle karşı karşıya bırakmaya hakkınız yok. Yazmasam olmazdı.
    Bizim en büyük hatamız kendimizi garantiye almaya çalışırken başkalarının hayatını hiçe saymamız. Aynı şekilde davranan birinin bizim hayatımızı hiçe sayabileceğini unutuyoruz.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yanlış, hatalı ve bencilce bir davranış. Eğer dörtlüleri yakarak size yol veriyorlarsa önünüzdekini veya karşıdan geleni körleştiriyorsunuz demektir. İnsanları körleştirerek kaza yapma riskiyle karşı karşıya bırakmaya hakkınız yok. Yazmasam olmazdı.
    Bizim en büyük hatamız kendimizi garantiye almaya çalışırken başkalarının hayatını hiçe saymamız. Aynı şekilde davranan birinin bizim hayatımızı hiçe sayabileceğini unutuyoruz.
    Değerli dostum, cümlelerinizin altına 'Eğer' insanları yolda birbirlerine saygısı olan, araç sürücülerinin trafik kurallarına uyduğu bir ülkede yaşıyor olsaydık imzamı atardım. Keza Türkiye'den bir EU ülkesine geçtiğiniz andan itibarende benim de tüm kurallara uymak zorunda olduğumu söylemeliyim. Ancak, çok kısa sürede öğrendim ki, siz normal takip mesafesinde tek şeritli yolda giderken, arkanızdan bir yaratığın tamponunuza dokunma mesafesine gelip, hatta dokunarak, korna çalarak sizden yolu boşaltmanızı istediği, bunu yapmadığınızda, sol veya sağ araya girerek, doğrudan sizi öldürmeyi denediği, bunun istisna değil, sürekli yaşadığınız bir olay olduğu, keza sağına soluna hiç bakmadan, şerit değiştirirken, defalarca bu yaratıkların size neredeyse panik fren yaptırdığı. Bu yaratıklara ne yaptıklarını sorduğumda da, benim yolda ne aradığımı, yolu araçlara boşaltmam gerektiğini iddia ettikleri bir toplumda, maalesef sizin gibi medeni ülkelerde olması gereken gibi düşünenlerin hatada olduklarını düşünmekteyim. Ki yakın bir arkadaşım da, 2004 yılında gene kavşağı kaçırıyorum diye, hiç bakmadan sağa kıran bir katil tarafından öldürüldü...

Sonuç: Çok ani bir durumda, hiç birimizin genelde korna çalma, sisleri yakarak kendimizi göstermek için zamanı olamıyor maalesef. Bu nedenle, bizi görmek istemeyenlerin gözlerine kendimizi sokarak, kendimizi güvene almamız doğru ve gereklidir. Aynı sizin düşüncenizde olan bir kaç kişi ile yüz yüze konuştuğumda, benim sislerle bilerek taciz etmemi, en başta çok sert bir şekilde eleştirenler bile beni haklı ve yaptığımı gerekli buldular... Kurallara uyan ölü bir insan olacağıma, kendimi koruyan canlı olmayı tercih ederim.
    ee_ee, mehmetenis, Arenli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Değerli dostum, cümlelerinizin altına 'Eğer' insanları yolda birbirlerine saygısı olan, araç sürücülerinin trafik kurallarına uyduğu bir ülkede yaşıyor olsaydık imzamı atardım. Keza Türkiye'den bir EU ülkesine geçtiğiniz andan itibarende benim de tüm kurallara uymak zorunda olduğumu söylemeliyim. Ancak, çok kısa sürede öğrendim ki, siz normal takip mesafesinde tek şeritli yolda giderken, arkanızdan bir yaratığın tamponunuza dokunma mesafesine gelip, hatta dokunarak, korna çalarak sizden yolu boşaltmanızı istediği, bunu yapmadığınızda, sol veya sağ araya girerek, doğrudan sizi öldürmeyi denediği, bunun istisna değil, sürekli yaşadığınız bir olay olduğu, keza sağına soluna hiç bakmadan, şerit değiştirirken, defalarca bu yaratıkların size neredeyse panik fren yaptırdığı. Bu yaratıklara ne yaptıklarını sorduğumda da, benim yolda ne aradığımı, yolu araçlara boşaltmam gerektiğini iddia ettikleri bir toplumda, maalesef sizin gibi medeni ülkelerde olması gereken gibi düşünenlerin hatada olduklarını düşünmekteyim. Ki yakın bir arkadaşım da, 2004 yılında gene kavşağı kaçırıyorum diye, hiç bakmadan sağa kıran bir katil tarafından öldürüldü...

Sonuç: Çok ani bir durumda, hiç birimizin genelde korna çalma, sisleri yakarak kendimizi göstermek için zamanı olamıyor maalesef. Bu nedenle, bizi görmek istemeyenlerin gözlerine kendimizi sokarak, kendimizi güvene almamız doğru ve gereklidir. Aynı sizin düşüncenizde olan bir kaç kişi ile yüz yüze konuştuğumda, benim sislerle bilerek taciz etmemi, en başta çok sert bir şekilde eleştirenler bile beni haklı ve yaptığımı gerekli buldular... Kurallara uyan ölü bir insan olacağıma, kendimi koruyan canlı olmayı tercih ederim.
    Arkadaşınızın vefatı çok ama çok üzücü Allahtan Rahmet Ailesine sabır diliyorum.Bende sizin yazdıklarınızı okurken canım gibi sevdiğim dostalrımın böyle it köpek yüzünden kaybettiğimi düşününce gözlerim doldu bir anda

Ama her insan aynı değil arkadaşınızın vefatı sizde büyük bir yara açmış belli ki,
    Ben size hak verdim ama her sürücü aynı değil bende araba kullanıyoruz böyle bir motor geldimi şaşırmamak elde değil,

Belki sizler bizler araba kullanırken sağa çekip motora yol veririz ama piskopat çok dikkat etmek lazım,

Yinede sizde haklısınız Arenli arkadaşımızda de haklı ne diyeceğimi bilemedim.
    Arenli ve aydin-ist bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Arkadaşınızın vefatı çok ama çok üzücü Allahtan Rahmet Ailesine sabır diliyorum.Bende sizin yazdıklarınızı okurken canım gibi sevdiğim dostalrımın böyle it köpek yüzünden kaybettiğimi düşününce gözlerim doldu bir anda

Ama her insan aynı değil arkadaşınızın vefatı sizde büyük bir yara açmış belli ki,
    Ben size hak verdim ama her sürücü aynı değil bende araba kullanıyoruz böyle bir motor geldimi şaşırmamak elde değil,

Belki sizler bizler araba kullanırken sağa çekip motora yol veririz ama piskopat çok dikkat etmek lazım,

Yinede sizde haklısınız Arenli arkadaşımızda de haklı ne diyeceğimi bilemedim.

Ben Arenli dostumuz hatalı yazmadım ki? Bulunduğumuz ortama göre davranmak, öncelikle kendimizi güvene almak zorundayız yazdım.

Değerli arenli dostumuz, EU ülkeleri, Amerika, Kanada, Avustralya gibi ülkeler için alternatifsiz tek doğru seçeneği belirtiyor bize. Ancak biz şu anda Türkiye'deyiz. İnsanların okuma ortalaması halen en çok ilkokul 4, insanlar kara cahil. Sürücüler, direksiyona oturdukları andan itibaren, başka bir ruh haline girip, sadece kendi bencilliği ile sürüş yapıyor, başka insanların can güvenliğini hiçe sayıyor, veya en azından hiç umursamıyor. Hukuk ve kurallar ise bu ülkeyle alakalı bir kavram değil, herkes kendi bencil çıkarları için, en ahlaksızca şeyleri hukuk diye alkışlıyor. Elbette, trafik de bundan %100 nasibini alıyor.

Motosiklet sürücüleri olan bizler, can güvenliğimiz açısından yaşadığımız bu ortama göre hareket etmek zorundayız. Ben demiyorum ki, önüne gelene saldır, onları sıkıştır... Sadece seni görmek istemeyenlerin gözüne kendini sok ki, sen hukuk ve kurallara uygun olarak sürüş yaparken, can güvenliğin daha kabul edilebilir seviyeye çıksın. Elbette sana saygılı kullanan çok küçük bir azınlık vardır trafikte, onlar da senin sis farlarını eminim mazur görecektir.
    Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih senin motorun yan yatması mevcut 18000 hemen veriyim olduğu gibi alırım.hadi ayıp olmasın yan yatma sebebi benim o yüzden 18250 olsun. yarın getir paranıveriyim :D . o motor yatmış bi kere mehmet şahit
    Kendine iyi bak kardeşim sana da vur dedik öldrdün be yaf
    TEKLİF GÜZEL ama çok az daha çıkman lazım 18750 e anlaşalım...
    bu konu da ciddiyim..
    mehmetenis bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendine iyi bak kardeşim sana da vur dedik öldrdün be yaf
    TEKLİF GÜZEL ama çok az daha çıkman lazım 18750 e anlaşalım...
    bu konu da ciddiyim..
    aşağı doğru gelirsen anlaşma şansımız vardır
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    orta da mı yani?

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Oldu bu iş 18500 e sıkısın el. Topik uzamasın boş yere
    F54, aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Amerika'daki satılan sürüm olan 2015 Honda NC700X Adventure motosiklet incelemesini, NC750X almayı düşünen arkadaşlarınıza izlemeleri için iletmenizi öneririm, okumak yerine görmek çok daha etkili oluyor.

2015 Honda NC700X Adventure Bike Review

F54 ve kagen00 bunu beğendiler.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben Arenli dostumuz hatalı yazmadım ki? Bulunduğumuz ortama göre davranmak, öncelikle kendimizi güvene almak zorundayız yazdım.

Değerli arenli dostumuz, EU ülkeleri, Amerika, Kanada, Avustralya gibi ülkeler için alternatifsiz tek doğru seçeneği belirtiyor bize. Ancak biz şu anda Türkiye'deyiz. İnsanların okuma ortalaması halen en çok ilkokul 4, insanlar kara cahil. Sürücüler, direksiyona oturdukları andan itibaren, başka bir ruh haline girip, sadece kendi bencilliği ile sürüş yapıyor, başka insanların can güvenliğini hiçe sayıyor, veya en azından hiç umursamıyor. Hukuk ve kurallar ise bu ülkeyle alakalı bir kavram değil, herkes kendi bencil çıkarları için, en ahlaksızca şeyleri hukuk diye alkışlıyor. Elbette, trafik de bundan %100 nasibini alıyor.

Motosiklet sürücüleri olan bizler, can güvenliğimiz açısından yaşadığımız bu ortama göre hareket etmek zorundayız. Ben demiyorum ki, önüne gelene saldır, onları sıkıştır... Sadece seni görmek istemeyenlerin gözüne kendini sok ki, sen hukuk ve kurallara uygun olarak sürüş yaparken, can güvenliğin daha kabul edilebilir seviyeye çıksın. Elbette sana saygılı kullanan çok küçük bir azınlık vardır trafikte, onlar da senin sis farlarını eminim mazur görecektir.
    Valla karşılıklı yazışmalarınız aynı fikirde olmayan insanların istenildiğinde ne güzel tartışabildiğini gösteriyor. Farklı fikirleri paylaştığınız için teşekkür ederim. Bende nacizane hem kendi görüşümü hem de kısaca Roadcraft'ın ne dediğini anlatayım.

Motosiklet sürücüleri araçlarının küçüklüğü, farının tek olması gibi bir çok nedenden gözülmezler. Görülmeme nedenlerinden bir tanesi de küçük hacim kaplandığı için kendinden büyük araçlar için tehlike oluşkturmamasıdır. İnsan önce kendisi için tehlikeli olanı arar. Dolayısıyla diğer sürücüler çoğunlukla bizleri görmezler. Bu din, dil, ırk, ülke farketmeksizin aynıdır. Bu nedenledir ki İngiliz polislerinin kitabı Roadcraft'da görmek ve görülmek üzere sürmek, yoldaki pozisyonuı seçmek ve görülmek için uygun kıyafet seçmek konuları vardır. Mesela çok şeritli bir yolda şerit aralarından giderken kendinizi göstermek için en uygun pozisyonu seçmeniz gerekmetedir. Aynı şekilde üzerimize giydiğimiz reflektif kıyafetlerin sebebi de budur. Bir çoğumuzun sisler sürekli açık gitmesinin sebebi de budur. Tabi roadcraft aynı zamanda ileri seviye bir sürücüden trafikteki başka bir araca yön veya hız değiştirmeyecek şekilde dikkatli sürülmesini ister. Bu ifadeye göre de gözleri rahatsız edecek bir sis farı kullanımı uygun gözükmeyebilir. Ben ise çok kuvvetli olan sislerimi sürekli açık kullanıyorum. Ancak hava karardıktan sonra gidiş geliş yollarda karşıdan geleni rahatsız edecekse kapatırım, ancak otoban, e5 gibi bölünmüş yollarda sürekli olarak aynı arabanın arkasında bulunmuyor isem gece gündüz açık tutarım. Neticede motosiklet kullanıyoruz ve kendimizi kollamamız gereklidir.
    mehmetenis, natila, aydin-ist ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Ben bunları taktım rahat ettim. Direk şöförün aynasından gözünde patlıyor.

aydin-ist, F54, natila ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    nc750xdct
    Konuşmuş olduğumuz NC 750X Yan Grenaj Dekoratif Panel Seti'ni sipariş ettim. Honda fabrikada varmış. Gelecek hafta takacaklar. Fiyatı da 305TL imiş. Bakalım takarken ne kadar indirim yapacaklar... Takiben almak isteyebilecekler için motorun fotoğrafını paylaşacağım.

http://honda.com.tr/App_Assets/Kateg...c2b157d20c.jpg
    ÇOK GÜZEL, TAKTIKTAN SONRA YAN PROFİLDEN RESİM ATARSAN SEVİNİRİM. BENDE ALACAĞIM.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunları taktım rahat ettim. Direk şöförün aynasından gözünde patlıyor.

http://i.hizliresim.com/A5297z.jpg
    Nerden aldın, linkini verir misin. bende elcik almayıdüşünüyordum, bunlardan alayım hemen
    aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Elcik korumaları ingiltereden getirtim hocam. Malasef Tr'de siyahı yok. Alt ust ettim genede bulamadım. Yetkilisi EnduroMarket onda da beyaz ve Turuncusu kalmış. Tarmaclarla aynı fiyata geldi diyebilirim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Olcay senin elcik ısıtmalar fayda sağladı mı?çalışma durumu nasıl bilgi verirsen çok güzel olur.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Olcay senin elcik ısıtmalar fayda sağladı mı?çalışma durumu nasıl bilgi verirsen çok güzel olur.
    Oooo valla gavur gibi ısıtıyor

ilgili başlığa yazmış olmam lazım, sağanak yağmurda şile yaptım fena işe yaradı.
    mehmetenis ve kagen00 bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

23.750 den 18.750 ye mi indi bu motor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır ne oldu yaf?
    hani bu gün alıyordun motoru sahibi yan çizdi sanırım
    uygun fiyatlı satıcıların birde böyle kaprisleri olur sanki bedava verecek gibi naz yaparlar satmak istemezler
    hakkında hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

gel vatandaş gel satılık nc 700x
    arkadaşalar gerçekten motor arayanlara allah sabır versin
    dün bizim bi arkadaş aldı
    lastikler zincir dişli takımı sıfır takıldı yirmiikibin 500 tl
    yirmi4000 km 13 mod
    gerçekten motoru satacak olsam 19000 a veririm ama hep ikilemdeyim transalp xl700 için hep bi kaşıntı var
    tel jant diye daha çok arazi istiyorum da
    660 tenere neden değil diyorsanız hilti gibi motor üzerinde durmak ayrıyetten bi beceri istiyor tek silindir

http://i.hizliresim.com/nm841B.jpg

http://i.hizliresim.com/kLNoRq.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

beyler arkadaşın böyle bi motor var en son fiyat olarak düz olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-aksesuarli-temiz-motor-252251252/detay

birde ilanda olmayan var 13 mod km yirmi7500 km de beyaz akü zincir yeni
    givi çanta mstch 6 lı çakarlı sis farı orta sehpa radyotör koruma gidon yükseltme ayna yükselme genişletme yan ayak genişletme ön cam asansörü yani gerekli bütün aksesuarlar var yani oda yirmibirbin tl
    her türlü motor ayarlanır alınır satılır
    23.750 den 18.750 ye mi indi bu motor?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo valla gavur gibi ısıtıyor

ilgili başlığa yazmış olmam lazım, sağanak yağmurda şile yaptım fena işe yaradı.
    Abi bize de getirsene valla fazlasıyla verelim ücreti yanlış anlama,dün anes motorda elcik ısıtma sordum 150₺ dediler,lastik sormaya gitmiştim,

Sonra dedim bi bakayım şu elcik ısıtmalara komple sökülüp bunlar takılıyor,
    Sonra eve gelince aliexpresten araştırdım 9$ mış.
    Vay dedim ama lastikleri taktırmaya gittiğimde bunu onların yüzüne vuracam,9$ al 150₺ sat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler