Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    turan abi elleme bozuk diye ayırmış adam yeni motor alıyoz bana lazım olacak :D

bu arada çok ciddi biçimde aramalarımız hızlandi cevresinde bilen duyan varsa nc 700 arıyoz :D
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O kelimeleri bir daha yazarsan bozuşuruz güzel kardeşim.Laflarına dikkat et.[COLOR="Silver"]

]
    uyarıda bulunurken bile güzel kardeşim demen çok hoş...

Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mehmetenis dostumuzun, mete_han isimli üyemize yorumuna katılıyorum. Hiç kimsenin hiç bir nedenle herkesin okuduğu bir yerde sulu, kaba üslup kullanması kabul edilemez. Eğer o kadar rahat ve sulu konuşabileceğiniz bir dostunuzsa, yüzyüze iken öyle konuşun, herkesin okuduğu ortamda terbiyeli olun derim...

tamam beyler sakin... Fatih benim kardeşimden öte bir varlıktır...daha geçen Cumartesi 500 km teker çevirdik.. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez..sıkıntı yok...
    mehmetenis ve F54 bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada çok ciddi biçimde aramalarımız hızlandi cevresinde bilen duyan varsa nc 700 arıyoz :D
    tamam gardaş benden tamir etmesi gerisine karışmam aga bilir
    mehmetenis ve _oXXo_ bunu beğendiler.
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Terziye Gittim Yeni LBC pantolonumun paçalarını kısalttırdım,
    Tam tamına 9 cm pantolonu kısalttık,
    Bu işi Benim çok eskiden beri tanıdığım Terzi Ahmet Abi'ye yaptırdım gerçekten eli çok ustadır kendisine teşekkür ediyorum,
    Google aramalarında da çıkması için güzel bir başlık atayım,
    LBC Yandan Fermuarlı Pantolon Paça Kısaltması
    İlk Önce Paça Boyunu kısaltıyoruz,gerekli ölçüleri alıp fazla parçalarını kesiyoruz ve paçaları çizilen yerden dikiş makinasında dikilecek,sonra iç astarı kesiyoruz ve o da uygun şekilde dikiliyor,
    İç astarın içi elyaftan yapılmış bu sayede sıcak tutuyor,dikişler bitti,
    Şimdi üstümüze deniyoruz,Tam oluyor,Yere değimiyor ve paça boyları pot yapmıyor.Teşekkürler Terzi Ahmet Abi

F54, Ahmet Turan Peker ve DARKSTAR54 bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar herkese mrb dn bana mesaj yazan
    mete han arkadaşımız benim çok iyi bir abimdir bana armut der elma der
    SIKINTI OLMAZ zaten sıkıntı olsa yazamaz kırarım bacağını
    mehmetciğim seni de severim istersen sende bana elma diyebilirsin....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

bi tane var siyah 3 lü çanta kartel koruma vs fiyatta güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-nc700x-temiz-ve-servis-bakimli-225405026/detay
    biraz pazarlık yap 19500 e bitir bence daha uygun arıyorsan var ama boşşşşşş
    mehmetenis ve mete_han bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı CptHasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS 7.2 gtx internetten sipariş ettim. işyerinde bilgisayar başında akşama kadar çizme sıkıntı olur diye bunu seçtim. sanırım işimi görecek. tavsiyelerin için teşekkürler
    İş yerinde bir çift ayakkabı var bende, masamın aldında dururlar. İşe gelince Motor çizmelerini çıkartıp ayakkabıları giyerim. Böyle bir imkanınız vardıysa siz de benim gibi yapsaydınız keşke.
    İyi günlerde kullanın yeni botunuzu. Botu uyduruk kendiliğinden parlayan boya ile falan boyamayın, gore-tex için hava alabilen cilalar var, onlardan kullanın mümkünse. Ben woly marka mumlu cilalardan kullanıyorum.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese mrb dn bana mesaj yazan
    mete han arkadaşımız benim çok iyi bir abimdir bana armut der elma der
    SIKINTI OLMAZ zaten sıkıntı olsa yazamaz kırarım bacağını
    mehmetciğim seni de severim istersen sende bana elma diyebilirsin....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

bi tane var siyah 3 lü çanta kartel koruma vs fiyatta güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-nc700x-temiz-ve-servis-bakimli-225405026/detay
    biraz pazarlık yap 19500 e bitir bence daha uygun arıyorsan var ama boşşşşşş
    fatih bu motor takibimde ama bilirsiniz milletimiz burnundan kıl aldırmaz. pazarlığa yanaşmıyor kimse 19500 fiyatı olan bir motor fiyatta indirim yapmıyor. 3 hafta önce 22000 tl den satışa cıntı geçen hafta 20000 oldu bu hafta 19500 ve son fiyat bu diyor. çanta yok demir yok :D. 1 hafta sonra 19000 der sanıyorum 18500 e alırım :D arıyorum bekliyorum şubat başına kadar vaktim var oldu oldu olmadı 2016 yazında gt ile devam
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Dominar D400
    Merhaba,
    Eldiven konusunda bende düşüncelerimi ileteyim, bende DAINESE SCOUT EVO GORE-TEX Eldiven var. Motorda elcik korumalar da var. Sevgili Mehmet Enis dostumuzun söylediği gibi esasında eldivenler iyi ısıtıyor, ama benzer yolu (Tem avrupa konutları - Gebze /Çayırova) bende ikide bir yapmam gerekiyor yolda belli bir süreden sonra ellerim ciddi üşümeye başlıyor, ama bu üşüme 140-170km vs arasında giderken oluyor. Düşük süratlarde genelde üşüme sorunu sorun yok. Kısaca bizlerin öyle veya böyle elcik ısıtma taktırmamız gerektiğini düşünüyorum ve bu konuda önerilerini de bekliyorum?

...
    Ben Pulsar motorumda 11$' lık 4 sıcaklık kademesi olan bildiğin çinişi(ama fiyat/performansı bana göre mükemmel) ŞU elcik ısıtmalardan kullanıyorum 1 yıldır. Gerçekten de hayat kurtarıyor, hayat olmasa da parmaklarınızı kurtardığı kesin: ) Özellikle Ankara gibi biryerde kışın motor kullanıyorsanız. Röle kullandığım için motor çalışmadığı sürece enerji harcaması imkansız. 5A'lık sigorta da koydum. Yalnız sıcaklık kademesini ayarlayan kutuyu ve kutuya giriş yapan kabloların orayı yalıtmalısınız, yoksa su girişi olabiliyor. Ya da kutuyu monte ederken kablo girişi aşağıda olacak şekilde yerleştirmeniz basitçe sorunu çözecektir.
    Tekrar 2 tane daha ısmarlamıştım, geldiler, Ankara'da olsanız deneyip bakardık NC750'lere tam oturuyor mu, boyu uygun mu diye.

Enduroist forumunda da aynı konuda Şöyle bir başlık var, inceleyin.
    mehmetenis ve aydin-ist bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyarıda bulunurken bile güzel kardeşim demen çok hoş...

tamam beyler sakin... Fatih benim kardeşimden öte bir varlıktır...daha geçen Cumartesi 500 km teker çevirdik.. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez..sıkıntı yok...
    Valla kusuruma bakma,ne bileyim Armut falan yazınca hemen savunmaya geçtim,Hakkını helal et.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750xdct
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerinde bir çift ayakkabı var bende, masamın aldında dururlar. İşe gelince Motor çizmelerini çıkartıp ayakkabıları giyerim. Böyle bir imkanınız vardıysa siz de benim gibi yapsaydınız keşke.
    İyi günlerde kullanın yeni botunuzu. Botu uyduruk kendiliğinden parlayan boya ile falan boyamayın, gore-tex için hava alabilen cilalar var, onlardan kullanın mümkünse. Ben woly marka mumlu cilalardan kullanıyorum.
    uyarı için çok teşekkürler maktama. bakayım da o boyadan da alayım.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    LBC bayağı güzel görünüyor. Güle güle kullanın.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Pulsar motorumda 11$' lık 4 sıcaklık kademesi olan bildiğin çinişi(ama fiyat/performansı bana göre mükemmel) ŞU elcik ısıtmalardan kullanıyorum 1 yıldır. Gerçekten de hayat kurtarıyor, hayat olmasa da parmaklarınızı kurtardığı kesin: ) Özellikle Ankara gibi biryerde kışın motor kullanıyorsanız. Röle kullandığım için motor çalışmadığı sürece enerji harcaması imkansız. 5A'lık sigorta da koydum. Yalnız sıcaklık kademesini ayarlayan kutuyu ve kutuya giriş yapan kabloların orayı yalıtmalısınız, yoksa su girişi olabiliyor. Ya da kutuyu monte ederken kablo girişi aşağıda olacak şekilde yerleştirmeniz basitçe sorunu çözecektir.
    Tekrar 2 tane daha ısmarlamıştım, geldiler, Ankara'da olsanız deneyip bakardık NC750'lere tam oturuyor mu, boyu uygun mu diye.

Enduroist forumunda da aynı konuda Şöyle bir başlık var, inceleyin.

Enduroist forum Linki için teşekkür ederim. Çok ucuz ürünler var deniliyor, hepsine baktım, ya üretimi durdurulmuş, yada artık stokta yok. Orada önerilen OXFORD marka, OXFORD OF691 ELCIK ISITMA TOURING , OXFORD OF690 ELCİK ISITMA ADVENTURE veya bir arkadaşın bahsettiği PUIG Elcik Isıtma üzerinde araştırıp bir tanesini seçmek en ekonomik ve güvenli seçenek olacak sanırım.

Orjinal Honda Elcik Isıtma için fiyat almıştım geçen ay, ama sanki gerek yok, elcik koruma ile üşümem diyerek ileri zamana bırakmıştım alımını. O da ortalama 1000TL ye geliyor. Servisin altını çizdiği konu ise, orjinal kullanmazsak, aküyü zorlayıp arızaya sebep olacağı idi.

Tahminen PUIG de OXFORD da sorun çıkartmaz aküye. Deneyenler varsa, bu iki ürün konusundaki düşüncelerini merak ediyorum.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    Dominar D400
    Enduroist forum Linki için teşekkür ederim. Çok ucuz ürünler var deniliyor, hepsine baktım, ya üretimi durdurulmuş, yada artık stokta yok....
    Enduroistteki ebay linklerinin tarihi geçtiği için doğru satışı göremeyebilirsiniz. Yukarıdaki mesajımda daha yeni aldığım 2 adet ürürnün linkini vermiştim.
    ...
    Orada önerilen OXFORD marka, OXFORD OF691 ELCIK ISITMA TOURING , OXFORD OF690 ELCİK ISITMA ADVENTURE veya bir arkadaşın bahsettiği PUIG Elcik Isıtma üzerinde araştırıp bir tanesini seçmek en ekonomik ve güvenli seçenek olacak sanırım. ...
    Çok güzel yakışıklı aletler bunlar ama Vermem hocam ben 250-300 tl, aynı işi yapan kullanıp da onayladığım, 10 yıl boyunca her yıl 1 tane yeni alıp taksam diğerine vereceğim parayızar zor çıkartabileceğime alırım 20 tl'ye çin işini(ki aldım da zaten), biraz el becerisiyle anlattığım kusurlarını düzeltir, kendim monte eder ve kullanırım, keza zaten öyle yaptım. : )
    ...
    Orjinal Honda Elcik Isıtma için fiyat almıştım geçen ay, ama sanki gerek yok, elcik koruma ile üşümem diyerek ileri zamana bırakmıştım alımını. O da ortalama 1000TL ye geliyor. Servisin altını çizdiği konu ise, orjinal kullanmazsak, aküyü zorlayıp arızaya sebep olacağı idi.

Tahminen PUIG de OXFORD da sorun çıkartmaz aküye. Deneyenler varsa, bu iki ürün konusundaki düşüncelerini merak ediyorum.
    "aküyü zorlayıp arızaya sebep olacağı.." hakkında bu kadar kesin nasıl konuşuyorlar?!
    Çok merak ediyorum aküyü neden çinişi olan zorluyormuş da diğerleri zorlamıyormuş?!!?! Çektiği volt belli-amper belli, bu belli değerler de akünün çok rahat sağlayabileceği değerler içnde. Çinişi olanına Sigortasını da eklediğiniz sürece neden sıkıntı olsun anlamadım!! Dediğim gibi bir röle ile bağlamanız durumunda açık unutup aküyü bitirme gibi bir durum da olmuyor, motoru kapattığınızda röleden dolayı elcik ısıtmalar da kapanıyor elektrik gitmediği için.

Ha, para var huzur var diyorsanız marka olanları alın derim tabi ki(800-1000tl'lik olanı param olsa da almazdım herhalde, BİN TL ney laaan ), ama bence ondabir fiyatına aynı işi yapan başka bir ürün varken ve olay güvenlikle alakalı değil de konforla alakalı olduğu için tercihim çin işinden yana olurdu.

Konfor harcamasına örnek olarak; kask kamerası da çok elzem değil mesela ama tüm aparatlarıyla 1000tl civarına "GoPro bilmem kaç" almak yerine dörtte bir fiyatına SJCAM SJ4000wifi almıştım geçen sene tüm aparatlarıyla ve gerek motor üstünde gerek su altında/denizde işimi gördü/görüyor.

Sizin motorlarınız benimkine göre daha değerli/fiyatlı tabi ki, ama zamanında/geçen sene bayağı bir araştırmıştım bu konuları ki ozamanlar "röle" nedir, ne işe yarar bilmezdim, akü kutup başı sökmeye çekinirdim. :D.
    Motorumu değiştirip MT07 ABS alıcam inşallah(almam biraz gecikecek sanırım), onu aldığımda da bu çinişi olanlarından takıcam.
    aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 900 GT Pro
    Enduroist forum Linki için teşekkür ederim. Çok ucuz ürünler var deniliyor, hepsine baktım, ya üretimi durdurulmuş, yada artık stokta yok. Orada önerilen OXFORD marka, OXFORD OF691 ELCIK ISITMA TOURING , OXFORD OF690 ELCİK ISITMA ADVENTURE veya bir arkadaşın bahsettiği PUIG Elcik Isıtma üzerinde araştırıp bir tanesini seçmek en ekonomik ve güvenli seçenek olacak sanırım.

Ben Prosev marka (80-90 TL) alıp servisime götürdüm, ustam takmadı, Oxford al gel takayım dedi... Ustama güvenirim.
    Ayrıca "NC750 motosikletlerin elciklerinde çiftli yay var, itmeli-çekmeli, bu takılacak Çin mallarında tek yönlü yay var" gibi birşey de dedi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı bahadircolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Prosev marka (80-90 TL) alıp servisime götürdüm, ustam takmadı, Oxford al gel takayım dedi... Ustama güvenirim.
    Ayrıca "NC750 motosikletlerin elciklerinde çiftli yay var, itmeli-çekmeli, bu takılacak Çin mallarında tek yönlü yay var" gibi birşey de dedi.
    Enduroist'e de aynı şekilde yazan sizseniz orda da yazınızı okumuştum.
    Çift yay değil çift tel vardır(nc750'de elcikte yay var mı bilmiyorum, açıp bakmışlığım yok, ama itme/çekme yapan yay kısımı telin motora ulaştığı kısımda olur genelde, elcikte değil). Ayrıca ustanızın/sizin/bizim/motor üreticilerinin düşündüğünü çinliler de düşünüyor, çinişi elciklerde de çift tel takma yeri var. Benim motorumda tek tel olduğu için tek girişi kullanıyorum.
    Prosevden aldığınız zaten çinişi, aynısı/bir benzeri benim 11$ aldığım zaten.
    Ustanıza güvenin, ama kendi araştırmanızı da yapın, herşeyi bir başkasına emanet etmeyin.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    [QUOTE=_oXXo_;3786854]fatih bu motor takibimde ama bilirsiniz milletimiz burnundan kıl aldırmaz. pazarlığa yanaşmıyor kimse 19500 fiyatı olan bir motor fiyatta indirim yapmıyor. 3 hafta önce 22000 tl den satışa cıntı geçen hafta 20000 oldu bu hafta 19500 ve son fiyat bu diyor. çanta yok demir yok :D. 1 hafta sonra 19000 der sanıyorum 18500 e alırım :D arıyorum bekliyorum şubat başına kadar

...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

[/COLOR]
    fatih bu motor takibimde ama bilirsiniz milletimiz burnundan kıl aldırmaz. pazarlığa yanaşmıyor kimse 19500 fiyatı olan bir motor fiyatta indirim yapmıyor. 3 hafta önce 22000 tl den satışa cıntı geçen hafta 20000 oldu bu hafta 19500 ve son fiyat bu diyor. çanta yok demir yok :D. 1 hafta sonra 19000 der sanıyorum 18500 e alırım :D arıyorum bekliyorum şubat başına kadar vaktim var oldu oldu olmadı 2016 yazında gt ile devam
    Ganga benim arkadaş ta da var satılık ilan a koymadı
    25 istiyor ama 700x (dosta gidecek fiyat yaptırırız)
    Aksesuar olarak tr de bunun kadar dolusu yok
    Orta ayak
    Ayak Genişletme
    Radyatör koruma
    Direksiyon yükseltme geri Çekme
    Navigasyon
    Hugger
    Ön cam difizörü tuoratech te 250 USD 3 fonksiyon
    4 tane Çakarlı sis farı ( mstech 6 ledli waytake 3 ledli)
    Işıklı elcik koruma
    Ayna Genişletme
    3 lü çanta (kappa)
    Honda orj ön cam
    Hepco Becker koruma demiri
    Ön çamurluk uzatma
    T bar
    Zincir Dişli did
    Lastikler pr 4
    Bujiler sıvılar 7000 km önce değişti
    Nokta hata çizik vuruk yok kaza yok
    Kırmızı 32000 km
    Yağmur çamur görmemiş çok çok titiz bi arkadaşım
    Zaten motorun durduğu garajı görsen kapı kolları altın kaplama
    Düşünürsen numarasını veririm
    Ve yazmayı Unuttuğum daha da aksesuar ı vardır benim bilmediğim
    Ahmet Turan Peker ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    [QUOTE=F54;3787088]
    fatih bu motor takibimde ama bilirsiniz milletimiz burnundan kıl aldırmaz. pazarlığa yanaşmıyor kimse 19500 fiyatı olan bir motor fiyatta indirim yapmıyor. 3 hafta önce 22000 tl den satışa cıntı geçen hafta 20000 oldu bu hafta 19500 ve son fiyat bu diyor. çanta yok demir yok :D. 1 hafta sonra 19000 der sanıyorum 18500 e alırım :D arıyorum bekliyorum şubat başına kadar

...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

[/COLOR]

Orta ayak
    Ayak Genişletme
    Radyatör koruma
    Navigasyon
    Hugger
    Işıklı elcik koruma
    Ayna Genişletme
    3 lü çanta (kappa)
    Honda orj ön cam
    Ön çamurluk uzatma
    T bar
    Zincir Dişli did
    Lastikler pr 4
    Kırmızı 32000 km
    Zaten motorun durduğu garajı görsen kapı kolları altın kaplama
    fatih çok büyük gelir :D

bişey daha yazardımda resmimin üstünde forumdan uzaklaştırılmıştır yazmasını istemiyorum
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    [QUOTE=_oXXo_;3787101]
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih çok büyük gelir :D

bişey daha yazardımda resmimin üstünde forumdan uzaklaştırılmıştır yazmasını istemiyorum
    Tmm aga fikir vereyim dedim dosta gider temizlik ve doluluk ta
    Yanlız aklında bulunsun böyle bi motor alırsan
    Lastik zincir Dişli durumuna iyi baktır
    Az da aksesuar gerekli Olanları taksan 4000 5000 arası tutar
    Yani oldukça aksesuar Lı olanlara bak aksesuar gerçekten lazım Olanları taksan yandı Gül'üm keten helva
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kusuruma bakma,ne bileyim Armut falan yazınca hemen savunmaya geçtim,Hakkını helal et.
    yok sende bi sorun yok ben biraz danayımdır herkes söyler...
    mehmetenis ve F54 bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    [QUOTE=F54;3787088]
    fatih bu motor takibimde ama bilirsiniz milletimiz burnundan kıl aldırmaz. pazarlığa yanaşmıyor kimse 19500 fiyatı olan bir motor fiyatta indirim yapmıyor. 3 hafta önce 22000 tl den satışa cıntı geçen hafta 20000 oldu bu hafta 19500 ve son fiyat bu diyor. çanta yok demir yok :D. 1 hafta sonra 19000 der sanıyorum 18500 e alırım :D arıyorum bekliyorum şubat başına kadar

[/COLOR]

Orta ayak
    Ayak Genişletme
    Radyatör koruma
    Navigasyon
    Hugger
    Işıklı elcik koruma
    Ayna Genişletme
    3 lü çanta (kappa)
    Honda orj ön cam
    Ön çamurluk uzatma
    T bar
    Zincir Dişli did
    Lastikler pr 4
    Kırmızı 32000 km
    Zaten motorun durduğu garajı görsen kapı kolları altın kaplama :P
    Fatih baba kusura bakma ama isterse makina yerden kesilsin havada asılı dursun böyle bir aksesuar taksa bile 32.000 km deki Nc700x e 25.000₺ verilmez,tamam herkesin malı kıymetli ama o kadar da değil,
    O arkadaşın aksesuarı kendi zevkine almış ben bu kadar aksesuar taktım satarken fiyatını çıkartmam lazım mantığı yanlış,bence o makina taş çatlasın 18.000₺ eder.Hatta arkadaşın üstündeki aksesuarları çıkartıp satsa daha karlı,
    Hatta mstech sis farlarını alabilirim yani.
    F54, _oXXo_, aydin-ist ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler