Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Ebay.de den aldım rahatlıkla Türkiye geliyor. Gerçekten çok beğendim resimdekinden çok daha güzel belki gümüş rengi dahada güzel olur.

http://www.ebay.de/itm/Honda-NC-700-X-S-Kuhlerabdeckung-Wasserkuhlerabdeckung-black-5166-/321065045184?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item4a c0f7ccc0#ht_1832wt_930

http://www.ebay.de/itm/Honda-NC-700-X-S-Kuhlerabdeckung-Wasserkuhlerabdeckung-RoMatech-Edelstahl-/320981528156?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item4a bbfd6e5c#ht_1911wt_930

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu radyatör korucuyu aldım ve çok beğendim düşünen arkadaşlar için fikir vermek adına resimleri yüklüyorum. Saygılar.

http://imageshack.us/photo/my-images/9/imag0649c.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/585/imag0641g.jpg/
    Montajı nasıl,kolay mı?Sallantıda durmuyor değil mi,yolda düşecek gibi falan?

Motosikleti
    Montajı çok kolay herkez kendi yapabilir en ufak bir boşluk sallantı vibrasyon yok tam yerine oturuyor.
    audioslave bunu beğendi.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu radyatör korucuyu aldım ve çok beğendim düşünen arkadaşlar için fikir vermek adına resimleri yüklüyorum. Saygılar.

http://imageshack.us/photo/my-images/9/imag0649c.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/585/imag0641g.jpg/
    Radyatör koruma güzel ama öncelikle ön çamurluk uzatma tavsiye ederim kesinlikle.

Bende var ve artık radyatörüm her türlü pis zemin ve süratli kullanımdan sonra bile tertemiz kalıyor. önceden tam ortada tekerleğin savurduğu radyatörde ip gibi iz yapıyordu, zamanlada oradan gelen toz-kum radyatörün aralarını doldurabilir.

Rad. koruma maalesef bunu engellemeyecektir, ama yoldan gelecek taş vs. konuşunda da kesinlikle işe yarayacaktır.

bahsettiğim bu :
    http://www.ebay.com/itm/Honda-NC700X-NC700S-2012-Extenda-Fenda-051801-/190733847812?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2c689 f8d04

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    öncelikle merhaba, uzun zamandır takip ediyorum sayfayı hyosung gt 250 mi sattım hayırlısıyla daha büyük ccye geçmek istiyorum. kafamda 2 model var. ya 2006 model ikinci el bir bmw r 1200 gs yada yada sıfır bir nc 700 x. ancak daha nc700xi canlı olarak görmedim buyüzden kararımı veremiyorum. pazar günleri istanbulda avrupa yakasında açık olan bir honda bayii varmı bu motoru görmem lazım yakından. anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bu makine bmwyi aratmıyacak cinsten bilmiyorum yanlışmı anlamışım

Motosikleti
    Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatör koruma güzel ama öncelikle ön çamurluk uzatma tavsiye ederim kesinlikle.

Bende var ve artık radyatörüm her türlü pis zemin ve süratli kullanımdan sonra bile tertemiz kalıyor. önceden tam ortada tekerleğin savurduğu radyatörde ip gibi iz yapıyordu, zamanlada oradan gelen toz-kum radyatörün aralarını doldurabilir.

Rad. koruma maalesef bunu engellemeyecektir, ama yoldan gelecek taş vs. konuşunda da kesinlikle işe yarayacaktır.

bahsettiğim bu :
    http://www.ebay.com/itm/Honda-NC700X-NC700S-2012-Extenda-Fenda-051801-/190733847812?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2c689 f8d04
    Tamamen katılıyorum çamurluk ekine bende de var resmin birinde görünüyor sanırım. Bende herkeze tavsiye ederim.

Alıntı jack_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba, uzun zamandır takip ediyorum sayfayı hyosung gt 250 mi sattım hayırlısıyla daha büyük ccye geçmek istiyorum. kafamda 2 model var. ya 2006 model ikinci el bir bmw r 1200 gs yada yada sıfır bir nc 700 x. ancak daha nc700xi canlı olarak görmedim buyüzden kararımı veremiyorum. pazar günleri istanbulda avrupa yakasında açık olan bir honda bayii varmı bu motoru görmem lazım yakından. anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bu makine bmwyi aratmıyacak cinsten
    bilmiyorum yanlışmı anlamışım
    Malisef şuan görebileceğin bir bayi olduğunu sanmıyorum bildiğim kadarıyla her yerde tükendi. Her hangi bir arkadaşın makineyi incelesen şuan için iyi olur sanırım.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    şu honda malzeme stoğu yaptığı kadar birazda motor stoğu yapsa süper olacak en son fuarda görmeyi hedeflemiştim. bugün gidip motoron dergisi aldım fuar bileti hediyeliydi fakat ordada çok güzel bir aldatmaca yapmış adamlar. 28 şubat - 1 mart arası geçerliymiş o hediye biletler. bilet falan ayarlayabilirsem fuarda görürüm inş. her güneşli geçen pazar günü motorsuzluk ızdırap oluyor çünkü

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçenekler çok iyi biri GS biri NC işiniz çok zor Geldiginiz zaman Bmw'ye uğrayıp bi GS testi yapın 30 dakika,zaten ondan inip direk gider GS'i alırsın ahaa yazıyorum

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=RTVyLfeRwUk
    casillas00 ve canekin bunu beğendiler.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle merhaba, uzun zamandır takip ediyorum sayfayı hyosung gt 250 mi sattım hayırlısıyla daha büyük ccye geçmek istiyorum. kafamda 2 model var. ya 2006 model ikinci el bir bmw r 1200 gs yada yada sıfır bir nc 700 x. ancak daha nc700xi canlı olarak görmedim buyüzden kararımı veremiyorum. pazar günleri istanbulda avrupa yakasında açık olan bir honda bayii varmı bu motoru görmem lazım yakından. anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bu makine bmwyi aratmıyacak cinsten bilmiyorum yanlışmı anlamışım
    1200 GS farklı bir motor hocam. NC ile mukayese kabul etmez. NC sadece yakıt tüketiminde daha iyi. Ama GS gibi gidemiyor. Onun için bu iki motor arasında kalmak çok doğru olmaz. Ama ben NC den yanayım çünkü sıfır olacak. GT den sonra da gayet yeterli olacaktır. Son hızları abartılı olan motorlar değil. Ama GS'in ivmelenmesi NC den çok daha iyi. Kolay gelsin seçiminde

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Eklemeyi unuttum, beni NC den soğutan tek motor GS bu arada
    canekin bunu beğendi.

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eklemeyi unuttum, beni NC den soğutan tek motor GS bu arada
    .net
    Reşit bunu beğendi.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1200 gs deyince ölü mezardan çıkar bu arada reşit hocam nc 700 hugger prototipi bitirmek üzereyiz . önceki yaptığım çalışmaların çok katkısı oldu ,hataları en aza indirgedik inşallah . şuana kadar herşey yolunda bakalım yarın boyaya hazır hale getirriz

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200 gs deyince ölü mezardan çıkar bu arada reşit hocam nc 700 hugger prototipi bitirmek üzereyiz . önceki yaptığım çalışmaların çok katkısı oldu ,hataları en aza indirgedik inşallah . şuana kadar herşey yolunda bakalım yarın boyaya hazır hale getirriz
    Gecikmenin farkındayım, yarın hallediyorum. Anladın sen, kusura bakma

hatta kaba inşaatının resmini paylaşayım . gerçi hyosung ve nc için ortak bir model yapıyorum ,bu hyosung versiyonu , ncnin bağlantı yerleri farklı olduğu için üzerinde ufak oynamalarla ncye uyarlıcaz inşallah

gecikme sorun deil canın saolsun halledilir onlar

son 2 resim

http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=3&permPage=1

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

fotoshopla temsili bi görüntü oluşturdum aşağı yukarı böyle görünecek

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    yorumlarınız için teşekkürler zaten benide düşündüren ncnin sıfır gsnin 2006 model olacak olması ama yoksa gs tabiki açıkara fark birde gsdeki hava soğutma olayı beni düşündüren sebeplerden. şimdi böyle bir motoru alıyorsun nc olsun gs olsun uzun yolda kullancam diyorsun öyle olmuyor. işten geliyorsun şöyle bir nefes almak için ufak bir tur atıyorsun şehir içinde nc bu yönden çok avantajlı gibi geliyor bana. büyük ccli motor alıpta şehir içinede girmeyen yoktur zaten tahminimce oyüzden gsnin hava soğutma şehir içinde trafikte başıma dert açarmı diyede düşünmüyor değilim. bir tarafta şehrin haylaz çocuğu nc700x diğer tarafta motorların efendisi bi kaç saydığım kusuru olan 1200gs veya ben kusur zannediyorum bunları bilmiyorum.

yorumlarınız için teşekkürler zaten benide düşündüren ncnin sıfır gsnin 2006 model olacak olması ama yoksa gs tabiki açıkara fark birde gsdeki hava soğutma olayı beni düşündüren sebeplerden. şimdi böyle bir motoru alıyorsun nc olsun gs olsun uzun yolda kullancam diyorsun öyle olmuyor. işten geliyorsun şöyle bir nefes almak için ufak bir tur atıyorsun şehir içinde nc bu yönden çok avantajlı gibi geliyor bana. büyük ccli motor alıpta şehir içinede girmeyen yoktur zaten tahminimce oyüzden gsnin hava soğutma şehir içinde trafikte başıma dert açarmı diyede düşünmüyor değilim. bir tarafta şehrin haylaz çocuğu nc700x diğer tarafta motorların efendisi bi kaç saydığım kusuru olan 1200gs veya ben kusur zannediyorum bunları bilmiyorum.
    Hava sogutmalı en fazla şişer performası düşer ama GS bu silindirler yanlarda en ufak rüzgarı bile degerlendiriyor.Ben full redline redline her ısıkta tapa gaz kalktım ettim yok bişey olmadı bide gostergede ortalama yakıt 6.5litre'nin üstüne cıkmadı alet uyuz oldum senin daha fazla yakman lazım diye vurdum kırbaçı

açıkcası ben su soğutmanın sorunlu bi sistem olduğunu düşünüyorum . yok su kacırdı, yok radyator dondu , yok hava yaptı , radyator delindi conta yaktıı vs vs vs vs ardı arkası gelmeyen sıkıntılar .özellikle ankara gibi -10 dereceleri görebilen bi yerde riskli görüyorum ben . çünkü bugune kadar kış aylarında bu sıkıntıların birini yada birkaçını mutlaka yaşadım . en temizi hava soğutma bas gaza devam masrafsız:D
    audioslave ve canekin bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    ben hyosungta da uzun yollar yapmama rağmen deli sıcak havalarda bile sıkıntı çekmedim ki bmw gibi kalite devindede çekilmez heralde ney fuarda herşey belli olacak

ve yeni modelimiz hazır

casillas00, Reşit, canekin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    çok güzel olmuş. keşke orjinal tasarımlarda bukadar güzel olsa ve göze sağlam görünse.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler