Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da geldi. Unutmuşum ben de. Hatırlatma için teşekkürler. Yarın değişim için gideyim.
    ohhh 10bin çevir git değiştir hadi zencirde beleşe geldi
    Reşit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhh 10bin çevir git değiştir hadi zencirde beleşe geldi
    he valla reşit in işi iş...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11500 lütfen

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Bir gün böyle kullana bilecek miyim acaba yoksa hayal olarakmı kalacak: http://www.youtube.com/watch?v=ODau5uRbVlU bide bu var: http://www.youtube.com/watch?v=zUcxjlV-GX0

Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün böyle kullana bilecek miyim acaba yoksa hayal olarakmı kalacak: http://www.youtube.com/watch?v=ODau5uRbVlU
    Önemli olan iyi bir eğitim ve cesaret. Yetenek de olmalı tabi. Ben güvenli sürüş 2 seviyesine kadar aldım. Buna yakın kullanıyorum. Yakın bir tarikte GS3 ve yaz olmadan GS4 dü de alacağım inş. Eğitmen seviyesine gelip, Japonya'da yapılan Gymkhana seçmelerine katılıp eğitmenlik sertifikası almak hedefine doğru kararlı bir şekilde gidiyorum. İsteyen herkes yapabilir. Hiç zor değil emin ol. Güvenli sürüşler

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Haklısınız Reşit Bey ama bu şekilde olmak için öğrenirken motora hiç acımadan davranmak lazım gibi ben hiç kıyamıyorumki! Gs2 bende aldım cbf 150 hiç korkmadan bende bastım ama bu makina beni biraz korkutuyor. Birde bu gs4 Bilmiyorum biraz bilgi verebilirmisin teşekkürler.

Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız Reşit Bey ama bu şekilde olmak için öğrenirken motora hiç acımadan davranmak lazım gibi ben hiç kıyamıyorumki! Gs2 bende aldım cbf 150 hiç korkmadan bende bastım ama bu makina beni biraz korkutuyor. Birde bu gs4 Bilmiyorum biraz bilgi verebilirmisin teşekkürler.
    GS3 ilk önce alınıyor daha sonra eğitmenler onay verirse GS4 alınabiliyor. Sonra eğitmen olmak istersen prosedür devam ediyor. İstanbul Park'ın otoparkında bu şekilde çalışılabilir. Motora da bir şey olmaz, korkmaya gerek yok Bilhassa bu motor CBF 150 den daha rahat ve kıvrak.

GS3 ilk önce alınıyor daha sonra eğitmenler onay verirse GS4 alınabiliyor. Sonra eğitmen olmak istersen prosedür devam ediyor. İstanbul Park'ın otoparkında bu şekilde çalışılabilir. Motora da bir şey olmaz, korkmaya gerek yok Bilhassa bu motor CBF 150 den daha rahat ve kıvrak.
    aynen kukaları alıp istanbul parkın otoparkında yapılabilir 2.videoda sadece 2.vites kullandırtmışlar sanırım ama çok eglenceli gözüküyo

Merhaba,

Bugün servise gidip zincir değişimini yaptım. Cebimden 1 kuruş çıkmadı Olay şöyleymiş. Gelen her NC'nin zinciri değişmiyor. Benim aldığım bayiye 15 motorun şasi numarası gelmiş. Yalnızca bu motorların değişecekmiş. Onlardan biri de bendim ve değişim yapıldı. Normalde DID marka zincir olması gerekirken bizim motorlara markasız bir zincir takmışlar. Ben 11000 km kullandım, Allah'tan başıma bir şey gelmedi. Daha 35-40000 e kadar zincir sorunu yaşamayacağımı düşünüyorum. Masraftan da kurtulmuş oldum. Servise gitmişken yedek parça fiyatlarını da öğrendim. Sinyale zam gelmiş. 313 lira olmuş tanesi. Ve sinyali parça parça alamıyoruz. Gövdesinde en ufak sıkıntı varsa komple değişecek. Ön fren balatasını da sordum, 226+ işçilik. Ön zaten 208+işçilik. 460 lira civarında bir balata değişim fiyatı var. Jantımda ufak bir yamulma olmuş. Dedim jant ne kadar. Fiyatı gözükmüyor ama 3000 civarı vardır dedi

Ayrıca Mototal'e gidip kışlık eldiven aldım. Konusunu açmıştım kimse cevap vermemişti. Sonra kullanıcısı sevdiğim bir abim çıktı. Onun referansı ile aldım. Kendisi R1 kullanıyor, dedim o memnunsa ben her türlü.. Eldiven de bu http://www.hondamototal.com/?urun-17...t-Eldiven.html Tavsiye ederim. 170'e çıktım soğuk hissetmedim. İndiğimde parmak uçlarında ufak kızarıklık vardı, o kadar da olur yani. 3 derece hava sonuçta.

Günümün motosiklet bölümünü böyle geçirdim. Güvenli sürüşler.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Markasız demeyelim yanlış anlaşılmasın
    RK marka.benimkide RK değişecek. Ancak bana servisten, sipariş vereceğiz dediler(d&b). Sen konsuk ta mı değiştirdin?

Merhaba,

Bugün servise gidip zincir değişimini yaptım. Cebimden 1 kuruş çıkmadı Olay şöyleymiş. Gelen her NC'nin zinciri değişmiyor. Benim aldığım bayiye 15 motorun şasi numarası gelmiş. Yalnızca bu motorların değişecekmiş. Onlardan biri de bendim ve değişim yapıldı. Normalde DID marka zincir olması gerekirken bizim motorlara markasız bir zincir takmışlar. Ben 11000 km kullandım, Allah'tan başıma bir şey gelmedi. Daha 35-40000 e kadar zincir sorunu yaşamayacağımı düşünüyorum. Masraftan da kurtulmuş oldum. Servise gitmişken yedek parça fiyatlarını da öğrendim. Sinyale zam gelmiş. 313 lira olmuş tanesi. Ve sinyali parça parça alamıyoruz. Gövdesinde en ufak sıkıntı varsa komple değişecek. Ön fren balatasını da sordum, 226+ işçilik. Ön zaten 208+işçilik. 460 lira civarında bir balata değişim fiyatı var. Jantımda ufak bir yamulma olmuş. Dedim jant ne kadar. Fiyatı gözükmüyor ama 3000 civarı vardır dedi

http://c1212.hizliresim.com/14/d/gujt5.jpg

Ayrıca Mototal'e gidip kışlık eldiven aldım. Konusunu açmıştım kimse cevap vermemişti. Sonra kullanıcısı sevdiğim bir abim çıktı. Onun referansı ile aldım. Kendisi R1 kullanıyor, dedim o memnunsa ben her türlü.. Eldiven de bu http://www.hondamototal.com/?urun-17...t-Eldiven.html Tavsiye ederim. 170'e çıktım soğuk hissetmedim. İndiğimde parmak uçlarında ufak kızarıklık vardı, o kadar da olur yani. 3 derece hava sonuçta.

Günümün motosiklet bölümünü böyle geçirdim. Güvenli sürüşler.
    M,den sonrasını okumadım Reşit,özet geç karşimmmmm :*

Dipnot: Sarı jant şeriti bulamadın o şekilde sanırım beyaz almışsın

Sen bu kadar ekipmana parayı ver akşam buluşmaya trenle otobüsle gel teeee Allah'ım yavvv

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markasız demeyelim yanlış anlaşılmasın
    RK marka.benimkide RK değişecek. Ancak bana servisten, sipariş vereceğiz dediler(d&b). Sen konsuk ta mı değiştirdin?
    Can sevinçten ne dediğimi mi biliyorum Allah aşkına Markasız işte Evet konşuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

M,den sonrasını okumadım Reşit,özet geç karşimmmmm :*

Dipnot: Sarı jant şeriti bulamadın o şekilde sanırım beyaz almışsın

Sen bu kadar ekipmana parayı ver akşam buluşmaya trenle otobüsle gel teeee Allah'ım yavvv
    -Özet, zincirim ücretsiz değişti.
    -Sarı yoktu evet, ama gri de yakıştı sanki
    -Kafama bilmem ne yapayım
    -Çok üşüdüm, ders oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

-Özet, zincirim ücretsiz değişti.
    -Sarı yoktu evet, ama gri de yakıştı sanki
    -Kafama bilmem ne yapayım
    -Çok üşüdüm, ders oldu
    Aslanım benim ya 4 yıl üniversite okumuş mühendis adam kısa cümleler ile kendini anlatmalı yaaaa asdblasnd

Aslanım benim ya 4 yıl üniversite okumuş mühendis adam kısa cümleler ile kendini anlatmalı yaaaa asdblasnd
    Yer işgal etmeyelim. Arkalara doğru ilerleyelim..

Yer işgal etmeyelim. Arkalara doğru ilerleyelim..
    Otobüsün arkadasıda aynı yere gidiyor beyler ilerliyelim

Heeeey neden kimse bir şey yazmıyor. Bakın 2-3 satır bir şey yazmak istiyorum, hevesim kaçıyor. Canlanın biraz

Bugün cam taktırdım. GIVI'nin camı. Mototal'den aldım. Ben bu kadar fark edeceğini hiç düşünmemişim, çok şaşırdım. Resmen rüzgar kaskımın üstünden gidiyor. Hiçbir şekilde rahatsız etmedi. 140-160 arası gittim 2-3 dakika, en ufak bir konforsuzluk yaşamadım. Türbülans da olmadı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şeklini de beğendim, arkadaşlarım da beğendi. Olumsuz yorum almadım. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Tİme_shİft42 bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Heeeey neden kimse bir şey yazmıyor. Bakın 2-3 satır bir şey yazmak istiyorum, hevesim kaçıyor. Canlanın biraz

Bugün cam taktırdım. GIVI'nin camı. Mototal'den aldım. Ben bu kadar fark edeceğini hiç düşünmemişim, çok şaşırdım. Resmen rüzgar kaskımın üstünden gidiyor. Hiçbir şekilde rahatsız etmedi. 140-160 arası gittim 2-3 dakika, en ufak bir konforsuzluk yaşamadım. Türbülans da olmadı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şeklini de beğendim, arkadaşlarım da beğendi. Olumsuz yorum almadım. Bakalım siz beğenecek misiniz?

http://g1212.hizliresim.com/14/h/gx0sx.jpg

http://g1212.hizliresim.com/14/h/gx0tr.jpg

http://g1212.hizliresim.com/14/h/gx0v2.jpg
    ön camın rüzgarı kesmesinde ayna boyunu referans alıyorum.

sizin cam dik olduğundan aynanın az aşağısında da olsa sorun olmuyor, dediğiniz süratlerde güzelce rüzgarı yarıyor.

ancak camı eğimli takarsak ayna boyunu geçmesi şart.

geçmezse malesef alın kısmına rüzgar vuruyor.

vay Reşit,alet agrasif bi hal almış

vay Reşit,alet agrasif bi hal almış
    Sen güzel olmuş mu onu söyle

Sen güzel olmuş mu onu söyle
    evet çok iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler