Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bi araba 100 km/3.50 Litre benzin yakar motor arabadan cok yakıyormus :S
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi araba istanbul sehirici trafiginde 3.5 lt yakıyor?
    Kullanıcısı degilim motosikletin ama istanbul trafigi icin gayet güzel bence

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi araba 100 km/3.50 Litre benzin yakar motor arabadan cok yakıyormus :S
    böyle bir araba varmı?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Alıntı keel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tasarrufu çok çok iyiymiş diye konuşuluyor. 4.5 lt 100/km ortalama benim yaktığım yakıt.(ist. tafikte) sizce nasıl bir değer bu oran ? bunun altında kullanan varmı
    açaba arkadaşlar?
    ilk bikac dolumda 4,2 - 4,1 lt gibiydi yakitim. su an en son 3,76 lt/100 km. istanbul trafigi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Deponun yerindeki bagaj kullanımı kolay mi?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deponun yerindeki bagaj kullanımı kolay mi?
    kullanimi kolay ve son derece kullanisli
    zenon bunu beğendi.

cbf150 kullanmis birine onerirmisiniz ? 35000 km spacy 2000 km cbf150 tecrubesi olanlara.birde ders alacak

Ben oneririm. Kontrolu kolay bir motor. Agirligini hissettirmiyor. Motoru agresif degil.

keel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc700x
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk bikac dolumda 4,2 - 4,1 lt gibiydi yakitim. su an en son 3,76 lt/100 km. istanbul trafigi.
    bende bi sorun var heralde, çok mu agresif kullanıyorum acaba?

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf150 kullanmis birine onerirmisiniz ? 35000 km spacy 2000 km cbf150 tecrubesi olanlara.birde ders alacak
    Cbf 150 ile 10 bini tamamla, sonra cbf 250 kullan bi 10 bin km kadar, sonra 2 silindirli 250 cc bi motoru 10 bin km kullan, sonra tek silindir 600 cc bir motorla 15,20 bin km tecrübe edin. Sonra belki kullanabilirsin
    Bu şakaydı tabiki Trafik tecrüben var galiba. Eğer boyuna da uygunsa motor seni zorlamaz diye düşünüyorum.

Olay gaz kolunda bitiyor bence. Onceden yuksek devirli motor kullandiysan aliskanlik olmus olabilir. Sehir icinde 3000-4000 devir arasinda vites degisimi cok uygun gibi gorunuyor.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Arkadaşlar, neredeyse her sabah bağdat caddesi erenköy starcbucks ın önünde beyaz bir nc700x görüyorumm.

sahibi burada mıdır acaba ?

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Motosikleti çalıştırınca gösterge sönüyor.. Yakın zamanda motosikletimle alakalı bir güncelleme yazmayı düşünüyorum. İlk günlerin acemiliğini attım üzerimden, 1.800 km üzerinde yol yaptım. ABS'ye bayıldım, her kuruşunun hakkını veriyor bu frenler. ABS devreye sokmayacaksın, asıl motorcu sokmaz falan diye yazıyor forumlarda hep ama gönüllerdeki motorcu olamadığımdan ve ciddi bir kaza esnasında olacağımın garantisi de olmadığından ben herkese ABS'yi tavsiye ediyorum. Frenlere asılınca motosiklet sapıtmıyor, kuru yaş her havada gönlünce asılabiliyorsun

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı karaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti çalıştırınca gösterge sönüyor.. Yakın zamanda motosikletimle alakalı bir güncelleme yazmayı düşünüyorum. İlk günlerin acemiliğini attım üzerimden, 1.800 km üzerinde yol yaptım. ABS'ye bayıldım, her kuruşunun hakkını veriyor bu frenler. ABS devreye sokmayacaksın, asıl motorcu sokmaz falan diye yazıyor forumlarda hep ama gönüllerdeki motorcu olamadığımdan ve ciddi bir kaza esnasında olacağımın garantisi de olmadığından ben herkese ABS'yi tavsiye ediyorum. Frenlere asılınca motosiklet sapıtmıyor, kuru yaş her havada gönlünce asılabiliyorsun
    Bu biraz da alışkanlık. ABS ye alıştıgım için kardeşimin ABS siz motorunda arkayı hep kaydırıp tehlike atlatıyorum. ABS candır, istediğiniz kadar frenlere asılma lüksünüz var.

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    120 ile viraja yattiniz farkettiniz ki o viraj aslında max 80 lik.. Virajın içinde yatmis yardirirken her iki frene var gücünüzle asilabiliyor olmak paha bicilemez.
    Abs iki defa ciddi anlamda hayatımı kurtardı o yüzden abs nin önemini yaşayan bilir.. Yaşamayan da motorda abs olmaz saplantısı ile giderken bi yere garfield oluverir..
    mLh ve WOLKANWOLKAN bunu beğendiler.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 ile viraja yattiniz farkettiniz ki o viraj aslında max 80 lik.. Virajın içinde yatmis yardirirken her iki frene var gücünüzle asilabiliyor olmak paha bicilemez.
    Abs iki defa ciddi anlamda hayatımı kurtardı o yüzden abs nin önemini yaşayan bilir.. Yaşamayan da motorda abs olmaz saplantısı ile giderken bi yere garfield oluverir..
    sırf bu yüzden bu motoru alırım. az yakıp çok kaçıyor resmen. 2 yan çanta ve yollar benim... 2013 kışında ikinci ellerini kovalarım...

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    abs kazık frende kıçını sallamaz motorun ve düz akar, abs siz motorda bunu becermek için kombine frende ustalaşmak gerekir. ancak usta olmayan birisi veya her ustanın her zaman aynı beceriyi göstermesini, her panikte aynı tutumu sergilemeyecği aşikar olduğuna göre usta motorcu bile abs li de rahat eder. usta olmayan da usta motorcu gibi fren yapabilir. yeterki panik frende asıldığında yine kombine bassın.

Motosikleti
    CBR250R
    Arkadaşlar.. lütfen motoru kullananlar detaylı bilgi versin , paylaşsın..
    benim gibi bu motoru almayı düşünenler için:

Kullanım kolaylığı ?
    Frenler ?
    sesi ?
    son hızı ?
    rüzgar çok rahatsız ediyormu ?
    vs. vs..

Alıntı Mimar-arc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.. lütfen motoru kullananlar detaylı bilgi versin , paylaşsın..
    benim gibi bu motoru almayı düşünenler için:

Kullanım kolaylığı ?
    Frenler ?
    sesi ?
    son hızı ?
    rüzgar çok rahatsız ediyormu ?
    vs. vs..
    Kullanım kolaylığı: scooter gibi
    Frenler: simdiye kadar kullandiklarimin icinde en iyi frenler (vstrom, f650cs, ktm640, caponord, klx250)
    sesi: ben cok sevdim. kisiye gore degisir
    son hızı: denemedim (max 140 gordum)
    rüzgar çok rahatsız ediyormu: tur camiyla bile cok konforlu degil (1,85 boy)

Motosikleti
    CBR250R
    ushuaia teşekkur ederim.. cbr600 f ile Nc700 arasında kararsız kaldım.. tabiki fiyat olarak Nc700 ağır basıyor.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler