Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    gidon 3 cm yükseltme 2 cm geri çekme şeklinde idi sanırım.

gidon yükseltme, radyatör koruma, orta sehpa, yan ayak genişletici ve ayna yükselticiyi Waytake den aldım, darkstar54 vermiş bilgilerini.

arka hugger ve ön çamurluk uzatmayı da sitemizin üyesi tolga sarı ışık'tan aldım, sahibinden.com ve facebook da bilgileri var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapılacak birşey kalmamış neredeyse (bmw gs arka çamurluk hariç) hepsi ayrı ayrı hayırlı olsun olcay bey ,iyi günlerde kullanmanız dileğiyle . bu arada fazla yüksek ve dik ön camın ciddi rüzgar direnci oluşturduğunu duymuştum öyle bir sorun olmaz umarım.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    sis farlarım da geldi dün, baya kaliteli bir şeye benziyorlar. inşaallah kısa zamanda ampül patlaması yaşamam, adaptör ile dükkanda denedim inanılmaz bir ışık veriyorlar. flash özelliği de var. havalar düzelse de taksam

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon 3 cm yükseltme 2 cm geri çekme şeklinde idi sanırım.

gidon yükseltme, radyatör koruma, orta sehpa, yan ayak genişletici ve ayna yükselticiyi Waytake den aldım, darkstar54 vermiş bilgilerini.

arka hugger ve ön çamurluk uzatmayı da sitemizin üyesi tolga sarı ışık'tan aldım, sahibinden.com ve facebook da bilgileri var.

Selamlar aksesuarlar harika olmuş, gidon topuzlarının detaylı resmini koyabilirmisiniz, aynı dertten bende muzdaripimde, birde ayak genişletmeyi kaça aldığınızı sorabilirmiyim, teşekkürler.
    Think Darkside

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar aksesuarlar harika olmuş, gidon topuzlarının detaylı resmini koyabilirmisiniz, aynı dertten bende muzdaripimde, birde ayak genişletmeyi kaça aldığınızı sorabilirmiyim, teşekkürler.
    10 gündür motorun yüzünü görmüyorum, ilk fırsatta resim eklerim. zaten sis farlarını da montaj yapmam lazım.

ben hepsini üst üste toptan aldım, kaç paraydı hatırlamıyorum. waytake den fiyat al, pahalı bir şey değildi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    yaşasın v strom böyle motor ları görünce motorumu cok sevıyorum

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gündür motorun yüzünü görmüyorum, ilk fırsatta resim eklerim. zaten sis farlarını da montaj yapmam lazım.

ben hepsini üst üste toptan aldım, kaç paraydı hatırlamıyorum. waytake den fiyat al, pahalı bir şey değildi.

Tamamdır, teşekkür ederim.
    Think Darkside

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Günaydın ahali

Nisan ayında motosikletle Antalya'ya gitmeyi planlıyorum. Yalnız NC750X ile daha yeni 1000 km yol yaptım ve motor üzerinde 1 saatten fazla devamlı oturduğumu zannetmiyorum. Araba ile uzun yol yaparken 4 saat sonra mutlaka mola vermem gerekiyor. Dikkatim cidden fena dağılıyor. Motor ile uzun yol ilk kez olacak. Daha önce cb125 varken beypazarı gezisi belki eski motosikletin yavaşlığından çok yorucu olmuştu.

Antalya yolculuğu öncesinde bir öneriniz olur mu?

merhabalar nc 750 x top speed kaçtır yakıtı nasıldır önerilirmi şimdiden teşekkürler birde 700x ile 750x te beygir dısında ne fark vardır :D

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Nc serisi az yakitli denge guzel
    Bende yeni aldim 300 km yaptim 2,5aydir yatiyor daha keyfini cikaramadim ama guzel motor 160 170 e sikilmadan cikiyor performans bana gore guzel

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yerli üretim koruma demiri alacak arkadaşlar almadan önce ürünü iyi kontrol etsinler

Geçenlerde motora sis farları takarken fark ettim ki sağ ve sol demirler arasında ciddi bir fark var

Hatalı mı taktım acaba diye incelerken, hatalı takmanın mümkün olmadığını da anladım. Zaten kaynak yerleri de birbiri ile aynı değildi, metre ile demirleri ölçünce aralarında farklılıklar olduğu da bariz bir şekilde belli oldu.

En güzeli bir resim koyalım ;

Gördüğünüz gibi arada komik bir fark var

Neyse, ben bir şekilde kesip biçim yeniden şekil vermeye çalışacağım. Ne de olsa severim bu işleri

sis farlarına gelelim;

ürünü ebay den aldım ama alana kadar akla karayı seçtim, ben aliexpres'in kolay alışverişine alışmışım. yok paypal yok bilmem ne kasıldım.

aynı ürün aliexpres'de de var, benim gibi 5 tl için kasmayın

üç konumu var, uzun/kısa/fasılalı olarak yanıyor. bunlar için ayrı bir kumanda paneli kutusu filan yok, sadece açıp kapattığınızda değişiyor fonksiyonlar.

Oldukca kuvvetli bir ışığı var, gündüz uzunları gece kısaları kullanıyorum, yoğun trafikte emniyet şeridine filan girerken de fasılalı açıyorum

inşaallah ömrü de uzun olur, dışardan gördüğüm kadarıyla malzeme kalitesi iyi.

100 TL verdim ama ömrünün uzun olacağını bilsem 200 de verilir.

600 ila 900 tl arasında satılan ürünlerden ne gibi farkları var şimdilik bilmiyorum, karşılaştırma fırsatı m olmadı.

acerbis tipi sadece gidon ucundan monteli elcik korumalarım için bir demir üretip taktığımı yazmıştım ve bir arkadaş merak etmişti.

bunlar da onun resimleri;

mehmetenis bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Olcay usta şu aldığın elcik koruma ve sis farlarını link olarak verirmisin bende alacağım da..
    Şu elcik korumalara Yaptığın demirleri boş kalan far tarafına taktın sanırım

Motosikleti
    Honda NC 750X
    F54

elcikelr bu;

http://tr.aliexpress.com/item/Univer...mmendVersion=1

bu link de sisler ;

http://www.aliexpress.com/item/Black...021764243.html

elcik için yaptığım demirlerin far ile alakası yok, bir ucu elciğe vidalı ki vida atmak için hazır yer bile vardı elcikte.
    diğer ucu ise kütüklüğün vidasına taktım, resimlerde belli zaten.
    F54 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    o vida yeri elciklere led takılması için var

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o vida yeri elciklere led takılması için var
    valla belli ki aynı kalıpta farklı bir şeyler daha var ki vida yeri boş duruyor.

ama ledin içteki vida ile ne alakası olur şimdilik aklıma gelmiyor.

egemen111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki versys 650 2015
    givi v35 yan çanta satan var sa özel mesaj atsın lütfen

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Honda'dan bir sms aldım.

Bagaj kilitleri için bir düzenleme yapmışlar, servise çağırıyorlar.

Giden var mı?

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Walla bugun bana gosterge yazılım guncellemesi ile ilgili SMS geldi. Bagaj ile ilgili gelmedi..

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Farklı parti üretimlere farklı çağrılar olabilir. Ben 15.000 km dir gösterge sayacı değişimi için bekliyordum. göstergeler içeriden buhar yapıyor çok soğuk ve yağışlı havalarda. garanti kapsamında değişecek.

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Bagaj kitleri için servis çağrıları, gösterge sorunları. Honda gereken özeni göstermemiş gibi, şaşırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler