Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Ben aslında şeffaf plastiğe yapıştırıp sonrada boyuna asılan kimlik kapları varya onun içine koymayı düşünüyorum. Ya geçerken elimle okutacağım ki oda sıkışık trafikte sıkıntı, yada bu şekilde arkasından çift taraflı bant ile devir ve hız göstergelerinin arasına ön tarafa eğimli olan kısma yapıştıracağım. Bu seferde face grubunda Can adlı arkadaş oraya yapıştırmasına rağmen okumadığını söyledi. Başarılı bi çözüm bulamadık maalesef.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aslında şeffaf plastiğe yapıştırıp sonrada boyuna asılan kimlik kapları varya onun içine koymayı düşünüyorum. Ya geçerken elimle okutacağım ki oda sıkışık trafikte sıkıntı, yada bu şekilde arkasından çift taraflı bant ile devir ve hız göstergelerinin arasına ön tarafa eğimli olan kısma yapıştıracağım. Bu seferde face grubunda Can adlı arkadaş oraya yapıştırmasına rağmen okumadığını söyledi. Başarılı bi çözüm bulamadık maalesef.
    Sticker olanı hiçbir şekilde okutmayı başaramadım. Belki kart olanlar daha etkilidir. Kullanmadığımdan bilemiyorum ama kart olana bir akbil kabı alıp gidonda bir yere sabitlemeyi deneyebilirsiniz.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Dostlar geçen gün de bir kaç motorla beraber sordum ama cevap veren olmadı.

İlandaki motoru haftaiçi servise gösterip almayı düşünüyorum, Bir uyarınız tavsiyeniz var mıdır? Resimlerden motor hakkında gözünüze takılan bir detay falan..

Teşekkürler şimdiden.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...15764367/detay

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Koruma demiri yok ve ek masraf olacak.

Aku durumunu da goz onunde bulundurmak lazim durumu nedir falan..

Uzerindeki lastiklerde onemlidir. Motor 2013 model ve 2015 yili itibariyle lastiklerde en kotu ihtimalle 3-4 yillik olabilir. Tabi sahibi degisim yapmissa o zaman sorun yok.
    Utided bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri yok ve ek masraf olacak.

Aku durumunu da goz onunde bulundurmak lazim durumu nedir falan..

Uzerindeki lastiklerde onemlidir. Motor 2013 model ve 2015 yili itibariyle lastiklerde en kotu ihtimalle 3-4 yillik olabilir. Tabi sahibi degisim yapmissa o zaman sorun yok.
    Eyvallah hocam, motorun üzerinde orjinal lastikleri varmış, yalnız halen motorun bir ay garantisi mevcutmuş, yani lastikler maksimum 2 yıldır kullanımda. Yine de koruma demiri ve lastik alınacak gibi duruyor. Akü konusunu ise artık servise götürdüğümüzde baktıracağız.

Bu arada içerenköy bostancı civarında servis olarak nereye götürebilirim yakınlarda önerebileceğiniz neresi var?

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Bu arada çantaları Armode'ye benzettim onlardan mı? İçlerinde sert plastik var mı o çantaların?
    Gv250 bulamayınca xv535 almışsın . Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş..
    Kaç model,kaç km de ?

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motorun 8000 km bakımı yoktur 7000 vardır

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arkadaşlar merakımı mazur görün. 2015 model ile 2014 model arasında renkten başka bir fark varmı bildiğiniz?

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    6 haziranda çıktığımız ege turunu 14 haziran aksamı istanbula dönerek tamamlamış bulunuyoruz. Gezimizle ilgili detayları öğrenmek isterseniz sizleri https://www.facebook.com/motoistanbulege sayfamıza bekliyoruz.
    computeus, ogzcngdk ve murat81 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merakımı mazur görün. 2015 model ile 2014 model arasında renkten başka bir fark varmı bildiğiniz?
    Ben bizzat İstanbul Motor'da inceledim. Renk dışında hiçbir fark yok kesinlikle.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 haziranda çıktığımız ege turunu 14 haziran aksamı istanbula dönerek tamamlamış bulunuyoruz. Gezimizle ilgili detayları öğrenmek isterseniz sizleri https://www.facebook.com/motoistanbulege sayfamıza bekliyoruz.
    tam 1 hafta sonra 20 günlük ege akdeniz yapacaktım süper oldu bu

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Ön siperlik yapan bir arkadaş vardı kendi el yapımı hatta renk değişimi yapmıştı.o ön siperliğin ölçüleri lazım yapan bir arkadaş buldum yapacak ama ölçü yok elimizde.bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Motosikleti
    NC 700 X
    Kimden bahsediyosun bilmiyorum ama benim yaptığım siperliğin ölçüleri bu başlığın 1087. sayfasında var.

Motosikleti
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön siperlik yapan bir arkadaş vardı kendi el yapımı hatta renk değişimi yapmıştı.o ön siperliğin ölçüleri lazım yapan bir arkadaş buldum yapacak ama ölçü yok elimizde.bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
    Siperlikten kastınız kafa karenajı ise benim motordaki karenaj şu şekilde:

Hangi ölçülere ihtiyacınız varsa ve nasıl ölçebileceğimi anlatabilirseniz ben veririm ölçüleri. Çünkü bendeki karenaj Yamaha XVS1300A kalıbından yapılmıştı. 1111. sayfada ise diğer modifikasyonların tamamını görebilirsiniz. İlgilendikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım.

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv250 bulamayınca xv535 almışsın . Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş..
    Kaç model,kaç km de ?
    Sağolasın, aslında Dadaş arkadaşın motorunu alacaktım ama bahsettiği durum ortaya çıkınca, tavşanlıdan bu motoru bulunca dayanamadım aldım. 98 model 2000'de çıkmış trafiğe, ilk sahibi de, benim aldığım sahibi de Tavşanlı'dan km.si orjinal görünüyor 50 küsür binde, küsüratını bakmam lazım. Motor şu:

Sam@, polo34 ve Utided bunu beğendiler.

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siperlikten kastınız kafa karenajı ise benim motordaki karenaj şu şekilde:

Hangi ölçülere ihtiyacınız varsa ve nasıl ölçebileceğimi anlatabilirseniz ben veririm ölçüleri. Çünkü bendeki karenaj Yamaha XVS1300A kalıbından yapılmıştı. 1111. sayfada ise diğer modifikasyonların tamamını görebilirsiniz. İlgilendikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım.
    tam ben buldum siz yazmışsınız evet aradığım tam da bu :D aynı kalıbı çıkarmak istiyorum ondan o karenajın ölçüleri lazım kalıp için arkadaşım bana yapacak onu maliyetim yok denecek kadar az olacak
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

Motosikleti
    Valla bundan nasıl ölçü verebilirim bilmiyorum. Ölçü alabilecek olan biri varsa veya siz biliyor ve İstanbul'daysanız her zaman beklerim. Eğim açılarını filan bilmiyorum. Ama yükseklik, genişlik, derinlik gibi düz ölçüleri verebilirim.

Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Selam dostlar, sahibiyle konuşup bugün almaya gideceğim motoru dün satmışlar. Şu an motor arayışındayım.

Resimdeki model GV 250 arıyorum. Sanırım 2013 ve 2012 modeller bu tipte.

Bütçem trafik sigortası ve noter masrafı dahil maksimum 10.000 TL, yani yanlış bilmiyorsam motor için yaklaşık 9650 TL (100 noter, 250 sigorta) gibi bir para kalıyor.

10bin km civarında temiz kullanılmış 2013 model için 9500~9650, 2012 model içinse 8750~9000 civarı vermeyi düşünüyorum.
    (kaçırdığım motor 2013 model, 8bin küsür km de idi ve garantisi 1 ay daha devam ediyordu, fiyatı 9500tl idi)

Kendi motorunuz olur tanıdığınızın olur varsa bildiğiniz motor yönlendirirseniz sevinirim.

Bu arada İstanbul Anadolu yakasındayım (Ataşehir).

Herkese keyili günler.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Yağ filtresi ve conta nereden bulabilirim? İst Avrupa yakasındayım.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı mrka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ filtresi ve conta nereden bulabilirim? İst Avrupa yakasındayım.
    contasını bilmiyorum ancak yağ filtresi; 5-10 liraya tvs apache, suzuki an 125 yağ filtresi olarak sorarsanız verirler.
    kaliteli olsun derseniz yanılmıyorsam kn-131 yağ filtresi almanız lazım. oda 20-30 lira falan vardır.

ben ucuzunu kullanıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler