Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    [QUOTE=Permatiq59;3112805]hayırlı olsun üstat. kazasız belasız.. birtek cam kalmıs[
    cok tesekur ederım yok koruma camı suan dusunmuyorum ama ıkı tane korumaya sıs farı taktıracam sart sıs farı ama cam ıcın beklemedeyım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

oguzhan camurluk demırı resımde ole duruyor bence normal sartmı dersen degıl ben bayadır ıstedıgım motor tarzıydı cruıser ozelıkle yamaha drag star ve bır hayalım var kromdan albatros yaptırıp on camurluga monte etmek de bu bıraz zor krom albatrosu bulamadım malesef)
    oguzhansan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTORUNN SON HALİ
    ALT SEHPA MONTJI BAYA UGRASTIRDI.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...8/02/EqzDy.jpg
    MOTOR KORUMA DEMIRI ICIN MSA ASLAN USTANIN ELINE SAGLIK
    http://<a href="http://www.hizliresi.../AobKS.jpg</a>
    DELTA MOTORDA CAMURLUK KORUMASI
    http://<a href="http://www.hizliresi.../R1FNc.jpg</a>
    MOTOR UZEINDEKI HORTUM KABLO VS KORUMALARINA ELEKTRIK KABLO SPRALI SARDIM TAVSIYE EDERERIM SPRAL SIYAH PLASTİK
    http://www.hizliresimyukle.com/image...8/02/h2gXl.jpg
    hayırlı olsun güzel olmuş motor senin sissy bar gv650 nin ki galiba yanılıyor muyum ?
    keyifli sürüşler

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    [QUOTE=lion05;3112922]
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun üstat. kazasız belasız.. birtek cam kalmıs[
    cok tesekur ederım yok koruma camı suan dusunmuyorum ama ıkı tane korumaya sıs farı taktıracam sart sıs farı ama cam ıcın beklemedeyım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

oguzhan camurluk demırı resımde ole duruyor bence normal sartmı dersen degıl ben bayadır ıstedıgım motor tarzıydı cruıser ozelıkle yamaha drag star ve bır hayalım var kromdan albatros yaptırıp on camurluga monte etmek de bu bıraz zor krom albatrosu bulamadım malesef)
    Yok yok iyice arastirdim demir yukarida duruyor.. Benim de listemde bu demir var, simdi motorcu bi abiye sordum, camurlugun tam uc noktasi ile esit durmali dedi, ama guzel duruyor bisey diyemem vallahi benim de hayalim dragstar 1300 ama zamanla bakalim... Abim dragstar ve 600 luk fazer sahibi, hasta oluyorum memlekete her gittigimde motorlari gorunce... Albatros tarzi bulursun da, 300 kagida kadar cikar, ithal olmasi sebebiyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Vay arkadas, bugun gunlerden cuma ve hic kimse ortalarda yok... Bi haller oldu foruma... Ben motor aliyorum diye herkes kacistimi ne oldu

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    herkese slm arkadaşlar...bayramda yokmu yola çıkacak gezecek tozacak olan

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bursa ve edirne düşünüyoruz. 1 gecede eriklide kamp. ama baklım kısmet. 10 gün tatil var
    oguzhansan ve hyo kenan bunu beğendiler.

Motosikleti
    bursa ve edirne düşünüyoruz. 1 gecede eriklide kamp. ama baklım kısmet. 10 gün tatil var
    çok iyi bende nasip olursa arefe günü yola çıkıcam.memelekete kastamonuya doğru sürücem ordanda karadenize kadar inicem köy denize 20 km filan gv 250limle ilk defa gidicem ramzey Qm 250 vardı onunla 2 defa gittim geldim.bide bununla gidelim bakalım.
    kazasız belasız sürüşler herkese şimdiden
    Permatiq59 bunu beğendi.
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    KapÇık
    sanada üstat. ben gv ile 3 haftada 4000km yaptım sıkıntı yok
    hyo kenan ve oguzhansan bunu beğendiler.

Motosikleti
    işin gerçeği ben daha önce baya bi gezdim kayseri-ürgüp-bolu-düzce-amasra filan ama memlekete gitmek bi başka benim için.arkaya çantayı hazırlayıp yan çantaları doldurup üstü başı giyip o yola çıkması bi başka güzel.ilk defa köye gitmenin verdiği heyecanda paha biçilemez gv ile ılgaz dağları yokuşlar bayırlar eminimki çok daha zevkli olucak
    oguzhansan ve Permatiq59 bunu beğendiler.
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    Hee sen satmaya karar ver gv yi, sonra 4000 km 5000 km diyip dur... yeni motorunla da ben varken yaparsin artik uzun yollari
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hee sen satmaya karar ver gv yi, sonra 4000 km 5000 km diyip dur... yeni motorunla da ben varken yaparsin artik uzun yollari
    ben maxi olursa maxiyle takasa vermeyi düşündüm üstat. ilandada belirttim burdada söyledim gv den memnunum kafama göre takas cıkmassa gv ile devam aramız iyi bi sıkıntı yok koca oğlanla
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    Biliyorum biliyorum senin motora bile niyetlenmistim bi ara "satsa da alsak" diye, o derece temiz ve titiz kullandin biliyorum. Maksat benimkisi iste takilmak hayirlisi olsun diyelim artik....

Pzts kismet olursa Murat ile satisi yapicaz bakalim...
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum biliyorum senin motora bile niyetlenmistim bi ara "satsa da alsak" diye, o derece temiz ve titiz kullandin biliyorum. Maksat benimkisi iste takilmak hayirlisi olsun diyelim artik....

Pzts kismet olursa Murat ile satisi yapicaz bakalim...
    bak buna gercekten sevindim bayram tatili de geliyor.. e cık gel bu tarafa ? misafir ağırlamayı severiz biz ortada silivride de görüşebiliriz. yada kumbağ falan
    oguzhansan bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Oğuzhan seninle topkapidaki bayide karşılaştık mı biz kardesim?gv almak isteyen bir arkadasla tanışmıştık,sanki ismi oğuzhan gibi hatırlıyorum
    yok levent o bendim . karşılaşma denmez ben görmek istedim motoru sen geldin. adım Abdullah. :D

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ha evet hatırladım Zeki abi aramıştı sanırım,arada gormek isteyenler olunca yardımcı oluyoruz kardesim.hayirli olsun sen de almışsin motorunu kazasiz belasiz kullan..

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Daha önceki sayfalarda ya da feysbuk grubunda anlatımı ve fotolari vardi.ridvanin ve bir kac farklı kisinin yaptıgı uygulamada normal ampuller yerine 3adet birer wattlikled devresi konmuştu icine,sebebi de ürettiğinden cok akım tuketmesiyle akunun boşalması durumuydu..ben motoru aldığımda gündüz farı olarak uygulamak istedim ama istediğim model sis farı bulamadığımdan hala beklemede.baglanti olarak da Rıdvan Çinli aynalarının kollarını farin altına monte edip ucuna da sisleri bağlamıştı ama hazırı da biraz pahalı olmakla birlikte hudson magazasinda mevcut,aynı sekilde krom sis farı da satıyorlar,uğraşmak istemezsen onları lede çevirip rolesiz takabilirsin ikisi toplam 6watt çeker sıkıntı olmaz.
    Bu arada bahcelievlerdeysen yakınız kahve ismarlariz gelirsen,haznedarda oluyoruz bir yere gitmediğimiz zamanlarda..
    Tabi cok sevinirim ben sürekli cıkıyorum haznedara zaten lakin başka gv250 hiç çarpmamıştı gozume . Tek derdim şu an şu sis farları lede nasıl cevireceğimide öğrenirsem en kısa sürede takmayı düşünüyorum

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sis farı icin Rıdvan yardımcı olur tahminimce,onunla baglantiya gecersin.farin icine takacagin led devresi de hazır satılıyor yuvarlak kesilmiş sekilde,sadece içerideki yuvayı büyütüp devreyi yapistiriyorsun,kendin de yaparsın.yalniz sis farı özelliği olmaz ancak gündüz farı ve aydınlatma olarak cok ise yarıyor.

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Derdim biraz aydınlatma sağlamak ve ön taraftaki boşluğu doldurmak sis özelliği olmasada olur

Motosikleti
    NAKED
    herkes yakın çevreden bayramdan sonra bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz

Motosikleti
    GV250
    Ha evet hatırladım Zeki abi aramıştı sanırım,arada gormek isteyenler olunca yardımcı oluyoruz kardesim.hayirli olsun sen de almışsin motorunu kazasiz belasiz kullan..
    doğrudur.. teşekkürler inşallah toplu bi sürüş yaparız müsait bi zamanda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenciyim edirnede

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

yakacıkta ki ercan motora gıttın mı hiç ben oraaya gıdıp aksesuar almayı dusunuyorum internette guzel seyler vardı

plakan 22 NK 574 mü acaba_?

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes yakın çevreden bayramdan sonra bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz
    çok iyi olur.
    Permatiq59 ve yesiroğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler