Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]İste @gencotr abimiz inseydi birazcik daha, su kardesine yardim etseydi simdi belkide yarin satisi tamamlamis olurduk ) #direnoguz gv250 senin olacak diye twitter da baslik acicam belki yardim eder halk )
    Sana kimseye yapmadığım güzelliği yaptım emin ol ama acele etme seni de Gv 250 sahibi yapacağız elbet. Rahat ol sen.
    oguzhansan bunu beğendi.
    no one lives forever...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Sabah uyaniyorum ve sahibindene giriyorum yeni ilan var mi diye, sen belki mesaj atmissindir "gel kardes 7.800 gule gule kullan" diye msj atmissindir diye bakiyorum ama nerdeeee

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    95 oktan benzin yeterli, 97 alsan boşuna fazladan para vermiş olursun. Hiçbir fark yaratmaz. Enjeksiyon lambası yanıyorsa enjeksiyon ayarlarında bir sıkıntı olabilir.
    teşekkür ederim sağolasın.enjeksiyon lambası yanıyor fakat her zaman değil.

Motosikleti
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim sağolasın.enjeksiyon lambası yanıyor fakat her zaman değil.
    Para bile almazlar diye dusunuyorum, bir baglattir bilgisayara bence... (motoru yok akıl veriyor)
    hyo kenan ve lycantrophic bunu beğendiler.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bilgisayarla kontrolden para almazlar arkadaşın dediği gibi. Sisi bar artçı alacaksanız zorunlu gibi bişey, koruma demiri de olmasında fayda var en kötü arada bacaklarını uzatıyor insan uzun yolda filan. Rüzgarlık da ben tercih etmiyorum, otoyolda 140 filan da bastığım oluyor. Tabii 93 kiloyum, daha zayıf arkadaşlar zorlanabilir belki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Para bile almazlar diye dusunuyorum, bir baglattir bilgisayara bence... (motoru yok akıl veriyor)
    Bilgisayarla kontrolden para almazlar arkadaşın dediği gibi.
    Alırlar hem de az da değil.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ - kırklareli - edirne tarafından motorlara hafta sonu bakarsan. çalışmıyorsam mutlaka yardımcı olmaya çalısırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

gectıgımız cumartesi bunları aldım. kendim montaj ettim. montajı gayet basit. önce anahtarla sürücü selesini cıkar. sonra 10 anahtar la arka koltugu sök. heybeyi bagla yerine oturt ve tak. bu kadar basit motorun bakımlarını aksesuarlarını elektrıkgını vs. herseyini kendim yapıyorum ben.

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01983300/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

su ilanı attıgım firmayla daha öncede alısveris yaptım. çantalar armode. nası bu kadar ucuz derseniz söyle diyim. venomun mafsallı dizlikleri falan da 36 lira bu adamlarda. ithalatcı bir firmayla ortak calısıp kendiler getirtiyorlar malzemeyi diger ilanlarını inceleyin cok uygun fiyata bir cok parca ve aksesuar var ellerinde.
    Hocam CBF150'den sonra GV250 nasıl geldi? Rahatlık olarak tatmin ediyor mu? Performansı ve yakıtı nasıl? Önerir misin?
    Permatiq59 bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    motoru yeni aldık herşey güzelden şu rodaj olayını bir açıksanız arkadaşlar vites hız özellikle kimi yüksek devir hız yapma diyor anlamadim tsk

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yeni aldık herşey güzelden şu rodaj olayını bir açıksanız arkadaşlar vites hız özellikle kimi yüksek devir hız yapma diyor anlamadim tsk
    slm
    ilk 1.000km 5.000 deviri geçmemeye özen göster. en iyi açıklama kullanım kılavuzunda yazıyor. oradan daha detaylı bilgi edinebilirisin

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırlar hem de az da değil.
    Yeşilyurt'a götürdüm kaç kere kontrole, bir kere bile para almadılar.

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

5000 deviri geçme demek yanlış aslında, bilakis yüksek devirlere de çıkmak gerekir ara ara. Kullanım kılavuzu rodaj kısmını oku.

http://www.stkanuni.com.tr/modeller/gv250/gv250.pdf
    oguzhansan bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yeşilyurt'a götürdüm kaç kere kontrole, bir kere bile para almadılar.
    Garantisi bittikten sonra bir daha götürsene

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam CBF150'den sonra GV250 nasıl geldi? Rahatlık olarak tatmin ediyor mu? Performansı ve yakıtı nasıl? Önerir misin?
    cbf 150 'den sonra tank gibi geldi.. konfor olarak uzun yolda cok daha rahat dıyebılırım.. extra olarak egzoz ve kasa farkıyla trafikte adam yerine kondugumu görmeye basladım.. cbf ile yelpaze gibi giderken rüzgarda bununla tank gibi gidiyorsun.. savrulmuyor oyle kolay kolay.. tork ve güc olarak 2 katından fazla zaten.. sollamaya gönlün rahat cıkıyorsun.. 120 km hız da zorlanmadan cbf'de 80 le gidermiş gibi gidiyor makina. son olarak. yakıtı cbf ile aynı anda fulledik.. 1200 km yol yaptık 2 motor. o 45 alırken ben 55 aldım.. o 40 aldı ben 50 aldım.. 270-300 km de cbf ne yaktıysa ben 10 lıra fazla yaktım. ama hava filtresi yagı yag filtresi değişmemişti o zaman. bu hafta sonu bakım yaptıktan sonra yeniden ölçücem

Motosikleti
    GV 250
    CBF 150'yle pek kıyaslamaya girmeyin bence yakıt konusunu. Kuryeler CBF'yi boşuna kullanmıyor, ölçmeye de çok gerek yok bence. CBF 150 yarısını filan yakar GV 250'nin; yabancı sitelerde 100 km'de 1.5 litre deniyor ne kadar doğrudur bilmem de biraz aşırı az geldi bana. Bizim motorun yaktığı 100 kilometre ortalama 4 litredir. 3 buçuğa düşüren arkadaşlar da var forumda. Tabii ona göre de CBF'ye göre neredeyse iki kat fazla tork var GV 250'nin.

Garanti biter yakında, götürür baktırırım tekrar sorun değil.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    CBF 150'yle pek kıyaslamaya girmeyin bence yakıt konusunu. Kuryeler CBF'yi boşuna kullanmıyor, ölçmeye de çok gerek yok bence ya. CBF 150 yarısını filan yakar GV 250'nin; yabancı sitelerde 100 km'de 1.5 litre deniyor ne kadar doğrudur bilmem de biraz aşırı az geldi bana. Bizim motorun yaktığı 100 kilometre ortalama 4 litredir. 3 buçuğa düşüren arkadaşlar da var forumda.
    2 ayda 5200 km yaptım cbf 150 ile. arkadas satarken talip olmuştu hatta benim cbf'ye. kısmet olmadı. cbf150 aldı ondan mukayese ettik
    lycantrophic bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürekli aynı devirde aynı viteste kullanmamaya özen göster.Ani gaz vermemeye dikkat et,motoru çok zorlama,çok yüksek devirde kullanmamaya özen göster.Ben genelde şehir dışında 5000-6000 devir arası kullanıyorum.Bazen 4000,bazen kısa süreli 7000 devire çıkıyorum.
    lycantrophic bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    ankara 4.44 motor var oranın yolu göründü o zaman bayramda uzun yola çıkıcam çıkmadan bi göstersem iyi olucak...
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    Bende motorumu alsam artik... Evet arkadaslar bulabildik mi oguz kardesinize guzel temiz bir gv 250 ?? her gun boyle bela olursam sonunda biri al su motoru da kurtutlalim diyip motorunu verecek guzel bi paraya ))
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Bende motorumu alsam artik... Evet arkadaslar bulabildik mi oguz kardesinize guzel temiz bir gv 250 ?? her gun boyle bela olursam sonunda biri al su motoru da kurtutlalim diyip motorunu verecek guzel bi paraya ))
    oğuzhan kardeş bu motora baktınmı? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-daha-3800-km-de-131481779/detay

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.deltamotorluaraclar.com/i...product_id=751

bu bizim motora uyar mı acaba benimki de kırmızı
    üzülerek görüyorum ki beni ciddiye alan yok

Motosikleti
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzülerek görüyorum ki beni ciddiye alan yok
    bunun benzerini hyosung source'da görmüştüm ama bu tür çantalar bizim motorlara pek gitmiyor bence...deri tarzı çantalar daha güzel oluyor.
    yesiroğlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler