Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar Merhaba

Bilindiği üzere geçen hafta motorumu formdan Hamza Sirek arkadaşımıza stmıştım.

Motosiklet ekipmanlarımıda satıyorum ilgilenen arakdaşlar için resimleri hazırladığımda haber veririm, bana özelden mesaj atabililer.

Scorpion Expo Tam kapalı kask

Bering Marka termal içlikli yağmurluklu istendiğinde bu parçlarrın çıkabildiği mont

Dizlikler

Forma marka 44 numara botlar (incik + ve kavak kemiği korumalı + su geçirmez)

Bering marka kışlık eldiven bilekten ayarlı.

Saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı ahmttbb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende pazartesi aksam teslim aldim. Simdilik gayet memnunum. 1000 km rodaji tamamlama hedefindeyim. )
    hayırlı olsun güzel günlerde kullan

tekerin düz bassın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu akşam itibariyle toplamda 14 gün ve 4000 km süren İstanbul-Çanakkale-Ayvalık-İzmir-Marmaris-Fethiye/Ölüdeniz-Antalya-Adana-Gaziantep-Kahramanmaraş-Nevşehir/Kapadokya-Ankara-İstanbul şeklindeki "Ride to Eat" temalı turumu başıma bir iş gelmeden tamamladım.
    m_cbc, Permatiq59, oguzhansan ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam itibariyle toplamda 14 gün ve 4000 km süren İstanbul-Çanakkale-Ayvalık-İzmir-Marmaris-Fethiye/Ölüdeniz-Antalya-Adana-Gaziantep-Kahramanmaraş-Nevşehir/Kapadokya-Ankara-İstanbul şeklindeki "Ride to Eat" temalı turumu başıma bir iş gelmeden tamamladım.
    Yok artik! Gercekten super olmus bu gezin resimlerini bekliyoruz, kismet olursa kendime 2011-2012 model bulursam alip yola koyulmayi planliyorum... Tabi kimse satmadigi icin :/

Herkese iyi günler! Ben de gv250 hakkında araştırma yaparken forumunuz ile tanıştım. Sorularım olacak ve onlara geçmeden önce kendimi tanıtayım:
    Ben Ankara'da yaşayan ve yaşı 30'un üstünde bir akademisyenim. Çoook uzun zamandır motosiklet almak için didinmelerim hep hüsranla bitti malum vazgeçirmeler vs. vs. vs.

Sizlere danışmak istediklerim:
    Araştırdığım ve gördüğüm kadarıyla bu kalite motorlar arasındaki en iyi seçim sanırım Hyosung. Ben de artık almak istiyorum eğer uygun ve temizinden bulabilirsem. Bana tavsiye edeceğiniz fiyat ve model nedir acaba? Gv250 ile Gt250r arasındaki fark nedir? efi ile v-twin arası daki fark nedir? Bir de anlayacağınız üzere ben a2 ehliyeti olan fakat kullanmayı neredeyse hiç bilmeyen bir adayım =

Çok teşekkürler şimdiden yardımlarınız için =

Arkadaşlar iyi sabahlar benim 2012 efi ile bu sabah 3000i devirdim.Gerek acemilik olduğundan gerekse motor rodaj döneminde olduğundan 4-5 bin devir arası kullanıp 80ın üstünde hız yapmadım.Bu aralar ara ara açıyorum motoru.
    Sizce daha ne kadar böle kullanmaya devam etmeliyim.Rodaj için ne tavsiye edersiniz bana??

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı gktgshn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler! Ben de gv250 hakkında araştırma yaparken forumunuz ile tanıştım. Sorularım olacak ve onlara geçmeden önce kendimi tanıtayım:
    Ben Ankara'da yaşayan ve yaşı 30'un üstünde bir akademisyenim. Çoook uzun zamandır motosiklet almak için didinmelerim hep hüsranla bitti malum vazgeçirmeler vs. vs. vs.

Araştırdığım ve gördüğüm kadarıyla bu kalite motorlar arasındaki en iyi seçim sanırım Hyosung. Ben de artık almak istiyorum eğer uygun ve temizinden bulabilirsem. Bana tavsiye edeceğiniz fiyat ve model nedir acaba? Gv250 ile Gt250r arasındaki fark nedir? efi ile v-twin arası daki fark nedir? Bir de anlayacağınız üzere ben a2 ehliyeti olan fakat kullanmayı neredeyse hiç bilmeyen bir adayım =

Ben de Sakarya'da üniversitede çalışıyorum, yaşım 30 üstü, burda 40 yaş üstü bir hocaya da GV 250 aldık. O da hiç bilmiyordu, biraz zorlandı açıkçası ama şimdi festivallere gidip geliyoruz. GT250 aynı motora sahip ama spor motor sonuçta orta yaş krizin yoksa sana gitmez pek. Efi elektronik yakıt enjeksiyonu demek, v-twin de ikiz motor demek; alakasız şeyler. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum kendi adıma; başlamak için iyi bir motor olabilir, daha ufak bişey alsan YBR, CBF hem tip olarak hoşuna gitmeyecek, hem de sonra değiştirmek isteyeceksin kafaya GV 250'yi koyduysan. En az 50 bin yapmayı düşünüyorum bununla, bir senede 22500e geldi de bakalım, bunu verir yine sıfırını alırım diye düşünüyorum ilerde de o kadar memnunum.

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Alıntı borg63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi sabahlar benim 2012 efi ile bu sabah 3000i devirdim.Gerek acemilik olduğundan gerekse motor rodaj döneminde olduğundan 4-5 bin devir arası kullanıp 80ın üstünde hız yapmadım.Bu aralar ara ara açıyorum motoru.
    Sizce daha ne kadar böle kullanmaya devam etmeliyim.Rodaj için ne tavsiye edersiniz bana??
    Kullanım kılavuzunda ne yazıyorsa onu yap, millet ne demiş ne dememiş çok bakma. 3000 kilometreyi geçtiysen de rodaj çoktan bitmiş ki, son 1600km. Motoru da sürekli aynı devirlerde kullanmaman gerekir, farklı devirlere de alışması gerekir.

http://www.stkanuni.com.tr/modeller/gv250/gv250.pdf
    Levent E. bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200

hyosung güney kore malıdır çin mallarından iyidir japonmallarından daha ucuzdur ve kalitelidir gv 250 nin japon rakibi yok o yüzden en iyisi gv 250
    her modeli iyidir siz bir fiyat yazarsanız size hangi modeli almanız gerektiği hakkında fikirlerimi söylerim
    gt250 ile farkı dış görüşünşü şasisi farklı diye düşünüyorum motor bloğu aynı hangisini almanız gerektiği tamamen sizin zevkinize kalkmış 2 motorda farklı tarzlar çünkü
    v twin motor genelde cruiser motorlara konulan sesi güzel olan yüksek tork üreten motor tipi aynı zamanda düşük devirde yüksek tork vermesi gerekir ama bizim motor öyle değil
    modeller arasında motorlar ikiye ayrılıyor efi modeller ve karbratörlü modeller efi olanlar akıllı oluyorlar biraz

Çok teşekkürler öncelikle. Aynen kafaya koyduğum bu ayarlarda motor gv250. Bugün yakınen tanıdığımız bir arkadaşımızın hyosung bayisi dükkanında hepsine bakma fırsatım oldu. Kesinlikle gv250 =

Ama kendisi kesinlikle 0 almamı öneriyor. Gönül ister ki daha hesaplı bir şekild halledebileyim. 2. Elleri için sizler ne diyorsunuz acaba?

Bir de son olarak şu an 0'ını alabilmem için finansman önerilerinşz nelerdir?

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Arkadas lar motoru telım aldıktn sonra dun plaka ruhsat trafık sıgortası ıslemlerıde hallettım bugunden kadıkoyden 2 adet mont kask heybe canta temızleme urunlerı aldım dunde sıparıs verdıgım ayak basamagı delta motordan geldı bunları motora monte ettım . motorun resimlerini umarım becerıp yayınlayabılırım . merak ettıgım delta motordan sısy ve koruma demırı alan varmı sıparıs kodu hys 23 ve hys 24 sısy bar ve koruma demırı nasıl sızce ...
    [IMG][/IMG]

m_cbc, Ceratolu ve burdurlu1985 bunu beğendiler.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Kibrisa gittigim sirada kredi kartinin 14.50 tl lik odemesini 3 ay yapmadigim icin kredi vermiyorlar :/ saka mi bu? Puanim dusukmus... 2.500 daha kredi alip sifir olayina gireyim dedim ama yine olmadi... Birileri ugrasiyor su motoru almayayim diye :(

Motosikleti
    Gv250
    arkadaşlar bugün motoru yaklaşık 1 saat saatlik kullanımdan sonra mola verdim ve motoru tekrar çalıştırdığımda marşa basmadığım halde marş motoru dönmeye devam etti. Daha da garibi kontağı kapattığımda da dönmeye devam etti. Tekrar çalıştırdım motoru neyse ki düzeldi. Sebebi sizce ne olabilir ve motorum bu durumdan zarar görmüş müdür ?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar merkezyedekparçadan alışveriş yapıcam güvenebilirmiyim?

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas lar motoru telım aldıktn sonra dun plaka ruhsat trafık sıgortası ıslemlerıde hallettım bugunden kadıkoyden 2 adet mont kask heybe canta temızleme urunlerı aldım dunde sıparıs verdıgım ayak basamagı delta motordan geldı bunları motora monte ettım . motorun resimlerini umarım becerıp yayınlayabılırım . merak ettıgım delta motordan sısy ve koruma demırı alan varmı sıparıs kodu hys 23 ve hys 24 sısy bar ve koruma demırı nasıl sızce ...
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...17.jpg</a></a>
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s31.jpg
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s6f.jpg
    Dostum Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bu koruma demirini ben bulamadım link versene. Dostlar koruma demirini nerden temin edeceğiz ya.

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı Ceratolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bu koruma demirini ben bulamadım link versene. Dostlar koruma demirini nerden temin edeceğiz ya.
    delta hyosung gv 650 malzemelerıne bak koruma ve sisy bar gv 650 de gorunuyor

Motosikleti
    GV 250
    Çok teşekkürler öncelikle. Aynen kafaya koyduğum bu ayarlarda motor gv250. Bugün yakınen tanıdığımız bir arkadaşımızın hyosung bayisi dükkanında hepsine bakma fırsatım oldu. Kesinlikle gv250 =

Ama kendisi kesinlikle 0 almamı öneriyor. Gönül ister ki daha hesaplı bir şekild halledebileyim. 2. Elleri için sizler ne diyorsunuz acaba?

Bir de son olarak şu an 0'ını alabilmem için finansman önerilerinşz nelerdir?
    Kredi kartına peşin fiyatına taksit yapıyorlar, ben 3 bin peşin verip kalanı on taksitte ödemiştim. Aylık 550 tl bişeydi, aşırı zorlamadı. Sıfır alabiliyorsan sıfır tavsiye ederim. Büyük cc'yi kafaya koyduysan başka, ama bence ideal GV 250, pek gerek yok büyük cc'ye kullanışlılık açısından.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı Ceratolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delta hyosung gv 650 malzemelerıne bak koruma ve sisy bar gv 650 de gorunuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

delta motor muhafaza demırı bu fakat bırsey anlamadım nasıl sızce.
    http://www.deltamotorluaraclar.com/index.php?route=product/category&path=74_77

Motosikleti
    GV 250
    Çoğunluk metal sanatları atölyesi diye bir yer var kağıthanede, koruma demirini ordan temin etti. Sisi bar da yapıyorlar ama biraz fazla fiyatı, orijinalini getirtmek aynı fiyat, orijinal aldım sisi barı hyosungsource'dan.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    aksam bizim eşekle güzel bi sahur etkinliğindeydik. gece 1-5 motor sürdük gayet keyifliydi

[IMG][/IMG]
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Ne zaman aldın motoru acaba? Şu an 9500 TL sıfırı. Ayrıca peşin fiyatına taksit kampanyası bitmil sanırım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler