Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ahmet bende çok memmun oldum.leventin dediği gibi bir durum hiç yok benim biraz yapısal durumum öyle,sakin bi yapım var.biraz deil aslında baya var heralde,hiç sevmiyorum aslında bu durumu mu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ya şimdi boyle oldu di mi Mehmet hoca?aksam adamın arkasından az konuşmadın
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Konu dışı ama paylaşmak istedim;

0 - 35 sn diyorum, zaten devamı geliyor.. http://www.youtube.com/watch?v=Ph0SjLC_lqk

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Levent hocama bak yaaa demedin mi sen gv 650 si var havasından geçilmiyor,sonra bende demedim mi yok öle deme iyi çocuğa benziyor ) puhahah

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    bu sayfa yine gır gır şamata
    hep candan içten muhabbet dewam
    cihan hocam yeni yoldaşın hayırlı olsun nice uzun km lere inşallah
    murat hocam hakikaten çantalar güzel olmuş.. işine karışmak gibi olmasın ama
    çantalara folyo kaplatsan nasıl olur.. hem güneşten dolayı solmalardan korunur hem de ufak tefek çizilmelerden
    ayrıca boya derdi de olmaz.. benimki sadece bi öneri kusura bakmayın

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Arkadaşlar geçen seneye kadar olan Hyosung GTR250r ile birliktelikten sonra, bugün itibari ile 2013 Model Hyosung GV250 Full Siyah modelini aldım. Hayırlısıyla inşaAllah.

Büyük koruma camı, Sissybar, koruma demiri, ön simit çanta, yan heybe çanta ve arka çanta ile bunların montaj demirinden de olmak üzere bu ürünleri en uygun fiyata ve en güzel şekilde nereden alabilirim?

Ön camın büyük ve aynı Dragstar'lardaki gibi olmasını, arka ve yan çantalarıni orta büyüklükte ve kilitli model olmasını, Sissybar'ın da absült fiyat olmadan düzgün bir şey olmasını istiyorum.
    Bunları buraya sıralı ve liste halinde ortalama fiyatlarıyla nereden alınacağı örneğiyle birlikte yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen seneye kadar olan Hyosung GTR250r ile birliktelikten sonra, bugün itibari ile 2013 Model Hyosung GV250 Full Siyah modelini aldım. Hayırlısıyla inşaAllah.

Büyük koruma camı, Sissybar, koruma demiri, ön simit çanta, yan heybe çanta ve arka çanta ile bunların montaj demirinden de olmak üzere bu ürünleri en uygun fiyata ve en güzel şekilde nereden alabilirim?

Ön camın büyük ve aynı Dragstar'lardaki gibi olmasını, arka ve yan çantalarıni orta büyüklükte ve kilitli model olmasını, Sissybar'ın da absült fiyat olmadan düzgün bir şey olmasını istiyorum.
    Bunları buraya sıralı ve liste halinde ortalama fiyatlarıyla nereden alınacağı örneğiyle birlikte yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
    sisy bar ve yan canta bende alıcam haberleselim uygun bır sey varsa beraber alalım.. sisy barı orjınal almayı dusunuyorum ben

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Ben de onu diyorum işte. Daha önce alan arkadaşlar şuradan alın, ortalama fiyatı bu, şu şurada var, bu burada var diye yardımcı olurlarsa, vakitte kaybedilmez. Bir de özellikle yan çantaları sabitleyen arka tutucu metallerden de lazım. 2 motor önceki Regal'e aldığım harika çantalar, arka sabitleyici montaj metalleri olmaması sebebiyle kısa sürede deforme oluyordu.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    - GV250'ye en güzel giden çantalar Armode AR 750
    - Koruma demirini Kağıthane'deki MSA yapıyor. Başka yapan yerler de var ama bildiğim yok.
    - Sissy bar yapan çok yer var, herhangi bir motor ustasına ya da servise sorarsanız bildikleri biri çıkar. Ayrıca MSA da yapıyor (yüklüklü)
    - Ön cam konusu biraz muallakta. motosikletim.com.tr'de universal chopper ön camları var. İşyerime yakın olduğu için gittim kendi depolarında yoktu. Üreticiyi aradılar ulaşamadılar. Ulaştıklarında bana haber vermeleri için telefon numaramı bıraktım, aramadılar. Site üzerinden form doldurup yine numaramı bıraktım, aramadılar. Umarım PR çalışması yapıyorlardır da bu mesaja denk gelip aramadıkları potansiyel müşterilerini ararlar
    Cam için pleksiglas kesen yerlere gidip sorulabilir. Bi ihtimal custom chopper dükkanlarında da bulunabilir. Ayrıca sahibindende de birkaç cam ilanı var.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    yarın hava güzel olursa su MSA ya bi bakayım ben ya iyi bir sey varsa eger resim yuklerım zaten olmadı orjinalini alıcam artık.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - GV250'ye en güzel giden çantalar Armode AR 750
    - Koruma demirini Kağıthane'deki MSA yapıyor. Başka yapan yerler de var ama bildiğim yok.
    - Sissy bar yapan çok yer var, herhangi bir motor ustasına ya da servise sorarsanız bildikleri biri çıkar. Ayrıca MSA da yapıyor (yüklüklü)
    - Ön cam konusu biraz muallakta. motosikletim.com.tr'de universal chopper ön camları var. İşyerime yakın olduğu için gittim kendi depolarında yoktu. Üreticiyi aradılar ulaşamadılar. Ulaştıklarında bana haber vermeleri için telefon numaramı bıraktım, aramadılar. Site üzerinden form doldurup yine numaramı bıraktım, aramadılar. Umarım PR çalışması yapıyorlardır da bu mesaja denk gelip aramadıkları potansiyel müşterilerini ararlar
    Cam için pleksiglas kesen yerlere gidip sorulabilir. Bi ihtimal custom chopper dükkanlarında da bulunabilir. Ayrıca sahibindende de birkaç cam ilanı var.
    ön koruma demiri var ancak sisi barı yeni yapıyor cumartesi bana teslim edecek ler ön cam için bir kaç yer var ancak baglantı demirlerini özel yapmak lazım onuda biraz sabrederseniz yaptıracagım piyasadakiler çok kötü kromdan imal ettirecem camıda istediğiniz ebatta kestirebiliyoruz 5322124353

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava güzel olursa su MSA ya bi bakayım ben ya iyi bir sey varsa eger resim yuklerım zaten olmadı orjinalini alıcam artık.
    boşa ugrama yusuf elinde hazır yok cumartesi bana getirecek

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    MSA'nın koruma demiri şekil olarak pek estetik değil ama kullanım olarak güvenli duruyor. Allah göstermeye, kaza anında kolay kolay eğilip katlanacak bir yapısı yok. Yere yakın da olmadığından virajlarda sürtmez.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    tamam kaya usta o zaman sana ugrarım )

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sayfa yine gır gır şamata
    hep candan içten muhabbet dewam
    cihan hocam yeni yoldaşın hayırlı olsun nice uzun km lere inşallah
    murat hocam hakikaten çantalar güzel olmuş.. işine karışmak gibi olmasın ama
    çantalara folyo kaplatsan nasıl olur.. hem güneşten dolayı solmalardan korunur hem de ufak tefek çizilmelerden
    ayrıca boya derdi de olmaz.. benimki sadece bi öneri kusura bakmayın
    kusura bakacak bişey yok, öneri gayet iyi aslında kaplama tarzı bişey çok iyi olabilir çantalar için görüntüyü bozmadan rengi değiştirmeden yapılabilecek. folyodan kastın nedir onu tam bilemiyorum açıklayabilmen mümkün mü? teşekkürler...

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de onu diyorum işte. Daha önce alan arkadaşlar şuradan alın, ortalama fiyatı bu, şu şurada var, bu burada var diye yardımcı olurlarsa, vakitte kaybedilmez. Bir de özellikle yan çantaları sabitleyen arka tutucu metallerden de lazım. 2 motor önceki Regal'e aldığım harika çantalar, arka sabitleyici montaj metalleri olmaması sebebiyle kısa sürede deforme oluyordu.
    AR750 gayet kullanışlı yanında monte demirleri de geliyor ama o haliyle amortisörlere sürtüyor o demirleri bir miktar modifiye ettirmekte fayda var sanayiye gidip. Gittigidiyor'dan aratınca çıkar. Ben görüntüsünü beğenmediğim için farklı, sert çanta getirttim. Ama çoğunluk AR750 kullanıyor. Öncam çok zorunlu gelmiyor bana üstteki kıyafet de sağlam olunca, kışın olsun fırtınada olsun gayet rahat kullandım ama vergisini basıp sonbaharda hyosungsource'taki full koruma camını getirtmeyi düşünüyorum, tercih tabii de bu türkiyedeki camlar biraz fazla pizzacı ya da tüpçü işiymiş gibi geliyor olmuşken tam olsun, onları da hor gördüğümden değil de iş için kullanmıyorum ben keyif için o yüzden estetik de önemli kullanışlılık yanında. Edit: Şimdi baktım da paket boyutu fazla olduğu için Türkiye'ye gitmiyormuş o siperlik. Neyse sağlık olsun böyle idare ederim. Türkiye'de buna benzer bir siperlik gören duyan varsa haber verirse sevinirim ya da nasıl yaptırabiliriz fikirlere de açığım.

http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1043
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar günaydın,

Benim de önceliğim koruma demiri, yan çanta ve sissy bar.

Koruma Demiri MSA olacak gibi her ne kadar tasarım olarak çok beğenmesemde.

Yan çanta için hiç modifiye ya da monte demiri gerektirmeden kullanabileceğim bir yan çanta modeli var mı?

Son olarak Sissy Bar'ı orjinal almak istiyorum, hyosungsource'dan ilk kez sipariş vereceğim için tavsiyeleriniz nelerdir? Vergi ödememek adına düşük fatura kestir falan yazılmıştı, bu hünerleri biraz anlatabilecek var mı?

Teşekkürler..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    75 euro'yu aşan ürünlerde vergi var, sissy barda sıkıntı yok, direkt siparişini ver getir, gümrüğe takılmaz o. Paypal'le alınıyordu sanırım oradan uzun süredir bişey almıyorum, uğraşmanı gerektirecek bişey yok adresi ver bilgilerini gir, kısa zamanda gönderiyorlar. Direk oturacak bir yan çanta benim bildiğim yok, ama 5 dakikalık bir işi var çok uğraştırmaz AR750 uzun civata alıp o montaj demirine sağlam bir kulak ekleteceksin. Bunlar yanında footboard ve topuk vitesi tavsiye ederim çok büyük rahatlık sağlıyor. Koruma demiri de kalite olarak güzel, görüntü dediğin gibi, çok estetik değil ama iş görür.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Çok eğlenceli bir sex ve motor ilişkisini anlatan video... Belki seyretmişsinizdir ...

hyce ve Kantır bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    75 euro'yu aşan ürünlerde vergi var, sissy barda sıkıntı yok, direkt siparişini ver getir, gümrüğe takılmaz o. Paypal'le alınıyordu sanırım oradan uzun süredir bişey almıyorum, uğraşmanı gerektirecek bişey yok adresi ver bilgilerini gir, kısa zamanda gönderiyorlar. Direk oturacak bir yan çanta benim bildiğim yok, ama 5 dakikalık bir işi var çok uğraştırmaz AR750 uzun civata alıp o montaj demirine sağlam bir kulak ekleteceksin. Bunlar yanında footboard ve topuk vitesi tavsiye ederim çok büyük rahatlık sağlıyor. Koruma demiri de kalite olarak güzel, görüntü dediğin gibi, çok estetik değil ama iş görür.
    Çok teşekkürler Murat.. Footboard ve topuk vitesi tavsiyelerini de araştıracağım..

Motosikleti
    Gv250
    Arkadaşlar benim gv250 de tüm viteslerde 7 bin devir ve sonrasında sağlam bi vibrasyon baş gösteriyor tüm gv250lilerde olan bi durum mudur yoksa benimkinin neresinde problem olabilir ?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    -------kusura bakacak bişey yok, öneri gayet iyi aslında kaplama tarzı bişey çok iyi olabilir çantalar için görüntüyü bozmadan rengi değiştirmeden yapılabilecek. folyodan kastın nedir onu tam bilemiyorum açıklayabilmen mümkün mü? teşekkürler... ------

murat hocam hani reklamcılarda falan arabanın üzerini kapladıkları karbon tarzı renk seçenekler bulunan bi kaplama
    biraz anlatma kıtlığım war da idare edin artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler