Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Cayan kardesim,yukarida da yazdim,Ridvan kardesimiz de yazmis,senin suam ihtiyacin olan sey;ehliyet ve motor.Daha sonra kask mont eldiven ve dizlik.Motor pantolonlari soguk kis gunleri disinda kullanissiz,bende Nitro pantolon var,dizlikten ve Revit yandan fermuarli pantolondan ona sira gelmiyor,gelsede kullanmam,kazulet gibi,yerletiyor cikarsak cikaramazsin,giysen bi dert giymesen bi dert.Giysi ve motoru hallet once,ayaklik dedigin sanirim genis pegleri kastediyorsun,sen once motoru al,demiri de Pegi de on camida halledersin,herseyin bur zamani var,level level ilerle,yoksa isin icinden cikamazsin,yada en kestirmesi,Konya bisiklete en uygun sehirlerden,kap bi bisiklet,ohh kafa rahat takilirsin,inan ben Konya da olsam motora binmezdim.Ciddiyim
    ÇAYAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bugün yolda benimle karşılaşsaydınız motosiklet kullanan kardan adam görebilirdiniz.
    Zengibar bunu beğendi.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Çayan

Motorunu işe gidip gelmek için kullanacaksan kış ayları için revitin yandan fermuarlı pantolonunu al, gerçekten çok pratik bir ürün, ben başka bir markayı kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum. Bende deri, kız arkadaşımda tekstil mont var, ikimizde üşümüyoruz ve son derece memnunuz, deri almak istersen Hudson'un sitesine gir ve fuara mutlaka gel. Deri montların güzel bir yanı gündelikte de kullanabilir olmadır. Ben benim montumla bütünleştim artık. Yaz kış yağmur çamur demeden takım elbise ile işe gidip gelen birisiyim. Koruma demirin acemiysen olsun evet, yoksa ufacık bir hataya sana zarar gelmese bile motorunun deposunu çizebilirsin. Bence kask olayına denemeden girme. Kafa yapına uygun olanı seç. Seçerken şunu unutma kafanı sıkması normal bişey. Son not eğer daha önce bir motorun olmadıysa bir anda gidip herşeyin en pahalısını alma. Düşük bir ihtimal de olsa, motora alışamayıp bırakma gibi bir durumunda olabilir. Aldıkların elinde kalmasın.
    ÇAYAN bunu beğendi.

ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginiz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Fuara kesin geliyorum. O stant senin, bu stant benim dolanıp duracağım en doğru seçimleri yapıncaya dek. Bu nedenle fuarda garip davranışlar sergileyen bir kişi dikkatinizi çekerse, o kişinin ben olabileceğimi düşünebilirsiniz Şaka bir yana umarım geldiğime değer. Hatta 1 hafta öncesinden gelip Schalke maçına mı gitsem diye düşünmeye başladım.
    Liberté, Égalité, Fraternité...

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Tam kar yerden kalksın da alayım diyordum, bugün bayiyi aradım, dün zam geldi dediler

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Merhaba Arkadaşlar Ben İstanbul / Çapa' Dan Görkem...
    2012 Model Hyosung GV250 Sahibiyim...
    Takip Ettiğim Kadarı İle Burası Paylaşım Konusunda Çok Yardımcı
    İnsanlardan Oluşan Bir Grup...Merak Ettiğim Bir Konu Var ?
    Burası Haricinde İletişimde Olduğunuz, Buluşma Organizsyonlarını Planladığınız
    Ayrı Bir İletişim Ağınız Ve Ya Bu Konuda Açılan Ayrı Bir Konu Sayfanız Var Mı?

Şimdiden teşekkür Ederim...

Tekeriniz Düz Bassın..
    [B][/B]YAVAŞ VE ALÇAKTAN[B][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam kar yerden kalksın da alayım diyordum, bugün bayiyi aradım, dün zam geldi dediler
    Hangi bayi ve kaç para olmuş?

Alıntı ibanez_one adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Ben İstanbul / Çapa' Dan Görkem...
    2012 Model Hyosung GV250 Sahibiyim...
    Takip Ettiğim Kadarı İle Burası Paylaşım Konusunda Çok Yardımcı
    İnsanlardan Oluşan Bir Grup...Merak Ettiğim Bir Konu Var ?
    Burası Haricinde İletişimde Olduğunuz, Buluşma Organizsyonlarını Planladığınız
    Ayrı Bir İletişim Ağınız Ve Ya Bu Konuda Açılan Ayrı Bir Konu Sayfanız Var Mı?

Şimdiden teşekkür Ederim...

Tekeriniz Düz Bassın..
    Hoşgeldin. Etkinlik için daha çok şurayı kullanıyoruz. http://www.facebook.com/groups/gv250/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada Facebook grubuna katılmak isteyenlerden tanımadığım/kim olduğunu çıkaramadığım kişileri kabul etmiyorum. Onay bekleyen 20 küsur kişi içinde buradan birileri varsa yazsın.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Artiz misin?
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artiz misin?
    Bana diyorsan, evet

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Arkadas castin biibır misin,kabul etsene milleti zaten bir avuç var,bölünerek mi çoğalacaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadas castin biibır misin,kabul etsene milleti zaten bir avuç var,bölünerek mi çoğalacaz
    Zaten o bir avuç insanı kabul ediyorum, sorun şu ki konuyla alakası olmayan, bir ton insan ekliyor, kapalı ya herhalde millet grupta çok önemli şeyler dönüyor sanıyor. Bu forumdan olduğunu anladıklarımı zaten direkt kabul ediyorum.

Merak edenler için özetliyim gruptaki muhabbeti; ben her hafta buluşalım mı yazıyorum. Ben okula gidecem, ben çalışıyorum, işim var gibi cevaplar geliyor ve buluşamıyoruz.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten o bir avuç insanı kabul ediyorum, sorun şu ki konuyla alakası olmayan, bir ton insan ekliyor, kapalı ya herhalde millet grupta çok önemli şeyler dönüyor sanıyor. Bu forumdan olduğunu anladıklarımı zaten direkt kabul ediyorum.

Merak edenler için özetliyim gruptaki muhabbeti; ben her hafta buluşalım mı yazıyorum. Ben okula gidecem, ben çalışıyorum, işim var gibi cevaplar geliyor ve buluşamıyoruz.
    Yengen vizesine tabi olanlarla her defasında bıkıp usanmadan ''ortada bir yerde buluşalım'' diyen Gebzelileri de unutma
    no one lives forever...

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Büyük ihtimalle feysbuk sayfasının reytingi burdan daha yüksektir,insanlar lavaboya bile gitmeden once feysbuk sayfasından icinde ne var diye bakmaya çalışıyor gunümüzde,o yüzden ben de destekliyorum seni castin
    Bu arada o organizasyonlara da devam etsek?Yarin Perşembe,hava da düzeldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yengen vizesine tabi olanlarla her defasında bıkıp usanmadan ''ortada bir yerde buluşalım'' diyen Gebzelileri de unutma
    Benden başka gelecek olan varsa bugün boğaz dolaylarında buluşalım.

Büyük ihtimalle feysbuk sayfasının reytingi burdan daha yüksektir,insanlar lavaboya bile gitmeden once feysbuk sayfasından icinde ne var diye bakmaya çalışıyor gunümüzde,o yüzden ben de destekliyorum seni castin
    Bu arada o organizasyonlara da devam etsek?Yarin Perşembe,hava da düzeldi
    Bugün yine yazdım facebook'a şimdilik tek cevap niye Çarşamba oldu.

OMENEVSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    BEN KONJEKTÖR PROBLEMİ YAŞADIM.AKÜ ŞARJ ETMİYORDU, MOTOR ÇALIŞIRKEN AKÜYE GELEN KABLOLARI ÖLÇTÜĞÜNDE 14V GÖRMELİSİN , DÜŞÜK VOLTAJ GELİYORSA KONJEKTÖRÜ DEĞİŞTİR.(FARLARIN AÇIKSA 12V A DÜŞER.)

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Benim bir tanıdık GV 250 arıyor; satan ya da tanıdığı olan varsa haberleşebilirsek sevinirim.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi bayi ve kaç para olmuş?
    Kadıköy'de Nautilus'un karşısındaki. 9012 TL olmuş.

ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ....Zam gelmiş...
    ....9092 (DOKUZBİNDOKSANİKİ) gayme yapmışlar fiyatı...
    ....2000 üst baş...
    .....220 koruma demiri...
    .....200 sissy bar...
    .....150 yan çantalar...
    .....200 ön cam...
    .....300 fuara geliş dönüş...
    ...12162...TOPLAM

Daha bilmem ne kadar tutacağını bilmediğim sigortasıdır, plakasıdır, ruhsatıdır, ötvsidir, ehliyetidir derken... 13250-13500 civarına patlayacak herhalde...

İyisi mi üst baştan 250-300 kısayım, ehliyeti yaza erteleyeyim, fuar için gelişimde çok açılmayayım, ön cam, sissybar ve çantarı da bir süreliğine bekleteyim. Takriben 1500-2000 lira azaltmış olurum sanırım masrafları...

Fuara indirim olur ve deneyerek alırım diye geliyorum ama bu üst başın tümünü bir yerden alırsam indirim yaparlar mı ki acaba? Yoksa her durumda internet fiyatları mı geçerli olur. Mototal adlı siteden genelde beğendiğim şeyler. Bilginiz var mı acaba?
    Liberté, Égalité, Fraternité...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Mototalin mağazasına git. Yakınında birkaç motosiklet malzemesi mağazası daha var. Kadıköy evlendirme dairesinin yanında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler