Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın kask olayında arkadaşım, ben eleme tam yapmadan yolladım listeyi özürdilerim bilgi kirliliği oldu, aslında özellikleri bakımından aşağıdakiler hoşuma gitti. Öbürleri sadece görüntü idi

http://www.feyizoglu.com/Fiberpro-Ma...k_44284.html#0
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai..._l-pmu616.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1067.html

Bende yarın en geç 7:00'da kalkmalıyım aslında, montları yarın inceleyeyim artık çünkü kalkamayacağım yarın, zaten bugün biraz kaytardık işten yarında ruhsat için izin alacağım göze batmayalım, herkese iyi geceler.
    Verdiğin linkler içinde kask olarak scorpion exo-750 ya da exo-1000 diyorum. Aralarında güneş vizörü farkı var. Yani exo-1000'de bir mandal gibi bir şeye bastığında yukarıdan güneş gözlüğü işlevi gören siyah vizör iniyor. Hatta bu siyah vizör UV onaylıymış. Nitro station eldiven gayet iyi görünüyor hiç denemedim ama verdiğin seçenekler arasında en iyisi gibi. Bunlar haricinde mont ve pantolon da alman lazım biliyorsun. Korumalı pantolon yerine dizlik tercih edebilirsin ama Ankara'da bu havada (şu an 2,6 derece) motor kullanmayı düşünüyorsan pantolon olmadan çıkarsan donarsın. Bir de bunları internet üzerinden alma. Daha önce kullanmadığın şeyler olduğu için beden seçimini yanlış yapabilirsin. Ankara'da motomax'ın mağazası var, oradan ya da varsa başka büyük motor giyimi satan bir yerden alabilirsin.

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir gv250'nin parcalarinin(lastik, zincir vs.) ortalama omurleri hakkinda bilgi bulabilir miyiz?
    Ortalama ömür kullandığın malzemeye göre değişir. Orjinal zincirlerimiz 10.000 km'den sonrası riskli. Biraz düzgün kullanım biraz da şans. Ama lastikler çok sağlam hiç eskimiyor. Normalde benim lastiklerimin bayağı aşınmış olması gerekirdi ama gayet yeni gibi duruyor. Tabi bu iyi bir şey değil aslında. Orjinal lastiklerde kauçuk az olduğu için kolay eskimiyor ama bu aynı zamanda düşük yol tutuşu anlamına geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 aylık motosiklet arayışımın ardından bugün Honda Shadow'uma kavuştum.
    hayırlı olsın kazasız belasız sürüşler diliyorum,
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan senin sissy barı sürücü sissy barı olarak denedim de çok büyük geliyor.
    şimdi üzülsem mi sevinsem mi itiraf ediyorum sevindim
    müsait zamanda son durumunun resmini atarmısın merak ettim
    bu arada son saatler işe konsantre olamıyorum gelsin artık motor offf

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    günaydın arkadaşlar;

Necati shadowunu güle güle kullan..bir tur verirsin artık :p

Mesut; bende LBC'ye bende bakacağım, ne zaman gideceksin sen ? ben saat 16.30 da iş çıkışım var, okmeydanına gelmem 30 dakika sürer.. bu saatler uyarsa bakarız beraber.. uymaz ise ben sonra başka zaman da bakarım..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    iş yerinden herkese kucak dolusu sevgiler saygılar ugurcum mesajını gördüm hörmetler

acemi06 yeni makinan hayırlı olsun güle güle kullan

necati shadow un hayırlı olsun masallahı var

can bulusulcaksa pazarı tercih edin bende katılayım izin günüm cumartesi gündüz olursa onada gelirim farketmes aksam sekizde işte olmam lazım ozamana kadar musaitiz evelALLAH

yayında emegi gecen ilkere prof doktor ridvana yeni katılan arkadaslara saygılar ilkere tokmakcımıydı pompacımıydı neydi ahmete

selamlar hadi hayırlı işler kaytarmayın

ridvan htc sensatıon aldım yorumlarını alim hemen

armagan al artık motoru sende kurtul bizde kurtulak saka bi yana umarım bugun alırsın

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati shadowunu güle güle kullan..bir tur verirsin artık :p
    Dostum kesinlikle tavsiye etmem. Eğer kalkıp shadowa binersen bi daha gv ye binesin gelmez Geçenlerde bi arkadaşın Fazer R1'ine binecekken aklıma geldi, vazgeçtim. GN250 si olan diğer eleman binme gafletinde bulundu. O gün bu gündür kontağa anahtar vurmamış :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Bu arada arkadaşlar size bir şey sorayım. Aslında başlığa pek uygun değil ama mazur görün Bizim bu motorların sınıfının nirvanası sayılabilecek ama tabi 50-60bin lira seviyelerinde değil de ne bileyim daha makul düzeylerde, hem alınabilecek hem de görüntü olsun ses olsun, performans olsun kallavi sayılabilecek bir cihaz arıyorum. Kendime hedef koyup bundan 3-5 yıl sonra almak için. Ne dersiniz?
    Bildiğim sadece Shadow ile Dragstar var. Sizin fikirlerinizi alayım istedim.
    Aslında bu fikir de sayın "büyüğümüz"ün yeni makinesini görünce aklıma geldi. Ne gerek var şimdi insanların ağızlarının sularını dizlerine saldırıyosunuz yani, hayret bir şey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ridvan htc sensatıon aldım yorumlarını alim hemen
    Telefon/PDA'lar ilgi alanıma girmiyor.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşlar size bir şey sorayım. Aslında başlığa pek uygun değil ama mazur görün Bizim bu motorların sınıfının nirvanası sayılabilecek ama tabi 50-60bin lira seviyelerinde değil de ne bileyim daha makul düzeylerde, hem alınabilecek hem de görüntü olsun ses olsun, performans olsun kallavi sayılabilecek bir cihaz arıyorum. Kendime hedef koyup bundan 3-5 yıl sonra almak için. Ne dersiniz?
    Bildiğim sadece Shadow ile Dragstar var. Sizin fikirlerinizi alayım istedim.
    Aslında bu fikir de sayın "büyüğümüz"ün yeni makinesini görünce aklıma geldi. Ne gerek var şimdi insanların ağızlarının sularını dizlerine saldırıyosunuz yani, hayret bir şey
    Benim ilgimi çeken dragstar ama şimdilik almayı düşünmüyorum. Daha büyük motor alırsam çok yüksek ihtimalle 2. motorum olarak alırım ama bir tanesini koyacak yer bulamıyorken ikinciyi hiç koyacak yerim yok. Yer olsa büyük motordan önce Hyosung Rt125 alıp ayda bir kere falan kendimi dağa taşa vurmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Benim ilgimi çeken dragstar ama şimdilik almayı düşünmüyorum. Daha büyük motor alırsam çok yüksek ihtimalle 2. motorum olarak alırım ama bir tanesini koyacak yer bulamıyorken ikinciyi hiç koyacak yerim yok. Yer olsa büyük motordan önce Hyosung Rt125 alıp ayda bir kere falan kendimi dağa taşa vurmayı düşünüyorum.
    Aha.. forumda bi gezi videosu vardı, sonunda bu motorla köpek kovalıyodu biri Görünce hasta olmuştum bu alete, demek rt125 miş.. Çok güzel bir şeye benziyor doğrusu

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    teşekkürler,

Pantolon konusunda ben de LBC alabilirim , revit'in yandan tam olarak açılmaması kafamı kurcalıyor.
    Bir sonraki buluşmada oturup karar verelim , hatta para toplayıp toplu şekilde de alabiliriz pantolonlardan.

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunaydin arkadaslar,

shadow alan arkadasa hayirli olsun, darisi basimiza

bu haftaki bulusmaya ben katilamayacagim, Van'dan misafirlerim var. sonraki haftalarda katilabilirim.

pantolon icin de topluca alirsak belki indirim bile yaptirabiliriz. ben bu hafta sonu alacagim muhtemelen, baska dusunen varsa birlikte gidebiliriz. bu arada lbc'nin sitesinde bakim var, ama eski site su adreste duruyor, adres ve urun bilgilerine ordan erisilebilir; http://www.lbc.com.tr/eski/

bir gv250'nin parcalarinin(lastik, zincir vs.) ortalama omurleri hakkinda bilgi bulabilir miyiz?

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Mesut; bende LBC'ye bende bakacağım, ne zaman gideceksin sen ? ben saat 16.30 da iş çıkışım var, okmeydanına gelmem 30 dakika sürer.. bu saatler uyarsa bakarız beraber.. uymaz ise ben sonra başka zaman da bakarım..
    selam Ugur,

benim hafta ici zor gibi, gec cikiyorum isten. haftasonu bakabilirim, sana da uyarsa haftasonu direkt uskudar'daki uretim yerine gidip ordan bakabiliriz.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Dostum kesinlikle tavsiye etmem. Eğer kalkıp shadowa binersen bi daha gv ye binesin gelmez Geçenlerde bi arkadaşın Fazer R1'ine binecekken aklıma geldi, vazgeçtim. GN250 si olan diğer eleman binme gafletinde bulundu. O gün bu gündür kontağa anahtar vurmamış :D[COLOR="Silver"]
    Bende aynı sebepten pek çok motoru denemek istememiştim. Birkaç ay evvel Kawa 1500 intrudera bindim, binmez olaydım.
    5-6 km gittim sonra tekrar kendi motoruma geçtim... ... İlk tepki "Bu ne lan" oluyor. "Küçüldümü bu motor" diyosun. Sanki güvercinin sırtına oturmuşum gibi geldi. Kendimi aciz hissettim O gün bu gün töbeler töbesi :-P
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Dostum kesinlikle tavsiye etmem. Eğer kalkıp shadowa binersen bi daha gv ye binesin gelmez Geçenlerde bi arkadaşın Fazer R1'ine binecekken aklıma geldi, vazgeçtim. GN250 si olan diğer eleman binme gafletinde bulundu. O gün bu gündür kontağa anahtar vurmamış :D
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı sebepten pek çok motoru denemek istememiştim. Birkaç ay evvel Kawa 1500 intrudera bindim, binmez olaydım.
    5-6 km gittim sonra tekrar kendi motoruma geçtim... ... İlk tepki "Bu ne lan" oluyor. "Küçüldümü bu motor" diyosun. Sanki güvercinin sırtına oturmuşum gibi geldi. Kendimi aciz hissettim O gün bu gün töbeler töbesi :-P
    Bu sorunu yaşayanlar için reçete yazıyorum;
    150cc lik herhangi bir motor ya da 250cc bir çinliye binip trafik olmayan bir saatte TEM'e çıkın. Hastalığın evresine göre 5-15 km arası bir mesafe sürün. Tamamen düzelecektir. Tekrarı haline mesafe olarak dozajı attırıp tekrar deneyin.

Motosikleti
    150cc lik herhangi bir motor ya da 250cc bir çinliye binip trafik olmayan bir saatte TEM'e çıkın. Hastalığın evresine göre 5-15 km arası bir mesafe sürün. Tamamen düzelecektir. Tekrarı haline mesafe olarak dozajı attırıp tekrar deneyin.

Çok iyiymiş ya.. Koptum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    pompaciligimi resmi mercilerde hayretle takip etmis. petrol ofisinden cazip bir pompacilik teklifi geldi ;oD saka gibi gelebilir ama yakin bi zamanda sozde pompaciligim harbi pompaciliga terfi edebilir lol

Motosikleti
    Kanuni Caracal'da artçı olarak seyahat edince de sorun kalmaz.
    Bozuk parayla çalışan masaj koltukları kadar titretiyor 80i geçince

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs

Tedavi süper...
    Geçmiş zaman biri foruma yazmıştı. Acemi bir adam Sakarya taraflarından yeni regal motoru ile İstanbula gelmiş. Çok keyifli bir yazıydı, onu anımsadım birden.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pompaciligimi resmi mercilerde hayretle takip etmis. petrol ofisinden cazip bir pompacilik teklifi geldi ;oD saka gibi gelebilir ama yakin bi zamanda sozde pompaciligim harbi pompaciliga terfi edebilir lol
    diyar pala klibinde oynarmısnı hacı pombacı olarak cast da sokalım seni bu arada pazar gunu toplasırsak herkes geliyormu ? kimler geliyor

1-Can + Merve
    2-Sen Sen sen
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Pazar günü buluşma yeri ve saatine göre ben de gelebilirim.

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyar pala klibinde oynarmısnı hacı pombacı olarak cast da sokalım seni bu arada pazar gunu toplasırsak herkes geliyormu ? kimler geliyor

1-Can + Merve
    2-Sen Sen sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Can + Merve
    2-Sen Sen sen
    Ben tabii ki gelirim de etkinlik nedir? Var mı planı olan?

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    pff gene mi pazar günü
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    pff gene mi pazar günü
    Cumartesi de olur fark etmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler