Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    herkese günaydınn,
    sabahın 7 sinde kalkıp kağıthane iski binasının oralarda saçma sapan bir a2 sınavına girdim. Minübüs ve diğer acemi sürücülerinin arasından akan trafikte 100mt git gel yaptık ve bunun için 2 saat ayakta dikildik. neyse geçti bitti gitti tıpkı pazar sabah keyfim gibi..
    sınavı geçtik dosyanın oluşmasını bekleyeceğim artık...
    iyi pazarlar görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese günaydın..armağan geçmiş olsun..artık prosedür kalmış geriye..geçmiş olsun aynı zamanda..
    hasan abi günaydın sana da..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu saatte günaydın yazsam kızmazsınız dimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    motomaxdan ciktik hatunla az once... hatuna mont, bana kislik eldiven ve neoplen maske aldim... cikinca aradim cani geliyoz dedim ;oD simdi ayip soylemesi lahmacun cigkofte sofrasindan kalktik i.neligine sizinle paylasayim dediydim ;oD

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    i.neliğine de olsa teşekkürler paylaşımın için ahmet dostum yeni kıyafetleriniz ve teçhizatlarınız hayırlı uğurlu olsun..güle güle kullanmanız dileğiyle..bu arada günaydın rıdvan

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxdan ciktik hatunla az once... hatuna mont, bana kislik eldiven ve neoplen maske aldim... cikinca aradim cani geliyoz dedim ;oD simdi ayip soylemesi lahmacun cigkofte sofrasindan kalktik i.neligine sizinle paylasayim dediydim ;oD
    yeni ekipmanlarlı hayırlı günlerde güle güle kullanın.
    Afiyet bal şeker olsun olsun ne diyelim Canın müdürlüğümü kutlandı yani?
    doğru adam müdür oldu terfi aldı bizleri görmez gözü hatta gv yi satışa çıkarmış harley bakıyormuş diye dedikodular bile çıktı

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    o zaman come easy diyelim can'a...:p

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    tsk arkadaslar... pantalonlar disinda tum eksiklerimizi giderdik, dizlik aldik onun acigi kapansin diyede... sahane oldu. karda zincir takip kullanicam neredeyse bu gazla okadar rahatladik hatunla...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hadi size de come easy o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsk arkadaslar... pantalonlar disinda tum eksiklerimizi giderdik, dizlik aldik onun acigi kapansin diyede... sahane oldu. karda zincir takip kullanicam neredeyse bu gazla okadar rahatladik hatunla...
    Eğer yakın zamanda pantolon almayacaksan, yağmurluk tavsiye ederim neredeyse pantolon kadar işe yarıyor, soğuğa karşı.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Yas burdayim müdürde olsak Gv ciyiz bu arada rıdvan a acil sorum var arka stop yanmıyor dü ya ama fren yanıyor şimdi on ışıkta yanmıyor ama uzunlar yanıyor şimdi çıkıp Kartal'a gidip gelecegim uzunlarla olacak heralde acaba lamba haricinde bir sıkıntısı olabilirmi
    Bu arada kutlama da yapacağız kısmet ise az kaldı bir güncelleme yapsınlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yas burdayim müdürde olsak Gv ciyiz bu arada rıdvan a acil sorum var arka stop yanmıyor dü ya ama fren yanıyor şimdi on ışıkta yanmıyor ama uzunlar yanıyor şimdi çıkıp Kartal'a gidip gelecegim uzunlarla olacak heralde acaba lamba haricinde bir sıkıntısı olabilirmi
    Bu arada kutlama da yapacağız kısmet ise az kaldı bir güncelleme yapsınlar
    Off ki ne off. Stop yanmıyor dediğinde ilk aklıma gelen şey başına gelmiş. Muhtemelen bir yerlerde bir kablo hasar görmüş ve kısadevre var. İnşallah böyle değildir ama büyük ihtimalle böyle. Bunu düzeltmek çok zor olmaz, basit bir şey sayılır ama statör+konjektör bu durumdan pek hoşlanmayabilir. Ne kadar çok kullanırsan o kadar risk haberin olsun.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar iyi geceler, motor kaskosu konusunda beni yönlendirebilirmisiniz, fiyatları ve kapsamı vede hangi sigorta şirketleri. Şimdiden teşekkür ederim.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off ki ne off. Stop yanmıyor dediğinde ilk aklıma gelen şey başına gelmiş. Muhtemelen bir yerlerde bir kablo hasar görmüş ve kısadevre var. İnşallah böyle değildir ama büyük ihtimalle böyle. Bunu düzeltmek çok zor olmaz, basit bir şey sayılır ama statör+konjektör bu durumdan pek hoşlanmayabilir. Ne kadar çok kullanırsan o kadar risk haberin olsun.
    Valla ağzını bir hayıra ac saka bir yana söylediğin iyi oldu bakmam gereken bir yer var bir ara sert bir çukura girdim ondan oldu sanırsam bunun bir yeri filan fişi filan oynamasın yarın is çıkışı bakarmiyiz isin yoksa isin varsa servise giderim olmadı

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bizim başlıkta kaskolu motor kullanan sadece bir kişi vardı galiba..ucuz fiyat alan bir şirket ismi vermişti galiba..ama kasko işi biraz tuzlu olabilir..tuzundan ziyade kasko yapacak bir şirket bulabilir misin o bile muallakta olabilir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi geceler, motor kaskosu konusunda beni yönlendirebilirmisiniz, fiyatları ve kapsamı vede hangi sigorta şirketleri. Şimdiden teşekkür ederim.
    Bildiğim kadarıyla aramızda kasko yaptıran yok. Sebebi de çok uçuk fiyatlar. Tahminimce 1000 TL civarı isteyeceklerdir. Ama en çok motosiklet kaskosu yapan acente Şair sigorta Google'da ararsan bulursun. Yalnız plakası olmayan bir araç için fiyat veremezler. Hatırladığım kadarıyla sen daha motoru almamıştın.

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ağzını bir hayıra ac saka bir yana söylediğin iyi oldu bakmam gereken bir yer var bir ara sert bir çukura girdim ondan oldu sanırsam bunun bir yeri filan fişi filan oynamasın yarın is çıkışı bakarmiyiz isin yoksa isin varsa servise giderim olmadı
    Yarın bakabiliriz. İşim olsa da senin işten çıkıp geleceğin saatte servis kapanıyor.

Motosikleti
    çok yakında...
    Selamlar.
    Bende uzun zamandır okuyucunuzum ve artık üye oldum ve yakın zamanda bende motorumla aranıza katılmak için resmen can atıyorum.
    Yamaha drugstar 250, suzuki intruder 250 ve hyosung gv250 arasında çok gittim geldim çok şey okudum ve yarın gv250'yi canlı canlı görmek için kızıltoprağa gitcem
    Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Mezun olana kadar [en az 4 sene ]kullanmayı planlıyorum alacağım motoru ve bu yüzden çin mallarına hiç bakmadım.
    Sıfır almayı istiyorum bu yüzden her şeyini istediğim gibi yaptırıyım rodajını kendim yapıyım yıllarca kullanıyım istiyorum.
    Fakat daha önce hiç motor deneyimim olmadı sadece aylardır forumlarda yazıları okuyorum. Herkes kendi motorunu övüyor forumlarda fakat sizdeki kadar aktif değillerdi
    sayenizde bir güven oluştu markaya ve motora karşı. Sıfır almam konusunda uyarılarınızı, tavsiyelerinizi, nereden almalı, aksesuarlar için nereye bakmalı ve de piyasaya çıktıysa 2012 modellerin fiyatları ve yeniliklerini paylaşabilirseniz çok sevinirim...
    Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar kasko tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bakabiliriz. İşim olsa da senin işten çıkıp geleceğin saatte servis kapanıyor.
    Tamam akşam bekliyorum ölçü aletlerinle gel sırayla ilk ahmetin motara baktın simdi benimkini dagıtalım inşallah bir sıkıntısı yoktur bu motor bozulunca kendimi hasta gibi hissediyorum :/

Yeni arkdaşlar hoş gelmişler en kısa zamanda motorlanmalarını ve aramıza katılmalarını bekliyorum
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    gunaydin arkadaslar,

ridvan, pantolonu gule gule kullan, guzelmis ama ayak gecirmeli olmasi biraz garip, o fermuar baglantisini da yapamasalarmis cok daha iyi olurmus. bir de bi hafta daha beklesen ben bu haftasonu lbc almaya gidicem, birlikte gidip alirdik.

can, sana da 'hayirli olsun, motoruna kavusmussun' diyemeden bi daha ayrilik mi gorundu insallah buyuk bi sorun yoktur da hemen halledersiniz. come easy

bir de sorum var, motorun zinciri niye gevser? ben bikac ay once zincir gevsemis diye motopark'ta biraz gerdirmistim. bu aralar motor surerken, elimi gazdan cektigimde sakir sakir sesler geliyrodu, bi baktim zincire, gene iyice yavsamis. niye olabilir? iyi sikmadilar mi yoksa havadan falan mi? havadan degildir muhtemelen, kisin gerilmesi lazim da, garip geldi bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler