Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abı paypala bayagı para kaptırmıs olduk uyelıkten hesabınızdan para cekılıcek daha sonra gerı yatırılacak hıkaye gerı yatmadı bankayı aradım paypalı arayın dıyo sanırım turk musterı servısı yok gıbı.
    bıraz arastırdım sanırım kart master olması gerek yurt dısı alıs verısı ıcın sartmıs dogrulugunu arastırmadım motoru yaptırdıgım ıcın ıhtıyacım olmadı ama sıtedekı urunler hosuma gıdıyor .

mastercard mı olmalı alıs verıs ıcın
    kardeş ben iskenderundayım daha yeni geldim birkaç yıl bir yere gitmem de eşim hakkari'de onun eş durumundan iskenderuna gelmesi için uğraşıyoruz.herhalde bu durumu yanlış anladın.

paypala gelince; ya sen üye olduğun zamanda bir yanlışlık yaptın sanırım.çünkü benim paypala tanımlı kartım visa ve benden sadece 3 tl kesildi sonra harcama yaparken de o 3 tl yi harcama esnasında geri verdi.yani sen üye olduktan sonra o küçük kesinti yapıldıktan sonra hesap hareketlerine bakıp o kesintinin açıklama kısmındaki 4 haneli bir şifre yazılı oluyor yanlış hatırlamıyorsam o şifreyi paypal sayfasında yazınca üyeliğin aktif hale geliyor.neyse umarım yardımcı olabilmişimdir..

floy, koray abi şu sıralar nette yok evet.gv 250 yi sattıktan sonra dl650 aldı ve gezilerine başladı.ama sanırım bu sıralar dl650 yi de satmayı düşünüyormuş.başka haber alamadım.bu sıralar arasam iyi olacak.arayı açtım galiba..

neyse herkese kazasız belasız sürüşler ve günler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben iskenderundayım daha yeni geldim birkaç yıl bir yere gitmem de eşim hakkari'de onun eş durumundan iskenderuna gelmesi için uğraşıyoruz.herhalde bu durumu yanlış anladın.

paypala gelince; ya sen üye olduğun zamanda bir yanlışlık yaptın sanırım.çünkü benim paypala tanımlı kartım visa ve benden sadece 3 tl kesildi sonra harcama yaparken de o 3 tl yi harcama esnasında geri verdi.yani sen üye olduktan sonra o küçük kesinti yapıldıktan sonra hesap hareketlerine bakıp o kesintinin açıklama kısmındaki 4 haneli bir şifre yazılı oluyor yanlış hatırlamıyorsam o şifreyi paypal sayfasında yazınca üyeliğin aktif hale geliyor.neyse umarım yardımcı olabilmişimdir..

floy, koray abi şu sıralar nette yok evet.gv 250 yi sattıktan sonra dl650 aldı ve gezilerine başladı.ama sanırım bu sıralar dl650 yi de satmayı düşünüyormuş.başka haber alamadım.bu sıralar arasam iyi olacak.arayı açtım galiba..

neyse herkese kazasız belasız sürüşler ve günler..

butun ıslemlerı yaptım 4 hanelı sıfreyı de gırdım tam alıs verıse yapmaya gelınce hesaptakı para mıktarı dusuk gıbı bır ıfade kullanıyor para ekle dıyor denıyorum bır turlu olmadı sagol abı basını sısırdım ıskendurunda oldugnu baskandan dolayı bılmekte ıdım.sasırdım tayın lafını duyunca.festıvalde umarım gorusme ımkanımız olur saygılar

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ıskendurunda oldugnu baskandan dolayı bılmekte ıdım.
    başkan derken?anlayamadım?

kardeşim ne demek elimizden gelen ne ise yaparız.ama bakiye olarak bana bişi dememişti.kredi kartı bakiyenle alakalı olabilir o zaman..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    butun ıslemlerı yaptım 4 hanelı sıfreyı de gırdım tam alıs verıse yapmaya gelınce hesaptakı para mıktarı dusuk gıbı bır ıfade kullanıyor para ekle dıyor denıyorum bır turlu olmadı sagol abı basını sısırdım ıskendurunda oldugnu baskandan dolayı bılmekte ıdım.sasırdım tayın lafını duyunca.festıvalde umarım gorusme ımkanımız olur saygılar
    Bu işlemleri ne zaman yaptınız bilmiyorum ama eğer çok olduysa yani kullandığınızda Paypal İngilizceyse, bir süredir Paypal Türkçe olarak hizmet veriyor. Yani tekrar denerseniz en azından anlaşma konusu daha kolay olacaktır sanırım. Ayrıca paypal Visa, Mastercard ve American Express kartlarıyla ödeme kabul ediyor. Para ekle şeklinde bir hata verdiyse kredi kartı yerine yanlışlıkla banka kartı kullanmış olabilirsin. Hata niye oldu bilmiyorum ama kredi kartını Paypal'e bağladığınızda zaten bakiye sorun olmuyor limit varsa doğrudan kredi kartıyla işlem yapmış gibi oluyor.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bir haftayı geçti nete giremedim. İstanbul, Tekirdağ, İzmir ordan Ankara derken Van'a döndüm. Şöyle bir göz attım, çok güzel fotoğraflar yüklenmiş. Bayıldım. Başta Yörük hocam olmak üzere bir çok arkadaşla gezi yapmayı çok isterdim. Ancak bir kaçı ile yapabildim. Motorumdan 6 ay ile birbuçuk yıl arasında motorum PERİ'den ayrı kalacağım. Onu satlığa çıkartıyorum. İnşallah tekrar alınca gezi yapamadığım bir çok dost arkadaşımla da gezeceğim. Topikten ayrı kalmayacağım, motorsuzda olsa, takip edeceğim. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı oldunuz.
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bir haftayı geçti nete giremedim. İstanbul, Tekirdağ, İzmir ordan Ankara derken Van'a döndüm. Şöyle bir göz attım, çok güzel fotoğraflar yüklenmiş. Bayıldım. Başta Yörük hocam olmak üzere bir çok arkadaşla gezi yapmayı çok isterdim. Ancak bir kaçı ile yapabildim. Motorumdan 6 ay ile birbuçuk yıl arasında motorum PERİ'den ayrı kalacağım. Onu satlığa çıkartıyorum. İnşallah tekrar alınca gezi yapamadığım bir çok dost arkadaşımla da gezeceğim. Topikten ayrı kalmayacağım, motorsuzda olsa, takip edeceğim. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı oldunuz.
    Hocam Motorunuzu satmanıza üzüldüm. Yerine başka bir motor düşünüyor musunuz yoksa ara mı vereceksiniz motor işine?

Bana sorarsanız param olmasa bile en azından 300-500 liraya bi mobilet alır ona binerim çok özlüyorum motor garajdayken

Arkadaşlar lastik soruma cevap alamadım aranızda Michelin kullanan oldu mu? Ben boyuta karar veremedim hangi lastik bizim motora olur bilemedim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar Merhaba;
    Arada 2 yıl da olsa şimdiden motorunuz hayırlı olsun. Gezileri bekliyorum
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastik soruma cevap alamadım aranızda Michelin kullanan oldu mu? Ben boyuta karar veremedim hangi lastik bizim motora olur bilemedim.
    Bu soruya cevap verecek olanlar benim için cevaba fiyatta eklerse güzel olur. Ben de lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ama 2 lastiğe arabaya aldığım 4 lastik kadar para istiyorlar

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada 2 yıl da olsa şimdiden motorunuz hayırlı olsun. Gezileri bekliyorum

Bu soruya cevap verecek olanlar benim için cevaba fiyatta eklerse güzel olur. Ben de lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ama 2 lastiğe arabaya aldığım 4 lastik kadar para istiyorlar
    Selam arkadaşlar. Her ne kadar aktif olarak yazmasamda gelişmeleri topicten takip etmeye çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla.

Lastik konusunda daha öncede yazmıştım sanırım. Michelen'i bilmiyorum ama ben ve Muhterem (perioğlu) Duro marka lastiklerle değiştirmiştik ve gayette memnunduk performanslarından. Arka lastik 1 cm daha kalındı ama o da sorun olmadı motoru kullandığım süre boyunca. Fiyatı da motosiklet lastik fiyatlarına göre uygundu. Çiftini 190 TL ye almıştık yanlış hatırlamıyorsam.

Ayhan komutanım motoru satmanıza üzüldüm ama nasıl olsa bu meret kanınıza girdi kurtulmak zor olacaktır. Yakında yeni motorunuzun haberini bekliyoruz. Bende Kasım başından beri motorsuzum iyice sızlanmaya başladım ufakda olsa bişeyler almak istiyorum artık.

İlkercim Koray'la en son konuştuğumda (sanırım 1 ay önceydi) arkadaşların dediği gibi satmayı düşündüğünü söylemişti. Bir ara görüş bence DL650 almak istersen tanıdığın birinden almış olursun.

Herkese selam, her zaman yazmasamda buralardayım arkadaşlar...
    ..::.. GO ..::..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar;
    Motoru kısa bir süreliğine satıyorum, uzun değil en geç 2012 ağustos ayında kısmet olursa yine cruiser ile gezilerinize eşlik edeceğim. Hem de öyle bir kaç değil, her geziye katılmayı düşünüyorum. Ama şimdilik satmam gerekiyor. İnsan alışınca motorsuz yapamıyor. Siteyi illa motosiklet için takip etmiyorum, çok güzel sohbetlerimiz paylaşımlarımız oluyor. Her zaman sitede kalacağım.
    Şarköy'de Sigortacı...

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Selamlar;
    2008 model St Kanuni Gv 250 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;
    hoşgeldin kardeş aramıza

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Merhaba Arkadaşlar;
    Motoru kısa bir süreliğine satıyorum, uzun değil en geç 2012 ağustos ayında kısmet olursa yine cruiser ile gezilerinize eşlik edeceğim. Hem de öyle bir kaç değil, her geziye katılmayı düşünüyorum. Ama şimdilik satmam gerekiyor. İnsan alışınca motorsuz yapamıyor. Siteyi illa motosiklet için takip etmiyorum, çok güzel sohbetlerimiz paylaşımlarımız oluyor. Her zaman sitede kalacağım.
    Hocam siz ve bu sitedeki bir çok arkadaşla sohbet etmek her zaman zevkli oluyor. Sesinizi her daim duymak isteriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 ----------

Selamlar;
    Hoşgeldiniz umarım zevkli sürüşler yaparsınız. Tad alacağınız bir motora sahipsiniz.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Teşekkürler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selamlar;
    Hoşgeldin. Motorun hayırlı olsun.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    Selamlar;
    hayırlı olsun kazasız belasız surusler.

st modellerı tek renk ve egsozu anlamında ılgımı cekıyor meret gv250 ler ne kadar guzel kapora aldım motoru satmadım( tabı kaporayı tekrar verdım) suan ısteyen var yıne ayrılamıyorum nedır bu makınaya baglayan gızlı bag anlamadım saygılar kalın saglıcakla....

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba Arkadaşlar;
    Ayhan abi motorunu satmak istemene üzüldüm neyse ki motorsuz fazla kalmayacakmışın.İlerde hep beraber geziler yaparız inşallah.Motorsuz olsanda mesajlarını bu forumdan eksik etme.

madlive
    Hoşgeldin motorun hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Ayhan bey, verdiğiniz karar hayırlı olsun ne diyelim, fotoğraf paylaşımlarınız ve yol tecrübelerinizi unutmayacağız tabi ki .. ama hayat şartları insanı bazen sevdiği varlıklardan ayrı koyabiliyor hadi hayırlısı diyelim..
    Madlive motorunla uzun km ler yapman ve sağlıklı, kazasız ve sorunsuz bir dönem geçirmen dileğimle..fakat benim bildiğim kadarıyla st kanuni olanlar (yani enjeksiyonlu olanlar) 2009 modelden başlıyordu ? Yanlış mı hatırlıyorum acaba..
    Bilgi ve tecrübelerini ve gezilerini fotoğraflarla paylaşman dileğimle hoş geldin..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Selamlar;
    hoşgeldin aramıza arkadaşım..katılımcı olman dileğiyle kazasız belasız kullanman dileğiyle..

ayhan abi nereye gidiyon yaa?valla üzüldüm ha.bak motoru satacam diye bizi bırakmazlık etme..inşallah bir yerlerde birlikte gaz açarız abi.

orhancım dl650 alacaktım ama sanırım bir sezon daha fazladan karacamla birlikte olacağım..yani koray abi o zamana kadar muhtemelen satmış olur motorunu..kısmet bakalım..

herkese saygılar sevgiler..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bakıyorum da tanıdık simalar bir bir düşmeye başladı başlığa tekrar Amman ne güzel, hep böyle kalalım!
    Ayhan Hocam, satma kararına üzüldüm ama nasıl olsa tekrar dönüşün olacak, bir kere tadını aldın Bu taraflara gelmişsin, haberim olmamış. Herhalde pek vaktin yoktu, geldiğinde haberim olsun. Vaktin olursa sohbetleriz, turlarız birilikte yine

Bu arada madlive, hayırlı olsun motorun!
    Herkese selamlar, saygılar, sevgiler arkadaşlar...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Selamlar;
    Merhaba kardeşim aramıza hoşgeldin bende yenilerdenim.

Arkadaşlar dün bizim motora far kaşını monte ettim soğuk hava baya zorladı ama sonuç içimi ısıttı. fotolara geçelim.

Tedaviden önce

Önce farı resimdeki tepe vidalarından söküyoruz alttaki vidayıda resimlerde yok diye unutmayalım

farı açtıktan sonra ister fişleri çıkarıp ister çıkarmadan bu mini üç vidayıda söküyoruz aman dikkat far camını elimizden düşürüp kaş yaparken göz çıkarmayalım

takacağımız kaş böyle birşey tamamen el yapımı

kaşı cam ile camın çerçevesi arasına sıkıştırıyoruz. önce üç mini vidayı takıp fişlerimizi takıyoruz. sonrada farı geri yerine monte ediyoruz. sonuç bu şekilde oluyor. Tedaviden sonra

Bence gayet efendi bir hava verdi motora ne dersiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler