Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bu tablonun yorumu nasıl olur?gv 250 nin yeri ortalarda sanırım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hiç hesapta olmayan bir maddi sıkıntıdan dolayı motosikletim satılıktır.
    Tüm detaylar, ilan açıklamasında yazıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4582467/detay/

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tablonun yorumu nasıl olur?gv 250 nin yeri ortalarda sanırım...
    Nasıl baktığımıza bağlı tabii.Tork u da göz önüne almak lazım,onun tablosunu bulamadım.Bu beygir tablosu.
    Kawasaki zaten beygir çıkışı için tasarlandığından bence bu sınıfa girmiyor.
    Virago ve Nighthawk piyasadaki diğer 250 leri temsil edebilir,onlardaki motoru taklit ediyor firmalar.Biri V 2 öbürü sıralı 2.İkisinin de orjinal max. beygiri 18-20 gibi birşey.Bu ikisi düşük devirlerde bizim alete göre daha güçlü,hafif de olduklarından daha çevikler.Venox ve GV kg olarak da ağırlar.Ancak bu ikisi yüksek hızlarda ve devirde karakter değiştiriyor.100-120 ile kitleyip uzuyorsunuz.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    GV 250
    herkese selamlar,

uzun süredir ultra yoğun yaşantımdan ötürü forumu takip edemiyorum ve bu bi süre daha böyle devam etcek:/ gezi fotoğrafları mükemmel günün birinde umarım benimkileri, belki bizimkileri de eklerim buraya...

motorun bakımını yaptırdım. benzin göstergesi artık çalışıyor, zaten alışmıştım hissederek kullanmaya ama olsun:) motor yağı, fren hidroliği de değişti. bütün civatalar kontrol edildi, balatalar değişti... artık tek sorun hız göstergesi onu da sanırım mph şeklinde mi ayarlanmış acaba:p test ettik göstegedeki 100kmh, sürat olarak 130-140kmh. km teli değişmesine rağmen sorun geçmedi sanıyorum problem göstergede. onu değiştirmek çok tuzlu ve riskli yine de sorun geçmeyebilir.

bu arada serviste eski aşkım viragoyu gördüm, gözüme tek güzel gelen yeri tel cantlarıydı, yani hyosung rulez:D

güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
    [B]gimme fuel, gimme fire, gimme that which i desire...[/B]

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    o kadar yüke eşiniz nasıl bindi o motora yer kaldımı ya

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    o kadar yükle seyir yaparken eşim yanımda yoktu.yani tüm fotoğraflar aynı zamanda çekilmiş değil.keşke biraz daha dikkatli okusaymışsınız..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

çarkçıbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    arkadaşlar slm..ben bu motora geçiş yapmak niyetindeyim..öneriyor musunuz..bir de 100 km de kaç lt yakıyor..bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..şimdiden tşk ederim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kesinlikle tavsiye ederim şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım, gerçi alalı daha 3000 km yaptım ama forumda ararsan zaten ciddi sorun yaşayan olmadığını görürsün. 100 km de ortalama 4 lt benzin tüketiyor diyebiliriz. Sakin kullanımda 3,5 lt kadar düştüm ama seri bir motoru olduğu için çabuk gaza getiriryor Zaten güç olarak eşdeğer sadece kymco var. Diğer 250 lik crusierlerin en güçlüsü. Dip gaz gidersen 4,5 lt ye kadar çıkabilir. Ama maximum tüketimi bu olur. Bir depoyu hep dip gaz ve seri kalkışlarla kullandığımda ulaştığım sonuç buydu. Şimdiden hayırlı olsun.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Tüm arkadaşların kurban bayramı mübarek olsun...
    Şarköy'de Sigortacı...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bende aynı dileklerimle kurban bayramının bizi manevi temizliğe çıkarmasını ve kin nefret düşmanlık yerine bütün güzüel duygularla bezenmemize vesile olmasını dilerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 ----------

Çarkçı başına cevap olarakda bendeki enjeksiyonlu modelinde şehir içi kullanımda 4,5-5 lt şehirler arası kullanımda ise 3,ile 4 lt arasında bir değer yakıyor bilginize..
    Önerme konusunda sınıfının en iyisi olduğundan şüphemiz yok kullananlar olarak..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Arkadaşlar hepinize merhaba ben de 3 hafta adar önce bir gv 250 aldım ve kullanıyorum. İzmir'e gelince cruiser tarzı bir motor almak istiyordum uzun süre bakındıktan sonra bu motora karar verdim. Ama İzmir'de bakımve onarımlarını nerede yaptırabileceğime veya aksesuarlarını nereden temin edebileceğime dair bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar öncelikle herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor,bu bayramın başta şanlı milletimiz,ordumuz,devletimiz ve tüm müslüman alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.iyi bayramlar.

gv250 seçimi oldukça mantıklı bir seçim olmuş,zira arkadaşların da bahsettiği gibi 250cc segmentinde en güçlü motora sahip olan motor gv250 dir.yakıt tüketimine gelince 4,5lt ortalama yakıt tüketimi var.motorumuz kendini uzun yolda gösteriyor asıl.yani uzun yola çıkmadan motordan tam anlamıyla zevk alamıyorsunuz diyebilirim.ama alan pişman olmaz ve bakımlarını düzenli olarak yapan bir arkadaş gv250 ile 100000km yi rahatlıkla görür.bu iddiam hala geçerlidir arkadaşlar.başlığın ilk sayfalarında bunu tartışmıştık ve o zaman da sölemiştim.bu motoru elden çıkarmak isteyen arkadaş ya nakit sıkıntısı için yada hacim yükseltmek için çıkartacaktır.yoksa motor 250cc sınıfında herşeyiyle tatmin eden motordur.

özgürrahmi karabağlara uygun boş vaktinde bir cumartesi yada haftaiçi uğra ihtiyacın olan herşeye orada ulaşacaksın..

herkese kazasız belasız iyi bayramlar.aman trafiğe dikkat
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hysoung GV 250
    Merhaba Arkadaşlar,
    2 haftaya yakın bu siteyi ve paylaştıklarınızı takip ediyorum. Aranıza şimdiden katılmak istedim.
    Aylardır motor almak istiyordum ama sizlerinde tavsiyesi, yazdıklarınız üzere gv250 almaya karar verdim. En geç 1 aya kadar sahip olacağım inşallah allahtan bir mani çıkmazsa. Sıfır almayı düşünüyorum. Temiz çok iyi 2. el bulabilirsemde tercih edebilirim.
    Ben şu anda Ispartadayım. Hysoung bayisi en yakın bana Antalyada var ve bayramdan sonrada gitmeyi düşünüyorum.
    Sizlerin görüşleri ve tavsiyeleride benim için önemlidir. Lütfen sizlerinde bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben olsam sıfır almazdım, çünkü bulunduğun şehirde bayi olmadığı gibi servis de yok. Sıfır alırsan motorun garanti dışı kalmaması için bakımlarını serviste yaptırman gerekecek. Yani her bakım için Antalya'ya gideceksin. Bence zor olur. Yok garanti dışı kalsın dersen zaten düzgün kullanılmış bir ikinci el motorla yeni motorun arasında pek fark olmaz. Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Hysoung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam sıfır almazdım, çünkü bulunduğun şehirde bayi olmadığı gibi servis de yok. Sıfır alırsan motorun garanti dışı kalmaması için bakımlarını serviste yaptırman gerekecek. Yani her bakım için Antalya'ya gideceksin. Bence zor olur. Yok garanti dışı kalsın dersen zaten düzgün kullanılmış bir ikinci el motorla yeni motorun arasında pek fark olmaz. Şimdiden hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim.
    Bugün Antalyada ki bayiyi aradım. Ispartada Servisi varmış, şu anda ellerinde motor olmadığı için ödemesini yaptığım zaman kargoyla servise gönderiyorlarmış motoru. Orada toplayıp bana teslim edeceklermiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx bu adreste servis görünmüyor. Ondan yok dedim ama bayramdan sonra stkanuni'yi arayıp doğrula istersen.

Motosikleti
    Hysoung GV 250
    http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx bu adreste servis görünmüyor. Ondan yok dedim ama bayramdan sonra stkanuni'yi arayıp doğrula istersen.
    bende o adrste görünmediğini söyledim ama diğer kanuni sitesinde var.
    http://www.kanuni.com.tr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sana özel mesaj göndermeyi denedim ama senin foruma kayıtlı olmadığını söyledi. Bildiğim kadarıyla her kanuni servisi aynı zamanda stkanuni servisi değil. Mesela İstanbul'da 12 tane kanuni servisi varken 7 tane stkanuni servisi var. Ayrıca Isparta'da kanuni bayisi de var ama stkanuni bayisi yok. Senin görüştüğün bayinin dediği doğru olabilir ama bence stkanuniyi arayıp bundan emin ol.
    0 216 581 21 81

Motosikleti
    Hysoung GV 250
    Sana özel mesaj göndermeyi denedim ama senin foruma kayıtlı olmadığını söyledi. Bildiğim kadarıyla her kanuni servisi aynı zamanda stkanuni servisi değil. Mesela İstanbul'da 12 tane kanuni servisi varken 7 tane stkanuni servisi var. Ayrıca Isparta'da kanuni bayisi de var ama stkanuni bayisi yok. Senin görüştüğün bayinin dediği doğru olabilir ama bence stkanuniyi arayıp bundan emin ol.
    0 216 581 21 81
    Ben foruma kayıtlıyım niye öyle bir şey dedi ki anlamadım. Tamam yarın antalya bayisine tekrar sorarım. Ben bu motoru sıfır aldığımda hiç bir şeyi olmayacak haliyle, ben bu rüzgarlık camını, sisybarını nerden alabilirim???

Motosikleti
    2010 gv 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31287338/detay

arkadaşlar motorum satılıktı linki yenileyim dedim
    akusu bıtmesın dıye hergun calıstırıyorum satmasam mı diyorum gerçekten harıka motorlar havalarda sansımıza iyi gitti sezonda uzadı hamdolsun
    nısan ayı gelırse bıde gunes acarsa satmam belkı cok deli makinalarımız yaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler